Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

Gökhan Kurt ve 18 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu  [Okunma sayısı 313984 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Çevrimiçi gokhans

Stadın altındaki kaçak imalathane, fb-gs-ts lisanssız ürünler üretip, lisanslı Beşiktaş ürünlerinede kartal yuvası etiketini basıyorlarmış. Bildiğin kulübü sirke çevirmişler.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı yaço58

Stadın altındaki fason imalathane için ne düşinüyorsunuz bu nasıl olabiliyor

Çevrimiçi Necmi

Stadın altındaki fason imalathane için ne düşinüyorsunuz bu nasıl olabiliyor
bir şey düşünmeye gerek varmı esas düşünülmesi gereken bunları yapanlara dört yıldır ses çıkartılmaması bizim derdimiz imalathane olmamalı esas gözlerini kapatanlar yapanlardan daha büyük suçlu yapanlar çekti gitti göz yumanlar hala içimizde

Çevrimiçi gokhans

bir şey düşünmeye gerek varmı esas düşünülmesi gereken bunları yapanlara dört yıldır ses çıkartılmaması bizim derdimiz imalathane olmamalı esas gözlerini kapatanlar yapanlardan daha büyük suçlu yapanlar çekti gitti göz yumanlar hala içimizde
paralar nerde fo söylemine öncülük edenler, anç yönetimin mamaladığı (...)₄. Biz parayla adam tutulup, stadında dayakda yedik. çarşının abileri yd savunurdu forzada, gidip kongrede hibe ettiler. Anç işte son bir kaç maç hariç istifa sesimi duyduk? Demek yönetim iyi mamalıyordu.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Başkanın "Benim Semih'im" söylemlerini çok yanlış buluyorum. Bu yaştaki gencecik çocuğa çok fazla sorumluluk ve beraberinde stres yüklüyoruz ki çok tehlikeli.

Çevrimiçi Sefa Kara

valorant ismail kovulmuş.

CK(Ceyhun Kazancı) tayfa forumda yangın yapıyordu sabredelim müthiş başarı hoca filan diyorlardı :D

Çevrimiçi gokhans

valorant ismail kovulmuş.

CK(Ceyhun Kazancı) tayfa forumda yangın yapıyordu sabredelim müthiş başarı hoca filan diyorlardı :D
insanlar valerian’a sabredelim diye değil, valerian’ı yollayıp, şenol lobisine ezilerek şenol’u niye getirdiniz diye yangın yaptı. Durumun %80 suçlusu yönetimken, hoca kovulunca gözü boyanan, yönetime tek laf etmeyen, trabzon lobisinin kuyruğuna tutunanlara yangın yaptı. Valerian hep kovulma sebebi olanla kıyaslandı ve o dediğin tayfa hep haklıydı gün sonundada. Sen valerian’a değil yönetimi yollasaydın, bu yılli rezaletler yaşanmayacak, stad sponsorluğunu, bitcoin anlaşmasının parasını alıp kaçamayacaktı anç yönetimi. Daha neye yangın yapıldığından haberiniz yok şaka gibi..
[ Son Düzenleme: 10 Mart 2024, 22:07:06 gokhans ]

Çevrimiçi Samet Demir

insanlar valerian’a sabredelim diye değil, valerian’ı yollayıp şenol’u niye getirdiniz diye yangın yaptı. Durumun %80 suçlusu yönetimken, hoca kovulunca gözü boyanan, yönetime tek laf etmeyen, trabzon lobisinin kuyruğuna tutunanlara yangın yaptı. Valerian hep kovulma sebebi olanla kıyaslandı ve o dediğin tayfa hep haklıydı gün sonundada. Daha neye yangın yapıldığından haberiniz yok şaka gibi..
O zaman dilimizde tüy bitti VI takımın başında dursun. Yazın yeni yönetim yeni hoca gelir. Oyuncularında bir çoğunun sözleşmesi bitiyor çok iyi fırsat olur diye. Bu fırsatı anç ve Şenol Güneş ile heba ettik malesef.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi gokhans

O zaman dilimizde tüy bitti VI takımın başında dursun. Yazın yeni yönetim yeni hoca gelir. Oyuncularında bir çoğunun sözleşmesi bitiyor çok iyi fırsat olur diye. Bu fırsatı anç ve Şenol Güneş ile heba ettik malesef.
şenoltaparlar, şenol lobisinin kayığında valerian’a değilde, yönetime istifa diyip,  yollasaydı, bu yılki rezaletler yaşanmayacak, stad sponsorluğunu, bitcoin anlaşmasının parasını alıp kaçamayacaktı anç yönetimi.

Çevrimiçi Necmi

şenoltaparlar, şenol lobisinin kayığında valerian’a değilde, yönetime istifa diyip,  yollasaydı, bu yılki rezaletler yaşanmayacak, stad sponsorluğunu, bitcoin anlaşmasının parasını alıp kaçamayacaktı anç yönetimi.
işin kötü tarafı hala farkında değiller biz hep bu sığ düşünce yüzünden kaybettik zaten rakiplerde iyi kullanıyor bunu

Çevrimiçi Necmi

ha işin başında şenolu getiren yönetime tek laf etmiyorlardı ne zaman şenol batırdı onu kurtarmak için yönetime sallamaya başladılar 😂 şimdi sorsan her zaman en büyük yönetim muhalifi kendileri olur

Çevrimiçi Necmi

o fırsat bizim değilde kulübü tam anlamıyla batırmak isteyen çebiye fırsat oldu

Çevrimiçi gokhans

Arat’ın son açıklamaları içimde umut ışığı yaktı. Dört gözle sezon sonunu, yeni yapılanmayı, yeni kadroyu bekliyorum. Umarım ayrışan taraftarda birlik olupda bomba gibi gireriz yeni sezona.. parasını ödeyip takılmayan, ses geçirmeyen mebranlarıda halletsinde yönetim, taraftarda o eski itici güç haline gelsin. Öyle bir durumdayızki, elin 3 kuruşluk yeni yetme hakemleri posta koyar gibi dolmabahçe’de beşiktaş doğruyor, taraftar laylaylom.. Bu arada Ali Koç çarşamba basın açıklaması yapacakmış, şu salıncak mevzularıda varmış açıklamalar içinde, sadece fb değil tüm türk futbol taraftarları adına konuşcakmış.

Çevrimiçi sozkul

Bu şenoltapar lafını yersiz ve gerginlik artırıcı bir ifade olarak görüyorum. Gereksiz. Beşiktaşli birileri Şenol hocayı beğenmiş ya da çok beğenmiş olabilir, bu yanlış mı doğru mu başka bir mesele ama subjektif bir mesele. Burada birbirimizin canını acıtmaya çalışıyor muşuz görüntüsü veriyor bu. Gerek yok.
Şenol hoca’nın son gelişine, geliş biçimine ilk basın toplantısındaki densizliğine karşı çıkmış, bu karşı çıkış karşısında eleştirilmiş birisi olarak söylüyorum bunu. Tuzum kuru velhasıl.
Birgün senin çok ümit beslediğin ve  geldiğinde övgüler düzdüğün X hocası çok başarısız olabilir, o zaman sanada Xtapar derler. 

Çevrimiçi gokhans

Bu şenoltapar lafını yersiz ve gerginlik artırıcı bir ifade olarak görüyorum. Gereksiz. Beşiktaşli birileri Şenol hocayı beğenmiş ya da çok beğenmiş olabilir, bu yanlış mı doğru mu başka bir mesele ama subjektif bir mesele. Burada birbirimizin canını acıtmaya çalışıyor muşuz görüntüsü veriyor bu. Gerek yok.
Şenol hoca’nın son gelişine, geliş biçimine ilk basın toplantısındaki densizliğine karşı çıkmış, bu karşı çıkış karşısında eleştirilmiş birisi olarak söylüyorum bunu. Tuzum kuru velhasıl.
Birgün senin çok ümit beslediğin ve  geldiğinde övgüler düzdüğün X hocası çok başarısız olabilir, o zaman sanada Xtapar derler.
ben beşiktaştaparım. Ümit beslediğim hoca, arkasında duran başkanı çiğneyip, beşiktaş’ı satarak milli takım için federasyonla görüşüyor ve yok öyle bir şey diyorsa, ister bielsa olsun, ister morinho olsun, o an biter benim için.. Parayla tutulan trollerle daha hazırlık maçlarında başladı muhabbetleri, böyle gelenin hayrı olmaz zaten ilahi adalet vardır.. elbirliği ile batırıp gittiler koca camiayı, beşiktaş bu durumdayken hala hoca güzelleyenlerede xtapar derim çünkü ben beşiktaştaparım.. önce beşiktaş arkadaş!! Ben haksız çıkayım, höd olayım, dediklerimi yutayım ama beşiktaş başarılı olsun yahu!! İçimizde x hocayı savunmak adına başarıdan rahatsız olanlar var..
[ Son Düzenleme: 10 Mart 2024, 23:46:23 gokhans ]

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Bir tane arkadaş vardı racon kesiyordu siz haftaya gedsonu görün diye nerede kendisi
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Umutcan Kaya

haftaya görecen gedson girince musrati ne oluyor zıplama bekle gedson senin elindeki en iyi oyunculardan biri tartışılması futbol cahilliğidir bek felan da olmaz senin FM oynamaya devam et

😂😂😂😂😂 ta ta taliscaa
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi murat

Musrati sakatlanmasaydı görürdünüz.olmuyorsa Şenol hocam gelir adam eder.

Çevrimiçi Samet Demir

Zehirli oku atma abi 😁
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi gokhans

😂😂😂 hgahaha şu halde güldürdün beni.. ironi inceydi..
[ Son Düzenleme: 11 Mart 2024, 22:45:55 gokhans ]

Çevrimiçi gokhans

Cenk kullandığı son 4 penaltının 3’ünü kaçırmış. Diğer bir istatistik ise bu maçda ilk 5 pas üstüste sekansını 76.dakikada yapmış, 6. pasda gedson rakibe vermiş. Serdar hocadan itibaren kazandığımız maçların ortak noktası pas sayısının fazlalığı ve o maçlarda demirege oynuyordu. Alın burdan yapın çıkarımınızı.. (dipnot: rashica sağbek’e geçince rosierden sonra en iyi bek performansını izledim)
[ Son Düzenleme: 11 Mart 2024, 23:13:41 gokhans ]

Çevrimiçi murat

Zehirli oku atma abi 😁
üst versiyon anç gelicek Beşiktaş'ın tek kurulunun hesabını yapacak.

Çevrimiçi kartalizma190399

Pendik maci kaza olabilir ama ertesi mac hicbirsey degistirmeyip ayni sekilde devam edince hoca'nin bizi takmadigini ve bu isin olmayacagini anlamistim. Bu tamamen gecmisi ve cv'sinden bagimsiz, cv'si zaten red flag diye bagiriyor. Isine ciddi anlamda saygisi olan caliskan biri zaten takima gelmeden butun maclari izleyip bu takimin defolarini cok rahat gozlemler;

- mesela worrel falan gelecek sene bu takimda olmaz vakit harcamaya gerek yok diyip cat diye aytug'a formayi verir
- bu bitik cenkin takimda isi ne diyip mustafa hekimoglu'na cat diye formayi verir, veya en kotu rakibi yoran hata'ya zorlayan muleka'yi oynatir
- elde 1 tane kanat adami yok 4-3-3'le butun sene batirmisiz zaten diyip cift forvet dener
- muci'yi sag kanatta sol kanatta heba edecegine 10 numara'ya koyar serbestlik verir

Yani bunlar o kadar zor gorunen seyler degil. Bu takimin bu sezon butun maclarini izleyen, oyuncularin transfermarkt gecmisine bakip oynadigi pozisyonlari takip eden profesyonel bir teknik ekip zaten basitce gorur hatalari. Ha, herseyin cozumunu tabii saglayamaz, sonucta kadro kisitli, ama en azindan butun sene yaptigimiz ve surekli baska sonuc bekledigimiz hatalari yapmayiz. Liyakat denen birsey var. Santos'ta olmadigi Mars'tan gorunuyor maalesef. Hasan Arat yonetiminin en buyuk sinavi olacak. Santos takimda kalirsa gelecek sezon en kotu 10. hafta'da havlu atmis oluruz, o saatten sonra kovsak zaten ise yaramaz 1 sezon daha cope atmis olursun. Hasan Arat'ta vizyon ve cesaret varsa Santos'la olmayacagi kanisina varip van Bronckhorst veya o tarz bir hoca'yla yeni sezona girer.

Çevrimiçi sEuL

Maalesef Santos ile yola devam edersek onumuzdeki sezon buyuk bir gelirdende olacagiz gibi gorunuyor.
Bu oyunla ne kupadaki rakipleri yenebiliriz nede arkadan gelen Kasimpasa ve Basaksehir ile 4.'luk icin cekisebiliriz.
Ligde 38'de 38 galibiyet alan bir takimin galibiyet primlerinin toplami Konferans ligi "katilim" payindan bile dusuk. Boyle bir ortamda Avrupa kupalarina gidememek demek batmis olan klubun daha da batmasi demek.
Her kotu gidisatta TD mi degistirilir diyenler olacak elbette, cokta haklilar aslinda ama bu teknik ekibin verdigi zerre isik yok. 2 ay boyunca takima dokunusu falan biraktik arkadan ufleme bile yapilmiyor neredeyse.
[ Son Düzenleme: 11 Mart 2024, 23:50:15 sEuL ]

Çevrimiçi levitate

van bronckhorst barcanın hoca listesindeki isimlerden biriymiş, tren kaçıyor çuf çuuuf
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Etiketler: