14. Hafta Ankaragücü 1-1 Beşiktaş
14. Hafta Ankaragücü 1-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|14. Hafta Ankaragücü 1-1 Beşiktaş Tarih : 03.12.2023 Saat : 19:00 Stadyum : Eryaman Stadyumu Hakemler : Zorbay Küçük - Furkan Ürün - Murat Temel - Tugay Kaan Numanoğlu VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

14. Hafta Ankaragücü 1-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 3860 defa] 14. Hafta Ankaragücü 1-1 Beşiktaş

Çevrimiçi gokhans

Bu oyunu izletiosun rıza hocam madem semih’i, demirege’yi al bari onlar izleyek. Maç katlanılmayacak bir hal aldı, colley necip salih mert arasında dönüyor tüm maç, sürekli geri pas…
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu oyunu izletiosun rıza hocam madem semih’i, demirege’yi al bari onlar izleyek. Maç katlanılmayacak bir hal aldı, colley necip salih mert arasında dönüyor tüm maç, sürekli geri pas…

Rıza Hoca şu an istatistik kasıyor. Genç oyuncuyla zaman kaybedemez.

Çevrimiçi Talisca1903

Merak etme hasan arat geliyor abi :) Hans flik gelecek yada daha iyisi  :bandit:

Rızayı getiren senin güvendiğin serdal adalının ibra etmediği yönetim :)
sayılara bakınca Hasan Arat tarafıda ibra etmiş gibi bilemedim

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimiçi Sefa Kara

chamberlein gibi oyuncuyu kenarda tutan rıza sana gelsin bu gol

Çevrimdışı İzmitlibjk

Topu alan defansa dönüyor ya tv yi kıracam az kaldı.

Samet hani boş alana geçip çevre kontrolü yaparsın sırtın rakip kaleye dönükken top alınca (arkanda rakip oyuncu olmadığını bilerek) aniden rakip kaleye dönüp dribbling yapmaya başlarsın aniden süratlenince sana baskıya gelen rakip(ki bu ani dönüşünden dolayı rakip oyuncular kararsızlık yaşayıp 2 kişi basmaya gelebilir) ve takim arkadaşlarinin hareketli oyunu rakip defansın dengesini bozar. Sonra ya ara pas atarsın belki çalım dener tehlikeli yerden duran top kazanırsın, belki topa basar ters kanada dönersin ne biliyim işte bir hucum aksiyonu yaparsın, biraz sosanın beşiktastaki oyunu gibi.... İşte bu tarif ettigim şeyi yapan 1 tane oyuncu yok. Gercekten bende tv yi kirmak uzereyim. Adamin arkasi boş hala aldigi topu geri pas veriyor. Abi rakip kaleye dogru gidin artık yeter. Kaç yıllık topçuların oynadigi futbola bak delirecegim

Çevrimiçi Savaş

Ruh emici gibi bi oyun. İçim çekildi yemin ederim.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi mellfred

chamberlain gibi bir driplinglincin var amir gibi bir yürüme özürlüsünü oynatıyorsun

Çevrimdışı İzmitlibjk

Mesaji yazarken attigimiz gol tesaduf mu? Lutfen yorumumu okuyun ve sonra golu tekrar izleyin...

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ferdi1903

Ox sağlam gol attı

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi mellfred

işte topla katedebilen bir oyuncunun değeri
kuzeyli takımların her defasında türk takımlarını  tokatlama sebebi de bu tam olarak
topla gidebilmek

Çevrimdışı İzmitlibjk

Salih uçan 21 yaşındayken 120 futbol IQ suna sahipken 29 yaşına geldiginde nasıl 80 lere düştü bende bunu anlamıyorum.... Köreldi sıradan bir oyuncuya donüstü

Çevrimiçi Samet Demir

Salih bu maç batırdı. Necipi ara oldu gözlerim. Attığı her pas hatalı.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

ox, rebic, muleka vs. elindeki direkt oynayabilen tek adamlar onlarda yedeğe çekiliyor diğerlerinin keyfini beklemek zorunda kalıyoruz
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı İzmitlibjk

Forum olarak futbol heyeti kursak futbol takiminin kontrolunu bize biraksalar daha iyi yonetiriz valla 😄

Çevrimiçi Samet Demir

ox, rebic, muleka vs. elindeki direkt oynayabilen tek adamlar onlarda yedeğe çekiliyor diğerlerinin keyfini beklemek zorunda kalıyoruz
Senin benim gördüğümü profesyonel hocalar göremiyor. Bunlar maç esnasında kafalarında ne yaşıyor anlamak güç.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Ruh emici gibi bi oyun. İçim çekildi yemin ederim.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
harry potter gençliği 😂

Çevrimiçi Necmi

Mesaji yazarken attigimiz gol tesaduf mu? Lutfen yorumumu okuyun ve sonra golu tekrar izleyin...
maç izlerken o kadar uzun yorum okunurmu 😳

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

Senin benim gördüğümü profesyonel hocalar göremiyor. Bunlar maç esnasında kafalarında ne yaşıyor anlamak güç.

inat işte ya da oyuncuları kişisel olarak seviyorlar falan saçma sapan işler

Çevrimdışı İzmitlibjk

maç izlerken o kadar uzun yorum okunurmu 😳

Oyun sürekli duruyor ya abi 🤣

Çevrimiçi levitate

yedik whoops

ofsayt olması lazım + mert'in kalecilik mükemmel yine

Etiketler: