2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 30 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 807746 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

Yönetimin bu yardımcı antrenör düşüncesine bir türlü katılamıyorum. Ahmet Dursun ne gibi bir yetkinliğe sahip? Sırf eski futbolcu ve Almanca biliyor diye getirmek ne kadar doğru? Ligin dinamiklerini biliyor diye de savunamayız. Yorumculuk dışında bir şeyini görmedik. Hayırlısı olsun bakalım...

İlla yardımcı hoca isteniyorsa Deli iboyu alıp getirsinler.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Sinan23

Ahmet Dursun un doğru düzgün Türkçesi yok. Vasıf?

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Akil Emre

Bunun yanına 3 stoper, 1 sol açık, sağ ve sol bek yedek, birde kaleci olursa anca takım şekillenir.

Çevrimiçi Necmi

Bunun yanına 3 stoper, 1 sol açık, sağ ve sol bek yedek, birde kaleci olursa anca takım şekillenir.
üçlü oynuyoruz üç stoper yetecekmi 🤔

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Kasımpaşa Muleka'  nın opsiyonunu kullanmış. Ellerini ovuşturarak bekliyor kucağa kimi oturtsam diye.
Muleka ve benzerini bulabiliyorsan parlamadan önce bulacaksın.

Sörloth konusunda ise para tek problem olmayacak. Sörloth'un TR' ye bakış açısı belli.
Son ana kadar Avrupa'da transfer kovalayacak olmazsa son alternatif bizi tercih edebilir.
Bu arada bonserviste anlaştığımızı varsayıyorum. Sıkı pazarlıkçı(!) başkanımız 10b euro daha kar edeceğim diye transferin son saniyesine kadar bekleyecek. Onun belgelerini de muhtemelen scooter ile yetiştiririz.
Aslında fena fikir de değil, bu Martı falan yerinde olsam bir oyuncuyu bu şekilde kulübe hediye edip reklam yaparım.  :evillol:
Oyuncuyu da her ay yeni bir reklamda oynatırım.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

üçlü oynuyoruz üç stoper yetecekmi 🤔

Frankfurt'un 3 lüsünde ara sıra oynayanlardan biri 38 lik 1.80 Hasebe.

Çevrimiçi Akil Emre

üçlü oynuyoruz üç stoper yetecekmi
Abi gönül neler istiyor da sen bu başkanla 3 kaliteli stoper transferi yap öp başına koy. Konyalı stoper, montero tarzı adamlarla zaten kevgir oluruz.

Çevrimdışı Orhan_

Ahmet Dursun un doğru düzgün Türkçesi yok. Vasıf?

Kariyerinde survivor var.

Çevrimiçi Necmi

Abi gönül neler istiyor da sen bu başkanla 3 kaliteli stoper transferi yap öp başına koy. Konyalı stoper, montero tarzı adamlarla zaten kevgir oluruz.
ne kalitesi ya vasatı geçsin yeter gedsonu nasıl aldılar hala şaşıyorum gs ile sidik yarıştırmasalardı oda zordu muhtemelen nasıl oyuncu olduğu ile alakalı bilgileri yoktur sırf gs ye madik atmak için almışlardır

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sinan23

Ohh müthiş kalite.  Şu tayfun övme olayı varya, geçenlerde 10 sene önceki maçını izledim. Suankinin aynısı. Gelişme yok.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Umarım ilgilenmeyiz artık...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

Umarım ilgilenmeyiz artık...

vida ile anlaşmayıp yerine daha iyisinimi alacaklar

Çevrimiçi MUSTAFA_

vida ile anlaşmayıp yerine daha iyisinimi alacaklar
Üçlü oynayacaksak Vida ile oynayamayız. Onun için gitmesi kalmasından daha iyi olur bizim için. Elimizde savruk stoperden fazla bir şey yok. Daha teknik isimsiz bir oyuncu da işimizi görür. Genelde stoper konusunda iyi tercihler yapıyoruz. İsmi geçen yabancılar iyi görünüyor. Hayırlısı olsun.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı kahyaoglueren

Bizim bir aralar kripto anlaşması olacaktı. O ne oldu bilen var mı? 1 yıl geçti neredeyse. Türkiyenin en iyi anlaşması deniliyordu.
[ Son Düzenleme: 07 Mayıs 2022, 10:30:02 kahyaoglueren ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bizim bir aralar kripto anlaşması olacaktı. O ne oldu bilen var mı? 1 yıl geçti neredeyse. Türkiyenin en iyi anlaşması deniliyordu.
O anlaşma hayal ürünü bence. Bunu söyleyen yönetici önümüzdeki dönemde yöneticiliği bıraktığını açıkladı.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi sEuL

Ohh müthiş kalite.  Şu tayfun övme olayı varya, geçenlerde 10 sene önceki maçını izledim. Suankinin aynısı. Gelişme yok.
Ridvan giderse yerli sol bek adaylari icerisinde en iyisi bence. Bu sene sadece 16 macta ilk 11’de baslamasina ragmen sol bek olarak 10 asisti ve 4 golu var. Yerli daha iyi bir sol bek varsa ve alabiliyorsak buyursun gelsin tabi.

Çevrimiçi Necmi

Ridvan giderse yerli sol bek adaylari icerisinde en iyisi bence. Bu sene sadece 16 macta ilk 11’de baslamasina ragmen sol bek olarak 10 asisti ve 4 golu var. Yerli daha iyi bir sol bek varsa ve alabiliyorsak buyursun gelsin tabi.
üçlü oynayacaksak sol beki ne yapacağız 🤔
Onun yerine sol orta saha oyuncusu bakmak daha elzem değilmi şimdi beki orta saha oynatıyoruz ne bek oluyor nede orta saha

Çevrimiçi Akil Emre

üçlü oynayacaksak sol beki ne yapacağız
Onun yerine sol orta saha oyuncusu bakmak daha elzem değilmi şimdi beki orta saha oynatıyoruz ne bek oluyor nede orta saha
Abi sistemi değiştirmek 2 mağlubiyete bakar, biz mevkiden ziyade en iyi oyuncuları almaya bakalım, yerli rotasyonumuz çok zayıf beğenmediğimiz dorukhan ts ‘de dünya kadar iş yaptı, necip yerine kendisi kalsaydı hrm sağ bek hem de orta sahada seviye atlatırdı. Az ama öz adamlarla sezona başlamak lazım, zaten bugün kaybedersek Şenol hocaya sarılırlar, hocanın kredisi bu maçı alsada zaten max 2 mağlubiyet sonra yine Şenol hoca, bu sebeple iyi adamları toplamamız lazım.

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
kral yaw

yönetim sözleşmesini feshetmek istiyormuş diyorlardı, yüzyılın salaklığı olur yaz kampında hoca mutlaka ama mutlaka görmeli
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Ahmet Kömürcüler

Hasic gol atmis, kartal kayrada asist yapmis guzel boyle devam.
Yonetim kesin hasicin sozlesmesini fes etsin mutlaka yapsin bak bunu yoksa varya aman yanlislikla oyuncu kazaniriz falan uzulur koskoca Besiktasin minicik baskani ve yonetimi.
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Etiketler: