Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 195116 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimiçi murat

ne diyelim VI ve onu kovmayan yönetim vasat sever scout tayfa sağolsun zamanında aksiyon alsaydık şimdi iblissaray yerine biz liderlik hesabı yapıyorduk
takım iyi td kötüydü şenol hoca gelince seri yapacaktık.

Çevrimdışı Egos

takım iyi td kötüydü şenol hoca gelince seri yapacaktık.

böyle yaparsak talisca ağabeyden ne farkımız kalır?

evimizdeki maçların hepsini kazanmaya, deplasmanda da yenilmemeye oynamalıyız. birkaç tane ekstra galibiyetle ilk 3, az mucize ile de şampiyonluk yakın.

şaka bir yana talisca ağabeyi destekliyorum. şenol güneş diye diye şenol güneş'i getirdi. şimdi de şampiyonluk diyor, müdahale etmeyin.

Çevrimiçi Talisca1903

böyle yaparsak talisca ağabeyden ne farkımız kalır?

evimizdeki maçların hepsini kazanmaya, deplasmanda da yenilmemeye oynamalıyız. birkaç tane ekstra galibiyetle ilk 3, az mucize ile de şampiyonluk yakın.

şaka bir yana talisca ağabeyi destekliyorum. şenol güneş diye diye şenol güneş'i getirdi. şimdi de şampiyonluk diyor, müdahale etmeyin.
ne yapalım kardeşim Adanademirspor bizi tokatlar diye yazıyorlar bazıları vallahi ben şunu içime sindirip yazamam
Beşiktaş varsa umut hep vardır taraftarız biz tarafımız belli
Ne yani şblis Fener çok mu top oynuyor bir şekilde kazandı işte bugün az biraz şans olsaydı Cenk şutu girerdi
Daha ilk yarı bitmeden yarış mı bitecek görelim bakalım kim kimi tokatlıyor

Çevrimiçi Talisca1903

Hoca bugün iyi değildi diyoruz ama bazı arkadaşlara anlatamıyoruz yancı oluyoruz yancı olsak istatistik paylaşırız

Çevrimdışı Egos

ne yapalım kardeşim Adanademirspor bizi tokatlar diye yazıyorlar bazıları vallahi ben şunu içime sindirip yazamam
Beşiktaş varsa umut hep vardır taraftarız biz tarafımız belli
Ne yani şblis Fener çok mu top oynuyor bir şekilde kazandı işte bugün az biraz şans olsaydı Cenk şutu girerdi
Daha ilk yarı bitmeden yarış mı bitecek görelim bakalım kim kimi tokatlıyor

demirspor fena değil, ama genel olarak ligde bir numara yok. puan farkına takılmanın da manası kalmadı.

eskiden muhalefettin, şimdi iktidara geldin ağabey; artık icraat zamanı. hafta içi düzgün bir 11 ve galibiyet bekliyorum. oyunu boş verelim, sonuç alalım yeter.

Çevrimiçi Talisca1903

demirspor fena değil, ama genel olarak ligde bir numara yok. puan farkına takılmanın da manası kalmadı.

eskiden muhalefettin, şimdi iktidara geldin ağabey; artık icraat zamanı. hafta içi düzgün bir 11 ve galibiyet bekliyorum. oyunu boş verelim, sonuç alalım yeter.
işte bu ya negatif olmaya gerek yok Beşiktaş ölüsü tabutunu çiviler adamın

Çevrimdışı aunt minnie

Benim bu akşamdan anladığım bu yönetim gitmedikçe futbol falan takip edilmez.Ahmet Nur Çebi’nin bu klübü zerre umursamadığı bariz ortada.Genellikle bu tür problemler anadolu takımlarında ve 1.lig takımlarında olur.Gerçekten içler acısı halimiz var.Ben demirören döneminde bile böyle umutsuzluk,sahipsizlik yaşadığımızı hatırlamıyorum

Çebinin bizi düşürdüğü durum kabul edilemez.Basketbolda küme düştükten sonra eğer gitmezlerse seneye de futbolda küme düşürecek bunlar.

Kazancı ve Valerien ile o kadar kötü bir kadro kurulmuş ki yetersiz₁ yönetim takımı düşürdüğü rezilliğin farkına bu adamı kovunca vardı.Sözlerini dinlemeyen bir adam olsa böyle alakasız transferlere izin vermezdi.

Çevrimiçi Talisca1903

Benim bu akşamdan anladığım bu yönetim gitmedikçe futbol falan takip edilmez.Ahmet Nur Çebi’nin bu klübü zerre umursamadığı bariz ortada.Genellikle bu tür problemler anadolu takımlarında ve 1.lig takımlarında olur.Gerçekten içler acısı halimiz var.Ben demirören döneminde bile böyle umutsuzluk,sahipsizlik yaşadığımızı hatırlamıyorum

Çebinin bizi düşürdüğü durum kabul edilemez.Basketbolda küme düştükten sonra eğer gitmezlerse seneye de futbolda küme düşürecek bunlar.

Kazancı ve Valerien ile o kadar kötü bir kadro kurulmuş ki yetersiz₁ yönetim takımı düşürdüğü rezilliğin farkına bu adamı kovunca vardı.Sözlerini dinlemeyen bir adam olsa böyle alakasız transferlere izin vermezdi.
çok doğru söyledin altına koca bir imza atıyorum

Çevrimiçi mellfred

bir pozisyon kaldı aklımda maçtan
maç 1-1 kendi sahamızdan top çıkarmaya çalışıyoruz
salih’le tayyip arasına antepli bir oyuncu girdi
tayyip bi kaç adım ilerleyip boşa çıktı pas istedi bomboş önü alsa topu ilerleyecek
salih topu kaleciye döndü
mental olarak da bitik takım

Çevrimiçi mellfred

bir pozisyon kaldı aklımda maçtan
maç 1-1 kendi sahamızdan top çıkarmaya çalışıyoruz
salih’le tayyip arasına antepli bir oyuncu girdi
tayyip bi kaç adım ilerleyip boşa çıktı pas istedi bomboş önü alsa topu ilerleyecek
salih topu kaleciye döndü
mental olarak da bitik takım
dakika 64:05 maç 0-0 imiş

Çevrimiçi murat baltacı

Şenol hoca iki ayda daha kimi oynatacagini bulamadı hoca değişikliğinden yanaydim ama bu sefer tutmadı takımda reaksiyon sıfır hocada deneme yanılma sürecinde en azından rakibin puan kaybettiği hafta üç puanı alsak devre arasına puan farkı açılmadan girer iki üç hamleyle şampiyonluk kovalardik ama ızdırap çekiyoruz

Ghezal olmaması bize pahalıya patladı Bireysel performans yerlerde Arjantine kafa tutan weghorst burda batsu oluyor sais ayrı sıkıntı rosie zoraki oynuyor Salih necip umut napıyor ne oynuyor belli değil defans evlere şenlik Emrecan diye adam aldık geleceğin milli takım stoperi dediler yanından yürüyerek geçiyor millet bir oynuyor bir sakat ne olduğu belli değil kaleyi düzelttik bu seferde ilerisi sıkıntı muleka uçup kaçıyordu oda yoklarda Allah'tan gedson almışız yoksa küme düşmeye falan oynardık herhalde Anadolu takımı yabancıları yerlileri bizimkilerden kaliteli bu nasıl bir yapılanma nasıl bir sezon nasıl bir ızdırap çözemedim.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi tolga1903

Sonuç alamıyor takım problem orda. Aşırı kolay goller yiyoruz ve karşılığını verirken de adeta göbeğimiz çatlıyor rakipler çekinmiyor bizden gerçi sol bek umut meraş orta saha merkezi atiba necip olan bir takımdan kim niye çekinsin. Hoca en iyi 11'i sahaya sürüyorum diyor bir de bu daha korkunç sanırım hayatımda ilk kez 10'ncu sıranın altında bitirdiğini göreceğim takımın acı deneyim olacak

Çevrimiçi Akil Emre

Sonuç alamıyor takım problem orda. Aşırı kolay goller yiyoruz ve karşılığını verirken de adeta göbeğimiz çatlıyor rakipler çekinmiyor bizden gerçi sol bek umut meraş orta saha merkezi atiba necip olan bir takımdan kim niye çekinsin. Hoca en iyi 11'i sahaya sürüyorum diyor bir de bu daha korkunç sanırım hayatımda ilk kez 10'ncu sıranın altında bitirdiğini göreceğim takımın acı deneyim olacak
Welighton , necip, umut ve bu haliyle atibayla başladığın her maç banko puan kaybıdır. Hoca şimdilik beni de çok yanılttı, bu sene de büyük hüsran olacak gibi.

Çevrimdışı Egos

üst kısım çok sıkışık, her ihtimalin masada olduğu doğru; ancak ben bile altıncılıktan kötü sonuç görmedim, necmi ağabey tayfası öyle bir döneme denk gelmiş olabilir. ayrıca şu durumda elimizdeki isimlerden ideal 11 çıkma ihtimali yok, nereden gedik verileceğinin seçilmesi gerekiyor. bana göre weghorst'un yalnız bırakılmaması olumlu bir adım, bu ofansif üretkenliğin artmasından öte rakibin sahamızı ablukaya almaması için önemli. gedson'u efektif kullanmak amacıyla necip, hatta tek yarı için atiba bile anlaşılabilir; fakat ortada umut meraş'lık bir konu mevcut değil, kenan karaman'ın anısını yaşatmak amacıyla oynatılıyor sanırım.

zaten artık değiştirebileceğimiz bir şey kalmadı, müdahale yapıldı sıra mücadelede. demirspor maçını bekleyelim, ben umutsuz değilim.

Çevrimiçi Talisca1903

Welinton ve Necip mecburiyetten oynuyor yerine koyacak adam yok
Ghezzal olmayınca ileride topu tutacak oyunu kuracak adamda yol gedson mecburiyetten 10 noda oynuyor forvet çok orta sahada keratin adam yok Delle Ali etkisiz redmond etkisiz kevin IQ süz
Masuaku olayı sözleşme üzerinden gidiyor mecburi satın alma opsiyonu olduğu söyleniyor ayrıca adam diğer takımlarla görüşmeye başlamış bile bence kesik yemesi doğal
Bakalım hoca ne çıkaracak buradan takım bir plan dahilinde oynuyor düzelme var

Çevrimiçi Samet Demir

Welinton ve Necip mecburiyetten oynuyor yerine koyacak adam yok
Ghezzal olmayınca ileride topu tutacak oyunu kuracak adamda yol gedson mecburiyetten 10 noda oynuyor forvet çok orta sahada keratin adam yok Delle Ali etkisiz redmond etkisiz kevin IQ süz
Masuaku olayı sözleşme üzerinden gidiyor mecburi satın alma opsiyonu olduğu söyleniyor ayrıca adam diğer takımlarla görüşmeye başlamış bile bence kesik yemesi doğal
Bakalım hoca ne çıkaracak buradan takım bir plan dahilinde oynuyor düzelme var
Berkay, kerem atakan kesgin ne güne duruyor? Berkay'ı Necibin yerine 50 kere tercih ederim.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi mayguntr

çok doğru söyledin altına koca bir imza atıyorum

'Şenol Güneş gelince şu hücum kadrosunu taş gibi yarıştıracağını herkes biliyor da nedense bir kuru inat uğruna şu saçma sapan topu rakibe verip defanstan uzun oynama saçmalığına katlanmak zorunda kalıyoruz'

Iki ay once bunu yazmissin ayni kadro icin.

Hucum hattinda Ghezzal haric eksik yok. Orta sahada Salih, Kerem, Berkay, Yedek.
Necip-Atiba'nin olmayacagini 10 yasindaki cocuk bile biliyordu. Ha 3 tane 11hakkeden orta sahan yok mu, 2 li oynat. Kanatlari dengeli oyunculardan sec.
3'lu dene. Esneklik, yeni bir sey deneme yok.

Bu butcelerle mukemmel kadrolar kurulmayacak artik, elindekiyle is cikarabilecek TD lazim bize.

Çevrimiçi Necmi

üst kısım çok sıkışık, her ihtimalin masada olduğu doğru; ancak ben bile altıncılıktan kötü sonuç görmedim, necmi ağabey tayfası öyle bir döneme denk gelmiş olabilir. ayrıca şu durumda elimizdeki isimlerden ideal 11 çıkma ihtimali yok, nereden gedik verileceğinin seçilmesi gerekiyor. bana göre weghorst'un yalnız bırakılmaması olumlu bir adım, bu ofansif üretkenliğin artmasından öte rakibin sahamızı ablukaya almaması için önemli. gedson'u efektif kullanmak amacıyla necip, hatta tek yarı için atiba bile anlaşılabilir; fakat ortada umut meraş'lık bir konu mevcut değil, kenan karaman'ın anısını yaşatmak amacıyla oynatılıyor sanırım.

zaten artık değiştirebileceğimiz bir şey kalmadı, müdahale yapıldı sıra mücadelede. demirspor maçını bekleyelim, ben umutsuz değilim.
altıncılık sağ olsun yaşattılar bize daha kötü sonuç ben hatırlamıyorum biz yd dönemi bile bu kadar kötü yönetilmedik sportif olarak kötü olurda ekonomiyi toparlarlar diye düşünmüşdüm ama bunlar beşiktaşı sportif olarakmı hızlı batırırız ekonomik olarakmı hızlı batırırız yarışına girdi sanırım

Çevrimiçi Necmi

'Şenol Güneş gelince şu hücum kadrosunu taş gibi yarıştıracağını herkes biliyor da nedense bir kuru inat uğruna şu saçma sapan topu rakibe verip defanstan uzun oynama saçmalığına katlanmak zorunda kalıyoruz'

Hucum hattinda Ghezzal haric eksik yok. Orta sahada Salih, Kerem, Berkay, Yedek.
Necip-Atiba'nin olmayacagini 10 yasindaki cocuk bile biliyordu. Ha 3 tane 11hakkeden orta sahan yok mu, 2 li oynat. Kanatlari dengeli oyunculardan sec.

Bu butcelerle mukemmel kadrolar kurulmayacak artik, elindekiyle is cikarabilecek TD lazim bize.
valla mükemmel takım kuracak kadar para harcadılar bu kadar borca girdiysem karşılığında zımba gibi takım isterim sövdükleri fo nun yedi yılda yaptığı borcu her sene yapıyorlar biz sahaya necip atiba çıkarıyoruz

Çevrimiçi murat

Kötü günler geride kaldı....

Çevrimiçi Samet Demir

Serdar Topraktepe: "Çok yönlü bir oyuncu. ‘Koşan 6 numara’ şeklinde tanımlayabiliriz..."

Halim Okta: "Stil olarak Sergio Busquets’i andırıyor...

Mehmet Ekşi: "1.90 boyunda; güçlü ve iki ayağını kullanma özelliğine sahip..."

Önümüzdeki dünya kupasında öne çıkan en iyi genç oyunculardan birisi olarak yurt dışı basınında lanse ediliyor.

Biz yerine maçlara Necip ve Atiba ile çıkıyoruz.

..... Demir Ege Tıknaz.....

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

Serdar Topraktepe: "Çok yönlü bir oyuncu. ‘Koşan 6 numara’ şeklinde tanımlayabiliriz..."

Halim Okta: "Stil olarak Sergio Busquets’i andırıyor...

Mehmet Ekşi: "1.90 boyunda; güçlü ve iki ayağını kullanma özelliğine sahip..."

Önümüzdeki dünya kupasında öne çıkan en iyi genç oyunculardan birisi olarak yurt dışı basınında lanse ediliyor.

Biz yerine maçlara Necip ve Atiba ile çıkıyoruz.

..... Demir Ege Tıknaz.....

çapraz bağ koparttı daha yeni sakatlıktan çıktı oynayacak durumda mı tam bilgi sahibimisin kardeşim

Çevrimiçi Talisca1903

3 lüde denedi hoca Ghezzal az bir eksiklik mi şimdi.Kanat oyuncusu mu aldırdılar takıma sene başında Kevin gönderip kenny alıyorlardı sizlerde sistem diye diye savunuyordunuz daha 3 maç oldu ve bence düzelme var şu takımın narkozdan çıkması az iş değil ben görüyorum iyiye gidiş var büyük takım gibi oynamak kolay değil bu kimliği kaybetmiş takıma bu mantaliteyi yerleştiriyor hoca sonuçta iyi olacak buradayız göreceğiz

Çevrimiçi murat

3 lüde denedi hoca Ghezzal az bir eksiklik mi şimdi.Kanat oyuncusu mu aldırdılar takıma sene başında Kevin gönderip kenny alıyorlardı sizlerde sistem diye diye savunuyordunuz daha 3 maç oldu ve bence düzelme var şu takımın narkozdan çıkması az iş değil ben görüyorum iyiye gidiş var büyük takım gibi oynamak kolay değil bu kimliği kaybetmiş takıma bu mantaliteyi yerleştiriyor hoca sonuçta iyi olacak buradayız göreceğiz
evet iyi oynuyoruz ama pozisyon bulamıyoruz.bulduğumuzu gole çeviremiyoruz.faxla pozisyon vermiyoruz ama verdiğimizi de yiyoruz.ortasahamız da ne dirençli ne de kreatif.sol beki sözleşmesi uzar diye oynatmıyoruz.redmond bal yapmayan arı ve nkudu oyun oklı çok olmasada iyi becerdiği şeyler var onu da kullandıramıyor.

Çevrimiçi Samet Demir

çapraz bağ koparttı daha yeni sakatlıktan çıktı oynayacak durumda mı tam bilgi sahibimisin kardeşim
O olmazsa berkay var, kerem atakan var bu adamları kulübeye mahkum ediyor yazık günah. Redmond gibi bir afamı yedek bırakıyor bunların hiç birinin izahı yok.

Etiketler: