Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 195077 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimiçi levitate

bu arada umut meraş'ı canlı izlemek zorunda kalan taraftarımıza sabırlar diliyorum, cidden katlanılmaz buna ya adamın ne hücumdan ne kademeden haberi var

en yakın zamanda tekme tokat gönderilmeli
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Nazım Ar

Bu arada dün görmediği pozisyonda koşa koşa kırmızı çıkaran hakem hakkında bir açıklama geldi mi kulüpten?

Çevrimdışı Nartallo

Çebi, yönetimi ve passoligci gitmeden₁ camianın yüzü gülmez.

Çevrimiçi Talisca1903

kayseriyle başlayan 2 si deplasmanlı karagümrükğü saymıyorum 5 maçlık bir seriye giriyoruz en önemlisi kayseri yenip bir şekilde yolumuza bakmalıyız 4 maçlık seriye çıkacağız yönetim de ne yapıyorsa yapsın bunlardan bir şey beklemiyorum artık tek umudum hoca elindeki kadroyu iyi kötü bir şekilde yarıştıracak

Çevrimiçi Samet Demir

Abunun lisansı çıkmış.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

?s=20&t=xMStib4t-pGAxBVPLk5J1w

Rosier eski günlerine geri döndü.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

iyi ya bekleyip göreceğiz takımın başında bir hoca var başaracağına ben çok inanıyorum sen inanmıyorsun  zaman gösterecek
Zamanında sen VI övüyordun ben yapamayacak diyordum bak başaramadı kondisyonsuz  moral motivasyonu bozuk görece iyi fikstürü harcayıp 10 puan fark yedi gitti
Şenol seviciliği  nedir yahu takımın başında bir hoca var başardığı sürece desteklenir hepsi bu  Bu kadar anlam yüklemeye gerek yok
ismaeli övdüğümü nerden gördün ben kimseyi övmem beşiktaşın başındaki hoca işini iyi yapacak bunun için servet alıyor kazanmak yetmez sahada takım şavaşacak dan dun futbol oynatan hocayı sevmem koşmayan takımı sevmem biz mücadele edersek şampiyon oluruz bize şampiyonluk hediye edilmez iyi olmak yetmiyor çok iyi olmak zorundayız ama biz şu an iyi bile değiliz ankaragücüne elendik kayseri karşısında savunma yapıyoruz

Çevrimiçi Talisca1903

ismaeli övdüğümü nerden gördün ben kimseyi övmem beşiktaşın başındaki hoca işini iyi yapacak bunun için servet alıyor kazanmak yetmez sahada takım şavaşacak dan dun futbol oynatan hocayı sevmem koşmayan takımı sevmem biz mücadele edersek şampiyon oluruz bize şampiyonluk hediye edilmez iyi olmak yetmiyor çok iyi olmak zorundayız ama biz şu an iyi bile değiliz ankaragücüne elendik kayseri karşısında savunma yapıyoruz
Talisca1903 22 MAYIS 2022, 15:14:42
tutturdular 3 lu diye Isik yok bu ama a bu Hoca’ya gore tempolu futbilcu kovalayacaklar elimizdeki iyincularin hicbiri uygun degil buna

Yeterli para da olmadigina gore Fizikli diye yeni Boyd ve diabyleri dolduracaklar takima
Bu oyunda tum stoperler biraz Weli Haic cop oldu
Ridvan Rosier bekleri  60 da patliyir Umut auta cikti
Orta sahada Josef bile gereksiz oluyor Can gibi yanina pas atamayan adam ariyorlar basiyor diye Cani begenen Hoca bir kere net olumsuz bende
Rasit bile sorgulanir Hale geldi cunku aci gercegi soyleyeyim oyun yok sahada
Boyle giderse seneyi de unutalim deli Dana gibi Koşan 11 adamla git gelli maclar izleyip Sampiyonluga uzaktan bakariz

buda senin cevabın ;

sen ya bugünkü kadroya bakıp gelecek senenin kaygısını yaşıyorsun yada doğmamış bebeğe don biçiyorsun dostum 14 oyuncu gidiyor zaten elde bu oyunu oynayacak oyuncu yok sözün eriyip gidiyor zaten kalan oyuncular bu sistemi oynayabileceklerini gösterdi uygun gedson gelecek alacağın oyuncularda uygun olur oldu bitti elde para yok demişsin bu yönetimin sorunu gidenlerle zaten 25 m euro üstü rahatlama oluyor hiçde dediğin gibi değil dörtlüye dönünce giden oyuncuların yerine oyuncu almayacakmıyız eldekilerle şampiyon takımmı çıkacak ne yani dörtlü oynayınca boyd seviyesinin üstündemi alınacak
Para olmamasının şu durumda sistemle alakası yok sözleşmeler devam etseydi bir iki oyuncu transfer gerekseydi haklı olurdun ama takımın nerdeyse tamamı gidiyor yeni oyuncu alınacak
Zaten az para harcamak gerekiyorsa 343 daha mantıklı yüksek teknik kapasiteye sahip pahalı oyuncular olmadan oynayabileceğin bir sistem dinamik bir takım yaratmak kafi
Hocaya gelince aç hocayı severim ismael başarı arzulayan idealleri olan bir hoca futbol bilgisininde olduğu sekiz maçta göründü üçlü savunmadan dörtlü hatta beşli savunmaya geçişler yaptık oyuncu hata yaptığında hocaya dönüp bakıyorsa o hoca iyi hocadır hak edene forma verebiliyorsa iyi hocadır başarı göreceli bir kavram şampiyonluk başarı ölçüsü değildir ben sergeni başarılı bulmadın mesela burda söylediğimde insanlar şaşırıyordu ama bu sezon ne demek istediğimi gördü herkes
İsmael bence sekiz haftada eldeki malzemeyle başarılı oldu sen ne bekliyordun bilemem ama hoca geldiğinde beklenen takımı tanıması ligi tanıması lige uygun oyuncularda eleme yapıp yeni kadro oluşturması genç oyunculara şans vermesi gibi şeylerdi bence gayette iyi yaptı 11 çıkan takımın yaş ortalaması kaçtı sahada alt yapıdan dört oyuncu vardı oziyi oynatmadan direk üstünü çizmesi bile hocanın gayet iyi olduğunu gösterir

şurada mesela gördüm
[ Son Düzenleme: 23 Ocak 2023, 09:40:33 Talisca1903 ]

Çevrimiçi Talisca1903

pozisyona giremememizin nedeni hocamı yoksa yeteneksiz oyuncularmı bütün seneyi değerlendir bakayım en fazla pozisyona hangi hocayla girmişiz aynı zamanda verdiğimiz pozisyonlarıda değerlendir
Gerçekten okuduklarımı anlamıyorum oyuncu yeterliliğini geçtim 3.4.3 oynuyoruz dörtlü orta sahanın solunda oynayan oyuncu için burda hala bek tanımlaması yapılıyor bu yoldan yürüyüp eleştirmeye başlayınca olay saçma bir noktaya gidiyor biz 343 oynuyoruz sahada ama kimsenin kafasında oynamıyoruz eleştiriler bu oyun şekline göre yapılmıyor insanların kafasında kurduğu bir hayal var ve o hayal üzerinden eleştiri yapılıyor
Beşiktaş taraftarı gözlem yapmıyor ezbere konuşuyor şu maçta bile ben eleştirene kadar serdar yere göğe sığdırılamıyordu ben eleştirdikten sonra bazı arkadaşlar yazabildi ilk olmaya mahale baskısı yememek için gönüllü olmadılar futbolu gerçek gözleriyle değil gönül gözüyle izleyenler serdar pohpohluyordu dripling yapıyor ya ama kimse topu alıp deli dana gibi kaptırana kadar gittiğini görmüyor gönül gözü her ayrıntıyı göstermiyor kimse oyuncuyu bir bütünün parçası olarak değerlendirmiyor dörtlü defansa döndük oynamaya başladık değilmi zaten oynamamızın nedeni dörtlü defansdı o kadar oyuna dahil olan oyuncu değildi bütün sene dörtlü harikalar yarattık hoca geldi bozdu sistemi 😂
Nasıl hafızanız var bilemedim biz bakın pozisyona giremeden kaç maç oynamışız
17-18 yaşında oyuncularla sahaya çıkmışız gol ümidimiz larin ve hoca eleştiriliyor sistem eleştiriliyor koşamayan takımın son saniyeye kadar savaşan takıma geldiği görünmüyor

Doğru transferler olursa sisteme uygun seneye dehşet bir takım izleyeceğiz benim gördüğüm bu yeterki bitirici forvet alalım geri kalan oyuncuların önemi yok hoca bir şekilde oynatacağını gösterdi

bunlar senin yazdıkların

Dehşet bir takım izleyeceğiz golcü alırsak cenk-wego 2 tane aldık hakiikaten çok dehşetti istannbul hatay alanya evinde ts fb başak yenemedin

şurada gördüm aslında sene başında her mesajında gördüm abi de konumuz bu değil sen sordun diye yazdım
senin 1090-1094-1161
1128 bir sürü mesajın var yok değil yani olabilir insan yanılabilir

şimdi seninle ersin konusunda weli konusunda hemfikiriz emrecan konusunda da hemfikirtdim ama ben yanıldığımı gördüm
sen muleka salih konusunda ayrı fikirlerdeydik gelinen noktada durum ortada
ben orta saha gerek diyordum sene başında sen en sıkıntısız olduğumuz bölge diyordun ben salihe güvenilip yola çıkılmaz diyordum emrecan alanya maçında sıvayınca büyük takım stoperi böyle olamaz dediğimde hakeme buldun suçu şimde rosier de hakeme bulalım rosiere mi ben rosiere bulurum gedson her maç dayak yiyor öyle olsa her maç kırmızı görür büyük takım oyuncusu olmak başka
uzar gider
[ Son Düzenleme: 23 Ocak 2023, 09:43:17 Talisca1903 ]

Çevrimdışı Unnamed

Arthur Masuaku ile Romain Saiss tam bir görev adamları. Onları izlerken büyük keyif alıyorum.

Çevrimiçi mellfred

başaktan 20 km az koşu mesafemiz

Çevrimiçi Talisca1903

az koş öz koş şu istatistik işlerinden hiç hazzetmiyorum en iyi istatistik tabela look the tabela günün sonunda

Çevrimiçi Samet Demir

Şenol Güneş: ‘’Bugün olmaz dersin olur. Olur deriz hiç olmaz. Olmayan olur, olan olmaz.’’

Özlemeyen :)

Çevrimiçi Samet Demir

120lere çıkarmamız lazım o mesafeyi.

Çevrimiçi Talisca1903

Şenol Güneş: ‘’Bugün olmaz dersin olur. Olur deriz hiç olmaz. Olmayan olur, olan olmaz.’’

Özlemeyen :)

bayılıyorum bu kimsenin anlamadığı filozofik konuşmalara çok konuşup hiç bir şey anlatmamak büyük yetenek :tabe: :tabe:

Çevrimiçi mellfred

az koş öz koş şu istatistik işlerinden hiç hazzetmiyorum en iyi istatistik tabela look the tabela günün sonunda
yok öyle bir şey !
40 km koşan bir takımın 130 km mesafe yapan bir takıma karşı kazanma şansı yok misal
başka bir misal vereyim antremanlarda 90 dakika’yı çıkaramayan oyuncu maçta da çıkaramaz
ha skora göre koşu mesafesi değişebilir zaman zaman ancak avrupa takımlarının temposunu görünce dilimiz sarkıyor aynı zamanda

Çevrimiçi mellfred

weghorst antrenmanlardan memnun değildim dediğinde neden taşa tutulmuş anlamış değilim
biz değil miyiz yıllardır avrupa takımlarının temposuna parmak ısıran
söyleyen bizden olmayınca kötü mü oluyor

Çevrimiçi Samet Demir

Tarihte bugün, Beyoğlu Mutasarrıfı Muhittin Bey'in teşvikiyle Beşiktaş Osmanlı Jimnastik Kulübü, 26 Ocak 1911 tarihinde tescil edilen ilk Türk spor kulübü oldu. Belge, Vodafone Park Stadı’nda bulunan Beşiktaş Müzesi’nde sergilenmektedir.

?s=20&t=2ky2Ko5zZb78GAK2kAC4Zg

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 26 Ocak 2023, 19:10:17
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Roiser iki maç ceza aldı.

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi levitate

yarın dele 11 başlıyormuş diyorlar
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi BlackEagle16

yarın dele 11 başlıyormuş diyorlar
Tahmin etmiştim hoca temposu yüksek full stad dele allığı son kez görmek isteyecek istek varsa içinde şans yaninda olsun bizede kendisinede faydası olsun
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi levitate

ghezzal dönsün + gs bir iki maçta takılsın şeyimizi sallaya sallaya şampiyon oluruz

Çevrimdışı Savaş

Hersey iyi guzel de o verdiğimiz pozisyonlar kabus gibi.

Biraz becerikli olsalar şu an farklı şeyler konuşuyor olurduk. Defans evlere şenlikti.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

Talisca1903 22 MAYIS 2022, 15:14:42
tutturdular 3 lu diye Isik yok bu ama a bu Hoca’ya gore tempolu futbilcu kovalayacaklar elimizdeki iyincularin hicbiri uygun degil buna

Yeterli para da olmadigina gore Fizikli diye yeni Boyd ve diabyleri dolduracaklar takima
Bu oyunda tum stoperler biraz Weli Haic cop oldu
Ridvan Rosier bekleri  60 da patliyir Umut auta cikti
Orta sahada Josef bile gereksiz oluyor Can gibi yanina pas atamayan adam ariyorlar basiyor diye Cani begenen Hoca bir kere net olumsuz bende
Rasit bile sorgulanir Hale geldi cunku aci gercegi soyleyeyim oyun yok sahada
Boyle giderse seneyi de unutalim deli Dana gibi Koşan 11 adamla git gelli maclar izleyip Sampiyonluga uzaktan bakariz

buda senin cevabın ;

sen ya bugünkü kadroya bakıp gelecek senenin kaygısını yaşıyorsun yada doğmamış bebeğe don biçiyorsun dostum 14 oyuncu gidiyor zaten elde bu oyunu oynayacak oyuncu yok sözün eriyip gidiyor zaten kalan oyuncular bu sistemi oynayabileceklerini gösterdi uygun gedson gelecek alacağın oyuncularda uygun olur oldu bitti elde para yok demişsin bu yönetimin sorunu gidenlerle zaten 25 m euro üstü rahatlama oluyor hiçde dediğin gibi değil dörtlüye dönünce giden oyuncuların yerine oyuncu almayacakmıyız eldekilerle şampiyon takımmı çıkacak ne yani dörtlü oynayınca boyd seviyesinin üstündemi alınacak
Para olmamasının şu durumda sistemle alakası yok sözleşmeler devam etseydi bir iki oyuncu transfer gerekseydi haklı olurdun ama takımın nerdeyse tamamı gidiyor yeni oyuncu alınacak
Zaten az para harcamak gerekiyorsa 343 daha mantıklı yüksek teknik kapasiteye sahip pahalı oyuncular olmadan oynayabileceğin bir sistem dinamik bir takım yaratmak kafi
Hocaya gelince aç hocayı severim ismael başarı arzulayan idealleri olan bir hoca futbol bilgisininde olduğu sekiz maçta göründü üçlü savunmadan dörtlü hatta beşli savunmaya geçişler yaptık oyuncu hata yaptığında hocaya dönüp bakıyorsa o hoca iyi hocadır hak edene forma verebiliyorsa iyi hocadır başarı göreceli bir kavram şampiyonluk başarı ölçüsü değildir ben sergeni başarılı bulmadın mesela burda söylediğimde insanlar şaşırıyordu ama bu sezon ne demek istediğimi gördü herkes
İsmael bence sekiz haftada eldeki malzemeyle başarılı oldu sen ne bekliyordun bilemem ama hoca geldiğinde beklenen takımı tanıması ligi tanıması lige uygun oyuncularda eleme yapıp yeni kadro oluşturması genç oyunculara şans vermesi gibi şeylerdi bence gayette iyi yaptı 11 çıkan takımın yaş ortalaması kaçtı sahada alt yapıdan dört oyuncu vardı oziyi oynatmadan direk üstünü çizmesi bile hocanın gayet iyi olduğunu gösterir

şurada mesela gördüm
yanlış birşey dememişim nerdeyse bütün takım değişti geçen senede hoca herşeye ramen iyi iş çıkardı aç hocayı severim dedim halada severim ama hocanın işine karışmayacaksın o gün ersini oynatmak için dayatanlar bu işin esas sorumlusu dünyanın en iyi takımı ol kalede ersin varsa başarı olmaz hocayı kuklaya çevirdiler bir taraftan yönetim diğer tarafta taraftar hadi şenolada desinler ersini oynat diye diyemezler değilmi ersin kalede olsa bugünkü maçı verirdik kayseriyede yenilirdik şenolun takıma yaptığı tek olumlu katkı şu anda merti oynatması şenol geldiğinden beri ilk defa takım bugün iyi oynadı arkada gevelemedi ilk yarıyı çöpe atmadı bu oyunda eksiklerden kaynaklıydı sanırım ikinci yarı oyuna atıp maç kurtaracak oyuncu olmayınca işi ilk yarıda bitireyim dedi herhalde yoksa ilk yarı dan dun oynayıp sonra ikinci yarı yırtınıyoruz maçı almak için
Kaldıki ben dünya üzerindeki her hocayı terim hariç şenola tercih ederim lisansını yeni almış hayatında hiç takım çalıştırmamış birini bile şenola tercih ederim
Bu gün kulübe başkan olayım federasyon desin beş yıl şenolu takımda tut her yıl seni şampiyon yapalım ben başkan olduğum gün onu yinede gönderirim yani şenolun iyi olup olmaması beni hiç ilgilendirmiyor yani her hoca şenoldan iyidir terim hariç

Etiketler: