17.Hafta / Gençlerbirliği - Beşiktaş
17.Hafta / Gençlerbirliği - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|17.Hafta / Gençlerbirliği - Beşiktaş Tarih : 26.01.2015 Pazartesi Saat : 20:00 Stadyum : Ankara 19 Mayis Stadi Hakem : Mustafa Kamil Abitoğlu Yayın : Lig TV İLK 11 :

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

17.Hafta / Gençlerbirliği - Beşiktaş  [Okunma sayısı 59168 defa] 17.Hafta / Gençlerbirliği - Beşiktaş

Çevrimiçi murat

direk kırmızı 2maç olur biri ertelenir sanırım.
[ Son Düzenleme: 26 Ocak 2015, 22:03:32 MURAT ]

Çevrimdışı Tolga

Gerçi direk kırmızı görünce 2 maç ceza alıyorsun.

O yüzden 1 lig maçında oynayamayacak napalım.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Efe

allahtan son dakikarda ve alterntifi çok olan bölgemizden

milosevic transferinin ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz durmadan kırmızı kart yiyen bi takıma 3 tane takviye çok iyi geldi bence yönetimi bu konuda tebrik ediyorum sıkıntılı bi zamanda 3 transferle bilice nefes aldırdı takımıda kutluyorum :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Deniz

Ayip oguzhan..senin 60 dkda yapamadigini adam 10 dkda yalti.aklin nerde senin..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Türkay

8. kırmızı kartımız olmuş rekora koşuyormuşuz  :lol:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 26 Ocak 2015, 21:56:47
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
kupada çeker cezasın diye biliyorum ama ne kadar doğrudur bilemem.
Kupa maçı yok mu bu hafta o maçta oynamaz işte Pedro :)

Direk kırmızıdan atıldı 2 maç alacak 1'i kupa 1'i lig olmayacak mı her ihtimalde :)
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Direk kırmızıdan atıldı 2 maç alacak 1'i kupa 1'i lig olmayacak mı her ihtimalde :)
Yukarıda yazdım zaten 2 maç ceza alacak maalesef :)

Çevrimdışı Deniz

Kirmizi dogruydu.pedronun kirmizi yemesi de dogruydu yapti bir hata adami indireceksin baska yolu yok gol olsa karin agrili 3 dk gecmezdi..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Motta Beşiktaş'ın oyuncusu olamaz.

Çevrimdışı Factatum

Neyse zor bir deplasmanı kayıpsız geçtik.

Haftaya Galatasaray, sonraki hafta Fenerbahçe puan kaybeder. Biz de Mersin maçını inşallah sıkıntısız geçeriz.

Çevrimdışı Tolga

Ortalamaya vurursak 2 haftada 1 kırmızı kart gören bir takımız.

Buna mutlaka çare bulmamız lazım.

Zamanında Mustafa Denizli geldiği ilk gün yaptığı açıklamada kolay kırmızı kart görmeyecek bu takım demişti.

Bilic'in de bunu çözmesi lazım.

Çevrimdışı Neo Nesil

yemişim de jong'u, inler'i; sözleşme uzatın atiba ile... bahsedilen oyuncular isim olarak atiba'dan daha bilindik olabilirler ama atiba'dan fazlasını verebiliceklerini sanmıyorum. seneye sınır genişliyo, başka bi isim alınıcaksa bile kalmalı

Çevrimdışı Serjo

Hakem'e rağmen 2-0 güzel skor
kaçan gol sayısı çok fazla
sonuç olarak bir keyif sigarası iyi gider  :bandit: :bandit:
Şu an Beşiktaş ile şampiyonluğa odaklanmış durumdayım.

Atiba Sosa Demba Ba 10 numara oyuncular.
Atiba olmazsa olmazımız  :tabe:

Çevrimiçi Samet Ç

yemişim de jong'u, inler'i; sözleşme uzatın atiba ile... bahsedilen oyuncular isim olarak atiba'dan daha bilindik olabilirler ama atiba'dan fazlasını verebiliceklerini sanmıyorum. seneye sınır genişliyo, başka bi isim alınıcaksa bile kalmalı
abartma

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

totemim tuttu   :ishock: şimdi sıra mersinde. benimde bütünlemeler bitiyor memlekete dönüyorum inşAllah gidecem maça.
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

:claps: :claps: :claps:
Atibasız Beşiktaş şampiyon olamaz.

Çevrimdışı Deniz

Taraftarimiz superdi bu arada...

Çevrimdışı Zoro

Ankara'daki arkadaşlar Mersin maçı için biletleri maraton tribününden mi alıyoruz

Çevrimiçi murat

iki tane çıkabilen bek olursa atiba+veli çıkmayan iki bekle oynuyorsak ya atiba ya veli yanına tolgay ,oğuz dan birisi.

Çevrimiçi murat

Ankara'daki arkadaşlar Mersin maçı için biletleri maraton tribününden mi alıyoruz
kameranın tam karşısından orta kısımdan. :D

Çevrimdışı Türkay

Kerim ve Töre müthiş oyuncular. Allah bize bu adamları kazandıranlardan razı olsun  :claps:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı ilhan

iki tane çıkabilen bek olursa atiba+veli çıkmayan iki bekle oynuyorsak ya atiba ya veli yanına tolgay ,oğuz dan birisi.
@MURAT Mersin maçı için bi program va mı?r

Çevrimdışı Efe

Atiba Sosa Demba Ba 10 numara oyuncular.
Atiba olmazsa olmazımız  :tabe:

demba ba her zaman kildi açacak bi adam nazar değmesin
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Zoro

@MURAT Mersin maçı için bi program va mı?r
abi biletleri maratondan alalım derim ben. Sonuçta herkes istediği yere geçiyor.

Etiketler: