7. Hafta Konyaspor 0-2 Beşiktaş
7. Hafta Konyaspor 0-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|7. Hafta Konyaspor 0-2 Beşiktaş Tarih : 01.10.2023 Saat : 19:00 Stadyum : Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu Hakemler : Arda Kardeşler - Aleks Taşçıoğlu - Mustafa Sönmez

0 Üye ve 18 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

7. Hafta Konyaspor 0-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 10397 defa] 7. Hafta Konyaspor 0-2 Beşiktaş

Çevrimdışı Savaş

Lego gibi oynayıp duruyor takımla. Kendi de bilmiyor ne yapacağını bence. Saçmalayıp duruyor. 

Yıldım artık sinirlenmek bile boş geliyor.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ben gol izlemek istiyorum, mücadele görmek istiyorum. Orta sahayı geçince açılan ortalardan bıktım diyorsanız yanlış yerdesiniz. Bu maçta bol bol bunları görmeye devam edeceğiz.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi BlackEagle16

Çık ya bı degisiklik yap şu jadroda beklediğim 11 bu hafta
                          Ersin
Onur.     Bailly.       Colley.    Masuaku
                       Onana
               Ox            baktiyar
Raşit.            Abou.    Rasitsa
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi tolga1903

Çık ya bı degisiklik yap şu jadroda beklediğim 11 bu hafta
                          Ersin
Onur.     Bailly.       Colley.    Masuaku
                       Onana
               Ox            baktiyar
Raşit.            Abou.    Rasitsa

Onana bitti ne onanası? Şenol güneş bu takımın başında olduğu sürece onana rebic unut. Aldırırken utanmadı şu adamları neden şimdi onana'ya bu para verildi diye sorulunca "transfer yapmayınca kızıyorsunuz napalım aldık" demeye utanmadığı gibi.

Çevrimiçi gokhans

İnş artık bir puan kaybı yaşamayız. Bir de şu semih’e  ilerleyen dakikalarda şans ver hoca artık. Muleka’dan kötü değil o çocuk..
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi BlackEagle16

Onana bitti ne onanası? Şenol güneş bu takımın başında olduğu sürece onana rebic unut. Aldırırken utanmadı şu adamları neden şimdi onana'ya bu para verildi diye sorulunca "transfer yapmayınca kızıyorsunuz napalım aldık" demeye utanmadığı gibi.
Abi tamam oynadığı dönemde brbatti kabul ama bı doksan dakikayı hakkediyor ya 4 milyon bağladık yazıklar olsun

Çevrimiçi BlackEagle16

O Lugano maçında son maçları olur inşallah bu taraftar gereğini yapacak inanıyorum

Çevrimiçi tolga1903

Abi tamam oynadığı dönemde brbatti kabul ama bı doksan dakikayı hakkediyor ya 4 milyon bağladık yazıklar olsun

Berbat olmasının da sebepleri var. Oyuncu net bir 6 numara iken sürekli amir'in yanına attı oyuna, eleman adapte sürecinde zaten tepki yiyor üstüne bir de saçma sapan dakikalarda ve mevkide kullanıyor adamı. Henüz 2000 doğumlu hiç bilmedigi bir ortama gelmiş böyle sürekli bir saniye şans vermezsen hiçbir maçta ne geçecek eline senin?

Çevrimiçi Samet Ç

Berbat falan değil Onana oyuncuya verdiği rol yanlış mesela Rashica'yi geçen sene Okan nasıl kullandı bu sene Şenol nasıl kullanıyor hangisi doğru veya Sergen Ghezzal ve Rosier'i nasıl kullanıp verim aldı Şenol nasıl kullanıp verim alamıyor aynı şekil Sergen Aboubakar'ı da doğru kullanıyordu Şenol yine yanlış kullanıyor eski atletizmi olmadığı için ekonomik oynamaya çalışan adama sürekli savunma arkası koşusu attırıyor bir sonuç alamayacağını bile bile.

Çevrimdışı Unnamed

Bailly'nin dizinde problem var dedi profesör.

Çevrimdışı Unnamed

Daha Afrika Kupası var. Esas şenlik o zaman başlayacak. Forvette ANÇ oynar artık  :biggrinking:

Çevrimiçi Samet Ç

Daha Afrika Kupası var. Esas şenlik o zaman başlayacak. Forvette ANÇ oynar artık  :biggrinking:
Savunma tarafı daha kötü esas şenlik orada :D

Çevrimdışı aunt minnie

Lyanco’yu kapıdan geri gönder müzmin sakat Bailly’i al.Yönetimdekiler aptal insanlar değiller sahtekar hepsi

Çevrimiçi levitate

konya 3-5-2 çıkmış 800 tane orta açıcaz şimdi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ghezzal gecen maç gayet iyiydi.
Adamin oynayarak kendisini bulmasi gerekiken neden cezalandırılıyor?

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Abou gibi karaktersizi kaptan olarak gördük ya bu ayıp bize yeter.

Çevrimdışı Sefa Kara

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimiçi levitate

höfff şimdiden içim geçti napıyonuz ya
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

orta saha yolgecen hani gibi su dakika itibariyle
Yorgo

Çevrimiçi levitate

bekleri hafif içeri kır bari ortaya destek olsunlar

çizgide boş beleş koşuyorlar orta da yapamıyorlar ne anladım bu işten

Çevrimiçi Mehmet57

Aboubakar’a uzun top sevdasindan ne zaman vazgececek hoca

Çevrimiçi levitate

Aboubakar’a uzun top sevdasindan ne zaman vazgececek hoca
geçen sene böyle yapmıyordu nereden çıktı anlamadım

Çevrimiçi Mehmet57

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş defansta top çeviriyor. Maçın özeti.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Etiketler: