2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 86 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 804813 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

O da gelmesin bir zahmet zaten. Karıştırıcı moral bozucu bir tip.
inşallah abi. sevimsizin teki. uzak dursun

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Hayırlısı olsun. Umarım işimize yarar. Kulube fayda sağlar.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sefaköykartali

Dediğim gibi Sorloth, Abdülkerim, Ondrejka tamam!

Ozanı bekletiyoruz, N'guen için yanıldığım için herkesten özür dilerim. Menajer oyununa takıldık.

Roman Saiss 2 civarına biter diye düşünüyorum.

Şampiyon olacağız!
Valla haberler güzel. Bu dediklerin olursa Abdülkerim-Saiss stoper hattında sağ stopere atletik birini almak lazım. Sol öne yine kaliteli biri ve Josefle dönüşümlü oynayabilecek, fizik kalitesi yüksek bir orta saha alırsak bence iyi bir sezon geçirmiş oluruz.

Çevrimiçi Samet Demir

italya arjantin maçı var şuan, tavsiye ederim

Çevrimdışı can1903

Başkan gaza basmış, C.K'ya Haziranın 20'sine kadar 4 transferi bitirelim diye söylemiş.

Bence isimler, Saiss-Abdülkerim-Ondrejka-Sorloth(plase nkoudou giderse yabancı 1 sol kanat daha)
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi sEuL

Başkan gaza basmış, C.K'ya Haziranın 20'sine kadar 4 transferi bitirelim diye söylemiş.

Bence isimler, Saiss-Abdülkerim-Ondrejka-Sorloth(plase nkoudou giderse yabancı 1 sol kanat daha)
Can, malum sitede simdi girdi Saiss haberini sona gelindi diye. Yolcular hakkinda bilgi verebilir misin?

Çevrimiçi levitate

murat özen saiss bitiyor demiş
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı can1903

Can, malum sitede simdi girdi Saiss haberini sona gelindi diye. Yolcular hakkinda bilgi verebilir misin?
Bence Ersin sözleşme yenileyebilir, Rıdvan da 6 milyonu reddetti başkan 7-8 bandın ıgörmek istiyor.

Nkoudou-Teixeira-Josef bu üçlünün ayrılma ihtimali de var. Nkoudou-Teixeira çok yüksek Josefe de menajerler aracılığıyla bonservisli teklifler geliyor resmileşirse belki gidebilir.

Ersine resmi teklif yok, olursa ilk giden olur.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi sEuL

Bence Ersin sözleşme yenileyebilir, Rıdvan da 6 milyonu reddetti başkan 7-8 bandın ıgörmek istiyor.

Nkoudou-Teixeira-Josef bu üçlünün ayrılma ihtimali de var. Nkoudou-Teixeira çok yüksek Josefe de menajerler aracılığıyla bonservisli teklifler geliyor resmileşirse belki gidebilir.

Eyvallah sagolasin, hayirlisi olsun insAllah. Iyi haberlerini bekliyoruz

Çevrimdışı can1903

Güven yalçın 2.5 haftadır, bu cumartesi imzalıyorum bu perşembe imzalıyorum bu çarşamba kulüpteyim diyip dalga geçiyor.

Çevrimiçi Necmi

ersini kim alırki onu alacak birini bulabilirmiyiz

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Saiss işi olmuş kağıt üzerinde Ceyhun Kazancı ikide iki gidiyor Cenk'i kabul edeceğini sanmıyorum hocanında Kazancı'nında.
[ Son Düzenleme: 01 Haziran 2022, 23:48:58 Samet Ç ]

Çevrimiçi Necmi

Güven yalçın 2.5 haftadır, bu cumartesi imzalıyorum bu perşembe imzalıyorum bu çarşamba kulüpteyim diyip dalga geçiyor.
bu yalçınların hepsi böyle herhalde

Çevrimiçi Necmi

biraz menajer haberine benziyor beşiktaş taraftarını fişekleme haberi

Çevrimdışı worns

valla yılın bu zamanında saiss'i bitirerek işe başlarsak ben ısınarak başlarım yeni döneme :) umarım doğrudur şu çıkan haberler. geri 3lünün en ihtiyacı olacak profilde bi adam bence.

vrioni haberleri de bol bol çıkıyor. bir ilgimiz var mı bu çocukla @can1903 sen bilirsin.

Çevrimiçi MUSTAFA_

valla yılın bu zamanında saiss'i bitirerek işe başlarsak ben ısınarak başlarım yeni döneme :) umarım doğrudur şu çıkan haberler. geri 3lünün en ihtiyacı olacak profilde bi adam bence.

vrioni haberleri de bol bol çıkıyor. bir ilgimiz var mı bu çocukla @can1903 sen bilirsin.
Bu sene doğru profilde oyuncular alacağız gibi görünüyor. İşler hocaya bırakıldıysa ve profillere göre böyle net oyunculara gideceksek zaten herkes ısınır :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

?

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Gökhan Kurt

?

Çok genç bir oyuncu yerinde karar olur.

Çevrimiçi sefaköykartali

Ersin
Bazoer(Amartey) - Saiss - Abdülkerim
Rosier - Xeka - Gedson - Rıdvan
Ghezzal - Trezeguet
Sörloth

Arka tarafta cehennem press, ön tarafta yüksek teknik ve kalite.
Sörloth ve Trezeguet dışında maliyeti yüksek transfer yok.
Rotasyona da birkaç hamle oyuncusu katabilirsek, altyapıdan Emirhan, Serdar, Kartal Kayra, Emre, Semih gibi genç yetenekleri de eklersek şampiyon olacak takımı kurmuş oluruz.
[ Son Düzenleme: 02 Haziran 2022, 17:40:30 sefaköykartali ]

Çevrimiçi Necmi

Ersin
Amartey - Saiss - Abdülkerim
Rosier - Xeka - Gedson - Rıdvan
Ghezzal - Trezeguet
Sörloth

Arka tarafta cehennem press, ön tarafta yüksek teknik ve kalite.
Sörloth ve Trezeguet dışında maliyeti yüksek transfer yok.
Rotasyona da birkaç hamle oyuncusu katabilirsek, altyapıdan Emirhan, Serdar, Kartal Kayra, Emre, Semih gibi genç yetenekleri de eklersek şampiyon olacak takımı kurmuş oluruz.
ersinin yediklerini çıkartmak için bu kadroya cr falan lazım

Çevrimiçi sefaköykartali

ersinin yediklerini çıkartmak için bu kadroya cr falan lazım
Adam akıllı bir savunma hattıyla onun performansı da yükselişe geçecektir. 21-22 vida yla bu kadar olur.

Çevrimdışı annoca

çok fazla cenk haberi görmeye başladım. son 3 yıldır maça çıkmışlığı yok. dğer yandan yerli sıkıntısı.

Etiketler: