22. Hafta Karagümrük 0-1 Beşiktaş
22. Hafta Karagümrük 0-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|22. Hafta Karagümrük 0-1 Beşiktaş Tarih : 18.01.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadyumu Hakemler : Halil Umut Meler - Kemal Yılmaz - Volkan Ahmet Narinç -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

22. Hafta Karagümrük 0-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 15915 defa] 22. Hafta Karagümrük 0-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Karagümrük maçından kaç puan alır?
3 puan
8 [%80]
1 puan
0 [%0]
0 puan
2 [%20]

Toplam Oy Verenler: 10

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Çok amatör ve açıkçası oynadığı bölgenin asla oyuncusu değil bana göre. Hiç merkez 2'lide kullanmayı düşünmedi ne sergen yalçın ne önder hoca ama burada daha serbest rolde yok oluyor çocuk hiç beğenmiyorum bu şekilde kullanılınca

Merkez ikili için de pas kültürü çok zayıf, başa bela olur o bu amatörlüğüyle.

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bu Önder hoca falan değil Oğuzhan Töreyle kanka  olmak için oyuna sokuyor
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

biraz gözümüzün pası silinsin.
siyah eldiven töre > robben
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi tolga1903

Bugün rosier'in herhangi bir atağa katıldığını görmedim karamoh caner korkutmuş gözünü hocanın ama caner gibi bir oyuncunun defolarını tek ghezzalla kullanamazsınız tıpkı bugün olduğu gibi

Çevrimiçi sEuL

Tore emekli olmadan mac basi paralarinin hepsini toplamak istiyor. Sezon basindan beri 15 macta forma sansi buldu. Ne bir golu var ne bir asisti var. Hangi performansa gore sans buluyor pek anlamis degilim ama su macta yorulan Caner’in kanadini umarim kullanabilir.

Çevrimdışı Erman1903

siyah eldiven töre > robben

Borini de Milan günlerinden enstantaneler sunuyor bugün.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Can girdiginden beri bilinçsizce koşuyor sadece.

Çevrimdışı worns

ghezzal'in 90 dakikalık kondisyonu yok belli ki. sürekli çıkıyor. zaten 55-60dan sonra yokları oynuyordu. takımın fiziksel durumu içler acısı, oynayanların da yarısı sürünmeye başladı. en son 60 gibi alan değerlendirip pozisyon buluyorduk oralarda ikiyi yapamadık. bittik sonra fizik olarak. son bölümler yine inşallah yemeyiz durumları.

Çevrimdışı Erman1903

Can girdiginden beri bilinçsizce koşuyor sadece.

Şu Münir ondan iyi futbolcu, en azından topu biliyor. Gelmeden de söylüyorduk.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Güven ve Toreyi almak topu tamamen rakibe vermek demek.

Çevrimiçi tolga1903

Bizim alex teixeira diye futbolcumuz yok mu arkadaş ne zaman oynayacak bu herif ?

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Talisca1903

hoca takımı çorbaya çevirdi bravo

Çevrimiçi levitate

şimdi bats-alex yapar iyice ortalık karışır

Çevrimiçi tolga1903

Güven girdiğinden beri sadece faul yapıyorsun kardeşim bir istikrarın olsun bu futbol sadece rize maçlarından ibaret değil al yediriyordun

Çevrimdışı worns

Şu Münir ondan iyi futbolcu, en azından topu biliyor. Gelmeden de söylüyorduk.

can'dan bişey olmaz o açık da ben yine salih'e takıldım. geçen sene ligin en iyi orta sahalarından olan adam şu yoklukta 20 dakika oynatılmaz mı yahu. hayır ozi'yi sergen oynatmıyordu problemi vardı anladık. bunu önder hoca da oynatmıyor.

Çevrimiçi levitate

ersin güvene bağırıyor HAHAHALALFLDJFELŞG

Çevrimdışı AigleBordeaux

Hocasız takımdan bu kadar olur

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı Erman1903

can'dan bişey olmaz o açık da ben yine salih'e takıldım. geçen sene ligin en iyi orta sahalarından olan adam şu yoklukta 20 dakika oynatılmaz mı yahu. hayır ozi'yi sergen oynatmıyordu problemi vardı anladık. bunu önder hoca da oynatmıyor.

Algı, Kenan'ın yanına yazıp durdular çok kötü futbolcu diye artık öyle biliniyor.

Çevrimiçi levitate

can ikidir töreye iyi pas atıyor

Çevrimdışı AigleBordeaux

90da Teixeira’yı ne yapayım

Çevrimiçi sEuL

Etiketler: