1. Hafta Karagümrük 0-1 Beşiktaş
1. Hafta Karagümrük 0-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|1. Hafta Karagümrük 0-1 Beşiktaş Tarih : 14.08.2023 Saat : 21:00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadyumu Hakemler : Erkan Özdamar - Abdullah Bora Özkara - Serkan Ok - Yiğit

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1. Hafta Karagümrük 0-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 9892 defa] 1. Hafta Karagümrük 0-1 Beşiktaş

Çevrimdışı ankarakartal06

Küme giden takım bizden bedava puan alacak.

Para yok forvet alsınlar Salih Dursun forvet oynuyor.

sakin daha kaç dk var atar geçeriz 2 tane ne bu olumsuzluk  :s20: :s20:

Çevrimiçi levitate

orta sahalar az popoyu kaldırsa her şey çözülecekte anca yana pas
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı kahyaoglueren

Muleka yerine futbolcu olsaydi hattrick yapardı rahat bir şekilde.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı beno1903

Çevrimdışı Ravenman

Muleka neyi atacaksın?

Hoca bizden daha iyi biliyor, Muleka oynasın.

Çevrimiçi levitate

organizasyon iyimiş ama amir kötü kesti bence
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Mehmet57

Ama Muleka yeterli ya yeterki ortada oynasin

Çevrimdışı Ravenman

Bu Karagümrük bu sezon şamar oğlanı olacak gelen gidenden 5 tane yiyecek bizde 2 puan kaybedecez inanılır gibi değil.

Çevrimiçi sEuL

2. yariya yetisebildim - adamlarin forvette stoper Salih mi oynuyor?

Adamlar butun etkili ayaklarini satmis, bombos bir takim- ve 15 dakikadir saga sola savunmada top ceviriyoruz. Bu takima karsi bile birilerinin sapkadan tavsan cikarmasini bekleyecegiz anlasilan.

Çevrimiçi Necmi

Hocanın oyuncu değiştirme zamanı geldi

Çevrimiçi tolga1903

Yemin ederim şu adamla 60 dakikayı hiç etti ya jackson muleka bu takımın kanat oyuncusu değil arkadaş ne zaman anlayacaksın teknik ekip şunu artık

Çevrimiçi Mehmet57

Amir cok duzgun pas atiyor, ama orta da o topu alip ceza sahasina tasiyacak, ver kac yapacak oyuncu yok.

Su macta Muleka-Onur yerine Rebic-Ghezzal olsa bile su an 2-3 gol rahat bulmustuk

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Mehmet57

Onur gercekten elinden geleni yapiyor. Ozellikle evde oynayacagimiz maclarda Rosier yerine baslayabilir

Çevrimiçi tolga1903

Kaleci de bize kaplan kesildi arkadaş nasıl tuttun o şutu

Çevrimiçi sefaköykartali

Bunu soylemelerinin nedeni kendi hocalarinin Okan Buruk ve Ismail Kartal olmasi. Onlari gecmek mi cok buyuk marifet?
Sag acik haric ilk 11 sikintimiz yok, gayet iyi bir takim cikti sahaya.
Rakipte forvet Salih Dursun cikiyor. Ligin en zayif kadrosuna karsi oynuyorsun Kayseri’yle birlikte.
Bu futbol kadro eksikligiyle aciklanamaz.
Ne iyi takımı ya, sene sonu bakarız bu kadrodan en az 4-5 oyuncu değişir bu 11den. Zulümpiyatta oynuyoruz, berbat oynadık ilk yarı ama kulübeye bi dönüp bak bakalım kimi sokabilecek. Muleka biraz becerikli ve iqsu yüksek olsa maç yine 2-0dı.

Çevrimiçi tolga1903

Ulan sokun artık şu topu kaleye

Çevrimiçi sefaköykartali

Penaltı kaçıyor, iki direk, muleka iki tane yüzde 200 kaçırdı. Artık bu kadarı da kısmetsizlik yahu.

Çevrimdışı Ravenman

Mulekayla her maç başlayacaksak 5.hafta lige havluyu atarız.

Çevrimiçi Talisca1903

kaç dakika oynadıki gücünü gördün 🤔
gördük işte abi bak izle adam hazır değil koşamıyor bile

Çevrimiçi MUSTAFA_

Puan kaybı yazdım bu maça.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Etiketler: