Sporting CP 4-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 4. Maçı
Sporting CP 4-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 4. Maçı

Beşiktaş Forum|Sporting CP 4-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 4. Maçı Tarih : 03.11.2021 Saat : 23:00 Stadyum : Estádio José Alvalade Hakemler : Sergei Karasev - Igor Demeshko - Maksim Gavrilin - Kirill Levnikov

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sporting CP 4-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 4. Maçı  [Okunma sayısı 17607 defa] Sporting CP 4-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 4. Maçı
Anket
Beşiktaş, Sporting maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Sergen ile takım arasında hatta Sergen ile mantık kavramı arasında hiç bir bağ kalmamış. Bir Beşiktaş hocası için bunu söylemek aklımın ucundan geçmezdi ama hocanın beyin ölümü gerçekleşmiş gibi görünüyor.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Kimi alicak agabey Kenan yerine adam yok zaten, Guven’i alsa cocuk sut falan cekip gol atar ne geregi var
Guven'i listeye yazmadi cok bilen hocam
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Mehmet57

Kenan’in dunyanin en kotu futbolcusu oldugunu kanitlayamam ama yemin edebilirim.

Çevrimiçi 38life

Şu Kenanı sahada tutup Larini çıkardı ya... Gerçekten kendi aklının kontrolünü de kaybetmiş.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı can1903

Kimi alicak agabey Kenan yerine adam yok zaten, Guven’i alsa cocuk sut falan cekip gol atar ne geregi var
kadroya yazmadı güveni hoca.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi sEuL

Guven'i listeye yazmadi cok bilen hocam
Aynen unutmusum onu, onun icin 90 dakika Kenan’in top kayiplarini izliyip duvarlari yumruklamaya devam.

Çevrimiçi 38life

Josef kayarak Kenanın ayağından topu kurtardı. Adamın dibi.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Orhan_

Bir sonraki Pjanic resitaline kadar şu iletiye benzer 10 ileti daha atacak bu arkadaş. Sonra Pjanic'in iyi oynadığı bir zamanda ortalıktan kaybolacak ta ki bir sonraki kötü oyuna kadar :D. Ezberledik artık.

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi mellfred

kenan ile welintonu bulup getiren kulüpten para kazanıyor mı acep

Çevrimiçi 38life

Bana göre Beşiktaş'ın büyük problemlerinden biri muhabirleri. Bu muhabirler varken Sergen'in istifa etmesini beklemek için polyanna olmak lazım. Adamın üstünde milim baskı yok. Ne istifası?

Çevrimdışı Karabay

Çevrimiçi blackeagle35

Çağdaş, Okan ve Şenol'dan başka yerli alternatif var mı? Bi değişiklik olacağını düşünmüyorum ama olursa yerli birini getireceklerini düşünüyorum.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çağdaş, Okan ve Şenol'dan başka yerli alternatif var mı? Bi değişiklik olacağını düşünmüyorum ama olursa yerli birini getireceklerini düşünüyorum.
Cebi Senol'u getirir kesin

Çevrimiçi levitate

anca yerli getirirler zaten

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi sEuL

Kodumun macida bitmek bilmiyor, tore girdi bide kapatalim en iyisi. Hayirli aksamlar, mactan sonra istifa haberini duymsk dilegi ile.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimiçi Samet Ç

Şenol'dan başkası gelmez Çebi onunla iyi anlaşıyor.

Çevrimiçi 38life

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı Orhan_

Adam sezon başından beri aynı şeyleri savunuyor ve geldiğimiz durum ortada ha bana kalsa oyuncu topluluğundan ziyade onların başındakine çıkarırım tüm faturayı ama en azından adam tutarsız değil kendince haklı.

Pjanic'in iyi oynadığı, vasat oynadığı, kötü oynadığı, oynamadığı her maç gelip aynı cümleleri yazmanın değerlendirmesi tutarlılık üzerinden olmaz. Zamanlamaları da göz önüne alırsan bu düpedüz haklı olmak zorundayım ben sendromu. Bi ara komikti ama artık trajikomik. Bu kadar saplantı yapmaya gerek yok halbuki.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Ertuğrul Sağlam'ın suçu neydi?
arasbeskci tayfa yine Trabzon maci sonra Sergen'i cagirir

Çevrimiçi levitate

Etiketler: