5. Hafta Ankaragücü 2-3 Beşiktaş
5. Hafta Ankaragücü 2-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|5. Hafta Ankaragücü 2-3 Beşiktaş Tarih : 04.09.2022 Saat : 21:45 Stadyum : Eryaman Stadyumu Hakemler : Mete Kalkavan - Kerem Ersoy - İbrahim Çağlar Uyarcan - Bahattin Șimșek

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

5. Hafta Ankaragücü 2-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 14735 defa] 5. Hafta Ankaragücü 2-3 Beşiktaş

Çevrimiçi ferdi1903

Josef kirmizimi gördü? Weghorst macdan sonra kirmizi gördü dedi

Çevrimdışı Kursad_Duran

Çakar canlı yayında  AG başkanın ağzına veriyor

Çevrimdışı aunt minnie

Josef zarganayı yere yatırınca kart görmüş ülkeye bak ya

Çevrimdışı goktasoktay

Buna yediyse köpek gibi geri alırlar o kırmızı kartı.
Josef sahadaki en aklı başında ADAMdı. Sahaya giren pisliği savuşturdu, bizimkileri korudu. Daha ne yapsın. Olumsuz bir hareketi de yok kırmızı gerektrecek. Paşa paşa o kartı silecekler ya da ceza vermeyecekler.

Çevrimiçi levitate

oyuncuların açıklamalar on numara her biri laf çakıyor

takım olmuşuz valla
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

Harbiden yazık adam güvenliğin yapmadığını yapıyor üstüne kırmızı görüyor söylenecek birşey yok.

Çevrimdışı goktasoktay

Bu tür pisliklerden herşey beklenir. Bunlar maçta kendini jiletleyen müptezeller. Allahtan bıçağıyla gelmedi, ya birini bıçaklasaydı? Ya öldürseydi? Josef az bile yaptı. Vurmadı bile, sadece etkisiz hale getirdi. Valla ben olsam Allah yarattı demezdim. Helal olsun josefe.

Çevrimiçi Necmi

Weghorst takımı fena sahiplendi sahadaki bu haraketler şampiyonluk habercisi oyuncular hırslı bu takım yenilsede savaşarak zor yenilir bu sahada yaşananlar beşiktaşın ne kadar iyi olduğunu gösterir
Küçük kulüplerle yüz göz olmayalım maç bitti koyup geçtik artık gidip kumda oynasınlar

Çevrimiçi levitate

Weghorst takımı fena sahiplendi sahadaki bu haraketler şampiyonluk habercisi oyuncular hırslı bu takım yenilsede savaşarak zor yenilir bu sahada yaşananlar beşiktaşın ne kadar iyi olduğunu gösterir
Küçük kulüplerle yüz göz olmayalım maç bitti koyup geçtik artık gidip kumda oynasınlar

+1903 ama kırmızı işini çözmek lazım
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı Karabay

Abi şampiyonluk haberi takımın sahadaki mücadelesini yönetimin desteklemesi ile olur. Bakalım josefin kartı iptal olacak mı

Çevrimdışı beno1903

Çevrimiçi Necmi

Bu tür pisliklerden herşey beklenir. Bunlar maçta kendini jiletleyen müptezeller. Allahtan bıçağıyla gelmedi, ya birini bıçaklasaydı? Ya öldürseydi? Josef az bile yaptı. Vurmadı bile, sadece etkisiz hale getirdi. Valla ben olsam Allah yarattı demezdim. Helal olsun josefe.
sen onu bırakta allahtan maçı bize yasaklamışlar yoksa şimdi bu olaylardan sonra saha kapatma cezasını biz alırdık 🤔

Çevrimiçi mellfred

bok gibi zemin her pozisyonda pislik arayan rakip yağan yabancı maddeler…
böyle bir çirkeflikten tertemiz çıkmamız büyüklüktür
büyük provokasyondan sıyrıldık
geçmiş olsun

Çevrimiçi Necmi

Abi şampiyonluk haberi takımın sahadaki mücadelesini yönetimin desteklemesi ile olur. Bakalım josefin kartı iptal olacak mı
böyle küçük kulüpler için masada uğraşmaya değmez bunlara koyup yoluna devam edeceksin

Çevrimdışı aunt minnie

Şimdi bu haydutların stadı en az 10 maç kapatılmazsa,
Ankaragücü teknik ekibi,yönetimi,başkanı ciddi cezalar almazsa
Josefin kırmızı kartı iptal edilmezse

O yediğiniz kurşunlar müstehaktır.

Çevrimdışı goktasoktay

bok gibi zemin her pozisyonda pislik arayan rakip yağan yabancı maddeler…
böyle bir çirkeflikten tertemiz çıkmamız büyüklüktür
büyük provokasyondan sıyrıldık
geçmiş olsun
Saha dışına çekmek için me gerekiyorsa yaptılar. Aynen katılıyorum..

Çevrimiçi mellfred

bizimkiler penaltıyı zorla aldılar
böyle olmalı

Çevrimiçi levitate

ömer erdoğan şu 7-0'a çok içerlenmiş, o maç sonrasında bizle iki maça daha çıktı ve hepsinde bir mevzu yaşandı. bomboş açıklamalar yapmış ihaleyi bizim akgün'e yıkmaya çalışıyor

Çevrimdışı goktasoktay

Abi, agücü fikstürüne senin kadar hakim değilim
Nexmi abi, bu gol, net gol. Vardan da dönmez

Çevrimdışı Karabay

böyle küçük kulüpler için masada uğraşmaya değmez bunlara koyup yoluna devam edeceksin
Abi ben a.gücü ile ilgili bir şey demiş miyim. Josef bizim oyuncumuz

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Yahu Cenk nasıl bi malsın sen ya.
Şimdi 2-3 hafta bizimle olmayacak falan diyorsun, sadece sahada değil saha dışında da jog atıyorsun.
Yani bir halta yaramıyorsun.

Çevrimdışı goktasoktay

ömer erdoğan şu 7-0'a çok içerlenmiş, o maç sonrasında bizle iki maça daha çıktı ve hepsinde bir mevzu yaşandı. bomboş açıklamalar yapmış ihaleyi bizim akgün'e yıkmaya çalışıyor
Gitsin kumda oynasın

Çevrimiçi Necmi

Bu arada muleka weghorstun ekmeğini iyi yiyor bana bana yiyor 😂

Çevrimdışı DieForYou1903

Yahu Cenk nasıl bi malsın sen ya.
Şimdi 2-3 hafta bizimle olmayacak falan diyorsun, sadece sahada değil saha dışında da jog atıyorsun.
Yani bir halta yaramıyorsun.

Cenkin beyin ölümü gerçekleşmiş.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Etiketler: