15.Hafta / Torku Konyaspor - Beşiktaş
15.Hafta / Torku Konyaspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|15.Hafta / Torku Konyaspor - Beşiktaş Tarih : 28.12.2014 Saat : 19.00 Stadyum : Koyna Büyükşehir Stadı Hakem : Halis Özkahya Yayın : Lig TV İLK 11 : Tolga Zengin, Serdar

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

15.Hafta / Torku Konyaspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 84575 defa] 15.Hafta / Torku Konyaspor - Beşiktaş

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Kemal

İlk yarı içeri girerken ettiler serdar ayirdi

Çevrimdışı Tolga

İlk yarı içeri girerken ettiler serdar ayirdi
Neyse olur öyle arada çok büyütmemek lazım.

Çevrimdışı Geovani

Rıdvan a.m.k seninde g.t olacaksınız olm daha
BEŞİKTAŞA ADANMIŞ HAYATLAR

Çevrimdışı Çağrı

İçerde halledilir kimse bu kadar beklemiyordu normal gerginlik.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

@Türkay kardeşim bizede bi mevlana şekeri göndersene.

Çevrimdışı Orhan_

Yahu tm takım dengesini bozuyor bu iki yeteneksizler. Ersan sıfır yetenek ona rağmen messi özgüveni var. İsmail desen sıfır yetenek ronaldo özgüveni. Bitircekler bizi. Motta Atınç artık bu beladan kurtarmalı bizi.

Çevrimdışı Kemal

Ba nin penaltisini söylemiyolar bile

rıdvan ne diyor konyalılar az mı paramı almış diyor.

Çevrimdışı ilhan mansız

Bu konyayı kim mamalamış böyle. Daha 2 hafta önce kız gibi oynuyorlardı. Üzerimize çok geliyorlar ama maşallah pozisyon vermedik. 2. Yarıda biraz daha dikkatli oynarsak kazanacağız. Bence 60 da sonra atibayı çıkarıp Oğuzhan'ı almalıyız. Aksi halde topu ileri götüremeyeceğiz

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Çağrı

Ya yapacağımız çok basit ama işte.

Yap yan top 60'tan sonra çek üstüne rakibi. Sağ ve sol çaprazlara uzun top at bu kadar. Sosa bir süre ön lbiero oynasa bile olur.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Deniz

Sallayin ridvani onun hesabi bizim bu hafta puan kaybetmemiz ve gs ile berabere kalmamiz.fener ligi gotursun diye yapmayacagi sey yok.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Çağrı

Tottenham da hücum pres yaptı bize ama 65'e kadar. 65'ten sonra sürklase ettik.

Konya çok fena mallayacak son yarım saat.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Deniz

2 yi atmazdak bu mac cok zor gecer.2 direnclerini kirar.

Çevrimdışı Tolga

Aslında Oğuzhan 2. yarı topa hakim olmamızı sağlayabilir de diğer yandan orta saha direncimiz de azalabilir.

Çevrimdışı Kemal

20 dk baskı olacak şimdi Allah işimizi ersana birakmasin

Çevrimdışı smtcglr

Sezonun en kötü futbolunu oynuyoruz kim ne yapıyor anlamadım yemin ediyorum, saçma salak oyun var sahada. Ersan ve İsmail çok kötüü ayağına gelen topu dan dun vuruyolar  :s20: biliç sağlam bi fırça atmalı bunlara  :alala:

Çevrimdışı f_madida

60'tan sonra Cenk Tosun ve Kerim Frei iyi gider...tabi gol yememek kaydiyla. Oguzhan diyecem ama Oguzhan'in fizigi 2.lig kalitesinde, zaten takim bu kadar zayif oynarken Oguzhan'i da tasiyabileceyigini sanmiyorum.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Tolga

2 yi atmazdak bu mac cok zor gecer.2 direnclerini kirar.
2'yi atarsak devamı zaten gelir yeter ki abuk sabuk bir gol yemeyelim.

Çevrimdışı Tolga

Yalnız son 2-3 haftadır takımda ciddi derecede düşüş var haftaya derbide de böyle olursak zor kazanırız.

Çevrimdışı Çağrı

Aslında Oğuzhan 2. yarı topa hakim olmamızı sağlayabilir de diğer yandan orta saha direncimiz de azalabilir.

Aman aman felç oluruz otursun kenarda. 70'ten sonra doğru hamle olur ama haklısın.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı kahyaoglueren

Takımda bir sorun var gibi.Aşırı gergin takım.Bİlicin gole sevinmemesi,o yardımlaşmanın bozulması,coşkunun önde basmanın bitmesi,ersanın kötü performansı sonra da tartışma.Umarım sorun yoktur takımda.Aklıma iç transferlerin bitmemesi geliyor.Yalnız Ersan bu futbolla 4.stoper olur max 1 milyon alır. sivok daha iyi şuan. max 1 milyon alır.

Çevrimdışı Çağrı

Sezonun en kötü futbolunu oynuyoruz kim ne yapıyor anlamadım yemin ediyorum, saçma salak oyun var sahada. Ersan ve İsmail çok kötüü ayağına gelen topu dan dun vuruyolar  :s20: biliç sağlam bi fırça atmalı bunlara  :alala:

Fırçalık değil durum aslında çok ciddi yorgunluk var.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Takımda bir sorun var.Aşırı gergin takım.Bİlicin gole sevinmemesi,o yardımlaşmanın bozulması,ersanın kötü performansı sonra da tartışma.Umarım sorun yoktur takımda.Aklıma iç transferlerin bitmemesi geliyor.Yalnız Ersan bu futbolla 4.stoper olur max 1 milyon alır. sivok daha iyi şuan. max 1 milyon alır.
Yabancı kuralından dolayı mecburuz yerli bir stoper oynatmaya.Sağ bekte gelirse yine mecbur kalacağız İsmail'i oynatmaya.

Etiketler: