2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 115 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 795684 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

tribünde baskı olmaz tribün son sözü söyler bir kere söyler umarım işi o noktaya getiemezler
İş o noktaya gelmedi mi çoktan. Benim gibi polyanna adamı bile soğuttular.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı KadirA

Şu düşülen durumun tek sebebi taraftardır. Kimse kusura bakmasın. Her sene daha da ilginçleşiyor sosyal medya kesimi.

Dağılmış takımla bile 3 4 güzel resmi maç izlettiren adam, hazırlık maçlarında kurşuna dizildi taraftar tarafından istifaya çağırıldı.

Kimse kem küm etmesin, yukarıda bile, transfer mi yapabilir ki yaaa bu yönetim tarzı postlar görüyorum. Cidden komik. Gelen isimleri geçtim hepsinin nokta atışı olmasını ne çabuk unuttu.

Maksat gömelim, zora sokalım işleri. Başka da bir amaç yok.

Çevrimiçi BlackEagle16

Şu düşülen durumun tek sebebi taraftardır. Kimse kusura bakmasın. Her sene daha da ilginçleşiyor sosyal medya kesimi.

Dağılmış takımla bile 3 4 güzel resmi maç izlettiren adam, hazırlık maçlarında kurşuna dizildi taraftar tarafından istifaya çağırıldı.

Kimse kem küm etmesin, yukarıda bile, transfer mi yapabilir ki yaaa bu yönetim tarzı postlar görüyorum. Cidden komik. Gelen isimleri geçtim hepsinin nokta atışı olmasını ne çabuk unuttu.

Maksat felaket tellallığı yapıp kötü gidişte ben demiştim demek herkes egosunu tatmin etmeye çalışıyor. Taraftarlık destek sıfır. Başarı gelince aman olsun ben yanlış çıkayım Beşiktaş başarılı olsun yeterlimi laflara gerçekten iğrençleştiler
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı Nazım Ar

Yönetimsel ayıpları örtmez ama Amiri, Atakan, Koray ı peşpeşe bitirseler ve Welinton gidiyorsa yerine free agent bir stoper getirseler (Denayer, Zagadou, A. Gonzalez bütçeye hangisi uyuyorsa) camianın havası değişir.

Ama tatildeler herhalde.

Çevrimiçi Samet Demir

Yav kardeşim lig başlamış neyin ne olacağı halen belli değil. Hocayı burada yönetimden çok biz destekledik. İlk olumsuzlukda o arkasında durduğun yönetim topun ağzına hocayı atıp kendini aklayacak.

Bak elin oğlu 20 yabancı yaptı,  kural değiştirtti, kimsenin ruhu bile duymadı. ANÇ yi kimsenin salladığı yok. İlk maçta verilmeyen penaltın var. Yönetim nerede? Anca taraftara ayar versinler.

Kadronda ilk 11 e yazacağın 3 yerli bulamıyorsun. Yerlilerden 2si aynı anda sakat ve cezalı olduğu zaman ne yorum yapacaksın çok merak ediyorum. O zaman ANÇ CK girer oyuna.

Emirhanı, Rıdvanı bedavaya elinden kaçırdın. Serdarla sözleşme uzatamıyorsun. Kalende 10 milyonluk genç var ocak ayını mı bekliyorlar sözleşme uzatmak için.

Aç bak haber sitelerin az önce Alanya başkanı bizimkilere ayar vermiş Tayfur konusunda. Sanki alacağımız tayfur gelip bizi şampiyon yapacak. Gelse bile rotasyon oyuncusu olacak. Gündeme geldiği günden beri alamadık ki adamlara teklif bile yapılmamış.

Has Fenerli adamı geldi kendine basın danışmanı mı ne haltsa onu yaptı.

Eleştirmek için daha neyin olmasını bekliyorsunuz?

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi murat

Maksat felaket tellallığı yapıp kötü gidişte ben demiştim demek herkes egosunu tatmin etmeye çalışıyor. Taraftarlık destek sıfır. Başarı gelince aman olsun ben yanlış çıkayım Beşiktaş başarılı olsun yeterlimi laflara gerçekten iğrençleştiler
mesele 3 oyuncu gelsin takım kurtulsun değil ki? Yönetimin  yönetememesi.geçen sezon 15 oyuncu aldılarda ne oldu laçı kalıcı oldu.ocak ayından beri gidecekler ve eksikler belli amamlig başlamış hala gidecekler ve eksikler çoğalıyor.her sene kampa oyuncu yetişmiyor diye söyleniyorduk artık kampa katılmış lige hazırladığımız oyuncularda elden kaçıyor.geçen sene oynayan kaleci ile birlikte sadece 3 oyuncu var sahada (ersin rosier gedson.)her sene 2-3 oyuncu değişmesi gerekirken elimizde 2-3 oyuncu var.fenerbahçeye çevirdiler takımı.

Çevrimiçi Talisca1903

Alanya maçında biraz ışık görmeliyiz artık oyun anlamında sular biraz durulur o zaman

Çevrimiçi BlackEagle16

mesele 3 oyuncu gelsin takım kurtulsun değil ki? Yönetimin  yönetememesi.geçen sezon 15 oyuncu aldılarda ne oldu laçı kalıcı oldu.ocak ayından beri gidecekler ve eksikler belli amamlig başlamış hala gidecekler ve eksikler çoğalıyor.her sene kampa oyuncu yetişmiyor diye söyleniyorduk artık kampa katılmış lige hazırladığımız oyuncularda elden kaçıyor.geçen sene oynayan kaleci ile birlikte sadece 3 oyuncu var sahada (ersin rosier gedson.)her sene 2-3 oyuncu değişmesi gerekirken elimizde 2-3 oyuncu var.fenerbahçeye çevirdiler takımı.
Abi Türkiye’de kim planlı hareket edebiliyor. Adam koca hazırlık döneminde 3-4-3 denedi adamı medya baskısıyla 4 lü savunmaya döndürdük. Yönetimin pardon yönetemeyenlerin zaten zararı iyiliklerini geçti ondan hem fikirsiz. Ama kimsede camiaya sahip çıkmıyor. Seçime kaç adayla girdik 5 adayla girdikte bu adam mı seçildi. Hep kuru muhalefet: Somut bir olay yok aslolan Beşiktaş durum buysa ve lig başladıysa bugünde destek verece. Bende çok kızdım ettim ama artık destek olma zamanı yönetime destek olduğumuz yok biz Beşiktaş gelişsin istiyoruz güzel olsun istıyrou.
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı Egos

yapılan eleştiriler itibarsız. transfer sezonu başlamadan önce "nerede bu transferler?" diye soran kimseye, hazırlık döneminde "teknik direktör kovulsun!" diyene, söylediği her söz doğru olsa bile, insanların makbul gözle bakma imkânı yok. kötü yönetime en büyük destek, elinde buzağı ile öküz arayan kitleden geliyor. sadece yanlışlardan değil, insanlar yanlış yapılma ihtimalinden dolayı bile suçlanıyor.

geçen sene "beşiktaş şampiyon olamayacak!" diyenlerden galatasaray, fenerbahçe övgüleri okumadık mı? fenerbahçe kaza bela ikinci oldu, haklılıklarını savunurken ona tutunuyorlar. biz şampiyon olamayacaksak kim şampiyon olacak? hakemler ona yardım edecek mi? geçen sene adil hakem yönetimi ve boş tribünler olsa şampiyonluk ihtimalimiz yine de yok muydu?

bu bataklıkta siyah ile idare edersin de beyaz ile işin zor, o nedenle karalayıp duruyoruz. ahmet nur çebi'nin gücünün yetemediği hakemlere ne fikret orman'ın ne yıldırım demirören'in ne serdar bilgili'nin ne süleyman seba'nın gücü yetiyordu. bir sonraki başkanın da gücü yetmeyecek şimdiden söyleyeyim.

iki haftada bir hayatından 90 dakika artı uzatmaları sokağa atacak kırk bin kişinin önünde yönetim de, futbolcular da, teknik ekip de duramaz. hesap soracak gücü kazanmak için önce biraz sesimizin kısılması, kulaklarımızın uğuldaması lazım. biz statsız, boş tribünlerle şampiyon olalım; başımıza da her şeyi düzgün yapan adamlar gelsin. kolay değil.

taraftar başkanlık, başkan teknik direktörlük, sanırım teknik direktör de aşçılık falan yapmaya çalışıyor, verilen örneklerden anladığım böyle.

Çevrimiçi murat

17 yaşındaki emirhanın 4 te 1 fiyatına 21 yaşında atakan vardı ama şimdi 2 milyon olmuş.

Çevrimdışı tuncaboylu

Yine biz suçlu olduk, şaka gibi.

Geçen sene de Pjanic'i, Alex'i falan çok isteyerek, yönetimi hataya zorlamıştık.

Çevrimdışı gurkanislek

Atakana  gerek yok. Alanya maçı gözümüzde büyüttüğümüz gibi geçmez. Rahat olacağını düşünüyorum.en negatif düşünen taraftarda biziz galiba.

Çevrimdışı tuncaboylu

17 yaşındaki emirhanın 4 te 1 fiyatına 21 yaşında atakan vardı ama şimdi 2 milyon olmuş.
Onun da 4'te birine birileri vardır, onu alsınlar.

Çevrimiçi murat

Atakana  gerek yok. Alanya maçı gözümüzde büyüttüğümüz gibi geçmez. Rahat olacağını düşünüyorum.en negatif düşünen taraftarda biziz galiba.
hoşgeldin.

Çevrimiçi murat

Onun da 4'te birine birileri vardır, onu alsınlar.
4 te 1 değilmiş demekki.artk 3 te birine bakıyorlardır.

Çevrimdışı DieForYou1903

4/1 fiyatına almazsan bunu dillendirirsen 4/2,4/3,4/4 emirhan fiyatı olur.Adamın malını övüyor bizim başkan sivasın başkanı olsa bu kadar olur.

Ben ümidimi kestim bunlar kimseyi alamaz alanyadan süpriz bir sonuç çıkarsa panik transferi yapılı yapılırsa 2-3 tane anadolu takımı ayarında oda.

Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi Necmi

Yine biz suçlu olduk, şaka gibi.

Geçen sene de Pjanic'i, Alex'i falan çok isteyerek, yönetimi hataya zorlamıştık.
hiç konuşma liste başısın sen

Çevrimiçi Necmi

başkan beşiktaşa bu kadar ucuz oyuncu almak yakışmaz demiştir kafa kafa getirene kadar pazarlık yapar

Çevrimiçi Necmi

4/1 fiyatına almazsan bunu dillendirirsen 4/2,4/3,4/4 emirhan fiyatı olur.Adamın malını övüyor bizim başkan sivasın başkanı olsa bu kadar olur.

Ben ümidimi kestim bunlar kimseyi alamaz alanyadan süpriz bir sonuç çıkarsa panik transferi yapılı yapılırsa 2-3 tane anadolu takımı ayarında oda.
senin ümidin varmıydı 😳

Çevrimiçi Necmi

yapılan eleştiriler itibarsız. transfer sezonu başlamadan önce "nerede bu transferler?" diye soran kimseye, hazırlık döneminde "teknik direktör kovulsun!" diyene, söylediği her söz doğru olsa bile, insanların makbul gözle bakma imkânı yok. kötü yönetime en büyük destek, elinde buzağı ile öküz arayan kitleden geliyor. sadece yanlışlardan değil, insanlar yanlış yapılma ihtimalinden dolayı bile suçlanıyor.

geçen sene "beşiktaş şampiyon olamayacak!" diyenlerden galatasaray, fenerbahçe övgüleri okumadık mı? fenerbahçe kaza bela ikinci oldu, haklılıklarını savunurken ona tutunuyorlar. biz şampiyon olamayacaksak kim şampiyon olacak? hakemler ona yardım edecek mi? geçen sene adil hakem yönetimi ve boş tribünler olsa şampiyonluk ihtimalimiz yine de yok muydu?

bu bataklıkta siyah ile idare edersin de beyaz ile işin zor, o nedenle karalayıp duruyoruz. ahmet nur çebi'nin gücünün yetemediği hakemlere ne fikret orman'ın ne yıldırım demirören'in ne serdar bilgili'nin ne süleyman seba'nın gücü yetiyordu. bir sonraki başkanın da gücü yetmeyecek şimdiden söyleyeyim.

iki haftada bir hayatından 90 dakika artı uzatmaları sokağa atacak kırk bin kişinin önünde yönetim de, futbolcular da, teknik ekip de duramaz. hesap soracak gücü kazanmak için önce biraz sesimizin kısılması, kulaklarımızın uğuldaması lazım. biz statsız, boş tribünlerle şampiyon olalım; başımıza da her şeyi düzgün yapan adamlar gelsin. kolay değil.

taraftar başkanlık, başkan teknik direktörlük, sanırım teknik direktör de aşçılık falan yapmaya çalışıyor, verilen örneklerden anladığım böyle.
aşçı var uşak yokmu
Uşak kim🤔

Çevrimdışı LORDBJK

Hocam karamsarlık futbolcuların isimlerinden dolayı değil takımın oynadığı ruhsuz oyundan. Taraftar olarak ışık göremiyorum, izlerken keyif almıyorum. Umarım bu düşüncelerimde ileriki günlerde yanılırım. Sistem yokmuş gibi hissediyorum takımı izlerken.

Kardeşim şimdi şunu söyleyeyim oynanan futboldan sen memnun musun dersen memnun değilim. Elbette Beşiktaş'ı daha iyi görmek her gelen rakibi sürklase etmesini isterim.
Ama sen le ayrıldığımız nokta bakış acısı. Ben bir futbol sever olarak en çok İngiliz liginde oynanan futbolu seviyorum ve ilk defa öyle oynatmaya çalışan bir hocamız var ve taraftar hemen hocayı yemeye çalışıyor. Herkesin görüşü farklı olabilir ama defansta 4 kişi duracağına 3-5-2 sistemini daha çok beğeniyor ve inanıyorum bence güzel bir sistem. Ayrıca sistemi oturta bilirsek 3-4 pasta defans yerleşmeden daha çok gol atabileceğimize inanıyorum. Bence dünya futbolu 'da buna gidiyor. Bakın Konya maçında adamlar daha iyi oynamasına rağmen  karşı rakip hızlı çıkışlardan 4 tane gol buldu. Burada önemli olan düzgün çıkabilmek oda zamanla futbolcu kalitesi arttıkça olacak şeyler.

İşte senle ayrıldığımız nokta o, sen hemen başarı bekliyorsun ama bence bu sene şampiyon olmasak bile gene aynı hoca ile devam etmeliyiz buna bir yol gibi bakıp ilk adımlarımızdan keyif almalıyız bence. Yenilsek bile hemen karalar bağlayıp, öldük bittik dememeliyiz.

Ve bu bir yolsa ve bence doğru seçilmiş bir yol, altyapıda 'da bu sistemi oynatmalıyız ve hoca giderse de inşallah gitmez kesinlikle aynı tarz bir hoca bulmalıyız.
Tabiki'de bunlar benim kendi futbol görüşüm herkesinki aynı olmaya bilir.

Ama buradaki taraftar profilini görünce üzüldüğüm nokta herkes Türk futbolunda, ülkede bir şeyler değişmeli diyor ama kimse sabır göstermiyor.

Belki Gordon Milne'yi bile ilk iki yılında şampiyon olamayınca gönderseydik, üst üste 4 kez şampiyon olamayacaktık kimse bilemez.(Bu arada 3 ama buradaki herkes 4. şampiyonluğun nasıl elimizden alındığını biliyordur )

Mesela son bir örnek buradaki çoğu kişi Beşiktaş böyle oynamaz kontrollü oynar diyor demi, Peki Abdullah avcı zamanında oyunu geriden kurup takım 4-5 pas yaptıktan sonra çıkarken gol pozisyonuna doğru düzgün giremediğimiz, sıkıcı ama karşı rakibinde girmesine izin vermediğimiz zaman niye herkes  Abdullah avcı gitsin dedi madem istediğiniz kontrollü oyundu sabır gösterseydiniz belki takım bu oyun formatında duran toptan falan gol atmasını öğrenirdi. İstediğiniz buysa tabiiiii.

Ha bu arada burada Abdullah hocayı falan sevdiğimden bu örneği vermedim, bence hala kötü antrenör, ama taraftarın ne istediğini bilmeden sadece başarı odaklı düşünmesi son yıllarda beni üzüyor. Ne yazık ki başarılar öyle kolay elde edilmiyor.

Burada yazdıklarımı yanlış anlayanda olabilir fakat şuan öyle bir ortam yaratıldı 'ki  Beşiktaş düşmanları tarafından her şey çok kötü gibi bir algı oluşturuldu açıkçası,
Şimdi o insanlar 1-2 maç Beşiktaş kaybetse de Antrenör ve yönetimi göndersek Beşiktaş'ı kaosa sürüklesek diye sırada bekliyorlar.

Bu yazıları yazmamın sebebi de 1-2 maç yenil sekte onların ekmeğine yağ sürmeyin diye, Birlikte olursak bölünmezsek takımı desteklersek güzel günlerin geldiğini söyleye bilirim.
Umutsuzluğa kapılmayın doğru yoldayız Yarışın içinde olup ta futbolcu maaşlarını düşüre bilen tek kulübüz. Dolar 24-27 TL olduğu zaman diğer kulüpleri görecem
Unutmayın bu uzun soluklu bir yarış. Bu yıl şampiyon olama sakta girdiğimiz bu yolda devam edersek 3-4 yıl sonra diğer kulüpler batarken sistemini oturtmuş bir Beşiktaş'ın gene bu lige 3-4 yıl ambargo koyacağından şüphem yok ama tabi sabredersek arkadaşlar lütfen o kadar karamsarlığa kapılmayın sizleri seviyorum.

Yüreğinize biraz olsun umut serpe bildiysem ne mutlu bana

Çevrimdışı Egos

aşçı var uşak yokmu
Uşak kim🤔

günahını almak gibi olmasın, ama tuncaboylu ağabeyin bu kininin bir sebebi olmalı.

Çevrimdışı tuncaboylu

günahını almak gibi olmasın, ama tuncaboylu ağabeyin bu kininin bir sebebi olmalı.
Günah alacak bir şey yok, elbette var sebebi.

Ben bu adam ilk seçildiğinde çoğunuzdan fazla sevinmiştim.

Ama neler oldu?

- Her kötü şeyde başkaları suçlandı.
- İyi bir şey olduğunda, başarının asıl sahiplerinden rol çalındı.
- Önceki yönetime olan kinden dolayı, sürekli onun yaptığı şeyler kötülendi ve yaptıkları çöpe atıldı.
- Medyadaki muhabirler beslenip algı yönetimi yaparak, millet aptal yerine kondu.
- Şeffaflığı geçtim, her şeyde rakamlar gizlendi.
- İlgili kurumlarda hiç bir ağırlığı olmamasına rağmen, öyleymiş gibi pozlar verildi.
- Şöyle az harcıyoruz, böyle çok kazanıyoruz derken, borç katlandı da katlandı.
- Sürekli çelişkili açıklamalar yapıldı, göreve geldiklerinden beri bir yaptıkları diğerini tutmadı.
- Görev atamalarında liyakat diye bir şey kalmadı.
- Her tür eleştiri kulak arkası edildi, eleştirenler itibarsızlaştırmaya çalıştırıldı.

Yani kısaca son 20 yılda Türkiye nasıl yönetiliyorsa, 3 senede Beşiktaş öyle yönetildi.

Şu anda bu yönetimi görünce, aklıma başka bir yönetim geliyor ve sinirlerim tepeme çıkıyor.

Çevrimiçi Necmi

Günah alacak bir şey yok, elbette var sebebi.

Ben bu adam ilk seçildiğinde çoğunuzdan fazla sevinmiştim.

Ama neler oldu?

- Her kötü şeyde başkaları suçlandı.
- İyi bir şey olduğunda, başarının asıl sahiplerinden rol çalındı.
- Önceki yönetime olan kinden dolayı, sürekli onun yaptığı şeyler kötülendi ve yaptıkları çöpe atıldı.
- Medyadaki muhabirler beslenip algı yönetimi yaparak, millet aptal yerine kondu.
- Şeffaflığı geçtim, her şeyde rakamlar gizlendi.
- İlgili kurumlarda hiç bir ağırlığı olmamasına rağmen, öyleymiş gibi pozlar verildi.
- Şöyle az harcıyoruz, böyle çok kazanıyoruz derken, borç katlandı da katlandı.
- Sürekli çelişkili açıklamalar yapıldı, göreve geldiklerinden beri bir yaptıkları diğerini tutmadı.
- Görev atamalarında liyakat diye bir şey kalmadı.
- Her tür eleştiri kulak arkası edildi, eleştirenler itibarsızlaştırmaya çalıştırıldı.

Yani kısaca son 20 yılda Türkiye nasıl yönetiliyorsa, 3 senede Beşiktaş öyle yönetildi.

Şu anda bu yönetimi görünce, aklıma başka bir yönetim geliyor ve sinirlerim tepeme çıkıyor.
söylediğin herşeyde haklısın ama geldiklerindede belliydi bunlar hiç birşey gizlemedilerki senin sıkıntı eleştiri değil bunu yaparken kullandığın üslup 😉 yoksa emin ol forumdaki herkes şu yazdıklarına hak verir ben her zaman derim insanları eleştirebilirsin ama yaptıkları doğruları yok sayamazsın fikret ormanda bunu yaptılar bu yönetime bakınca geldiklerinden beri yaptıkları tek doğruyu bulamıyorum ve artık yaptıkları söyledikleri hiç birşeyde iyi niyet göremiyorum umarım yanılırım ama yinede üslup önemli konuştuğumuz makam beşiktaş makamı renklilerden bahsetmiyoruz ağzımıza geleni söyleyemeyiz söylediklerimizide birkaç defa düşünüp söylemek gerekiyor bunlar taraftara ayar vereceğim diye beşiktaşa sıkıyor bizde bunları eleştireceğiz diye beşiktaşa sıkmamamız lazım

Etiketler: