2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş
2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş Tarih : 14.08.2022 Saat : 21:45 Stadyum : Bahçeşehir Okulları Stadyumu Hakemler : Yasin Kol - Cevdet Kömürcüoğlu - Ekrem Kan - Muhammet Ali

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 19261 defa] 2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş

Çevrimdışı mayguntr

Hakemin gozunun onunda Berkaya giriyor, sari yok yine. Normalde sevmem hakem konusunda yonetimlerin konusmasini ama bu mac sonrasi kesin konusmalari lazim, art niyet var resmen.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Alanyaspor kaptanının maç başından bu yana kaç adet foul yaptığını sayan var mı? Ya da bu veriyi nereden kontrol edebilirim? Bildiğiniz bir site var mı?

Ben söyleyeyim iki kartlık faul bir de Salih'ti galiba onu arkadan çekerek indirdi.

Çevrimdışı beno1903

Hakemde umudunu kaybetti bize döndü. Dikkat edelim bu hakeme ilerde bizim maçları almak için şirinlik yapabilir ilk dakikadan belli etti ajan gibi

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Belliydi bu (Hakaret Yasak)₁ hakemin sağı solu oynuyordu karaktersiz

Çevrimiçi levitate

hiçbir şey yapmadı yemin ederim
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı XiaoHan

Sakatlayan futbolcudan sakatlanan futbolcunun sakat olduğu haftaların karşılığı maaşını tahsil etme gibi bir kural getirilse futbol tertemiz bir oyun olur.
🦅🤍🖤🦅

Çevrimiçi matias_27

Yan hakemi de yazın.  Her pozisyonu ofsayt ile kesiyor. Niye kesiyorsun ofsaytsa var da bakilir. Bunları iyi bilip unutmamalıyız. Ben bu 3 trioyu takip edecem maclarini
4 yıl üst üste şampiyonluk gelecek

Çevrimiçi MUSTAFA_

Al işte hakem hakemliği direkt bıraksın. Böyle kart mı olur ?

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Şu maçtan sonra yönetim(!) hakem konusunda ortalığı yakıp yıkmıyorsa daha da konuşmasın.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Emrecan çok güzel oynuyordu ya

Çevrimdışı mayguntr

Kusura bakmsin Emrecan bu kirmizi kendine yazar, sacmaladi orda saga sola cekip bos bos topla oynarak.

Çevrimiçi tolga1903

Olm lig tarihine geçer şu maç puan kaybedin dikkat çekin bu adama moderasyona girecem ben böyle maç görmedim samsun maçıyla yarışır şu maç bu adamı bir daha insan içine cikaramicak duruma getirmezsek biz kulüp değiliz

Çevrimdışı Nazım Ar

Kusura bakmsin Emrecan bu kirmizi kendine yazar, sacmaladi orda saga sola cekip bos bos topla oynarak.

Tecrübe bunlar Beşiktaş ta oynuyorsan bu hareketleri yaptığın anda kırmızı basar ororolar.

Çevrimdışı aunt minnie

Emrecanın ilk pozisyonu faul bile degil.Sen ne karaktersiz bir hakemsin

Çevrimiçi murat baltacı

Ya böyle hakemlik olmaz yeter artık hep bizemi denk geliyor gencecik çocuk daha ilk maçı iki basit kart ilk kartı zaten kart bile değil çocuğu harcıyorsun Allah seni kahretsin (Hakaret Yasak)₅ ahlaksız
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Nazım Ar

Çevrimdışı Çağrı Öz

Şu Fatih Aksoy yollanırken teneke bağlanmalıydı.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı XiaoHan

Yunan takımımıyız nedir bu kin haksızlık bize karşı. Hakemlere karşı gerekende başımızdaki kendini yönetici sananlar sürekli sınıfta kalıyor.
🦅🤍🖤🦅

Çevrimiçi matias_27

İnanılmaz şeyler oluyor ben samsun maçını canlı izlemiş biriyim o bile bu kadar değildi. Gerçekten inanilmaz
4 yıl üst üste şampiyonluk gelecek

Çevrimiçi tolga1903

Tecrübe bunlar Beşiktaş ta oynuyorsan bu hareketleri yaptığın anda kırmızı basar ororolar.

Çocuğun iki sarısı da sarı değil açın diğer ligleri izleyin faul bile çalmıyorlar bu hareketlere çocuğun kolu değdi sadece aşşağlık fırsatını bulduğu gibi attı yönetimin şu maç sonrası takinacagi tavır transferlerden bile önemli

Çevrimdışı Nazım Ar

Şu Fatih Aksoy yollanırken teneke bağlanmalıydı.

Bir de bu karakterin gönderilmesinden şikayet ediyorlar forumda.

Çevrimiçi murat baltacı

Kansız herif ilk pozisyonda aynı harekette kartı weghorsta verdi yönetimin bunları bir bir gösterip basın toplantısı yapması bu hakemi unutturmamasi lazım
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi tolga1903

Atsana fatih'i atsana ulan kitapsiz kontrami kesti atsana (...)

Çevrimdışı Rasim

hakem kimmis yazin da ismini bizde bilelim
Beşiktaş!

Etiketler: