Asteras Tripolis - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 5. Maçı
Asteras Tripolis - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 5. Maçı

Beşiktaş Forum|Asteras Tripolis - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 5. Maçı Skor : Asteras Tripolis 0-0 Beşiktaş JK Tarih : 27.11.2014 Saat : 22.05 Stadyum : New Asteras Tripolis Stadium Yayın : Star TV İLK 11

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Asteras Tripolis - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 5. Maçı  [Okunma sayısı 75356 defa] Asteras Tripolis - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 5. Maçı

Çevrimiçi Samet Ç

OSPİNA diyorum beyler,en azından kiralık..
Sakat diye biliyorum. Zaten vermezler bize kiralık da olsa

Çevrimdışı If Else

Abi Beşiktaş taraftarı Gs taraftarı gibi akılsız değil ama fark var :) Biz övmesini de eleştirmesini de biliyoruz kimse gitsin demiyor zaten bu takımı bu hale getiren Bilic.

Ama hata yaptığında eleştirmezsen yine olmaz. Almanların bu makine sistemi displin ve özeleştiri üzerine kurulu.

Adamlar Dünya kupasında final oynadı kaybetti biz olsak ulan süperiz ya final oynadık filan deriz Scheweinsteger ( umarım doğru yazmışımdır  :biggrinking: ) eksikleri giderip 2014'ü alacağız hatalarımız var dedi.

O gün bunları konuşmuşlar oturup keyfini çıkarmak yerine. Ve kazandılar. Kaldı ki biz zaten çok esnek toplumuz sen benden daha iyi bilirsin biraz öv herkes serer kendini kazanırken bile dozuyla eleştiren bir kesimin olması her zaman iyidir görüşündeyim.

Aksine çok fazla gitsin diyen var. Geçen seneden beri adamı indirmeye çalışıyorlar... Biliç bu maç çıkabilecek en iyi kadroyu çıkardı. Adam daha ne yapsın? Maç sonu eleştirmek en kolay iş.
Şampiyon olmasan bile, Seveceğiz seni yine de, Sen bizim yarınlarımız, Tüm hayatımızsın BEŞİKTAŞ!!!

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Kasım 2014, 00:41:03
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Yahu şunu bir açığa kavuşturalım arkadaşlar kimse Bilic'i filan asmıyor.

Eleştirmek adam asmak mıdır? Ne diyelim çıktık gruptan zaten 10 kişi kaldık diyip eleştirmeden hataları görmeden kapatalım mı?

Yapmayın en yanlışı bu olur. Burada istifa etsin kovulsun diyen görmedim ben zaten diyenin aklına şaşarım. Şuan herkes gördüğü eksikleri söylüyor bundan doğal ne olabilir?
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

@Tolgaozkhrmn şans diye kestirip atmam normalde beni bilirsin ama bu maç gerçekten şans bizden yana değildi kardeşim :).Bak erciyes maçı Bilicin ve takımın suçuydu ama bugün Atiba+şanssızlık peşimizi bırakmadı.Tabi yağışlı hava ve rezil zemin de cabası..
illa ki hocam atiba'nın da etkisi vardı ama yine de şu maçları böyle vermememiz gerekiyor.2-0 ken 3ü 4ü bulup işi bitirmemiz lazım
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Ersan

Biliç, dünya-ahiret abim olsun kişilik, insanlık olarak çok seviyorum on numara bir insan fakat teknik direktör olarak bir o kadar nefret ediyorum. teknik, taktik olarak çok yetersiz 20 maç oynadık ş.ligi ön elemeleri ile beraber takım ileriye gideceğine gün ve gün geriye gidiyor öne geçtikten sonra geriye yaslanma olayını çözemedi, kamyonla duran toptan gol yedik buna bir çözüm bulamadı, takım duran toplardan hiç gol atmıyor buna bir çözüm bulamadı oyuncuların formu artacağına düşüyor maç içerisinde gerektiği zaman gerekli müdahaleleri yapamıyor takımda bir otorite bir disiplin eksikliği olduğu su götürmez bir gerçek her hafta kırmızı kart görür mü ya takım yazık günah. 3-0 öne geçmeden bu maç bizim deyip arkama yaslanıp maç seyredemiyorum 1-0 öne geçtiğimiz gibi takım yaslanıyor geriye bekliyorlar ne zaman gol yicez diye böyle olunca müdahalelerde geç kalan futbolcular kart görüyor eksik kalıyoruz. sezona feyenoord ve arsenal maçları ile iyi bir başlangıç yaptı ama takım formunu yükselteceğine tam tersi düşürüyor. sizce başarılı mı Biliç? Bugün gönderilen Prandelli'den ligde sadece 1 puan fazla almış geldiğinden beri içerde dışarda hiçbir derbiyi kazanamamış grupta herkesin yendiği partizan gibi vasat bir takımdan iki maçta aldığımız 6 puan ile çıkmayı kurtarmış bu akşam asteras maçında o bile kurtarmayacaktı az kalsın. içerde dışarda iki maçta da asteras gibi bir takımı nasıl yenemezsin ya sen 2-0 a getirdiğin maçı nasıl tutamazsın 10 kişi kalma zemin bahanesi vs arkasına sığınmasın trabzon bugün daha güçlü bir ekibe karşı 10 kişi kaldığı maçı 3-1 aldı bence Biliç'in sözleşmesi sezon sonu uzatılmayıp gönderilmelidir. yerine oyunun teknik ve taktik yönünden daha iyi anlayan saha içini ve oyunu daha iyi okuyabilen egosu çok yüksek olmayan bir teknik direktör getirilmeli
Bazıları Kupalara, Bazıları Şampiyonluğa, Bizim Bu Büyük Aşkımız Sadece BEŞİKTAŞ'IMIZA

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Kasım 2014, 00:41:50
  • Beşiktaş / Bodrum
Aksine çok fazla gitsin diyen var. Geçen seneden beri adamı indirmeye çalışıyorlar... Biliç bu maç çıkabilecek en iyi kadroyu çıkardı. Adam daha ne yapsın? Maç sonu eleştirmek en kolay iş.

Tekrar yazmayayım önceki yorumumda okuyabilirsin ilk 11'e değil hamlelere olduğunu eleştirimin.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı If Else

Bu arada kafaya fazla takmayın. Lider çıkmakla ikinci çıkmak arasında hiçbir fark yok. Kura şansı lazım her halükarda. Geçen sene trabzon lider çıktı, kurada Juventus geldi adamlara. Canınızı sıkmayın. Lig uzun maraton, sonunda ayakta kalmak lazım  :bandit:
Şampiyon olmasan bile, Seveceğiz seni yine de, Sen bizim yarınlarımız, Tüm hayatımızsın BEŞİKTAŞ!!!

Çevrimdışı Deniz

illa ki hocam atiba'nın da etkisi vardı ama yine de şu maçları böyle vermememiz gerekiyor.2-0 ken 3ü 4ü bulup işi bitirmemiz lazım
Orası öyle ama bugün çok rezil bir zemin vardı.Güzel bir zeminde oynasaydık 3-4 çok rahat gelirdi
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Kasım 2014, 00:44:28
  • Beşiktaş / Bodrum
Bu arada kafaya fazla takmayın. Lider çıkmakla ikinci çıkmak arasında hiçbir fark yok. Kura şansı lazım her halükarda. Geçen sene trabzon lider çıktı, kurada Juventus geldi adamlara. Canınızı sıkmayın. Lig uzun maraton, sonunda ayakta kalmak lazım  :bandit:

Kura şansına kalırsa iş biz Manchester City çekeriz  :bandit:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı If Else

Tekrar yazmayayım önceki yorumumda okuyabilirsin ilk 11'e değil hamlelere olduğunu eleştirimin.

Olcay'ın çıkması çok doğruydu. Resmen döküldü. Sosa da yorulduğu için değiştirildi. Ben pek bir hata göremiyorum açıkçası. Olaya maç devam ederken ki pencereden bakmak lazım.

Çevrimdışı ALI RIZA

:claps: :claps: :claps:
11 çıkartın sonra da girecek oyuncuları yazın diyoruz yok...!
biliç onu almış bunu almamış sunu almış şunu almamış...! 5-6 tane atardık bu takıma atamadık töre pas verseydi ba kaçırmasaydı tek paslarla gitseydik 6 bulmuştuk...!

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Kasım 2014, 00:45:21
  • Beşiktaş / Bodrum
Şuan ntvspor'da ilk golü verdiler yüzde 100 Stoper yani Ersan'ın hatası.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Fatih

Yahu şunu bir açığa kavuşturalım arkadaşlar kimse Bilic'i filan asmıyor.

Eleştirmek adam asmak mıdır? Ne diyelim çıktık gruptan zaten 10 kişi kaldık diyip eleştirmeden hataları görmeden kapatalım mı?

Yapmayın en yanlışı bu olur. Burada istifa etsin kovulsun diyen görmedim ben zaten diyenin aklına şaşarım. Şuan herkes gördüğü eksikleri söylüyor bundan doğal ne olabilir?
Sence Bilic ile devam edilmeli mi? Edilmeli ise + kac sene daha kontrat imzalanmali?
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı Deniz

Olcay'ın çıkması çok doğruydu. Resmen döküldü. Sosa da yorulduğu için değiştirildi. Ben pek bir hata göremiyorum açıkçası. Olaya maç devam ederken ki pencereden bakmak lazım.
Yok abi ya Olcay dökülmedi hatta bence en diri oyunculardan biriydi..

Çevrimdışı If Else

Orası öyle  :evillol: Dediğim gibi benim kafam rahat. İkinci olsak da sorun değil :bandit:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Kasım 2014, 00:46:03
  • Beşiktaş / Bodrum
:claps: :claps: :claps:
11 çıkartın sonra da girecek oyuncuları yazın diyoruz yok...!
biliç onu almış bunu almamış sunu almış şunu almamış...! 5-6 tane atardık bu takıma atamadık töre pas verseydi ba kaçırmasaydı tek paslarla gitseydik 6 bulmuştuk...!

Yazmadım mı girecekleri de  :claps:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ALI RIZA

Sitiyden mi  :alala: bence roma gelir...!

Çevrimdışı Deniz

Bugün suçlu Bilic değildi arkadaşlar boşa yüklenmeyelim hocaya..

Çevrimdışı WarrChief

Orası öyle ama bugün çok rezil bir zemin vardı.Güzel bir zeminde oynasaydık 3-4 çok rahat gelirdi

evet evet gökhan bugun seksensekiz defa ileriyi denedi cogunda sacmaladı ama egerki zemin olsaydı birkaç bos buldugu anda driblingii yapamdı sahadan doalyı yoksa garanti bir gol attırırdı bu konudada hemfikiriz coktan mac kopabilirdi

Çevrimiçi blackeagle35

Bilic'i eleştiriyorum,hata yaptıkça da eleştireceğim..Samet Aybaba bu takımı bıraktığında bu takımın en büyük sorunu oyunu tutamamak idi..Bunun üzerine Bilic ile geçen 3 transfer dönemi,harcanan 29 milyon avro..Peki yeterli gelişim var mı?Hayır..Bu bile benim için başlı başına Bilic'i eleştirme sebebidir..

Çevrimdışı Deniz

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Kasım 2014, 00:48:12
  • Beşiktaş / Bodrum
Sence Bilic ile devam edilmeli mi? Edilmeli ise + kac sene daha kontrat imzalanmali?

Çok zor soru bence. Ben şöyle düşünürüm. Sözleşmesini 5 yıllık yaparım ama tek bir şart ile seneye şampiyonluk.

Seneye şampiyon yapamazsa  bedelsiz fesih. Çünkü bu yapılan 3 yıllıktı henüz 2. senesi ama seneye tam anlamıyla istediği takım oluşacak ve stad bitmiş olacak.

Seneye şampiyon yapamazsa öbür sene de yapamaz ondan sonra da Bilic . Ama seneye yaparsa arka arkaya 3 kez bile yapabilir. benim kanım bu.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ALI RIZA

Yazmadım mı girecekleri de  :claps:
necip atınc pektemek hucum mu defans mı _? hangisini oynacaksın  :alala:
Necip kerim frei oguzhan ahucum mu defans mı _?  :alala:
2 şekil değişiklik hangisini secersin  :alala:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Kasım 2014, 00:49:07
  • Beşiktaş / Bodrum
Sitiyden mi  :alala: bence roma gelir...!

İşte biz 2. olursak haftaya Roma City'i 5ler filan mutlak City'i atar önümüze yeter ki bize çıksın diye  :icool:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli