16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray
16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Beşiktaş Forum|16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray Tarih : 04.01.2015 Saat : 19.00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Statyumu Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV İLK 11 : Maç öncesi etkinliği

0 Üye ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray  [Okunma sayısı 124431 defa] 16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Çevrimdışı ALI RIZA

bjk_mabet ‏@bjk_mabet  17 dk.17 dakika önce
Klasikleşen http://www.besiktasarena.com  maç öncesi buluşması
Galibiyet serisini devam ettirelim siyah forma üstümüzde

Çevrimdışı Karabay

Müthiş sağ mı?  Müthiş sol mu?
Gökçen Ece

Çevrimdışı Türkay

Bende maçı izlemek üzere yola çıkayım hadi Bismillah..
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı leylileyli

Sadece Bruma vs Serdar veya Hamiten kaliteli paslar problem cikartabilir, gerisi hic korkum yok.

Çevrimiçi Samet Ç

Olimpiyatın zemini maçın ilerleyen dakikalarında balçık olabilir  :bandit:

Çevrimiçi Samet Ç

BEŞİKTAŞ: Tolga, Serdar, Pedro, Ersan, Motta, Veli, Gökhan Töre, Oğuzhan, Sosa, Olcay, Demba Ba
TEKNİK DİREKTÖR: Slaven Bilic

GALATASARAY: Muslera, Sabri, Chedjou, Semih, Telles, Melo, Selçuk, Emre, Sneijder, Burak, Umut
TEKNİK DİREKTÖR: Hamza Hamzaoğlu

Çevrimdışı Efe

bjk_mabet ‏@bjk_mabet  17 dk.17 dakika önce
Klasikleşen http://www.besiktasarena.com  maç öncesi buluşması
ooo kadro full cekmis bi ben yokum
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Tolga

Olimpiyatın zemini maçın ilerleyen dakikalarında balçık olabilir  :bandit:
Aynen zemin sıkıntı olabilir o yüzden ilk yarıyı önde bitirirsek 2. yarı zeminden faydalanabiliriz :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Tolga

BEŞİKTAŞ: Tolga, Serdar, Pedro, Ersan, Motta, Veli, Gökhan Töre, Oğuzhan, Sosa, Olcay, Demba Ba
TEKNİK DİREKTÖR: Slaven Bilic

GALATASARAY: Muslera, Sabri, Chedjou, Semih, Telles, Melo, Selçuk, Emre, Sneijder, Burak, Umut
TEKNİK DİREKTÖR: Hamza Hamzaoğlu
Zaten böyle olacağını bekliyorduk :)

Çevrimiçi Samet Ç

Aynen zemin sıkıntı olabilir o yüzden ilk yarıyı önde bitirirsek 2. yarı zeminden faydalanabiliriz :)
aynen öyle hocam lig tv de zemini yaklaştılarda oyuncular üzerinde koştukça çamur olacak gibi serilen kum herhalde deniz kumu  :bandit: bizim oyuncular sıkıntı yaşamasında gerisi önemli değil

Çevrimiçi Samet Ç

atakan kurt mustafa dışında veli ersan ve cenk ile 4 er yıllık sözleşme imzalandığını söyledi

Çevrimdışı Tolga

aynen öyle hocam lig tv de zemini yaklaştılarda oyuncular üzerinde koştukça çamur olacak gibi serilen kum herhalde deniz kumu  :bandit: bizim oyuncular sıkıntı yaşamasında gerisi önemli değil
Zemin çok yumuşakmış zaten eğer maç içinde şiddetli bir yağmur yağarsa zemin çok daha fazla ağırlaşabilir.

Çevrimdışı Tolga

atakan kurt mustafa dışında veli ersan ve cenk ile 4 er yıllık sözleşme imzalandığını söyledi
Ben zaten bütün oyuncularla sözleşme imzalanacağını düşünüyordum.Pektemek için ise bence 2.yarı da göstereceği performansa göre karar verilecektir.

Çevrimiçi Samet Ç

Ben zaten bütün oyuncularla sözleşme imzalanacağını düşünüyordum.Pektemek için ise bence 2.yarı da göstereceği performansa göre karar verilecektir.
Pektemek'e para vermek yerine yabancı sınırı kalkarsa bir tane genç forvet almak daha mantıklı olur Babacar gibi neyse yeri bura değil konunun.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2015, 17:49:51
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Israrla Telles'i oynattı Hamza Efendi kendi kaşındı.

Töre orayı otoban yapacak.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

O tarafı iyi değerlendirmemiz lazım.Bir de önünde Sneijder'in oynayacağını düşünürsek o koridordan etkili ataklar gerçekleştirebiliriz.

Çevrimdışı Doğukan E.

O kadar çok konuşulduki ben büyük ihtimal başkasını oynatır sanıyordum ama güveniyo heralde tellese  :bandit:

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2015, 18:09:37
  • Beşiktaş / Bodrum
Şuan yorumnlayan kimse çok komik yorumlar yapıyor lig tv de.

Gs'nin kadrosu daha genişmiş Beşiktaş'tan.

Bir tane oynatabileceği stoper var mı şuan oynayanların yerine?

Ortasaha var mı? Forvet var mı? Bek var mı?

İsim olarak var hangisi oynayr bu maçı kaldırır?

Gerçekten komik oluyorlar.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı f_madida

oguzhan 11'de, rakip tam kadro cikti...bile bile lades bu olsa gerek.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Deniz

ah atiba ah şu maçta olacaktın
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2015, 18:12:53
  • Beşiktaş / Bodrum
Yorumlayanların biri bile Beşiktaşlı değil utan be Lig tv.

Öve öve bitiremiyorlar Gs'yi.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

hepinizin görüşüne katılıyorum Necip ve Frei fener karşısında nasıl çuvalladıysa bana göre de bu akşam telles ve sneijder o kanatta çuvallar. yeter ki Törenin kafası sahada olsun ve futbol oynamak istesin tellesin aklını alır.
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı Deniz

Yorumlayanların biri bile Beşiktaşlı değil utan be Lig tv.

Öve öve bitiremiyorlar Gs'yi.
Susturmak bize düşer..

Çevrimdışı Deniz

Etiketler: