1. Hafta Karagümrük 0-1 Beşiktaş
1. Hafta Karagümrük 0-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|1. Hafta Karagümrük 0-1 Beşiktaş Tarih : 14.08.2023 Saat : 21:00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadyumu Hakemler : Erkan Özdamar - Abdullah Bora Özkara - Serkan Ok - Yiğit

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1. Hafta Karagümrük 0-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 9153 defa] 1. Hafta Karagümrük 0-1 Beşiktaş

Çevrimiçi Talisca1903

Muleka onur kanatlarıyla takılıyoruz

Çevrimiçi kartalizma190399

Şenol hoca dinozormuş. La havle ya. Rakiplerin bile en büyük hocanın sende olduğunu söylüyor, sen adama 3 orta saha, bir kanatla sezona başla diyorsun. Suçu yine yanlış yerde arama işini en iyi yapan bizim taraftar.

Bunu soylemelerinin nedeni kendi hocalarinin Okan Buruk ve Ismail Kartal olmasi. Onlari gecmek mi cok buyuk marifet?
Sag acik haric ilk 11 sikintimiz yok, gayet iyi bir takim cikti sahaya.
Rakipte forvet Salih Dursun cikiyor. Ligin en zayif kadrosuna karsi oynuyorsun Kayseri’yle birlikte.
Bu futbol kadro eksikligiyle aciklanamaz.

Çevrimiçi Samet Demir

Senin için benim için diye bir durum söz konusı değil. Nihayetinde herkesin girip yorumları okuyabildiği bir platform burası. Sana göre normal gelen bir söylem başkasına göre hakaret boyutunda olabilir. Bu söyleminde onlardan birisi. Burada eleştiriye her zaman açığız fakat Beşiktaşımızın başında olan hocası hakkında olsun, futbolcusu hakkında olsun bu tarz söylemlerine dikkat etmen gerekiyor.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

,
Yaklaşık iki yıl aradan sonra,Herkese merhaba...iiki yıl önceki sondan bir önceki mesajım buymuş...değişen pek bişey de olmamış :)
Aramıza tekrardan hoşgeldin ağabey..

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

Bunu soylemelerinin nedeni kendi hocalarinin Okan Buruk ve Ismail Kartal olmasi. Onlari gecmek mi cok buyuk marifet?
Sag acik haric ilk 11 sikintimiz yok, gayet iyi bir takim cikti sahaya.
Rakipte forvet Salih Dursun cikiyor. Ligin en zayif kadrosuna karsi oynuyorsun Kayseri’yle birlikte.
Bu futbol kadro eksikligiyle aciklanamaz.
okan kerem Zaha icardi Halil attı sahaya yedekten ne anlatıyorsun sen
Şu maçta hocanın elinde haIr olmayan Renic sakatlıktan çıkmış Cenk var bekle izle hoca çözer maçı

Çevrimiçi BlackEagle16

Hoca bahtiyarı sol bek oynatır gibi, masuaku çok ama çok kötü.
Hayretle okuyroun yorumunu
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi kartalizma190399

Ikinci yarida degisiklik yok tabii. Kimse de elestirmesin Senol Gunes’i. Senol Gunes’ten iyi bilecek degilsiniz ya!

Çevrimdışı Ravenman

Çevrimiçi Samet Demir

Ikinci yarida degisiklik yok tabii. Kimse de elestirmesin Senol Gunes’i. Senol Gunes’ten iyi bilecek degilsiniz ya!
Dostum burada sana kimse hocayı ve ya oyuncuyu eleştirme demiyor. Gelmeden önce dahi Şanol hocayı en çok eleştirenlerden birisi benim. Gelmesini dahi istemiyordum. Fakat senin yaptıkların farklı boyutlara giriyor.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimdışı Ravenman

Bi sağlam Abubakar kalmıṣtı, onada çarpıyı koydum.

O ne biçim bir penaltı?

Bu maç 9 gün sürse bile daha atamayız.

Çevrimiçi sEuL

Boyle sacma penalti kullanmaz arkadas, gelisinden atamayacagi belliydi zaten.

Çevrimdışı Liquidator

Böyle penaltı atanı döveceksin. Vallahi, bu ne ya.

Отправлено с моего 21081111RG через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı beno1903

Eet ne zaman kacirsak ya berabere ya maglubiyet

Çevrimiçi levitate

evet bu pen6 stilinin patlayacağı gün buymuş 3 yıldır iyi götürdü
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı beno1903

Çevrimiçi BlackEagle16

Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi tolga1903

evet bu pen6 stilinin patlayacağı gün buymuş 3 yıldır iyi götürdü

Ne zaman kaçıracak diyordum bugüne kısmetmiş çok kötü penalti atıyor abuş ama hep atıyordu patlattı:)

Çevrimiçi tolga1903

Ya 5 kere düştü ayakkabı değişti hala düşüyor arkadaş çıkar şunu artık

Çevrimdışı Ravenman

Bukadar zor dönemde bukadar zor fikstürde bu kadar zor maçta böyle penaltı atılmaz.

Profesyonellik 0%

Çevrimdışı ankarakartal06

onur yerine rebic
muleka yerıne cenk

Çevrimiçi levitate

Ne zaman kaçıracak diyordum bugüne kısmetmiş çok kötü penalti atıyor abuş ama hep atıyordu patlattı:)
teknik güzelde çok riskli işte :D ghezzal'da sürekli sol alt köşeye vuruyor mesela hala çözemediler

Çevrimdışı Ravenman

Küme giden takım bizden bedava puan alacak.

Para yok forvet alsınlar Salih Dursun forvet oynuyor.

Çevrimdışı Ravenman

onur yerine rebic
muleka yerıne cenk

Dakika 88.de aklına gelir.

Koca 45 dakika çöpe gitti fakat yeterli değil biraz daha izleyelim Muleka ve Onuru.
[ Son Düzenleme: 14 Ağustos 2023, 22:17:50 Ravenman ]

Etiketler: