14.Hafta / Beşiktaş - Akhisar Belediyespor
14.Hafta / Beşiktaş - Akhisar Belediyespor

Beşiktaş Forum|14.Hafta / Beşiktaş - Akhisar Belediyespor Tarih : 21.12.2014 Saat : 19:00 Stadyum : BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM - İSTANBUL Hakem : Süleyman Abay Yayın : Lig TV İLK 11 :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

14.Hafta / Beşiktaş - Akhisar Belediyespor  [Okunma sayısı 60962 defa] 14.Hafta / Beşiktaş - Akhisar Belediyespor

Çevrimdışı ilhan

GS maçı yaklaştıkça takımdaki düşüş sürüyor ve hatta bu gün dibe vurdu diyebilirim. Özellikle 2. yarı acz içindeydi takım orta sahada Sosa, Gökhan, Oğuzhan olduğu halde top çeviremedik bi türlü. Sosa'nın  bağıra bağıra Gökhan'ı yanına çağırması Akhisar'lı topçulara cesaret verdi. Tabi bunda takımın yorgun olması asıl nedendi. Bence Biliç artık Türkiye Kupası maçlarını bi kenara koymalı hem sakatlık yaşamamak hemde gerekli adale dinlenmesini sağlamak için bu şart.
Her şeye rağmen bize yaşattıkları galibiyet sevinci için hepsinin ayaklarına sağlık.

Çevrimdışı ilhan mansız

GS maçı yaklaştıkça takımdaki düşüş sürüyor ve hatta bu gün dibe vurdu diyebilirim. Özellikle 2. yarı acz içindeydi takım orta sahada Sosa, Gökhan, Oğuzhan olduğu halde top çeviremedik bi türlü. Sosa'nın  bağıra bağıra Gökhan'ı yanına çağırması Akhisar'lı topçulara cesaret verdi. Tabi bunda takımın yorgun olması asıl nedendi. Bence Biliç artık Türkiye Kupası maçlarını bi kenara koymalı hem sakatlık yaşamamak hemde gerekli adale dinlenmesini sağlamak için bu şart.
Her şeye rağmen bize yaşattıkları galibiyet sevinci için hepsinin ayaklarına sağlık.
+1903 özellikle türkiye kupasından hemen vazgeçmeliyiz, takım düşüyor

Çevrimdışı ALI RIZA

Şimdi bunu söylemek biraz cesaret ister ama bana göre casillas da iyi bir kaleci değil.
İyi kaleci örneğin hangisi acaba _?

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı Deniz

Deniz  şöyle ki.Uzun süredir  tekip ederim.Ersan  ve  hatta  İsmail ne zamanki  sakatlıktan veya  cezadan dolayı  ara  verseler ilk  maçları  berbat  geçiyor.
Abi haftalardır öyle ersan..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı eski inönü

Önder Özenin dedigi gibi 3 final var. Pozisyon finali, Maçın finali, Sezon finali.  artık yavaş yavaş maç finallerini oynamayı ogrendik. Pozisyon finallerinde orta halliyiz. Bazen iyi bazen kötü. Şimdi esas sezon finali gelecek önümüze. Sizce sezon finalini oynayabilecek kapasitedemiyiz ? 

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı Deniz

Bugün kabul etmek gerek ki süper falan oynamadık.Takımda düşüş var.Antep maçında da o eski oyunumuz yoktu ama çok daha fazla eksiğimiz vardı.Sevindirici yanı kötü oynarken ya da çok iyi oynamadan bile artık 3 puan almaya başladık.Eksiklikler var tabi bunlar gerekçe ama sahadaki oyuncular bunlara hazır olmalı.Oğuzhanda bugün bir kıpırdanma vardı haftalar sonra o sevindirici.Yediğimiz golde ersanın topa daha yakın olması gerekiyordu 1 metre geride kaldı atibayla o topu vurdurmamaları gerekiyordu..Serdarda gözle görülür bir ilerleme var hakkını yememek lazım.maşallah diyelim tabi..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ilhan mansız

Önder Özenin dedigi gibi 3 final var. Pozisyon finali, Maçın finali, Sezon finali.  artık yavaş yavaş maç finallerini oynamayı ogrendik. Pozisyon finallerinde orta halliyiz. Bazen iyi bazen kötü. Şimdi esas sezon finali gelecek önümüze. Sizce sezon finalini oynayabilecek kapasitedemiyiz ?
takviye yapılırsa olur, aksi halde çok zorlanırız

Çevrimdışı Tolga

Devre arası takviye şart.Aynı kadro haftalarca devam edemez hem kadronun genişlemesi hem de kalitenin biraz daha artması lazım.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Anil

İyi kaleci örneğin hangisi acaba _?
Courtis neuer muslera handanovic cordoba de gea

Çevrimdışı eski inönü

Şu an 24 kişilik kadromuz var. Bu 24 kişinin içine 3. kaleci, 4.kaleci, Ümit Karaal, Uğur Boral da dahil.

Çevrimdışı Deniz

Çevrimdışı ilhan mansız

buraya kadar çok iyi getirdik ancak takviye yapmazsak sıkıntı yaşarız. Benim ilk tercihim kesinlikle orta saha ve Serdar ı yedekleyecek bir sağ bek. İnşallah maddi durum elverir de alırlar. Aksi halde zorlanacağımız kesin.

Çevrimdışı ilhan

Ayrıca,  günün en güzel olayı bence hem Sosa'nın hemde Gökhan'ın gol atmasıydı.Özellikle Gökhan'ın golüne çok sevindim çünkü egoistliğini ve basındaki düşmanlarını alt etmesi açısından çok çok iyi oldu.

Çevrimdışı cisse557

Ben de Türkiye kupasına yedek kadro ile çıkmalıyız diye düşünüyorum. Elenirsek de elenelim çok da önemli kupa değil.

Çevrimiçi Samet Ç

Bilic şu Türkiye kupasından ne zaman vazgeçeceğini çok merak ediyorum. Çık A2 ile arkadaş maçlara.

Çevrimdışı eski inönü

Şu an 24 kişilik kadromuz var. Bu 24 kişinin içine 3. kaleci, 4.kaleci, Ümit Karaal, Uğur Boral da dahil.
Mevcut sisteme gore kadroyu oluşturdugumuzda 3 mevkinin alternatifi olmadıgı goruluyor. Sag bek Serdar alternatifsiz. On libero Veli-Atiba'nın tek alternatifi Necip ve kanatlarda Olcay-Gokhan'ın tek alternatifi Kerim

Çevrimdışı Tolga

Bilic şu Türkiye kupasından ne zaman vazgeçeceğini çok merak ediyorum. Çık A2 ile arkadaş maçlara.
Pek vazgeçeceğini düşünmüyorum :)

Çevrimdışı Efe

3 transfer çok tatlı olur   :D

sağ bek, stoper kesin alınacak bence düşeş bi orta saha bulunursa alınması artı katar :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi Samet Ç

Pek vazgeçeceğini düşünmüyorum :)
Maçtan sonra yorgunuz demiş. Belki vazgeçer.

Çevrimdışı Tolga

Maçtan sonra yorgunuz demiş. Belki vazgeçer.
Onu söylemesi normal tabi ama kupayı da önemsiyor bence :)

Çevrimdışı Factatum

Türkiye Kupası'ndan vazgeçmek diye bir şey söz konusu olamaz. Avrupa Kupası'nda rakibin Liverpool olduğunu unutuyorsunuz sanırım. Tur için ümitli olsak da maalesef şansımız Liverpool'unkinden daha fazla değil. O halde niye Şubat ayında tek hedefe düşme riskini alalım ki?

Lig uzun maraton. Ligde ipi göğüsleyebilmek için iyi olmaktan daha fazlasına ihtiyaç var. Söylemek ne kadar acı olsa da hakem ve federasyon faktörünün, ipi gögüsleyeni değiştirebileceğini unutmayın. Fenerbahçe ve Galatasaray'ın arkasında olan bu rüzgar, genelde her zaman olduğu gibi bizim karşımızda olacak. Stad handikapımızı yenme şansımız yok. Ancak sakatlıklara karşı alternatif oluşturabiliriz. Devre arasını bu çerçevede değerlendirip, takviye yapmalı ve tüm kulvarlarda rotasyonla ilerlemeliyiz.

Umuyorum ki; Galatasaray, Ankara'da puan kaptıracak ve bizim maça stresli çıkacaklar.

Çevrimdışı eski inönü

Türkiye Kupası'ndan vazgeçmek diye bir şey söz konusu olamaz. Avrupa Kupası'nda rakibin Liverpool olduğunu unutuyorsunuz sanırım. Tur için ümitli olsak da maalesef şansımız Liverpool'unkinden daha fazla değil. O halde niye Şubat ayında tek hedefe düşme riskini alalım ki?

Lig uzun maraton. Ligde ipi göğüsleyebilmek için iyi olmaktan daha fazlasına ihtiyaç var. Söylemek ne kadar acı olsa da hakem ve federasyon faktörünün, ipi gögüsleyeni değiştirebileceğini unutmayın. Fenerbahçe ve Galatasaray'ın arkasında olan bu rüzgar, genelde her zaman olduğu gibi bizim karşımızda olacak. Stad handikapımızı yenme şansımız yok. Ancak sakatlıklara karşı alternatif oluşturabiliriz. Devre arasını bu çerçevede değerlendirip, takviye yapmalı ve tüm kulvarlarda rotasyonla ilerlemeliyiz.

Umuyorum ki; Galatasaray, Ankara'da puan kaptıracak ve bizim maça stresli çıkacaklar.
guzel degerlendirme  :ok:

Çevrimdışı Çağrı

Kimsenin Tolgaya salladığı yok ama Tolga nin iyi kaleci olmadığı da kesin. İyi kaleci zaten ölü noktaya giden topları çıkarır üstüne gelen topları alan adam zaten iyi kaleci olamaz

Tolga ortalama bir kaleci.

Maddi olarak da Daha iyisini alamayacağımız kadar da iyi bir kaleci.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Etiketler: