Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 21 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu  [Okunma sayısı 313626 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Çevrimiçi Necmi

"Semih Kılıçsoy, sizin gibi bir nesli Beşiktaşlı yapabilir mi?"

Feyyaz Uçar: "Manchester Cityli de yapabilir."
city e mi verdiler acaba

Çevrimiçi levitate

city e mi verdiler acaba
burada ne işi var avrupaya gitsin demiş
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı goktasoktay

city e mi verdiler acaba
Bence top class futbolcu olacağını kastetmiştir.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 01 Mart 2024, 00:14:12
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Kötü sezonda kupa ile kapanış yapmak güzel olur

Çevrimiçi Necmi

Bence top class futbolcu olacağını kastetmiştir.
kulüp adı vermesi mantıklı değil spekülasyon olur 

Çevrimiçi murat baltacı

Bu melerin atanması hiç iyi olmadı maçı alenen gs ye verip kariyerini bitirebilir. Belkide kariyeri bitmiş son bir görev vermişlerdir. Sezon sonu TFF de istifa eder büyük ihtimalle çok bile durdular bu fanatiklikle.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi murat baltacı

taraftara bakar iş sahada tribüne çağırıp alkışladıkları anda hepsinin çenesi kapanır
Memnunmuyum takımın oyunundan değilim ama nefret etmekten memnun olmama durumuna geldim maç izlemek istemiyordum şimdi en azından maç izleyebiliyorum kimsede sihirli değnek yok bir anda düzelme olmaz ama iyiye gittiği kesin bu sene beklentim yoktu şimdi kupaya göz diktim şu sezonu kupayla kapatabilirsek resmen son şampiyonluk gibi mucize olur
Abi hepimiz aynı durumdaydık her maç iskenceydi resmen benim gördüğüm en kötü kadro en ruhsuz oyuncular bunlardı kaç hoca geldi gitti gram umursama olmadı takımda Rıza hoca bile şöyle oynatırim böyle oynatırim diyordu hiç etki edemedi tecrübeyse oda tecrübeliydi Santos hem tecrübeli hem kaliteli artı kariyer ve oyuncu havuzu var sadece transferi ve takım mühendisliğini yapsa o bile yeter bize iyi kadro Şenol hocaya şampiyonluk apoleti taktı kötü kadro arkasına bakmadan kaçmasına sebep oldu
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı KAP

?s=20

Aynı şeyleri tekrar tekrar yaşıyoruz sanki
hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Çevrimiçi Samet Demir

?s=20

Aynı şeyleri tekrar tekrar yaşıyoruz sanki

Bu defa avcunu yalar. Yallah Tsye. Hem arada yaylasında falan takılır. Yakın mesafe. Win win.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

bunu bende soylemistim. ama sonra sildim. hemen bir arkadas atlayip bu cok sacma hayalperestlik falan diye giydirdi. ogrenilmis caresizlik buna diyorlar. mevcut durumda adam senin hakkini caliyor. ve buna musade ediliyor. sende olsun ya boyle devam diyorsun. birakin gs resmi ligde tek basina oynasin. kendi taraftarlari bile bir sure sonra bizde obur tarafa gecelim diyecekler. ilgi bjk fb nin oldugu tarafa kayacaktir. bunun olmasına bile gerek yok. iki takim kararli oldugunu gostersin. bu bile idarenin tamam duzeltelim demesine yetecektir. kesinlikle ayni fikirdeyim.

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
kesinlikle katiliyorum, sen hele bir sopayi goster sonrasinda karsindaki  ya oturur dayagini yer  ya da ona gore  gardini alir.. Bakalim bunlar  en azindan sosyal medyada dillendirilmeye baslansa ne gibi  tepkiler doguracak , bi nabiz olcup devamina bakmak gerekir diye dusunuyorum.. Gecen gun Bulent Uslu nun canli yayininda da  bi cumleyle gecistirildi ama enn ihayetinde dile getirildi yani en azindan
Yorgo

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Benim anlamadığım, hangi yönetim Beşiktaşa gelirse gelsin, herzaman defansif hocayı bulup getiriyoruz.

Defansif hocalar:

Daum
Scala
Lucescu
Mustafa Denizli
Carvalhal
Tigana
Tayfur Havutçu
Rıza Çalımbay
Abdullah Avcı
Biliç

Şimdide Santos.

En son ofans oynayanlar Schuster, Sergen ve Valerien'di.

Nedir abi bu defans hastalığı? Bizim lakabımız 'Kara Kartallar' zaten ofanstan geliyor.
Daum , Scala ve DenizliWye defansif  hoca  demek icin oyunlarini bilmiyor  veya hic izlememis olmak gerekiyor sanirim :) 
Yorgo

Çevrimiçi gokhans

Daum , Scala ve DenizliWye defansif  hoca  demek icin oyunlarini bilmiyor  veya hic izlememis olmak gerekiyor sanirim :)
Lucescu, italyan esintili savunma ağırlıklı bir hoca ama Beşiktaş'ı 3-5-2 hard ofansif oynatan bir hocaydı. 10'da koşmayan sergen, önlerinde nouma ilhan oynuyordu. Orta sahada tümer ve pancu vardı. Hayır bu hocaya defansif demek, mbappe'ye kaleci demek kadar saçma.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi murat baltacı

Derbide abou oynasa Semih solda barış alperle git gel yapıp yorulacak solda cenk oynasa bir kişi eksik oluyoruz en iyisi sola muleka koyup mücadelesinden faydalanmak gerekir arada içeri falan girerse semihle muciye alan açar
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi sEuL

Derbide abou oynasa Semih solda barış alperle git gel yapıp yorulacak solda cenk oynasa bir kişi eksik oluyoruz en iyisi sola muleka koyup mücadelesinden faydalanmak gerekir arada içeri falan girerse semihle muciye alan açar
Cenk elindeki kasetleri medyaya sızdırıp klubun içinden geçer, onun için Cenk’in 11 çıkmama şansı yok bence. O kanat otoban olmuş bir kişi eksik çıkmışız fark etmez.

Bu arada Abou’nun durumu Cenk’ten daha vahim, son 10-15 dakikada girdiği Ist ve Konya maclarinda sahada yürümeyi bırak kicini kaldıramıyordu herif. Bu haliyle kadroya alınmasının tek sebebinin yaşıyor olduğunu kanıtlamaya çalışıp bir yerlere itelemek olduğunu düşünüyorum. Yoksa Mustafa’ya yazık.

Bana kalsa Varşova’da 3-4-3 sol kanadında oynayan Muci’yi sol kanada çekip kanatları Muci - Rashica yaparım.

Orta sahada Al Musrati’nin savunmada daha az efor sarf etmesi adına Amartey/Demir ikilisinden birini alıp Musrati’yi biraz daha öne kaydırırım. Ama işte lanet olası kasetler

Çevrimiçi Samet Demir

VI'i de ofansif oynatanlar arasına eklemiş.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi gokhans

VI'i de ofansif oynatanlar arasına eklemiş.
onda kısmen haklı, weghorst’dan itibaren pres başlıyordu. Salih falan stoperle basıp rakibi hataya zorluyordu. Savunmamız orta sahaya kadar çıkıyordu. İlk yarı 3-4 atıyorduk 2.yarı pil bitiyordu :))

Çevrimiçi Samet Demir

onda kısmen haklı, weghorst’dan itibaren pres başlıyordu. Salih falan stoperle basıp rakibi hataya zorluyordu. Savunmamız orta sahaya kadar çıkıyordu. İlk yarı 3-4 atıyorduk 2.yarı pil bitiyordu :))
Adı üstünde pres yapıyorduk. Hatta bu konuda alay konusu olmuştu, bir resim vardı yardımcısı diyor hocam topu bize bıraktılar VI de bizde onlara geri verelim diyordu falan 😁😁 topun arkasına geçip topu rakibe bırakıyorduk işte. Atak oyunu benim bildiğim top sende olur rakip sahadan çıkmazsın. Biz VI de 4 gol attığımızdabile top %30-40bizde oluyordu.

Çevrimdışı Türkay

Herkese selamlar, bu hafta derbiyi Beşiktaş'ta izlemek istiyorum malum bilet alamadık :D acaba nerede izlenir nedir tavsiyeniz. önceden yer ayırtmak gerekır mı:)
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimiçi gokhans

Adı üstünde pres yapıyorduk. Hatta bu konuda alay konusu olmuştu, bir resim vardı yardımcısı diyor hocam topu bize bıraktılar VI de bizde onlara geri verelim diyordu falan 😁😁 topun arkasına geçip topu rakibe bırakıyorduk işte. Atak oyunu benim bildiğim top sende olur rakip sahadan çıkmazsın. Biz VI de 4 gol attığımızdabile top %30-40bizde oluyordu.
vi’nin 45dk’da girilen pozisyon sayısına, bu sezon 8-10 maçda anca ulaşır hale geldik :)) farklı bir oyun anlayışı var ama defansif değildi, o oyunu 90dk’ya yayabilen takım bu ligi domine eder.

Çevrimiçi Samet Demir

vi’nin 45dk’da girilen pozisyon sayısına, bu sezon 8-10 maçda anca ulaşır hale geldik :)) farklı bir oyun anlayışı var ama defansif değildi, o oyunu 90dk’ya yayabilen takım bu ligi domine eder.

En sevdiğim askerden yeni gelmiş gibi saldırma taktiği 😁

Çevrimiçi Necmi

En sevdiğim askerden yeni gelmiş gibi saldırma taktiği 😁
askerden yeni gelen nasıl saldırıyor 🤔

Çevrimiçi Samet Demir

askerden yeni gelen nasıl saldırıyor 🤔

😁😁😁😁😁
Ben askerde komandoydum tam adamına sordun abi.

Çevrimiçi gokhans

Valla şu sezon hepimizi hoca gurmesi yaptı. Ama bir şey söyleyim, sergen harbi hocaymış ya. Gerek basına konuşmaları, gerek takımının hakkını savunması, gerek motivasyonu, gerek oyun anlayışı, harbi helal olsun. “Görücez cumartesi ne olacağını” tavrı bizi şampiyon yaptı. Gökhan töre santrafor oynadı, nskala, welinton, kalede ersin vardı yahu. Şu sezon gördüğüm hocalar, anç yönetimi falan sergen’in baya iyi hoca olduğunu gösterdi bana.. İnşallah ilerleyen senelerde yolumuz tekrar kesişir..

Çevrimiçi Samet Demir

Valla şu sezon hepimizi hoca gurmesi yaptı. Ama bir şey söyleyim, sergen harbi hocaymış ya. Gerek basına konuşmaları, gerek takımının hakkını savunması, gerek motivasyonu, gerek oyun anlayışı, harbi helal olsun. “Görücez cumartesi ne olacağını” tavrı bizi şampiyon yaptı. Gökhan töre santrafor oynadı, nskala, welinton, kalede ersin vardı yahu. Şu sezon gördüğüm hocalar, anç yönetimi falan sergen’in baya iyi hoca olduğunu gösterdi bana.. İnşallah ilerleyen senelerde yolumuz tekrar kesişir..

Daha geliştirmesi lazım kendini. Saydığın etkenler önemli, fazla önemli fakat devamlılığı yok işte. Bir sonraki sezon avrupada ki durumumuz olsun, basına karşı çaresiz kaldık falan demesi hiç hoş şeyler değil bence. Ne kadar iyi gidersek gidelim 1 hafta sonra Sergen Yalçın takımdan istifa ettim deseler kim şaşırır? Bence kendini tamamen ispat etmeden adı bizimle anılmasın.

Çevrimiçi murat baltacı

Daha geliştirmesi lazım kendini. Saydığın etkenler önemli, fazla önemli fakat devamlılığı yok işte. Bir sonraki sezon avrupada ki durumumuz olsun, basına karşı çaresiz kaldık falan demesi hiç hoş şeyler değil bence. Ne kadar iyi gidersek gidelim 1 hafta sonra Sergen Yalçın takımdan istifa ettim deseler kim şaşırır? Bence kendini tamamen ispat etmeden adı bizimle anılmasın.
Kendini geliştirmesi konusuna katılırım çaresiz kaldık sözü başlı başına hata zaten ama dediğiniz gibi takım iyi bir hafta sonra bırakır falan abartı olmuş şampiyon olduğu sene ne mücadele verdi basınla hakemlerle tff ile gs ile hatta bizim yönetim ile çok zor şampiyonluk aldı gs ile fener camia olarak baş edemiyor.

Hep diyorum Sergen iyi bir yönetimle gelsin yükü azaltılsin transferler tamamen ona bırakılmasın Hulk gibi çok istediği bir kaç oyuncu alıp planlama ve transfer işini sportif profesyonel kişiler yapsin Avrupa'da kupa kazandıracak potansiyelde iyi bir kadro verilsin ligi yürüye yürüye alır zaten
BeŞiKtAşK

Etiketler: