5. Hafta Ankaragücü 2-3 Beşiktaş
5. Hafta Ankaragücü 2-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|5. Hafta Ankaragücü 2-3 Beşiktaş Tarih : 04.09.2022 Saat : 21:45 Stadyum : Eryaman Stadyumu Hakemler : Mete Kalkavan - Kerem Ersoy - İbrahim Çağlar Uyarcan - Bahattin Șimșek

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

5. Hafta Ankaragücü 2-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 14736 defa] 5. Hafta Ankaragücü 2-3 Beşiktaş

Çevrimdışı goktasoktay

Bu arada muleka weghorstun ekmeğini iyi yiyor bana bana yiyor
Oooh, suyuna da bansın

Çevrimiçi Necmi

Nexmi abi, bu gol, net gol. Vardan da dönmez
var olmaz kopya çektim 😂 beş maç deyince onaylayayım mı onaylamayayımmı diye düşünüp fikstürüne baktım başak fener gördüm 😂

Çevrimiçi Necmi

Oooh, suyuna da bansın
bence gol atmadan maç geçirmez bu çocuk unutturuyor sahada kendini gol anında çıkıyor ortaya

Çevrimiçi Özgür Gültekin

bence gol atmadan maç geçirmez bu çocuk unutturuyor sahada kendini gol anında çıkıyor ortaya

Kafa topu zamanlaması benim diyen bir çok defans oyuncusundan çok daha iyi.
En üst noktada topla buluşuyor. Bu çok ciddi bir meziyet.

Çevrimdışı beno1903

Galipken önde baskı kurmak sıkıntı yaratıyo rosier golden önce sağ korner direğine kadar pres yaptı geri dönemedi

Çevrimdışı goktasoktay

Galipken önde baskı kurmak sıkıntı yaratıyo rosier golden önce sağ korner direğine kadar pres yaptı geri dönemedi
Dengeyi oturturuz zamanla bence. Wegoyla başlayan prese dikkat ettim, önce o koşuyor, rakip pas opsiyonu bulacağını düşünüp kaleci defans aralarında paslaşmaya başlıyor. Sonra ileri uç çaktırmadan öyle bi basıyor ki topu çıkaramıyorlar. Öndeki baskı çok sistemli ilerliyor. Aynı anda deli gibi koşup bilinçsiz basan yok aslında.

Çevrimiçi mellfred

ghezzal sakat gedson sakatlanmamıştır umarım şimdi josef kırmızı görmüş dela alli temposuz zayıf
ikinci yarıları tutamıyoruz sonradan giren umut cenk zerre katkı veremiyor
sakatlıklar cezalılar formsızlar hep olacak
bizim net rotasyon sıkıntımız var çok net

Çevrimiçi Özgür Gültekin

twitter dan açıklama yapılmış.
Allah sizi nasıl biliyorsa...

Çevrimdışı goktasoktay

Sanmıyorum, kulüp resmi kanaldan “futbolcularımıza yapılanlar kabul edilemez, takipçisi olacağız” yazmış

Çevrimiçi BlackEagle16

Sanmıyorum, kulüp resmi kanaldan “futbolcularımıza yapılanlar kabul edilemez, takipçisi olacağız” yazmış
Futbolcu dediğin ahlaklı olacak kardeşim küfür nedir rakip soyunma odası önünden geçerken. Eğer gerçekse direk kadro dışı bıraksınlar. Top oynucan çenen değil maç bitmiş ne gerek var buna.
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi Necmi

ghezzal sakat gedson sakatlanmamıştır umarım şimdi josef kırmızı görmüş dela alli temposuz zayıf
ikinci yarıları tutamıyoruz sonradan giren umut cenk zerre katkı veremiyor
sakatlıklar cezalılar formsızlar hep olacak
bizim net rotasyon sıkıntımız var çok net
girdikten sonra umutun katkısı çok iyiydi sanırım üç defa driplingle çıkıp atak başlattı takım peşinden gelemedi çok fazla top kesti ikili mücadele kazandı ben çok beğendim umutu

Çevrimiçi BlackEagle16

Umarım öyledir akıllı bir yönetim şu olaylardan sonra tüm camiayı arkasına alır
Gidip soyunma odasına özür diletme işleri abartı ama Oğuzhan o küfürler ettiyse kabul edilemez

Çevrimdışı goktasoktay

2. Başkan konuşuyor. Bence güzel de konuşuyor. Maç sonu konuşması da bence olumlu

Çevrimiçi Necmi

Futbolcu dediğin ahlaklı olacak kardeşim küfür nedir rakip soyunma odası önünden geçerken. Eğer gerçekse direk kadro dışı bıraksınlar. Top oynucan çenen değil maç bitmiş ne gerek var buna.
iyi yapmış tek ahlaklı bizmi olalım maç boyu dertleri bize kart aldırmaktı sürekli tekme tokat kendini yere atmalar her pisliği yaptılar maçta koşarak yanımızdan geçerken omuz atıyorlardı tepki versen kart göreceksin niyet kötü

Çevrimiçi levitate

Gidip soyunma odasına özür diletme işleri abartı ama Oğuzhan o küfürler ettiyse kabul edilemez

küfür etmemiş özürde dilememiş sıkıntı yok
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı goktasoktay

Ahmet Çakarı ağzım açık dinliyorum. Neler diyor

Çevrimiçi BlackEagle16

iyi yapmış tek ahlaklı bizmi olalım maç boyu dertleri bize kart aldırmaktı sürekli tekme tokat kendini yere atmalar her pisliği yaptılar maçta koşarak yanımızdan geçerken omuz atıyorlardı tepki versen kart göreceksin niyet kötü
Kötülük değil onlarınki adilik abi adilik. Ama bizde buna alet olursak kimse kusura bakmasın ülkede keyif almaya çalıştığımız altını çizerek söylüyorum keyif alamadığımız ama Almaya çalıştığımız tek oyunda yok olacak. Sen sanıyormusun senede böyle 3 maç oynayınca wegorstun kalacağını? Ne olursa olsun biz bu oyuna alet olmamalıyız.

Çevrimiçi Samet Ç

Küfür yok orada adamlar gelmiş hem bizim kulübeyi basmış hemde sahada taraftarı ve teknik ekibiyle oyuncuların üstüne yürüyor suçu bize atmaya çalışıyorlar işte.
[ Son Düzenleme: 05 Eylül 2022, 00:59:50 Samet Ç ]

Çevrimiçi Samet Demir

Ömer Erdoğan sen nasıl bir karakter yoksunu rezilsin. 90 dakika senin taraftarın yapmadığını bırakmadı. Oyuncun yapmadığını bırakmadı. Oğuzhana bok atıyorsun.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Karabay

2. Başkan konuşuyor. Bence güzel de konuşuyor. Maç sonu konuşması da bence olumlu
link var mı

Çevrimdışı goktasoktay

Ömer Erdoğan sen nasıl bir karakter yoksunu rezilsin. 90 dakika senin taraftarın yapmadığını bırakmadı. Oyuncun yapmadığını bırakmadı. Oğuzhana bok atıyorsun.

Bu saatten sonra Oğuzhanı yedirmememiz lazım.

Çevrimdışı goktasoktay

link var mı
Beyaz tv aç abi. Hala konuşuyorlar. 2. Başkanın konuşması bitti. Belki kulüp siteden yayınlar

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Bırakın bu boş lafları, ayakları.
İyi yapmış eline sağlık.

Çevrimiçi Necmi

ne yapsın beşiktaşla oynadığı her maçı kritik hale getiriyorlar üstüne yenilince psikolojisi dağılıyor 😂

Çevrimdışı Nazım Ar

Yalnız öyle kırmızı kartı o mhknin bir yerine monte ederler. Onun bunun evladı gelip uçan tekme atıyor, belki bıçak var üstünde kendini ve arkadaşlarını korudu diye Josefi atamazsın. Öyle hakemi de omuzlardan tutup silkmek gerek bir kendine gelsin diye!

Buna hemen itiraz gelmeli, artık bokunu çıkardılar bu işin!

Etiketler: