20. Hafta Çaykur Rizespor 2-2 Beşiktaş
20. Hafta Çaykur Rizespor 2-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|20. Hafta Çaykur Rizespor 2-2 Beşiktaş Tarih : 09.01.2022 Saat : 19:00 Stadyum : Çaykur Didi Stadyumu Hakemler : Alper Ulusoy - Mustafa Emre Eyisoy - İlker Takpak - Oğuzhan Çakır

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

20. Hafta Çaykur Rizespor 2-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 13709 defa] 20. Hafta Çaykur Rizespor 2-2 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Çaykur Rizespor maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%77.8]
1 puan
1 [%11.1]
0 puan
1 [%11.1]

Toplam Oy Verenler: 9

Çevrimdışı levent14

Kaleye gelen her 4 ataktan 3 ü gol oluyor neredeyse...Çok kolay kazanılacak maçı kendi kendimize cok heyecanlı hale getiriyoruz

Çevrimdışı AigleBordeaux

Her duran topta gol yenmez ama
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi tolga1903

Şu takımdan 2 gol yemek büyük başarı ama sen geleni atamazsan batsuayi gibi bir futbolcuya sahipsen rizespor bile sıkıntı yaratır

Çevrimiçi sEuL

5-6 farkli kazanilacak maci ne hale getirdiler. Yaziklar olsun

Çevrimdışı kahyaoglueren

3 tane karşı karşıya kaçırırsan hiçbir maç rahat geçmez tabi bu defans hattıyla.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Necip ikinci yarı sahada mı?

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Bu Ersin yan top çalışmıyor mu. İlginç yani...

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimiçi sEuL

Bu umut denen top tepiciden daha iyi oynarim ben.

Çevrimiçi levitate

umut sahaya bıraktı valla berbat performans
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

kaçırıyor falan ama adam her yerde valla çok ilginç
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimdışı AigleBordeaux

kaçırıyor falan ama adam her yerde valla çok ilginç
Golcü değil forvet

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi sEuL

80 dakikadir Umut rezilini izliyoruz. Bravo teknik ekip

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimdışı worns

yine kendi kendimize kaybedecek gibiyiz. yukarıda bir yerde sergen hoca sen nasıl aylarca kazanamadın denmiş ya, böyle böyleydi o maçların yarısından fazlası da. bazılarında yokları oynadık ama diğer yarısında da baskın oynayıp kolay gol yiyor ve çözülüyorduk. çoğu gol bizzat saçmalamamızdan geliyordu. bazı takımlar böyledir işte sonuç alıcılığı çok düşüktür. bizim ki bu sene ne yapsak öyle bir takım olacak gibi.

skordan bağımsız tekrar diyorum bu 3-4-2-1de hayır var. bu maç için söylemiyorum da ikinci yarıda takım az çok tam kadro olunca bazı sorunları giderebilecek bir yapı çıkartabilir bu. hoca kalacaksa bunun üstüne düşmesini öneririm. santrafor arkası ikili ghezzal ile teixeira olur.

Çevrimiçi levitate

ya montero at kendini yere derdin ne olm

Çevrimdışı AigleBordeaux

Cidden PTT topçusu şu Montero

Çevrimiçi levitate

gg'nin direkt kırmızı yemesi lazımmış ama eleman 2. sarıyı bile tereddütle verdi rezillik

Çevrimiçi tolga1903

Montero görüyor da onu itekleyen boldrin niye sarı görmüyor ha (Hakaret Yasak)₅ alper?

Çevrimdışı kahyaoglueren

Su tarz akılsızliklara hiç gelemiyorum. Ceza almalı.

Çevrimiçi levitate

Montero görüyor da onu itekleyen boldrin niye sarı görmüyor ha (Hakaret Yasak)₅ alper?
gördü

Etiketler: