15.Hafta / Torku Konyaspor - Beşiktaş
15.Hafta / Torku Konyaspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|15.Hafta / Torku Konyaspor - Beşiktaş Tarih : 28.12.2014 Saat : 19.00 Stadyum : Koyna Büyükşehir Stadı Hakem : Halis Özkahya Yayın : Lig TV İLK 11 : Tolga Zengin, Serdar

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

15.Hafta / Torku Konyaspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 84580 defa] 15.Hafta / Torku Konyaspor - Beşiktaş

Çevrimdışı acan07

valla şunu söyleyeyim  bu maç gs ye ev ödevi olur.  rakip önde basınca nasıl yamulduğumuzu gördük . demba ba  sosa olcay töre ilerde hiç top tutamadı , rakip kaleciyi zor gördük .
haftaya gs maçında ,  gs önde basarsa işimiz var valla . kaldiki rakibin ortsahasında melo selçuk sneijder gibi ayağı iyi olan adamlar var.

gs maçının can alıcı noktası demba ba nın performansı olucak bence. 

Çevrimdışı ilhan mansız

Derbilerde psikolojik olarak hep 1-0 geride başlıyoruz zaten iddiam şu derbiyi kazanıp ilk yarıyı lider bitirirsek sezon sonu mutlu sona ulaşırız.
Bu psikoloji bizim taraftarda maalesef var. Çok saçma. Koparıp gideceğiz işte ama konyasporu bile barcelona yapıyoruz. Atibanın oynamaması bence hiç sorun değil, yeter ki zinde bir kafayla diri bir takımla çıkalım. Kazanacağız

Çevrimdışı Geovani

Derbide olacaklar belli malesef.benim hic umidim yok.1 puan alirsak iyi.mac onceden masa basindan oynandi yine.

Denizim aşalım bu durumları artık ne kardeşim onlar düşünecekler yenilirseler 6 puan olacak kii alıcaz inş geçen seneki takım yok hakemide yenicez kii yeniyoruzda
BEŞİKTAŞA ADANMIŞ HAYATLAR

Çevrimdışı Tolga

gitmek önemli değil abi bizim taraftar gitse de farketmiyor lay lay lom yapıyorlar maçta ayrıca hepsi kafasının köşesine yenilmeyi koyuyor çok az kişi yeneceğiz diye gidiyor buna da eziklik psikolojisi deniyor. şu anda şu forumda bile böyle insanlar var ulan kötü oynamışsın yenmişsin her zaman iyi oynayamazsın hele bu kadar dar kadron varken hala daha takımı eleştiriyoruz
Benim yorumum kötü oyunla alakalı değil bugün fark atsaydık da aynı şeyi söylerdim.Son 8 Gs derbisini kazanamadık genel derbi performansımız ortada nasıl umutlu olmamızı bekliyorsunuz anlamıyorum.Bir de Atiba olmayacak en kötüsü de maç Olimpiyat'ta nasıl bir atmosfer olacağı belli.Bu kadar olumsuzluklar varken ben umutlu olamam siz olabiliyorsanız o kendinizi ilgilendirir.Kazanırsak gene söylüyorum zaten şampiyon oluruz ama kazanamazsakta ben hiç şaşırmam.Aynı şeyleri Fener maçından önce de söylüyorduk kötü Fener bizi rahatça yendi gitti.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı ilhan mansız

İşin en kötü tarafı defans oyuncularımızın hiç ileri çıkamaması. Bu da muhtemlen Bilic yüzündendir. Sanki Hıvatisten ile Almanya oynuyor ve biz Hırvatistan ız. İlk kez Bilice bu kadar kızdım. Gerçekten çok hatalıydı bugün

Çevrimdışı Türkay

Fikret Orman: Sevmek internet üzerinden yazmak değildir. Sevmek, fedakârlık demektir.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimiçi Samet Ç

valla şunu söyleyeyim  bu maç gs ye ev ödevi olur.  rakip önde basınca nasıl yamulduğumuzu gördük . demba ba  sosa olcay töre ilerde hiç top tutamadı , rakip kaleciyi zor gördük .
haftaya gs maçında ,  gs önde basarsa işimiz var valla . kaldiki rakibin ortsahasında melo selçuk sneijder gibi ayağı iyi olan adamlar var.

gs maçının can alıcı noktası demba ba nın performansı olucak bence.
gese önde basacak oyuncu var mı umut haricinde? aksine gese daha da rehavete kapılacak bu oyunu gördükten sonra adamların derdi zaten bir puan almak

Çevrimdışı Deniz

Denizim aşalım bu durumları artık ne kardeşim onlar düşünecekler yenilirseler 6 puan olacak kii alıcaz inş geçen seneki takım yok hakemide yenicez kii yeniyoruzda
Abi nereye kadar boyle gidecez ligin en cok kart goren en az lenalti atan takimiyiz.nereyebkadar dograyacaklar bizi.sahada bisr olmasa pfdk cikiyor 3 er mac veriyor.yetti artik.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ilhan mansız

Benim yorumum kötü oyunla alakalı değil bugün fark atsaydık da aynı şeyi söylerdim.Son 8 Gs derbisini kazanamadık genel derbi performansımız ortada nasıl umutlu olmamızı bekliyorsunuz anlamıyorum.Bir de Atiba olmayacak en kötüsü de maç Olimpiyat'ta nasıl bir atmosfer olacağı belli.Bu kadar olumsuzluklar varken ben umutlu olamam siz olabiliyorsanız o kendinizi ilgilendirir.Kazanırsak gene söylüyorum zaten şampiyon oluruz ama kazanamazsakta ben hiç şaşırmam.Aynı şeyleri Fener maçından önce de söylüyorduk kötü Fener bizi rahatça yendi gitti.
Atiba oynamasın zaten, bize top yapabilecek adamlar lazım, defansı dane kadar ileride kurarsak o kadar iyi, korkak oynarsak maç gider çok açok net. Allahaşkına görmüyor musunuz böyle oynadığımızda Adana demirspora karşı bile pozisyona giremiyoruz.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Atibanin yerine kim oynayacak acaba. Benim en büyük endişem derbiye kadar 1-2 sakat verebileceğimiz. Alıştık nede olsa
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi Samet Ç

atibanın olup olmaması hiç önemli değil hocam napalım yani son 8 gese maçını kazanamıyorsak onları kazanamadık diye bu maçı da mı kaybedeceğiz

Çevrimdışı Çağrı

Bu psikoloji bizim taraftarda maalesef var. Çok saçma. Koparıp gideceğiz işte ama konyasporu bile barcelona yapıyoruz. Atibanın oynamaması bence hiç sorun değil, yeter ki zinde bir kafayla diri bir takımla çıkalım. Kazanacağız

Mesele burada işte Konya'yı Barcelona yapmadık.

Zor geçeceği çok barizdi. Kolay geçer diyenler 2 tane arka arkaya 5 yediği için kolay dedi bu çok basit mantık böyle şey olur mu?

2 defa 5 yiyen takım canını dişine takarak oynayacaktı, oynadı. Çok önemli galibiyet bu.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Deniz

Bugün gerçekten kötü oynadık. Bunu konuşmak bence daha önemli. Bu kadar dandik bir takımdan bu kadar baskı yememizin sebebini Bilic açıklamalı. Top o kadar çok ceza sahamıza  indi ki mutlaka birşeyler olacaktı.
Haklisin cok kotu oynadik sonuna kadar katiliyorum amabiz iyi oynasak da artik yukarıdaki gucler iplerle oynuyor.haftaya maci izlicez.hakemin nereleri oynayacak hep beraber gorecez.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ilhan mansız

Fikret Orman: Sevmek internet üzerinden yazmak değildir. Sevmek, fedakârlık demektir.
+1903 %100 katılıyorum. Bu fiyatlarla bile maça gelmeyecek adam benim gözümde de yok hükmündedir.

Çevrimdışı acan07

gese önde basacak oyuncu var mı umut haricinde? aksine gese daha da rehavete kapılacak bu oyunu gördükten sonra adamların derdi zaten bir puan almak
var hocam var  hiç değilse 20 dk filan basacak güçleri var.   + atibada olmayıca ilk yarım saat baya sıkıntılı olucak .

Çevrimdışı ilhan mansız

Haklisin cok kotu oynadik sonuna kadar katiliyorum amabiz iyi oynasak da artik yukarıdaki gucler iplerle oynuyor.haftaya maci izlicez.hakemin nereleri oynayacak hep beraber gorecez.
Korkmadan oynarsak kazanırız. Eğer Bilic defansif oynatırsa maç gider.  En azından attığımız golleri iptal edemiyorlar  :D
[ Son Düzenleme: 28 Aralık 2014, 21:34:22 Çağrı ]

Çevrimiçi Samet Ç

var hocam var  hiç değilse 20 dk filan basacak güçleri var.   + atibada olmayıca ilk yarım saat baya sıkıntılı olucak .
bizi yenmeleri için en az 50-60 dakika önde baskı yapmaları lazım konya baskıyı çok iyi yaptı ama kaliteli ayakları yoktu üstü bir de aykut hlebi kadro dışı torje yi de yedek başlatması bizim işimize geldi

Çevrimdışı Tolga

atibanın olup olmaması hiç önemli değil hocam napalım yani son 8 gese maçını kazanamıyorsak onları kazanamadık diye bu maçı da mı kaybedeceğiz
Ben kazanamazsak şaşırmayacağımı söylüyorum derbilerdeki performansımız ortada Fb maçından önce de kazanırız diyenler çoğunluktaydı ama bir şekilde bizi yendiler.Aynısı olursa diye büyük beklentilere girmek ve Fb maçından sonraki gibi hayal kırıklığına uğramak istemiyorum.

Çevrimiçi murat

Konya maçı ile ilgili yazım.

http://haber.besiktasarena.com/en-halis-kahya.html
Ayrıca Özkahya, Kariyerinde ilk derbi maçına Fenerbahçe'nin Beşiktaş ile Şükrü Saraçoğlu'nda karşılaştığı 2011-2012 sezonu Süper final maçında çıktı. Maçı Fenerbahçe 2-1 kazandı. Özkahya bu maçta Fenerbahçe'den; Selçuk Şahin, Volkan Demirel ,Özer Hurmacı ve Cristian Baroni Beşiktaş'tan ise Rüştü Reçber, Egemen Korkmaz, Edu, İbrahim Toraman, Fabian Ernst, Ricardo Quaresma, Roberto Hilbert ve Veli Kavlak'a sarı kart göstermiş ve uzun süre tartışma konusu olmuştur.[1]
HALİS (Küfür Yasak)₅ bir mhk komedisi

Çevrimdışı Deniz

Neyse ben bu sinirle daha fazla yazmayim yoksa cidden kufur yazacam cok sinirlendim bugun 2 saat internetle bagimi kessem iyi olur..

Çevrimdışı Türkay

İnler gelse ilaç olur resmen bu takıma
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimiçi blackeagle35

En başından beri diyorum bu takımın en önemli eksiği çift yönlü orta saha diye bugün de bunun çok açık göstergesiydi..Pres yapan rakibe karşı pas yapmadan bu presi kıramazsınız..Veli-Atiba'da bunu yapmaktan uzak oyuncular..Pas yapamadığımız için top şişirdik,Ba formsuz olduğu için topları alamadık,top rakipte kaldı ve hep atak yedik..Pozisyon vermedik orası ayrı ama Konya'da ofansif anlamda iyi bir takım değil bunun da etkisi var pozisyon vermememizde..

Umarım bu takıma çok iyi bir orta saha oyuncusu alnır devre arasında..

Çevrimdışı ilhan mansız

Mesele burada işte Konya'yı Barcelona yapmadık.

Zor geçeceği çok barizdi. Kolay geçer diyenler 2 tane arka arkaya 5 yediği için kolay dedi bu çok basit mantık böyle şey olur mu?

2 defa 5 yiyen takım canını dişine takarak oynayacaktı, oynadı. Çok önemli galibiyet bu.
hiç ilgisi yok inan. Benim düşüncem rakibin çok zayıf bir takım olduğuyla ilgiliydi tamamen hala da arkasındayım. Sorun bizim oyun anlayışımızda. Adana demirspor maçında da pozisyona bile girememiştik. Bugün de uzaktan iki şutla kurtardık. Burada tabi ki yırgunuk da çok etkili ancak esas sorun oyun anlayışında 2 ön libero baskı yiyince oyun kuramıyoruz bu kadar net. Atiba üstüne üstlük özellikle sabote ediyor. Haftalardır söylüyorum. Bu maçı Bilicin hatası yüzünden bu kadar zora soktuk.

Çevrimdışı Tolga

Neyse daha fazla konuşmaya gerek yok kazandık bitti gitti diyelim.

Çevrimdışı ilhan mansız

En başından beri diyorum bu takımın en önemli eksiği çift yönlü orta saha diye bugün de bunun çok açık göstergesiydi..Pres yapan rakibe karşı pas yapmadan bu presi kıramazsınız..Veli-Atiba'da bunu yapmaktan uzak oyuncular..Pas yapamadığımız için top şişirdik,Ba formsuz olduğu için topları alamadık,top rakipte kaldı ve hep atak yedik..Pozisyon vermedik orası ayrı ama Konya'da ofansif anlamda iyi bir takım değil bunun da etkisi var pozisyon vermememizde..

Umarım bu takıma çok iyi bir orta saha oyuncusu alnır devre arasında..
+1903 kesinlikle budur, sorun tam olarak ön libero ve oyun anlayışında

Etiketler: