5. Hafta Ankaragücü 2-3 Beşiktaş
5. Hafta Ankaragücü 2-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|5. Hafta Ankaragücü 2-3 Beşiktaş Tarih : 04.09.2022 Saat : 21:45 Stadyum : Eryaman Stadyumu Hakemler : Mete Kalkavan - Kerem Ersoy - İbrahim Çağlar Uyarcan - Bahattin Șimșek

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

5. Hafta Ankaragücü 2-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 15286 defa] 5. Hafta Ankaragücü 2-3 Beşiktaş

Çevrimdışı murat baltacı

Zayıf takımları bu kadar oyuna sokmamak lazım atacan fişi çekeceksin defans yapamıyor olmamızda necipin orjini stoper olmamasıda etkili bence mücadelesi falan eyvallah ama yetmiyor
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Necmi

Bu kadar kötü oynarken böylesine gerilimli bir maçı kazanmanın keyfi de apayrı.
Takım bugün doğru dersleri çıkaracaktır. Hoca her hafta bu takımı geliştirecek hala yapım aşamasındayız.
kötü oynamadık kötü niyetli bir rakip vardı sahada deplasmanda bu kadar sıtresli maçta üç gol atıp maçı alan takım kötü olarak tanımlanmaz böyle maçlarda amaç üç puanı almaktır aldık

Çevrimiçi MUSTAFA_

Josef teryağından kıl çeker gibi almış. Daha ne yapsın  :D

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi ferdi1903

josef baba yaa sahaya giren lavuğa bi tane çakmış eline sağlık
Hadiya görüntü varmi? Eline sağlik insAllah sağlam oturtmuştur

Çevrimiçi levitate

Hayatımda hiç ankaragücü ve bursa taraftarı tanımadım bunlar neyin kafasını yaşıyor aga nedir bu Beşiktaş düşmanlığı.Gs-Fb maçlarında bile dolmaz o stat

bursayla agücü kardeşmişte, bursa bizle bozuk diye onlarla da bozuk olacakmışız saçma sapan işler
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

kötü oynamadık kötü niyetli bir rakip vardı sahada deplasmanda bu kadar sıtresli maçta üç gol atıp maçı alan takım kötü olarak tanımlanmaz böyle maçlarda amaç üç puanı almaktır aldık

Abi kötü oynadık. Bu sadece karşı takımın sertliğinden kaynaklanmadı.
Bir çok pozisyonda durağan biçimde pas tercihi seçmeye çalıştık ve çok yavaş oynadık.
Özetle iyi değildik.

Çevrimiçi COB

Emre yediği iki golde de hatalı. Yememesi gereken goller yedi. Önüne gelen altın fırsatı tepti.

Emre gelişecektir ama inşallah gelişimini sekteye uğratmaz.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Oha Josef'e kırmızı göstermişler.
(...) :akuma:

Çevrimdışı Talisca1903

başak ve fener maçlarını seyircisiz oynamaları bize nasıl bir kazanç sağlayacak 🤔
puan silsinler saha kapatmasınlar fenere kıyak yapmasınlar

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Josef kırmızı görmüş Allahım sabır ver.

Çevrimdışı caner.eryigit

Çevrimiçi levitate

sonda it doesnt work diyor kral
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Talisca1903

Oha Josef'e kırmızı göstermişler.
(...:akuma:
ne demek ya bu böyle saçmalık olmaz

Çevrimiçi Samet Ç

Josef kırmızı yemiş şaka gibi

Çevrimdışı mellfred

başak ve fener maçlarını seyircisiz oynamaları bize nasıl bir kazanç sağlayacak
kimle oynayacakları bizi ilgilendirmez  mümkünse 10 maç kapansın sahaları

Çevrimiçi MUSTAFA_

Olaya bak. TFF iyice rezil bir kurum oldu. Boşa kurşunlar havada uçuşmuyor. Ortamı germekten başka işleri yok  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Kursad_Duran

Josef kırmızı yemiş diyorlar.

Çevrimdışı goktasoktay

Josef teryağından kıl çeker gibi almış. Daha ne yapsın  :D

Şu harekete kırmızı görmüş!!!

Çevrimiçi ferdi1903

Aynen necmi abi, kötü değildik oyun atmosferini geren rakip vardi karşımizda, ucuz goller yemesek hic bi halt yemiyeceklerdi ama böylesi daha cok aci verdi onlara
[ Son Düzenleme: 05 Eylül 2022, 00:16:25 ferdi1903 ]

Çevrimdışı Talisca1903

Olaya bak. TFF iyice rezil bir kurum oldu. Boşa kurşunlar havada uçuşmuyor. Ortamı germekten başka işleri yok  :money:

iyi o zaman taraftar sahaya girsin öldürsün futbolcuyu tüh Allah kahretsin sizi

Çevrimdışı goktasoktay

Abi kötü oynadık. Bu sadece karşı takımın sertliğinden kaynaklanmadı.
Bir çok pozisyonda durağan biçimde pas tercihi seçmeye çalıştık ve çok yavaş oynadık.
Özetle iyi değildik.
Salih diyor ki, zemin rezaletti. Hakkı da var, gedsonun sakatlandığı pozisyon tamamen sahadan kaynaklı. İnşallah ciddi bir durum yoktur

Çevrimdışı Kursad_Duran

Şu harekete kırmızı görmüş!!!
Buna yediyse köpek gibi geri alırlar o kırmızı kartı.

Çevrimiçi levitate

nefsi müdafaa mıdır nedir ondan yaptı herif ne kırmızısı ya

Çevrimdışı goktasoktay

sonda it doesnt work diyor kral
Kral ki ne kral

Çevrimiçi levitate

bu arada ana sayfaya tık tık tık yazısını kim koyduysa ellerinden öperim :D

Etiketler: