2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş
2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş Tarih : 14.08.2022 Saat : 21:45 Stadyum : Bahçeşehir Okulları Stadyumu Hakemler : Yasin Kol - Cevdet Kömürcüoğlu - Ekrem Kan - Muhammet Ali

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 19257 defa] 2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Hakemin seni böyle doğradığı maçta kalede o topu izlemeyeceksin
Kaleci olsan atlardın o topa

Çevrimiçi levitate

hoca sarısı olan herkesi çıkardı galiba
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimdışı goktasoktay

Bu lige Aziz Yıldırım gibi başkanlar lazım demek ki. Çoktan hakem odasını basmıştı şunlar fenere yapılsa. Böyle rezalet olmaz. Hakem o kadar Net artniyetli ki!
Ersin kardeşim, futboldan kazanacağını kazandın bence. Elindeki parayla bir yatırım yap, bi iş kur. Ekmeğini kazanırsın her türlü. Bizi bi sal artık. Çünkü sen kaleci DEĞİLSİN! Ben bile o yediğin golde uçardım falan, bi reaksiyon gösterirdim. Beşiktaşın kalecisi şu golü yemez.
O kadar kritik bir goldü ki o yediği.. 3-0 ı oynamakla 3-1 i oynamak arasında çok fark var takım eksikken..

Çevrimiçi tolga1903

10 kişi kalan takıma bir de necip montero ekledin hocam maglubiyet gelir bu değişikliklerle biz hiçbir zaman defans yaparak kazanamayız anadolu takımına karşı oyunu tutamayız ama gitmesine üzülmüyorum senin suçun yok yönetim yonetimse bidaha maruz biraktirmaz seni bu hamlelere

Çevrimiçi COB

Şu maç nasil biterse bitsin, tetikçi hakem maçın önüne geçti.

Çevrimiçi murat

hakem kimmis yazin da ismini bizde bilelim
yasin kol. başkanın hemşerisi

Çevrimdışı goktasoktay

Bu maç döner. Dönmesi de bizim için belki daha hayırlı olacaktır sezonun başında delik deşik edeceksin bu hakem denilen şahısları ki cesaret edemesinler. Beinsport açık şu an güya objektif yorumcular emrecan'ı suçluyor amatorluk yapmış:) ulan çocuğun 2 sarısı da sarı değil git fransiz hakeme göster zeka özürlü der şu maçı yönetene 2 haftada 2 kırmızı kart trabzon bölgesi hakemiymiş bu aşşağlık bitirin yönetim ne transfer ne başka bişey bu hakemi bitirin
Aman kardeşim, dönmesin zira bizim yönetim bir halt yiyemez!

Çevrimiçi COB

Ersin, git yoluna be kardeşim. Bir değil iki değil. Yediğin golü kalburustü bir kaleci yemezdi.

Çevrimiçi murat baltacı

On kişi kalmamizdan ziyade frikik golü hocayı ürküttü İnşallah ters tepmez bu değişiklikler
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi tolga1903

Aman kardeşim, dönmesin zira bizim yönetim bir halt yiyemez!

Edemezse gitsin₁ abi bitane kıçı kırık tetikciye yedirecekse milyonluk camiayı niye işgal ediyor o koltuğu

Çevrimiçi tolga1903

Aga takımda hucumcu kalmadı şaka maka 45 dk hakem ve alanya izleyeceğiz

Çevrimiçi COB

Berkay'ı mı Bousquets'i mi izliyorum, ayırt edemiyorum.

Çevrimdışı XiaoHan

Berkay bugün sakatlanmazsa daha kimse sakatlayamaz
🦅🤍🖤🦅

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ulan taze güç yeni girmişsin, basıp gidemiyorsun.
Takıldığın adam da Fatih.

Çevrimdışı XiaoHan

🦅🤍🖤🦅

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Candeias'ın 4. sarı karlık faulü

Çevrimdışı XiaoHan

alanyanın özgüveni artıp palazlanmadan top çevirmek şart pas pas
🦅🤍🖤🦅

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çevrimdışı Nazım Ar

Candeias'ın 4. sarı karlık faulü

Emre ye gösterdiği kartlarla kıyaslayınca hele.

Çevrimdışı 38life

Minimum 10 tane foul yaptı Alanya kaptanı. İnanılır gibi değil. Oyun oynatmıyor herif bize. Ve hakemin sesi çıkmıyor. Resmen kural dışı bir maç oynanıyor.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi murat baltacı

Ulan Emre'yi olmayan sarilardan atan hakeme bak fatihi atmıyor
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı XiaoHan

gelen geçen her pozisyonda kaleye şut çekiyor işimiz var
🦅🤍🖤🦅

Çevrimiçi tolga1903

Hakemin yaptıklarını artık söylemeye gerek yok bu adam bitecek bundan sonra bize 5 penaltı rakibe 3 kırmızı verse bile bitecek yönetim hadi şaşırt bizi bir kez olsun

Çevrimdışı Nazım Ar

Şu maç hocanın Boyddan medet umuyor olması da yönetimin ayıbı.

Etiketler: