4. Hafta Beşiktaş 2-0 Sivasspor
4. Hafta Beşiktaş 2-0 Sivasspor

Beşiktaş Forum|4. Hafta Beşiktaş 2-0 Sivasspor Tarih : 03.09.2023 Saat : 19:15 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Zorbay Küçük - Esat Sancaktar - Mustafa Savranlar - Turgut Doman VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

4. Hafta Beşiktaş 2-0 Sivasspor  [Okunma sayısı 6010 defa] 4. Hafta Beşiktaş 2-0 Sivasspor

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 03.09.2023
Saat : 19:15
Stadyum : Beşiktaş Park
Hakemler : Zorbay Küçük - Esat Sancaktar - Mustafa Savranlar - Turgut Doman
VAR : Serkan Tokat - Mustafa Öğretmenoğlu - Serkan Çimen
Yayın : Bein Sports

Çevrimdışı Ravenman

BÜYÜK MÜJDE

Ghezzal Sivas kafilesine girdi!

Maşallah, İnşallah, Elhamdülillah!

Bu adam eski formunu yakalarsa isterse renkliker 15 transfer daha yapsın nafile.
[ Son Düzenleme: 02 Eylül 2023, 14:11:31 Ravenman ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Sefa Kara

Rıza yoksa puan kaybıda yok. :)

Çevrimdışı Unnamed

Güneş'in öz evladı ilk 11 oynar yine

Çevrimiçi MUSTAFA_

ülker ne iş
Bunu yönetimin açıklaması lazım. Yaptıkları icraatleri açıklamıyorlar. Resmi site ve sosyal medya hesapları süs gibi duruyor. Dün GS ile hazırlık maçı yaptı kadın basketbol takımımız yeni transferleri daha açıklamadık. Üstelik resmi hesap bile maçla ilgili açıklama yapmadı. GS hesabı paylaşmasa yendiğimizi bilemeyeceğiz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

Bunu yönetimin açıklaması lazım. Yaptıkları icraatleri açıklamıyorlar. Resmi site ve sosyal medya hesapları süs gibi duruyor. Dün GS ile hazırlık maçı yaptı kadın basketbol takımımız yeni transferleri daha açıklamadık. Üstelik resmi hesap bile maçla ilgili açıklama yapmadı. GS hesabı paylaşmasa yendiğimizi bilemeyeceğiz.
eee normal değilmi beşiktaşa aidiyet duymuyorlarki

Çevrimiçi Sefa Kara

muleka ilk 11 başlarsa macı izlemem çok net.Rebic hakediyor artık.

Çevrimdışı KartalınGücü

Hoca Salihi kesmiş, bakalım beklediğim gibi takıma pozitif etkisi olacak mı, Ox'un performansı önemli.  Sonraki maç da Muleka yerine Rebic bekliyorum.

Çevrimiçi Samet Demir

?t=QJK1NMoEEdbGxFGDpZljcg&s=19

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Hoca Salihi kesmiş, bakalım beklediğim gibi takıma pozitif etkisi olacak mı, Ox'un performansı önemli.  Sonraki maç da Muleka yerine Rebic bekliyorum.
Hafif sakatlığı varmış.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi BlackEagle16

Hafif sakatlığı varmış.

Burak Yılmaz in ox ile alakalı gümbür gümbür geliyor skelinde bir demeci vardı ns kadar doğrudur yazılan bilmem ama bende aynı şekilde beklediğim hamle Salih bizim orta sahada çok sıkıştırıyordu malesef evet Türk ve kaliteli isim uzun vadade elimizi rahatlatır ama ben bu akşamdan sonra formayı kaptiracagini düşünüyorum.
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi Necmi

Burak Yılmaz in ox ile alakalı gümbür gümbür geliyor skelinde bir demeci vardı ns kadar doğrudur yazılan bilmem ama bende aynı şekilde beklediğim hamle Salih bizim orta sahada çok sıkıştırıyordu malesef evet Türk ve kaliteli isim uzun vadade elimizi rahatlatır ama ben bu akşamdan sonra formayı kaptiracagini düşünüyorum.
kaptırmaz şenol en iyi kadrosunu avrupada oynatır ligde salih onur hep olur olmakta zorunda zaten talha tam dönene kadar

Çevrimiçi Necmi

Her sene olduğu gibi bu senede milli ara ilaç olacak bize bizim kadar milli arayı iple çeken başka takım yoktur herhalde

Çevrimiçi Necmi

?t=QJK1NMoEEdbGxFGDpZljcg&s=19

bizim kulübede fena olmadı bizim iyi bir genç kaleci bulup mertin yerine yetiştirmemiz lazım

Çevrimiçi MUSTAFA_

Her sene olduğu gibi bu senede milli ara ilaç olacak bize bizim kadar milli arayı iple çeken başka takım yoktur herhalde
Yönetim dua etsin takım uyum yakalasın milli ara sonrası yoksa bye bye deriz kendilerine.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

Yönetim dua etsin takım uyum yakalasın milli ara sonrası yoksa bye bye deriz kendilerine.
hiç birşey olmaz

Çevrimiçi Talisca1903

Haydi bakalım bol gollü bir galibiyet bekliyorum

Çevrimdışı yaço58

Transferi geçtim zemin de kötü

Çevrimiçi tolga1903

Hocam şu muleka'yı bi dinlendirsen hani yorgundur formsuzdur yani bu şenol güneş'in kazanan takımı bozmama ezberi kadar büyük saplantı görmedim ben. Hocam bu adama rağmen kazanıyoruz sırf bek kovalıyor diye her maça bu herifle çıkıyorsun ya

Çevrimdışı KartalınGücü

Hocam şu muleka'yı bi dinlendirsen hani yorgundur formsuzdur yani bu şenol güneş'in kazanan takımı bozmama ezberi kadar büyük saplantı görmedim ben. Hocam bu adama rağmen kazanıyoruz sırf bek kovalıyor diye her maça bu herifle çıkıyorsun ya

Bu akşam 2 golü var inşallah 🙏😌

Çevrimiçi sEuL

Ligin 4. haftasinda su zeminin haline bak, pes vallahi.

Kafamizi nereye cevirsek bi sorun bi vasatlik bi beceriksizlik var.
[ Son Düzenleme: 03 Eylül 2023, 19:08:31 sEuL ]

Çevrimiçi BlackEagle16

Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Etiketler: