10.Hafta / Beşiktaş - Kasımpaşa
10.Hafta / Beşiktaş - Kasımpaşa

Beşiktaş Forum|10.Hafta / Beşiktaş - Kasımpaşa Tarih : 23 Kasım 2014 Pazar Saat : 19:00 Stadyum : BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM Hakem : Özgür Yankaya Yayın : Lig TV İLK 11 :

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

10.Hafta / Beşiktaş - Kasımpaşa  [Okunma sayısı 71644 defa] 10.Hafta / Beşiktaş - Kasımpaşa
Anket
Maçın Adamı
Necip
22 [%50]
Kobra Ba
8 [%18.2]
Jose Sosa
14 [%31.8]
Veli
0 [%0]
Atiba
0 [%0]

Toplam Oy Verenler: 44

Oylama kapandı: 27 Haziran 2019, 00:46:50

Çevrimiçi Samet Ç

beyler bende yandexten girmiyor foruma taracıyı sıfırladım yine girmiyor.

Çevrimdışı Anil

ön tarafta kalite var ama arka taraf için aynısını söylemek çok zor
Bence Serdar son 2 maçtaki oyununu her maç yapsa kimse sağ bek istemezdi.Bence stoper+sağ bek seneyede orta saha rotasyonunu arttırırsak hiç bir mevkide sıkıntı yaşamayız.Pektemek giderse yerine Ba kalitesinde Pektemek tarzında biri iyi gider ama..

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Kasım 2014, 20:47:18
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Necip tek kelimeyle şov yaptı bu maç
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Kasım 2014, 20:47:43
  • Beşiktaş / Bodrum
beyler bende yandexten girmiyor foruma taracıyı sıfırladım yine girmiyor.

sen de cache temizle kardeşim
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Kasım 2014, 20:49:01
  • Beşiktaş / Bodrum
Bence Serdar son 2 maçtaki oyununu her maç yapsa kimse sağ bek istemezdi.Bence stoper+sağ bek seneyede orta saha rotasyonunu arttırırsak hiç bir mevkide sıkıntı yaşamayız.Pektemek giderse yerine Ba kalitesinde Pektemek tarzında biri iyi gider ama..

Kesinilikle öyle ama malesef üst düzey maçlarda çokağır kalıyor bu maç baskı yemedik
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Kasım 2014, 20:49:50
  • Beşiktaş / Bodrum
Babel bizim Quaresma gibi göze çok hoş geliyor ama biliyorsun ki takım oyuncusu değil kesinlikle winner olamayacak.

Böyle adamlara üzülüyorum.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Anil

Necip kariyerinin maçını oynadı :D Hepimize kapak yaptı :D

Çevrimdışı Tolga

ah ah erciyes maçına daha çok üzülüyorum şimdi.son 2 hafta ligin 2 iyi takımını yendik gittik erciyese son dakikalarda kaybettik sezon başındaki ç.rize maçını hiç hesaba katmıyorum
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı alperseyhanli

Necip stoperde sırıtmadı. Daha fazla gol olabilirdi:-)
--

Çevrimdışı Tolga

kabul ediyorum bugün baya iyi oynadı ama riskliydi tutmayabilirdi de.atınç bu takımın 4.stoperi ise oynaması gerekirdi heralde bundan sonra pek oynayacağını sanmıyorum

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Kasım 2014, 20:54:11
  • Beşiktaş / Bodrum

Beni al oradan  :kop:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ilhan

Kimse şaşırmasın ama sahanın yıldızı Necip'ti bence  :claps: :claps: :claps:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Kasım 2014, 20:58:41
  • Beşiktaş / Bodrum
Öyle ya da böyle 10 hafta oldu lideriz.

Devre arasını ilk ikide bitereceğimiz kesin gibi. Devre arası planları iyi yapılırsa , 10 yıldır üstümüzde olan kırılganlık gidecek tekrardan büyük takım hüviyetine gireceğiz.

Bu önümüzdeki 10 sezonu etkiler psikolojik olarak.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Türkay

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Anil

kabul ediyorum bugün baya iyi oynadı ama riskliydi tutmayabilirdi de.atınç bu takımın 4.stoperi ise oynaması gerekirdi heralde bundan sonra pek oynayacağını sanmıyorum
Bence Atınç oynasaydı Babel orda patatez ederlerdi iyi olmazdı yani :D Bende maçtan önce öyle düşünüyordum ama bu sebepten dolayı Bilic takımın başında bizde burdan konuşuyoruz :D
Beni al oradan  :kop:
:D :D

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Kasım 2014, 21:01:44
  • Beşiktaş / Bodrum

Mesele o zaten yarın rakibimiz Konya olsa muhtemelen Atınç oynayacak.

Ben Sarıyer maçında deneyip göreceğini düşünüyorum Atınç'ı
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Mesele o zaten yarın rakibimiz Konya olsa muhtemelen Atınç oynayacak.

Ben Sarıyer maçında deneyip göreceğini düşünüyorum Atınç'ı
bugün de düşünülmediğine göre en fazla kupa maçlarında oynar atınç neyse önemli olan bugün kazanmaktı kimin oynadığından daha çok :)

Çevrimdışı WarrChief

artılar

cenkin oyunda kalısı konsatrasyonu dusurmemesi
necibin ekstra mucadelesi
serdarın performansını koruması
ba nın zor olanı basarması:D
gokhanın dengeli gitmesi
sosanın oyunu yonlendirisi sorumluluk alısı

eksiler

sosanın ikinci yarıdaki düşüşü
ba nın basit sutları kacırısı:) 
necibe yuklenen ozguvenle rakiplerine o mukemmel atlayısını yapması
oguzhanın  disiplinsiz davranıslara devam etmesi
bilicin kenardaki davranısları
olcayın inanılmaz dususu artık simdi gercek hali goruluyor aslında hep boyleydi:D
bolca savunmada pozisyon vermemiz
mottanın garip hareketleri
velideki dusus

Çevrimdışı manyak1903

Sosa süper başladı özellikle ilk 20 dakika

sosa , tek pas , adam eksiltme , oyun açma,yönlendirme , liderlik , defansa gelme , adam kovalama , yere düştüğünde direkt kalkıp pozisyona devam etme , top kaybında takım arkadaşına sarmama vs ..................vs  kısaca oğuzhanın ondan öğrenmesi gereken bir sürü şey var.Bu da çok iyi bir şey oğuzhan adına, geliştirsin kendini.

oğuzhan 2-0 lık oyuna girdi.Oyun açma yok hep çalım maalesef.

kerim ve motta bugün maalesef eleştirilen neleri varsa hepsini orta koydular.
Özellikle motta bomba diyenler için yağ sürdü.İşte en bomba hali buydu bunu da Allah'a şükür kırmızı kartsız tamamladı.O yüzden iyi : )
Motta maç başı sarı kartı ucuz gördü, sarı kartlıyken makas yapması da can sıkar.Onun haricinde o dakikalarda motta'ya yapılan hareket de sarı karttı.

Necip bugün Necip maçın adamı  :claps: Sosa her zaman seçerim  : ).Özellikle maç 0-0 iken çıkardığı top ve 2.gole katkısı.O topta da Cenk nasıl o topa müdahale etmedi onu anlayamadım.Necip boş konuşacağına şunu desin , sağ bek ve orta saha oynatma, stoper yedeği olarak hiç olmadığında beni oynat hocam : ) Zaten geçen sene de stoper oynadığında iyidi.Bu ülkede gökhan zan stoper oynadı.Kısaca bek biraz kafa ister , oyun görüşü ister.Stoper adam kafa topuna çıkar ilk işi "stop" durdurmak zaten.O yüzden yeri orası.Bakınız serdar sağ bek olmasına rağmen eksikliği onun da var.Ha stoperin de iyisi var zaten Necip için bunlar.Bu nedenle(kafa) orta sahada da sırıtıyor ama arkası dolu olduğu için yine bir sağ bek kadar hissedilmez.

Cenk de güzeldi , en azından yedek kaleci olarak güven verdi.Babel'in serbest vuruşu direkten mi döndü o mu çıkardı.Ve her kaleye giden topta Cenk oradaydı zaten.Tolga'nın yerine zaten herkes kaleci düşünüyor.Cenk 2.kaleci Tolga ise bir abi olarak takımda olmalı.Tabii oynar daha zaten.

Demba Ba ve Sosa.Sosa bu maçta top gitmiyor dediğimiz Ba ya nasıl top atılması gerektiğini gösterdi de gösterdi : ) Oğuzhan olcay ve töre ile oynarken, Sosa her aldığı topta ilk önce Ba'yı düşündü.Bu bahsettiğim iyiye işaret mi değil mi bilemedim.Ba nın maç başı kaçırdığı kafa topunda gözümün önüne sadece Almeida geldi : )

Penaltılar
Sosa'ya yapılan penaltı demem ayağını kurtarabilir gibi gördüm.Tabii bu ilk tekrarında.Ki hak yerini buldu ve
Ersan'a olana tartışanın ben.. Yazık ya ona bile itiraz ediyorlar.Adam kafa vuracak kafa ,adama kolunu sokacak utanmasa.
En son motta işte bu tartışılır.Motta sağından attı solundan geçti mi top geçti.Peki motta düz koşsa o topa gider mi gider.Onu o topa götürmeyen biri var mı var.Adam zaten yatarak kayarak:)kalkarken her türlü geçmesin diye uğraştı.Yani bir alper potuk penaltısının 10 misli penaltı diyebilirim.Skor iyiki aldık yoksa çok daha can yakıcı olurdu.

Ve taraftar.Maçın başı bayağı bir etki ettiler maça.Özellikle tansiyon yükselmesinde.Zaten hakemin kararlarını çok etkiledi.Zırt pırt düdük çaldı.Daha sonra dakika 80'e doğru bir kopma oldu.Ondan sonra oynadıysak taraftar sayesinde.Yani son 10 dakika taraftar bizi oyunda tuttu.Her 3333 dendiğinde ve bizimkiler de çaba gösterdiğinde tüylerim diken diken oldu.Şu da çok önemli biz 3333 dediğimizde bizimkiler nasıl tepki gösterdiyse ,rakipte de bunlar şimdi gol için gelecekler etkisi bıraktı ve rakip de o sıralarda oynayamadı.Bit artık stat bit.

Bir de şunu ekleyeyim.Kasımpaşalılar bir topu can havliyle oynadığı sırada tak tak tak hepsi dan dun vurdu kendi adamlarını buldu.Bizim serdar rahat pozisyonda gitti verdi topu adamlar yine atak yaptı.Serdar'da bugün en azından görevini yaptı ve büyük defolarını göstermedi iyi bir şey.

Eksikler yok değil mi var.Kolay top kaybetmeler ,özellikle kanattan ceza sahasına indiğimizde ceza sahası içinde pozisyon almalarda bir sıkıntı var.Bir de Töre bugün maç eksiğine bağlayabiliriz.Onun dışında zaten sakatlıklar olmasa ileri rotasyonumuz sağlam.Bunu savunmaya da yapmalıyız.

O yüzden bugüniyidik , maşallah nazar değmesin ,hafta içi maçı alır ve eksik kalmazsak moralle diğer hafta sonunu da geçeriz.Bu arada çok rehavete kapılmayın , rakibin de arkası yoktu.Bunu neden yazdım bir yerin dibine sokup bir şampiyonuz diyoruz.
İleride iyi olan kazandı  :evillol:

Biri beni aldatırsa yazıklar olsun ona; iki kez aldatırsa yazıklar olsun bana

Bilmek istiyorsan bilmediğine inanmalısın

11 Aralık Perşembe Fulya Davası

Çevrimdışı manyak1903

Biri beni aldatırsa yazıklar olsun ona; iki kez aldatırsa yazıklar olsun bana

Bilmek istiyorsan bilmediğine inanmalısın

11 Aralık Perşembe Fulya Davası

Çevrimdışı acan07

guti den sonra hayranlıkla izlediğim adam Jose Sosa .
adam okadar kaliteliki yaptığı işi çok basit gibi gösteriyo.
birde oğuzhan  o pozisyonda demba ba ya verip kral yapıcan  kardeşim , yoksa batuhan gibi kral yapmıycan kral olucam dersen 2 sene sonra kimse nerde oynadığını bile bilmez .

Çevrimdışı Kemal

Necip ben dahil çoğu kişiye kapak yaptı bu maç, kutluyorum ve kabul ediyorum.

Ama bu maç hiç baskı yemedik desek abartmamış oluruz.

İşte Demba BA tarzında adam getiriyosun ama sonuç bu oluyor. Şimdi defansada Demba BA etkisi yaratacak dünya yıldızı sağbek alsınlar devre arasında ben daha bişey istemem. Serdarda onun çok güzel yedeği olur, Köybaşı oynadımıda Motta onun yedeği olur. Seneyede dünya yıldızı BTB ve Stoper alırız.  Az alalım ama winner alalım öz alalım, maça etki etsinler, derbi alsınlar-sneijderin FB ye yaptığı gibi.

Ah Lescott sen şu takımda çok iş yapardın , burdan emekli olurdunda eşin burda yaşamak istemedi ah, çare olurdun bize.

Atınç-Ümit Karaali-Cenk Tosun  bunlar Türkiye Kupasında 90 dk oynamalılar.

Çevrimdışı Abdullah

Necip ben dahil çoğu kişiye kapak yaptı bu maç, kutluyorum ve kabul ediyorum.

Ama bu maç hiç baskı yemedik desek abartmamış oluruz.

İşte Demba BA tarzında adam getiriyosun ama sonuç bu oluyor. Şimdi defansada Demba BA etkisi yaratacak dünya yıldızı sağbek alsınlar devre arasında ben daha bişey istemem. Serdarda onun çok güzel yedeği olur, Köybaşı oynadımıda Motta onun yedeği olur. Seneyede dünya yıldızı BTB ve Stoper alırız.  Az alalım ama winner alalım öz alalım, maça etki etsinler, derbi alsınlar-sneijderin FB ye yaptığı gibi.

Ah Lescott sen şu takımda çok iş yapardın , burdan emekli olurdunda eşin burda yaşamak istemedi ah, çare olurdun bize.

Atınç-Ümit Karaali-Cenk Tosun  bunlar Türkiye Kupasında 90 dk oynamalılar.
Lescott var ya efsane olurdu abi ahh ah çok istemiştim geçen sene o transferi  :bandit: