5. Hafta Ankaragücü 2-3 Beşiktaş
5. Hafta Ankaragücü 2-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|5. Hafta Ankaragücü 2-3 Beşiktaş Tarih : 04.09.2022 Saat : 21:45 Stadyum : Eryaman Stadyumu Hakemler : Mete Kalkavan - Kerem Ersoy - İbrahim Çağlar Uyarcan - Bahattin Șimșek

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

5. Hafta Ankaragücü 2-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 15311 defa] 5. Hafta Ankaragücü 2-3 Beşiktaş

Çevrimdışı Karabay

Lan (Hakaret Yasak)₁ Güntekin!
Ne demek lan bu yapılanlardan ankarakuçuları zarar görmez umarım?
Bi açıkla bakalım.
Acayip sinir oldum duyunca. İnanamadım bunu dediğine

Çevrimiçi levitate

sahaya giren eleman cenke uçan tekme atmış, forumdan mı acaba :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Lütfen yazdıklarımı silmeyin fena sinirliyim

Çevrimiçi sEuL

Serefisizler, kac mac sahalari kapanacak merak ediyorum.

Ama kume dusmesinler, boyle her sene hoplatip 6 puan aliyoruz bu gereksizlerden

Çevrimiçi Talisca1903

sahada 11 tane stadda bilmem kaç tane (Küfür Yasak)₅ vardı artı bir de hakem triosu rezil herifler

Çevrimdışı goktasoktay

Lan (Hakaret Yasak)₁ Güntekin!
Ne demek lan bu yapılanlardan ankarakuçuları zarar görmez umarım?
Bi açıkla bakalım.
Agücünü biliyorum, onların yapacakları belliydi de güntekinin dedikleri beni de çıldırttı. Adamların teknik ekibi külübemizi basıyor, sahada dayak yiyoruz, ellerinde ne varsa sahaya yağdırdılar, dahasını sayamıyorum. güntekin denen herif zarar görmeseler diyor! Babası mezarında ters dönmüştür.

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

haklı valla

Çevrimiçi Necmi

Cenk bu şekilde forma yüzü göremez girdikten sonra takımı on kişi bıraktı resmen

Çevrimiçi levitate

josef baba yaa sahaya giren lavuğa bi tane çakmış eline sağlık

Çevrimdışı goktasoktay

En az 5 maç sahalarının kapanması lazım..

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Agücünü biliyorum, onların yapacakları belliydi de güntekinin dedikleri beni de çıldırttı. Adamların teknik ekibi külübemizi basıyor, sahada dayak yiyoruz, ellerinde ne varsa sahaya yağdırdılar, dahasını sayamıyorum. güntekin denen herif zarar görmeseler diyor! Babası mezarında ters dönmüştür.

Güntekin de sermayenin köpeği olmuş. Başka açıklaması yok!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

josef baba yaa sahaya giren lavuğa bi tane çakmış eline sağlık

Josef asıl Wegoyu çok güzel korudu. Tam bir karakter abidesi.

Çevrimiçi Necmi

sahada 11 tane stadda bilmem kaç tane (Küfür Yasak)₅ vardı artı bir de hakem triosu rezil herifler
penaltıyı verdilerde galip geldik hakemlik çok birşey yoktu bence bir kaç faulü vermedi ama avantaj oynattı normal

Çevrimdışı goktasoktay

Güntekin de sermayenin köpeği olmuş. Başka açıklaması yok!
Buna hiç “sen hayırdır” diyen olmadı bu güne kadar, ondan

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu kadar kötü oynarken böylesine gerilimli bir maçı kazanmanın keyfi de apayrı.
Takım bugün doğru dersleri çıkaracaktır. Hoca her hafta bu takımı geliştirecek hala yapım aşamasındayız.

Çevrimiçi levitate

Josef asıl Wegoyu çok güzel korudu. Tam bir karakter abidesi.

sahadan bir saniye ayırmam valla

Çevrimiçi Samet Ç

Operasyon maçından 3 puanla çıktık helal olsun takıma ve hocaya.

Çevrimdışı aunt minnie

Hayatımda hiç ankaragücü ve bursa taraftarı tanımadım bunlar neyin kafasını yaşıyor aga nedir bu Beşiktaş düşmanlığı.Gs-Fb maçlarında bile dolmaz o stat

Çevrimiçi Necmi

En az 5 maç sahalarının kapanması lazım..
başak ve fener maçlarını seyircisiz oynamaları bize nasıl bir kazanç sağlayacak 🤔

Çevrimdışı goktasoktay

Sırf bizimkiler maç sonu röportajında ne diyecek diye beindekilerin muhabbetine katlanıyorum. Sanki maç güllük gülistanlık bi ortamda oynanmış, sahaya madde yağmamış, maç sonu oyuncumuza sahaya giren seyirci uçan tekme atmamış, adamlar klübemizi basmamış vs vs

Çevrimiçi Özgür Gültekin

sahadan bir saniye ayırmam valla

Rosier'i de son dakikada kırmızının eşiğinden aldı. Orada gecekondu çocukları Rosier'i araya almış illaki Rosier'de bir tane çakacaktı.
Tam zamanında araya girdi uzaklaştırdı.

Çevrimdışı COB

Federasyona silahlı saldırı, Gs adasına saldırı, bugün kuduzun biri sprint atarak uçan tekme atıyor. Bu olaylar Türkiye için kaos sinyalleri. Olayları açıklığa kavuşturmak şart.

Çevrimdışı goktasoktay

başak ve fener maçlarını seyircisiz oynamaları bize nasıl bir kazanç sağlayacak
Abi, agücü fikstürüne senin kadar hakim değilim

Çevrimdışı DieForYou1903

Sırf bizimkiler maç sonu röportajında ne diyecek diye beindekilerin muhabbetine katlanıyorum. Sanki maç güllük gülistanlık bi ortamda oynanmış, sahaya madde yağmamış, maç sonu oyuncumuza sahaya giren seyirci uçan tekme atmamış, adamlar klübemizi basmamış vs vs

onlarada bir tepki lazım.Eskiden ligtv de maraton programı oluyordu herşey konuşuluyordu.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Etiketler: