Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 195222 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimiçi BlackEagle16

Hatta Tayyip bir maç dinlendirilir saiss weli ikilisinide görebilir hoca
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi Talisca1903

Hatta Tayyip bir maç dinlendirilir saiss weli ikilisinide görebilir hoca
evet weli daha iyi daha temaslı

Çevrimiçi Talisca1903

içerde cenk dışarıda redmond Abou atacak golleri

Çevrimdışı sozkul

karagümrük maçını da bir şekilde geçeceğiz saiss ve redmond dönüyor anlaşıldıki orta saha transferi yetişmeyecek bakalım hoca orta sahayı nasıl kuracak rosier olsaydı tayfuru ortaya atardık ama oda yok

Saiss'i koyar Gedson'un yanına.

Çevrimiçi Samet Ç

Önümüzdeki dokuz maçta 9/9 yaparsak ancak şampiyonluk konuşabiliriz onun harici konuşmaya gerek yok ilk üçe girip Avrupa'ya gitmeye bakıyorum ben bir sezon daha Avrupa'ya gidemezsek rezillik rekorlarına bir yenisi eklenebilir.

Önümüzdeki 9 maç ;

Karagümrük (D)
Sivas (D)
Ankaragücü
Antalyaspor
Başakşehir (D)
İstanbulspor
Fenerbahçe (D)
Giresunspor
Trabzonspor (D)

Bu dokuz maçlık fikstürdeki en zor maçlar Sivas, Fener ve Trabzon deplasmanları bu maçlardan kayıpsız çıkarsak diğer 6 maçı bir şekilde kazanırız zaten.
[ Son Düzenleme: 30 Ocak 2023, 16:42:58 Samet Ç ]

Çevrimiçi levitate

Önümüzdeki dokuz maçta 9/9 yaparsak ancak şampiyonluk konuşabiliriz onun harici konuşmaya gerek yok ilk üçe girip Avrupa'ya gitmeye bakıyorum ben bir sezon daha Avrupa'ya gidemezsek rezillik rekorlarına bir yenisi eklenebilir.

Önümüzdeki 9 maç ;

Karagümrük (D)
Sivas (D)
Ankaragücü
Antalyaspor
Başakşehir (D)
İstanbulspor
Fenerbahçe (D)
Giresunspor
Trabzonspor (D)

Bu dokuz maçlık fikstürdeki en zor maçlar Sivas, Fener ve Trabzon deplasmanları bu maçlardan kayıpsız çıkarsak diğer 6 maçı bir şekilde kazanırız zaten.

bizimkiler kötü hava şartları diye sivas maçının yerini değiştirmeye çalışıyorlarmış umarım başarırlar
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

bizimkiler kötü hava şartları diye sivas maçının yerini değiştirmeye çalışıyorlarmış umarım başarırlar
Kötü hava şartları değilde, zemin nedeni ile Sivasın kendi sahasındaki son maçı Malatyada oynanmış. Bizimkiler de zemin kontrolü için inceleme talebinde bulunmuşlar.

Sözde sivas 2 günde zemini düzeltmiş. Onlar kendi sahalarında oynamak istiyor maçı...

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Sinan23

İkinci yarı beraberlik için oynadık. Çok moralim bozuk.

Çevrimiçi Samet Ç

Hem yönetim hemde getirdiği hoca umarım biran önce gider yeter kardeşim 2 senedir ligin ortasında havlu atıyoruz o da yetmiyor diğer tüm branşlarda berbat durumda.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Uzun zamandır yazmıyordum ve yazmayı da düşünmüyordum.

Artık kaybettiğimiz puanlardan sonra canım acımıyor, rezil futboldan da canım acımıyor, birisi konuyu futbola getirdiğinde konuyu değiştirmeye çalışmak da canımı acıtmıyor. Oyuncuların niye hiçbirinde bir tebessüm dahi yok buna da kafayı takmıyorum artık.

Şanlı kulübümde yedek üye olmaktan öteye gidemeyecek birinin başkan, beraberinde vasatlik paçalarından akan asbaskanin ileride kulübe başkan olabilirim demesi canımı acıtıyor. Bizi bu vasatliga alistirmalari canımı acıtıyor.

Çevrimiçi Samet Ç

Gedson'a ceza verilmeli ama hiç umudum yok Rosier'e de ceza verilmesi gerekirken gittiler birde tahkime itiraz edip cezasını düşürttüler ne kötü yönetim.

Çevrimiçi murat baltacı

Bu takım her maça sais Tayyip tandemiyle çıkar wenilton falan söz konusu olamaz yok oynamak istememiş yok gidecekmiş geçin bu işleri burası Beşiktaş seve seve oynayacak gidecekse getirecek bonservis parasını gidecek.

Orta sahada gedson Tayfur dele olur baktın dele oynamıyor ona göre hamle yaparsın baktın rosie saçmalıyor Tayfur çeker ona göre hamle yaparsın. Devre arası abou redmond çıkmaz. Bu adam Kayseri'de kilidi açtı abou desen penaltı alır boş koşu yapar şut ayar muleka kim ne oynuyor bom boş biri hangi özelliği var futbolcu oldu nasıl alındı onu tartışmak gerek hoca daha oyuna alıyor şaka gibi başladı şaka gibi bitti sezon emeği geçenlere tesekkurler istifa edin Beşiktaş'ın önünü açın...
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi tolga1903

?t=fs8pN3d_3mtTuG9CThV8dg&s=19

Şu açıklama hoca kusura bakmasın ama çok rezil bir açıklama. Savunma arkasına koşu atmasını beklediği oyunculara bakar mısın? 4 metre top süremiyor herhangi bir maçta şu 3'ü hiç mi yaninda napiyoruz diyen yok hoca? Şu muleka son 5 dakika zaman gecirmek için girer anca oyuna geldin geleli golü yok asisti yok asist öncesi pası yok hiçbir aksiyonda bu çocuk yok girerse de zaten mahvediyor girdiği pozisyonu nasıl redmond'a bu kadar tahammülsüzken hala bu çocuğu koruyup kolluyorsun aklım almıyor benim

Çevrimdışı Savaş

Hoca orta sahayı kalabalık tutmak istedik demiş; ikinci yarı orta saha yoktu.

Hoca defansın arkasına adam kaçırmak istedik demiş; bir tane defans arkasına top atılmadı.

Hadi onu geçtim o topu oraya kiminle atacaksın? Orta sahaya aldığın Saiss ile mi?

Oynama şu takımla işte. Geçen hafta oynamadın aldın galibiyeti. Saiss yerine koy Kerem Atakan'ı belki atar topu arkaya.

Geçen haftada defans berbattı. Galibiyet alınca kimse konuşmadi. Bu hafta bile biraz becerikli olsalar 3'lük olacaksın yine olmadı. Kaçırmayan biri gelir 4'lük yapar seni allahın şaşar bi anda. Bu kadar kötü defans yapılmaz.

Yapmasınlar şu an transfer saklasınlar bu parayı. Sezon sonu en az yarısının değişmesi lazım takımın. Orada kullanırlar.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Samet Demir

kardeşim tespitleri doğru solbek hala lazım alamıyorlar masuaku pas pas oldu azıcık hızı olan zencinin karşısında saiis gönülsüz işte stoper gerek orta saha zaten yok sen hocaya ozan caner volkan diye yürürken ben bunların alabileceği kimse yok hocayı sıtmaya razı ediyorlar dedim

VI ne istedi de almadılar bu takımı o kurdu CK ile malzemeye bak bu mudur yani? Bunu mu destekleyelim

Masuakunun bir üstünü fener aldı 8.5a. Üstü mü değil mi göreceğiz. Valla masuakuya laf edeni Allah çarpar. :) sol bekle oyun kuruyoruz. O olmasa atağa çıkamayacağız.

Madem VI takımı kurdu hocada geldiği ilk zaman takımı güzellemeyecekti. Hani kadro kusursuzdu.. Ne oldu yani.

Ayrıca bu oyuncuları VI aldırdığını nereden biliyoruz? Diyelim ki öyle. VI'in lafını dinleyip transfer yapan yönetim Şenol hocayı mı iplemeyecek. Mantığına sığıyor mu bu söylediğin.

Eski mesajları çıkartmak istemiyorum. Sadece sende değil genel olarak Şenol Güneş'i isteyen herkes sene başı kadronun çok iyi olduğunu VI'in bu kadro için yetersiz olduğunu söyledi. Eee Şenol hoca geldi bir anda takıma en az 3-4 takviyenin yapılması gerektiği ortaya çıktı. Eee hani kadro mükemmeldi??

Kısaca; VI zamanı kadro mükemmel hoca kötü diyenler, şimdi ise kadro yetersiz hoca ne yapsın demeye başladı.

Ama biz haksızız. TFF'yi, Ersini, hakemleri, mhk'yı, yönetimi yetersiz bulduğumuz ve ana sorunun bunlardan kaynaklı olduğunu söylediğimiz için...

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Işte asıl sorun bu. Taraftar olarak nasıl bölündüysek Halk da öyle bölünmüş durumda. Bundan istifade ederek Halk'ı gittikce daha çok bölen ve bundan köleliğe dayanacak kadar gittikçe daha çok istifade edenler ipleri elinde bulunduranlar.

Özellikle Beşiktaş'ın Halk'ın Takımı olduğunu düşünürsek bundan nasıl bir ders çıkarmak gerekiyor?
Kesinlikle katılıyorum. Sistem komple bozuk. Sisteme uyan bir yönetim oluncada 2 ile 1 geri gidiyoruz.

Onlarca msj atıldı maç sonu. Yav ofsayt olan pozisyonda penaltı verilmesi için var orta hakemi pozisyonu izlemesi için çağırdı. Bunu yazan yok. Bizde de artık öğrenilmiş çaresizlik oldu. Tepki dahi vermiyoruz.

Çevrimdışı almanci

Masuakunun bir üstünü fener aldı 8.5a. Üstü mü değil mi göreceğiz. Valla masuakuya laf edeni Allah çarpar. :) sol bekle oyun kuruyoruz. O olmasa atağa çıkamayacağız.

Madem VI takımı kurdu hocada geldiği ilk zaman takımı güzellemeyecekti. Hani kadro kusursuzdu.. Ne oldu yani.

Ayrıca bu oyuncuları VI aldırdığını nereden biliyoruz? Diyelim ki öyle. VI'in lafını dinleyip transfer yapan yönetim Şenol hocayı mı iplemeyecek. Mantığına sığıyor mu bu söylediğin.

Eski mesajları çıkartmak istemiyorum. Sadece sende değil genel olarak Şenol Güneş'i isteyen herkes sene başı kadronun çok iyi olduğunu VI'in bu kadro için yetersiz olduğunu söyledi. Eee Şenol hoca geldi bir anda takıma en az 3-4 takviyenin yapılması gerektiği ortaya çıktı. Eee hani kadro mükemmeldi??

Kısaca; VI zamanı kadro mükemmel hoca kötü diyenler, şimdi ise kadro yetersiz hoca ne yapsın demeye başladı.

Ama biz haksızız. TFF'yi, Ersini, hakemleri, mhk'yı, yönetimi yetersiz bulduğumuz ve ana sorunun bunlardan kaynaklı olduğunu söylediğimiz için...

Çok konuya değinmişsin o yüzden kısa keseceğim; Şenol Hoca ile mümkünse uzun yıllar devam etmeliyiz. Hangi TD gelse onun kadar başarılı olmaz.

Çevrimiçi Talisca1903

Çok konuya değinmişsin o yüzden kısa keseceğim; Şenol Hoca ile mümkünse uzun yıllar devam etmeliyiz. Hangi TD gelse onun kadar başarılı olmaz.
:tabe: :tabe:

Çevrimdışı almanci

Kesinlikle katılıyorum. Sistem komple bozuk. Sisteme uyan bir yönetim oluncada 2 ile 1 geri gidiyoruz.

Onlarca msj atıldı maç sonu. Yav ofsayt olan pozisyonda penaltı verilmesi için var orta hakemi pozisyonu izlemesi için çağırdı. Bunu yazan yok. Bizde de artık öğrenilmiş çaresizlik oldu. Tepki dahi vermiyoruz.

Sistem hep aynıydı ama bozukluğu gittikce daha çok göze batıyor ve artık uç noktasına yaklaşılıyor. Özellikle 3 senedir Dünya'da olanların tesadüfle ilgisi yok hepsi bu sistemin son çırpınışları ve uç noktasını ileriye itme çabası. Önemli olan sistemin iyi yönlerini muhafaza etmek ve kötü yönlerini minimuma indirmek. Yalniz bu kendiliğinden olacak iş değil burada herkese sorumluluk düşüyor çünkü sorumluluk zaten güçlü olanlara bırakılırsa onlar bunu daha da güçlü olmak için kullanacak yani sistemin kötü yönlerini muhafaza edip iyi yönlerini minimuma düşürecek. Dünyada olup bitenleri az cok takip eden aklı başında herkes bunu görüyordur. Tepki'yi bilinçli ve doğru şekilde vermek gerekiyor yoksa Demokrasi talep ederken Demokratik bir sisteme aykırı davranmış olunur ve inandırıcı olmaz. Milletin verdiği tepki buna uymuyorsa tepkiyi görenler de kendini düzeltmez.

Çevrimiçi Samet Demir

Bende başarılı olamayacağımızı düşünüyorum. Seneye de kalsa takımın başında durumun çok değişeceğini zannetmiyorum.

[ Son Düzenleme: 01 Şubat 2023, 01:50:52 Samet Demir ]

Çevrimdışı almanci

Bende başarılı olamayacağınızı düşünüyorum. Seneye de kalsa takımın başında durumun çok değişeceğini zannetmiyorum.

Ismael güzelim fikstürü yedi bitirdi Şenol Hoca aynı kadro ile onun kolay fikstürde 11 maçta topladığı puanı zor fikstürde 8 maçta topladı. Bu çok şey ifade ediyor.

Ligin ortasında revizyona gitmek olacak iş değil ve puan farkı çok dolayısıyla bu sezon yarışın dışında kaldık ama seneye doğru hamlelerle bu Takım Şenol Güneş ile Şampiyon olur. Hakem konusuna şimdi girmeyeceğim.

Çevrimiçi Samet Demir

Ismael güzelim fikstürü yedi bitirdi Şenol Hoca aynı kadro ile onun kolay fikstürde 11 maçta topladığı puanı zor fikstürde 8 maçta topladı. Bu çok şey ifade ediyor.

Ligin ortasında revizyona gitmek olacak iş değil ve puan farkı çok dolayısıyla bu sezon yarışın dışında kaldık ama seneye doğru hamlelerle bu Takım Şenol Güneş ile Şampiyon olur. Hakem konusuna şimdi girmeyeceğim.

Doğru hamleleri kim yapacak?

Çevrimdışı almanci

Doğru hamleleri kim yapacak?

Doğru hamleleri umarım kulübe yakın olan gerçek Beşiktaşlıların uzlaşarak getirdigi Başkan ve Yönetim yapar ama Hamlelerden bağımsız kimse bu Takımda Şenol hoca'dan daha başarılı olmaz.

Bu arada yeni okudum kardeşi dün kalp krizi geçirmiş. Geçmiş olsun dileklerimi iletmek isterim.

Çevrimiçi Samet Demir

Doğru hamleleri umarım kulübe yakın olan gerçek Beşiktaşlıların uzlaşarak getirdigi Başkan ve Yönetim yapar ama Hamlelerden bağımsız kimse bu Takımda Şenol hoca'dan daha başarılı olmaz.

Bu arada yeni okudum kardeşi dün kalp krizi geçirmiş. Geçmiş olsun dileklerimi iletmek isterim.
Sırf bu zihniyet yüzünden istemiyorum Şenol Güneşi.

Biz Beşiktaşız. İsimler geçicidir. Başarı için de hiç bir isme ihtiyacımız yok.

Çevrimiçi Samet Demir

Gedson'a ceza verilmeli ama hiç umudum yok Rosier'e de ceza verilmesi gerekirken gittiler birde tahkime itiraz edip cezasını düşürttüler ne kötü yönetim.
Gedsonda isyan bayrağını çekti en sonunda. Ona kızamıyorum valla. İyi bir yönetim olsa böyle lakayt işler olmaz.

Etiketler: