7. Hafta Konyaspor 0-2 Beşiktaş
7. Hafta Konyaspor 0-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|7. Hafta Konyaspor 0-2 Beşiktaş Tarih : 01.10.2023 Saat : 19:00 Stadyum : Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu Hakemler : Arda Kardeşler - Aleks Taşçıoğlu - Mustafa Sönmez

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

7. Hafta Konyaspor 0-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 11338 defa] 7. Hafta Konyaspor 0-2 Beşiktaş

Çevrimiçi Mehmet57

Biri bana Bailly, Ox ve Rebic’in yillik maliyetleri ile neden saha da olmadiklarini aciklayabilir mi. Biz zengin miyiz?

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Salih senin yapacağın ortanın, Rashica nin sarı kartının yüzde yüz sorumlusu Salih

Çevrimdışı Karabay

Beşiktaş defansta top çeviriyor. Maçın özeti.
İstatistiklerde iyi miyiz? İyiyiz.
Devreden sonra 2.7 puan ortalaması da yakaladık mı ben razıyım hocamdan. Şampiyon takım ancak yakalıyor bu ortalamaları. Niyeyse bi şampiyon olamıyoruz ama hiç önemli değil. Şenol hocam çok iyi bi kere. Yönettiği takımlara harika ortalar yaptırır demiş miydim.

Çevrimdışı mellfred

anadolu takımı olduk iyice rakip nasıl isterse ona ayak uyduruyoruz
rakibin iki net pozisyonuna karşın
sıfır pozisyon

Çevrimdışı zubeyirbaya

salih'in 50 kere kesik yemesi lazım en azından salihsiz düzenlerin denemesi lazım ama hocanın birebir anlaşabildiği tek orta saha oyuncusu olduğu için mecburen oynatıyor herhalde. diğerlerine doğrudan taktik vermekte zorlanıyor gibi bir hali var kafalarına göre pozisyon alıyorlar.

Çevrimdışı mellfred

Aboubakar’a uzun top sevdasindan ne zaman vazgececek hoca
reziliz rezil

Çevrimiçi MUSTAFA_

Futbolda orta açmak yasaklansa Beşiktaş savunmada top çeviren bir takıma dönüşecek.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Savaş

Yine 0 taktik ve sahada ne yaptığını bilmeyen futbolcu topluluğu.

Bunlar idmanda ne yapıyor ben anlamıyorum.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi ferdi1903

(Küfür Yasak)₆ bakmayacaktim ama dayanamadım açtım maçı, şu dakikaya kadar nasildik? Rezilmi? Rezil ve ötesi mi?

Gesendet von meinem Pixel 7 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi gokhans

İki stoper arasındaki abou’ya orta açma = dipsiz kuyuya para atma
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Mehmet57

Onuachu’nun iki metre boyu var. Senol hoca Konya’dan Trabzon’a ilk ucaga binip, sezonun geri kalaninda orda Onuachu’ya bol bol uzun top gondersin.

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

İki stoper arasındaki abou’ya orta açma = dipsiz kuyuya para atma
eskiden sadece ilk yarilari cope atiyorduk Senol Gunesle, simdi yeni bir sey deniyoruz, Ekim ayindan tum sezon nasil cope atilir , o sanirim!
Yorgo

Çevrimiçi fatihsahin

Biz bu sezon ne izliyoruz. Gerçekten anlamıyorum. Zararın neresinden dönsek kardır diye düşünmek gerek artık

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

siyah beyaz

Çevrimdışı Karabay

Onuachu’nun iki metre boyu var. Senol hoca Konya’dan Trabzon’a ilk ucaga binip, sezonun geri kalaninda orda Onuachu’ya bol bol uzun top gondersin.
Adamlar laz, aptal değil. Yüz yıl önce anladılar Şenol hoca ile olmayacağını.

Çevrimiçi MUSTAFA_

O kadar vasat bir takım kurmuşuz ki vasat Şenol Güneş oyunu hiç çekilmiyor. Yetenekli oyuncu konusunda berbat durumdayız. Fiyat - performans olarak ligdeki en kötü takımı kurmayı ancak ANÇ ve ekibi başarırdı zaten.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Ravenman

Bu maçtan 3 puan almazsak sezonu kapatalım evimize gidelim.

Maç böyle biterse Fenerle 10, Ciconla 8 puan fark olur.

Kazanırsak fark 8 ve 6 olur.

Çevrimiçi levitate

(Küfür Yasak)₆ bakmayacaktim ama dayanamadım açtım maçı, şu dakikaya kadar nasildik? Rezilmi? Rezil ve ötesi mi?

top çeviriyoz
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı zubeyirbaya

valla hocanın bizdeki 17-19 performansı da milli takımdaki avrupa şampiyonası performansı da bu seviyeleri artık mental açıdan kaldıramadığının ispatıydı. sahayı geçtim acayip acayip basın toplantılarında bile çok açıdan geride kaldığı görünüyordu. trabzon bile zor kontrat verirdi açıkçası bundan sonra da pek sanmıyorum. anç faktörü dışında bu seviyelerde iş bulması çok zordu.

Çevrimiçi levitate

bu maç amartey hocanın kendi kalesine vole golüyle ya da bahtiyar'ın 4 kişiyi çalımlamalı golüyle biter
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

deplasmana gidenlere de helal olsun 25 dkdır istifa diye bağırıyorlar

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Bakthiyor, muleka, ersin, amarty, salih. ilk 11de besiktas yedekkulübesinde bile bulunmamasi gereken 5 adamlar, yazik cok yazik, Brsiktasi bukadar kücültmek, kimen emegi varsa haram olsun
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi ferdi1903

top çeviriyoz
Doğru ya lider biziz ikinciye fark atık o yüzden ağırdan alıyoruz

Çevrimiçi levitate

dediğim gibi orta açıp duruyoruz, hadi tamam ok bir seçenektir ama niye bu kadar yükseğe ve uzağa açıyorsunuz kardeşim

abounun boy 5 metre oldu da bizim mi haberimiz yok

Çevrimdışı zubeyirbaya

ya salih o rolü oynayamıyor arkadaş. iyi oyuncu kötü oyuncu olmasını da geçtim. hem amir hem salih ancak yanlarında gedson gibi çok ekstra bir dinamo olduğu için oluyor gibi görünüyordu. o olmadığı zaman olmaz. salih ceza sahasına yaklaştığında çok etkisiz. yeterli temposu vs de yok. amir de sonuçta atletizm canavarı değil ama en azından daha klas bi pasör. bunlardan birini tercih edeceksin. ikili orta saha kuracaksan ise zaten bu ikisinin temposu yetmez.

Çevrimdışı Karabay

Balotelliye bak geçen hafta geldi bugün gol attı. Oysa 10 maç kulübede beklemesi gerekmiyor mu bu yeni topçuların

Etiketler: