20. Hafta Çaykur Rizespor 2-2 Beşiktaş
20. Hafta Çaykur Rizespor 2-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|20. Hafta Çaykur Rizespor 2-2 Beşiktaş Tarih : 09.01.2022 Saat : 19:00 Stadyum : Çaykur Didi Stadyumu Hakemler : Alper Ulusoy - Mustafa Emre Eyisoy - İlker Takpak - Oğuzhan Çakır

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

20. Hafta Çaykur Rizespor 2-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 13715 defa] 20. Hafta Çaykur Rizespor 2-2 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Çaykur Rizespor maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%77.8]
1 puan
1 [%11.1]
0 puan
1 [%11.1]

Toplam Oy Verenler: 9

Çevrimdışı worns

emirhan da papu gomez'imiz olur işte

Çevrimdışı mrred

Şimdi anladınız mı beyler bitik isimli oyunculara neden para vermemeliyiz!!!!!
The great gig in the sky

Çevrimdışı COB

Emirhan için moral ve daha fazla çalışması dileğiyle iyi oldu. Inşallah gol onu Oğuzhan abisi gibi lakayt yapmaz.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimdışı 38life

Batshuayi'nin batırıp sıvadığı durumu Emirhan toparlıyor. Herkes ibret alsın.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi levitate

?t=a0Nb-KzwD1jyq2HSLP0evw
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

Emirhan eğer kendini salmazsa ben oldum diye 3 seneye çok büyük futbolcu olur yetenek yerinde yaşına göre tercihleride epey iyi

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimiçi sEuL

Abi bunlar nasil kaciyor ya

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Kaleci sağa yatmış yapıştır sola

Çevrimiçi levitate

sevinçten devasa bir kartala dönüşeceğim ne güzel takım ya

Çevrimdışı AigleBordeaux

Duran toptan Serdar yapıştırsın

Çevrimdışı COB

Emirhan eğer kendini salmazsa ben oldum diye 3 seneye çok büyük futbolcu olur yetenek yerinde yaşına göre tercihleride epey iyi

Hocam şunu yapmayalım, zaten çoğu sosyal medyayı falan takip ediyor, birşey olmadan birşey oldum havasına girerse bu çocuk Muhammed Demirci olur. Daha çok çalışması lazım, bu sadece iyi bir başlangıç.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Duran toptan Serdar yapıştırsın

Aynen ona yakışır, Vida çıktığından beri suratımda anlamsız bir sırıtma var.

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Talisca1903

uff bu ne ya anlamsız fauller duran toplar

Çevrimiçi levitate

80 milyon

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çabuk gaza gelmemek lazım bu arada. Rakip neredeyse sonuncu derken yedik yine.

Çevrimiçi Talisca1903

Serdar faul yapmana ne gerek var adamın arkası dönük ne yapacak

Etiketler: