14. Hafta Ankaragücü 1-1 Beşiktaş
14. Hafta Ankaragücü 1-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|14. Hafta Ankaragücü 1-1 Beşiktaş Tarih : 03.12.2023 Saat : 19:00 Stadyum : Eryaman Stadyumu Hakemler : Zorbay Küçük - Furkan Ürün - Murat Temel - Tugay Kaan Numanoğlu VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

14. Hafta Ankaragücü 1-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 3861 defa] 14. Hafta Ankaragücü 1-1 Beşiktaş

Çevrimdışı İzmitlibjk

Mert bir maç kalede diğer maç bedeni kalede aklı başka yerlerde, tarihin en inişli çıkışlı performanslarından biri olabilir mertin form grafiği.

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bravo Rıza, anadolu takımlarının büyük hocası

Maçtan sonra ne diyeceğini yazayım şuraya.

"Ben aslında Sivasin başındayken Agucunu çok yendim. Bugün çok eksiktik, oyuncular enkaz halinde ama ben onları mum gibi yapacağım bla bla bla...

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi BlackEagle16

Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi Talisca1903

hadi abicim seçimde bitti teşekkürler yolun açık olsun uğraşamayız senin fıtık futbolunla

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Şu saçmalığı izletmek için takımın başında hoca olmasına gerek yok.

Çevrimiçi levitate

oyun rezil ama aşırı zor ve belalı deplasmandan 1 puan iyidir at cebe keyfine bak
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Rıza Çalımbay çok kalmaz.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Talisca1903

Bravo rıza hocam
hemen gönderip haftaya yeni hoca kimse adam gibi onunla başlanmalı zaman kaybı ANÇ usül olmasın

Çevrimiçi Talisca1903

oyun rezil ama aşırı zor ve belalı deplasmandan 1 puan iyidir at cebe keyfine bak
:ebebe: :ebebe:

Çevrimiçi Sefa Kara

Çevrimdışı İzmitlibjk

Samet hani boş alana geçip çevre kontrolü yaparsın sırtın rakip kaleye dönükken top alınca (arkanda rakip oyuncu olmadığını bilerek) aniden rakip kaleye dönüp dribbling yapmaya başlarsın aniden süratlenince sana baskıya gelen rakip(ki bu ani dönüşünden dolayı rakip oyuncular kararsızlık yaşayıp 2 kişi basmaya gelebilir) ve takim arkadaşlarinin hareketli oyunu rakip defansın dengesini bozar. Sonra ya ara pas atarsın belki çalım dener tehlikeli yerden duran top kazanırsın, belki topa basar ters kanada dönersin ne biliyim işte bir hucum aksiyonu yaparsın, biraz sosanın beşiktastaki oyunu gibi.... İşte bu tarif ettigim şeyi yapan 1 tane oyuncu yok. Gercekten bende tv yi kirmak uzereyim. Adamin arkasi boş hala aldigi topu geri pas veriyor. Abi rakip kaleye dogru gidin artık yeter. Kaç yıllık topçuların oynadigi futbola bak delirecegim

Golden önce gölü bire bir yazdım. Ankaragücünde herkes birbirine baktı ox'e kimin basacaginda anlasamadilar, bizim oyuncularin koşuları defansin dengesini bozdu, koseye guzel bir vurusla gol geldi. Gol yerine asiste cikabilir bu pozisyonlarda. Rakip kaleye dogru aksiyon almayan oyuncuyu ben orta sahada oynatmam. İster 6 olsun ister 8 bi onemi yok. Hacınin filan yollanmasi lazım.

Çevrimiçi Samet Demir

Golden önce gölü bire bir yazdım. Ankaragücünde herkes birbirine baktı ox'e kimin basacaginda anlasamadilar, bizim oyuncularin koşuları defansin dengesini bozdu, koseye guzel bir vurusla gol geldi. Gol yerine asiste cikabilir bu pozisyonlarda. Rakip kaleye dogru aksiyon almayan oyuncuyu ben orta sahada oynatmam. İster 6 olsun ister 8 bi onemi yok. Hacınin filan yollanmasi lazım.
Bence alakası yok maç başından beri kimse dikine ne çalım attı ne pas hal böyle olunca defans aksiyon almadı. Gol de kaçınılmaz oldu. Rakiplik bir durum yok. (...) Ayağına topu alan geri pas yapıyor.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

kötü kadroyla çıkıp yenik duruma düşünce hemen asları sahaya sür miğdem bulandı artık

Çevrimiçi levitate

kötü kadroyla çıkıp yenik duruma düşünce hemen asları sahaya sür miğdem bulandı artık

yıllardır böyle maalesef

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hahhaa adamın maç sonu yorumuna bak.
Bu adam istatistik kasiyor derdi Beşiktaş falan değil.

Ne demek 3 maçta 2 galibiyet 1 beraberlik aldık, biz görmüyor muyuz?

Çevrimiçi BlackEagle16

Hahhaa adamın maç sonu yorumuna bak.
Bu adam istatistik kasiyor derdi Beşiktaş falan değil.

Ne demek 3 maçta 2 galibiyet 1 beraberlik aldık, biz görmüyor muyuz?
Al benden de o kadar
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi Talisca1903

Al benden de o kadar
fıtık eder fıtık Avcının 2005 modeli Çin Malı Avcı da diyebiliriz kadroya bağlamayın en iyileri de versen fıtık eder

Etiketler: