15.Hafta / Torku Konyaspor - Beşiktaş
15.Hafta / Torku Konyaspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|15.Hafta / Torku Konyaspor - Beşiktaş Tarih : 28.12.2014 Saat : 19.00 Stadyum : Koyna Büyükşehir Stadı Hakem : Halis Özkahya Yayın : Lig TV İLK 11 : Tolga Zengin, Serdar

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

15.Hafta / Torku Konyaspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 84690 defa] 15.Hafta / Torku Konyaspor - Beşiktaş

Çevrimdışı asi_kartal

Hakemin kartı bilerek isteyerek göstermesi ne kadar gözle görülen bir gerçekse, atiba nın inadı da o kadar gerçektir..
BEŞİKTAŞ için bir şeyler yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!

:uhohu: :ishock:

Çevrimdışı Deniz

Böyle penalti olur mu?bu nedir ya yetti yetti.element uydurmakta usta bu hakemler.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimiçi murat

bizim onlibero almamızı garanti altına aldıgı için atibaya bolca tesekkur ediyorum
birinci önceliğimiz bu olmalı hatta ortasaha oynayabilecek sağ bek yada sağ bek oynayabilecek bir ortasaha şart.aslında ikisinden birer tane olsa daha iyi ama malum borçlar ve uefa baskısı nedeniyle ikisi bir arada iyi gider.

Çevrimdışı ilhan mansız

Bu maçı bu hale etiren maalesef Bilic ve bizim aşırı korkak halimiz. Konyaspor hücum yapıyor, yapar tabi biz iki pas yapamıyoruz ki. Atiba hariç tüm oyuncular gayet iyi mücadele ettiler ancak menttal olarak maçı kaybettik. Çok yanlış yapıyoruz, böyle oynarsak şampiyon olamayız. Rakip saldırıyorsa aynı şekilde cevap vermeliyiz. İkinci yarıda adamların pili bitmişti 2 düzgün top yapsak maçı kazanacağız ama yapamıyoruz. Ersan ve Gökhanı ayrıca tebrik ediyorum. Bu maçın kaybedeni mmalesef Bilic tir. Bu şekilde oynamayı derhal bırakmalıyız. Böyle oynadığımızda takım ikiye bölünüyor. Atibaya gelince, bence sözleşme izmalamasınlar. Bugüne kadar hiçbir oyuncumuza hakaret etmedim yine de etmeyeceğim ancak sözleşme imzalamasınlar. Haftalardır takımı sabote ediyor.

Çevrimdışı Tolga

Başkan: 7 de 7 yapmış bir takım için derbiye sadece 7.000 bilet satıldı.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Türkay

Gs maçına 7000 bilet satılmış demin başkan söyledi. Ayıptır 7000 bilet ne ya  :s20:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Yakup

Penaltida serdara kart verse oda cezaliydi nasil atladi onu halis  :alala: :alala:
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı ilhan mansız

Ersan ve İsmaile güğvenmeye devam. Ersan son ana kadar savaştı. ismail çıkıp Motta girince rakip yine gelmeye devam etti. Hem de defalarca geldi. Yalnız İsmailin sarı kartı olduğu için çıkması iyi oldu. Burada Olcayın yorgunluğu de çok belli oldu. Beni kızdıran şey her maçı aynı şekilde oynamaya çalışmamız. Bilic büyük hata yapıyor.

Çevrimdışı Tolga

Penaltida serdara kart verse oda cezaliydi nasip atladi onu halis  :alala: :alala:
Sarı kartlılardan korktuk gitti Atiba atıldı.

Çevrimdışı Deniz

Derbide olacaklar belli malesef.benim hic umidim yok.1 puan alirsak iyi.mac onceden masa basindan oynandi yine.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Türkay

Bütün sarı sınırındakilerden endişelenirken Atiba kırmızı gördü iyi mi  :busted_cop:

Çevrimdışı Tolga

Derbide olacaklar belli malesef.benim hic umidim yok.1 puan alirsak iyi.mac onceden masa basindan oynandi yine.
Benim saha dışından çok son dönemdeki kötü performansımızdan ve Olimpiyat'ta az seyirciyle oynayacağımızdan dolayı ümidim fazla yok en fazla 1 puan alırız gibi.

Çevrimdışı ozan062

baskan cok guzel konusmus internetten yazmakla olmaz gibilerindne yazmıs maça 7bin adet bilet satılmıs fazlasıyla haklı

gitmemiz lazım son macta destek sasrttt
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Türkay

7000 kişi nedir ya? İnşallah dolar bu hafta

Çevrimdışı Deniz

Halis o. Gorevini yaptı sasirdik mi?olmayan penalti sacma sapan kirmizi kart.nereye kadar dayanacaz?

Çevrimdışı Tolga

Olimpiyat'ta olduğu için dolmayacaktır.

Çevrimdışı Deniz

Cincon macinda farkli mi olacak saniyorsunuz.yine bir dandik penalti dandik kirmizi kart olayi goturecekler.

Çevrimdışı ilhan mansız

Benim saha dışından çok son dönemdeki kötü performansımızdan ve Olimpiyat'ta az seyirciyle oynayacağımızdan dolayı ümidim fazla yok en fazla 1 puan alırız gibi.
Tolga, mesele seyirci falan değil aslında. Maça nasıl biranlayışla çıkacağımız. Korakor ve saldırgan oynarsak kazanırız. Ama defansiz oynarsak kaybederiz. İnanın Atibanın olmamsı çok sorun değil. Yeter ki oyuncular ve hoca korkmasın. Kazanacağız.

Çevrimiçi Samet Ç

baskan cok guzel konusmus internetten yazmakla olmaz gibilerindne yazmıs maça 7bin adet bilet satılmıs fazlasıyla haklı

gitmemiz lazım son macta destek sasrttt
gitmek önemli değil abi bizim taraftar gitse de farketmiyor lay lay lom yapıyorlar maçta ayrıca hepsi kafasının köşesine yenilmeyi koyuyor çok az kişi yeneceğiz diye gidiyor buna da eziklik psikolojisi deniyor. şu anda şu forumda bile böyle insanlar var ulan kötü oynamışsın yenmişsin her zaman iyi oynayamazsın hele bu kadar dar kadron varken hala daha takımı eleştiriyoruz

Çevrimdışı Geovani

[ Son Düzenleme: 28 Aralık 2014, 22:00:09 ALI RIZA ]
BEŞİKTAŞA ADANMIŞ HAYATLAR

Çevrimdışı Tolga

Tolga, mesele seyirci falan değil aslında. Maça nasıl biranlayışla çıkacağımız. Korakor ve saldırgan oynarsak kazanırız. Ama defansiz oynarsak kaybederiz. İnanın Atibanın olmamsı çok sorun değil. Yeter ki oyuncular ve hoca korkmasın. Kazanacağız.
Derbilerde psikolojik olarak hep 1-0 geride başlıyoruz zaten iddiam şu derbiyi kazanıp ilk yarıyı lider bitirirsek sezon sonu mutlu sona ulaşırız.

Çevrimdışı ilhan mansız

Cincon macinda farkli mi olacak saniyorsunuz.yine bir dandik penalti dandik kirmizi kart olayi goturecekler.
Bugün gerçekten kötü oynadık. Bunu konuşmak bence daha önemli. Bu kadar dandik bir takımdan bu kadar baskı yememizin sebebini Bilic açıklamalı. Top o kadar çok ceza sahamıza  indi ki mutlaka birşeyler olacaktı.

Çevrimiçi Samet Ç

12-13 bin de kombineli var bunun da en az 2-3 bini gitmez 17 bin toplam şu anda

Çevrimdışı Çağrı

Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Türkay

Ben bu hafta satışın olacağını düşünüyorum en az bi 40000 olmalı.

Etiketler: