Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 28 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu  [Okunma sayısı 338587 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Çevrimiçi murat baltacı

Gedsonun cezalı olması bizim için fırsat olabilir ama bu fırsatı derbide kullanmak zorunda kalmadaydik keşke daha dikkatli olsa cezalı duruma düşmezdi keza bahtiyarda öyle şans bulmaya çalışan oyuncuysan o kartı görmeyeceksin ilerde kanatta orta sahada şans bulabilirsin ne gerek var o karta azda oyuncu akıllı olacak rakiplerdeki oyuncular derbilere gelmeden kartları temizliyor bizimkilerde temizlemeyi geçtim dikkat edeyimde kart görmeyim diye bir çaba bile yok.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi underworld

Futbolu, futbolu bilenler yönetecekti... Fakat hoca konusunda büyük çuvalladılar.
Şimdi yeni sezon için çalışmaları başlıyıp telafi etsinler.
Görelim ne kadar iyi biliyorlar.

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Her maç 3 gol yiyorduk bi ara neredeyse küme düşme potasına yaklaşmıştık, takım içi mücadele namına bir cacık yoktu, en azından belli seviyede kalemizi koruyan ve skor alan takım haline geldik buraya kadar tamamız ama.

Bir anda takır takır top oynamasını beklemiyoruz ama en azından hücum varyasyonları vs. görmek istiyoruz daha ısıran ileride basan takım görmek istiyoruz. Hoca her maç sonrası topun bizde olacağını ve daha saldırgan takım olacağımızı söylüyor fakat hücumsal anlamda çok değişen yok. Değişen tek şey Al- Musrati ve Muçi nin yetenekleri ile kattığı zenginlik dışında farklı varyasyonlar çok göremedik.

Bende hoca daha hücum zenginliği katsın seneye de takımda olsun istiyorum ama 11 maç + kupalar ne gösterecek. bakalım .
[ Son Düzenleme: 26 Şubat 2024, 09:17:58 ONUR KOLCU ]

Çevrimiçi Akil Emre

Her maç 3 gol yiyorduk bi ara neredeyse küme düşme potasına yaklaşmıştık, takım içi mücadele namına bir cacık yoktu, en azından belli seviyede kalemizi koruyan ve skor alan takım haline geldik buraya kadar tamamız ama.

Bir anda takır takır top oynamasını beklemiyoruz ama en azından hücum varyasyonları vs. görmek istiyoruz daha ısıran ileride basan takım görmek istiyoruz. Hoca her maç sonrası topun bizde olacağını ve daha saldırgan takım olacağımızı söylüyor fakat hücumsal anlamda çok değişen yok. Değişen tek şey Al- Musrati ve Muçi nin yetenekleri ile kattığı zenginlik dışında farklı varyasyonlar çok göremedik.

Bende hoca daha hücum zenginliği katsın seneye de takımda olsun istiyorum ama 11 maç + kupalar ne gösterecek. bakalım .
Seneye yapılacak en az 4 net transfer ve hocanın otoritesiyle daha net oyun görebiliriz diye umuyorum, başkan ismi olan hocayı erken göndermez diye düşünüyorum.

Çevrimiçi Talisca1903

Gedson sürekli gömülüyor Rashica sürekli övülüyor welintonu beğenmeyen taraftarımız son gaz devam ediyor
Gedson bu takımda tartışılmadan ilk yazılacak oyuncu 11 e sonrasına sonra bakılır
cincın maçında eksikliği en çok hissedilecek adam Gedson inşallah telafi edebiliriz yokluğunu

Çevrimiçi Mehmet57

Gedson'un enerjisinin eksikligini hissedebiliriz o macta, ama Salih-Musrati orta sahasi da Gs'nin zayif orta ikilisini domine eder. Onemli olan beklerimiz olacak, Masuaku Baris Alper'i tutabilmeli. Rashica geri gelip Onur'a destek vermeli, ya da Svensson'la baslamaliyiz. O biraz daha sert, daha hizli. Kerem'i yakin oynayabilir.

Çevrimiçi Mehmet57

Ox sakat olmasaydi Musrati'nin yanina cuk otururdu.

Çevrimiçi gokhans

Ox sakat olmasaydi Musrati'nin yanina cuk otururdu.
Amir'de öyle. Gedson, bek olarak daha yararlı olacağını düşünüyorum. driplingi, birebirde iyi olması, hızı, top kapma yetenekleri falan harika bir bek olabilir bence. Bir de her duran topu gedson'un kullanmasından vazgeçilmeli.
[ Son Düzenleme: 26 Şubat 2024, 11:42:02 gokhans ]
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Gedson sürekli gömülüyor Rashica sürekli övülüyor welintonu beğenmeyen taraftarımız son gaz devam ediyor
Gedson bu takımda tartışılmadan ilk yazılacak oyuncu 11 e sonrasına sonra bakılır
cincın maçında eksikliği en çok hissedilecek adam Gedson inşallah telafi edebiliriz yokluğunu

Bence Gedson un olmaması hayrımıza olacak bu maç, ayağı daha düzgün ve defansif yönü ondan eksik değildir onun kadar koşmaz ama alanı iyi savunur, en azından topu daha iyi kullanır.

Çevrimiçi Samet Demir

Helal olsun başkanım
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Bazı konularda haklısın ama Gedsonun ilk yazılması konusunda haksızsın. Mert, Semih, Muci, Musrati, Masuaku bu 5 li ilk yazılacak isimler bence.

Birde bende şunu anlamıyorum burada bazıları Rachica'yı gömerken Cenki övüyor. Çok manidar değil mi abi?
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sozkul

Necip bir hata yapınca burada kuyruk oluyordu, iyi oynayınca pek öven yok

Çevrimiçi sozkul

Musrati’nin o asisitlik geri pasını Necip verseydi mesela..

not: Ben Musrati’yi beğeniyorum

Çevrimiçi Samet Demir

Musrati’nin o asisitlik geri pasını Necip verseydi mesela..

not: Ben Musrati’yi beğeniyorum

Sadece o değil Onuru ıslıklamaktan falan da vaz geçmek lazım. Oyuncuları düşürüyor. Elimiz mecbur adamın ayağına bakacağız bu sene. O yüzden desteklemek lazım. Seneye de rotasyonda kullanırız.

Çevrimiçi Talisca1903

bu sene ekseriyetle iyi oynadı kötü maçı var mı ben hatırlamıyorum Ama işte ad çıkınca 9 a inmez 8 e

Çevrimiçi Talisca1903

Bazı konularda haklısın ama Gedsonun ilk yazılması konusunda haksızsın. Mert, Semih, Muci, Musrati, Masuaku bu 5 li ilk yazılacak isimler bence.

Birde bende şunu anlamıyorum burada bazıları Rachica'yı gömerken Cenki övüyor. Çok manidar değil mi abi?
ben cenki de övmüyorum ama Rashicada tam gömmelik topçu yeteneksiz teknik olmayan futbolcu hücum oyuncusu olunca zerre gözüme giremez

Çevrimiçi Talisca1903

Gedson'un enerjisinin eksikligini hissedebiliriz o macta, ama Salih-Musrati orta sahasi da Gs'nin zayif orta ikilisini domine eder. Onemli olan beklerimiz olacak, Masuaku Baris Alper'i tutabilmeli. Rashica geri gelip Onur'a destek vermeli, ya da Svensson'la baslamaliyiz. O biraz daha sert, daha hizli. Kerem'i yakin oynayabilir.
masuaku barış denen bebeyi ayakkabılarıyla birlikte yer Rashicadan bir beklentim yok onun yerine Muleka ya bile razı olurum

Çevrimiçi Samet Demir

ben cenki de övmüyorum ama Rashicada tam gömmelik topçu yeteneksiz teknik olmayan futbolcu hücum oyuncusu olunca zerre gözüme giremez
Bende onu diyorum sahada yürüyen Cenke laf edemiyorsun. Redmonda da neler söylediğini gayet net hatırlıyorum. Masuaku da nasipini almıştı bir ara senden. 😁

Çevrimiçi Talisca1903

Bende onu diyorum sahada yürüyen Cenke laf edemiyorsun. Redmonda da neler söylediğini gayet net hatırlıyorum. Masuaku da nasipini almıştı bir ara senden. 😁
masukaunun sözleşmesini yapan zatı muhterem çıkardı sorunu biz değil

Çevrimiçi uğur07

bunlarin her yaptiginin altinda bir seytanlik bir amac gizli. malum orgutlerle takilinca boyle oluyor.

icardiyi tedbirsiz sevkedip son ana kadar bekleyip milleti baskin yakalayip 1 mac ceza verdiler. sasirmadim zaten boyle bekliyordum. benim icin bu yilin en büyük kazanimi haramzadeleri yenip sampiyonluk yoluna takoz olmaktir. bu bizden caldiklarini geri getirmez ne yazikki ama en azından biraz ic sogutur. takim bunu basarabilir mi bilmiyorum ama cok istiyorum.

bakin daha olmadan soyleyeyim. bu ziraat kupasindaki kura cekimi bile binbir hesap ile yapilmis bir sey. once ankaragucu sonra fenerbahce ile ligde arka arkaya macimiz var. hesaplari fb turu gecerse ligdeki macla arka arkaya olacak sekilde bindirmek. ortaya kaos gerilim yaratmak. kupada feneri ligde bjk yi ittirip bizi kupadan onlari ligde yaralamak. olaki ankaragucu gecti turu. bu seferde onlarin macin ardina onunr yapistirip ankaragucunun salak taraftarini gaza getirip bizi bunlarla muhatap edip ortami germeye bize zarar vermeye caliscaklar. fb elendigi icin zarar gormus olacak zaten.

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi uğur07

mevcut yapi tamamen once iki buyuk sonra tek buyuk yaratmak uzerine kurgulanmis. mevcut sistemde bizim cok cok iyi olmamiz gerekiyor. yoksa isimiz zor.

Çevrimiçi uğur07

ben kupa kura cekimi oncesinde kesin ankaragucu ile ankarada oynayacak sekilde cekerler diyordum. ama adamlar olayi cok daha kompleks boyuta tasimislar.

Çevrimdışı Umutcan Kaya

Yönetim uyumaa! bugün Beşiktaş yönetimi açıklama yapmalı bu düzen böyle olmaz haftasonu doğranmadan tavrını koy
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı Umutcan Kaya

Cumartesi fb bugün gs yönetim susmaya devam ederse, isterse seneye mbappeyi alsın kadroya nafile
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı Umutcan Kaya

Bu akşam gsnin yıllardır süren tiyatrolarından birini daha izledik
Sadece Beşiktaş

Etiketler: