15. Hafta Kasımpaşa 1-1 Beşiktaş
15. Hafta Kasımpaşa 1-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|15. Hafta Kasımpaşa 1-1 Beşiktaş Tarih : 03.12.2021 Saat : 20:00 Stadyum : Recep Tayip Erdoğan Stadyumu Hakemler : Mete Kalkavan - Kerem Ersoy - Serkan Ok - Bahattin Şimşek VAR

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

15. Hafta Kasımpaşa 1-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 10357 defa] 15. Hafta Kasımpaşa 1-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Kasımpaşa maçından kaç puan alır?
3 puan
5 [%45.5]
1 puan
2 [%18.2]
0 puan
4 [%36.4]

Toplam Oy Verenler: 11

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı kahyaoglueren

Şu oyuna iyi oyun dediniz ya. Sebebi çok belliydi de neyse.
Oyuncuların hal ve hareketlerinden, mimiklerinden belli her şey.

Oyuncu eleştirmek çok mantıksız. 2-3 hafta önce söylemiştim.(Wellinton dışında).

Çevrimiçi tolga1903

Rosier topu bırakıyor korner yiyoruz😀😀😀

Çevrimdışı 38life

Sergen Yalçınla neden olmayacağının kanıtı gibi maç oldu. Ama görmek istemeyen gözler hiçbir şekilde görmeyecektir. Beşiktaşın bir kaç yılı çöp olur gibi görünüyor.Türkiyede liyakata önem veren tek bir Allahın kulu yok. Sergen Yalçını seviyoruz, o yüzden teknik direktörlüğe devam ediyor. Mentalite bu.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?t=Pfk0nyEQG2_zbnkyN4WFUw
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Bir puanı kırumak için savaş veriyoruz
Hocam rahat nasılsa lig ikinci yarı başlıyor

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Sergen Yalçın: Bu beraberlikle 4 maçlık mağlubiyet serimizi kırdık. Daha iyi olucaz inşallah bakalım...

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı AigleBordeaux

İzlediğim en kötü Beşiktaş

Çevrimdışı kahyaoglueren

Sergen Yalçınla neden olmayacağının kanıtı gibi maç oldu. Ama görmek istemeyen gözler hiçbir şekilde görmeyecektir. Beşiktaşın bir kaç yılı çöp olur gibi görünüyor.Türkiyede liyakata önem veren tek bir Allahın kulu yok. Sergen Yalçını seviyoruz, o yüzden teknik direktörlüğe devam ediyor. Mentalite bu.
Artık oklar bu gidişata dur demeyenlere dönmeli.
"Yapamıyorum. Çözümüm yok. Olmuyor " diyen teknik direktörünü tutuyorsun. Dünyanın hic bir isyerinde olmaz bu.

Hakkını savunmuyorsun takımın. Trabzon maçında VIP'ye Trabzonlu dolduruyorsun.

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

En azından yenilmedik bu da bir şeydir Sergen hocamla devam.

Çevrimdışı Erman1903

'Yeni Ferguson' camiamıza hayırlı olsun.

Çevrimiçi Necmi

Kasımpaşa gibi bir takımdan deplasmanda bir puan alabldik sergen sen büyük hocasın

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Necmi

Ama kabul edelim çok istikrarlıyız

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Olsun  Sergen'i yedirmedik ya sisteme önemli olan o. 

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi levitate

'Yeni Ferguson' camiamıza hayırlı olsun.
öyle deme abi fergie ilk geldiğinde 16. olmuş sonra küme düşmüş sonra şampiyon olmuş

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?t=P79F_ztEcU-FiWTuCUDAqg

Çevrimiçi Mehmet57

Evet Nkoudou’nun yine bacagi ikiye ayrildi, yani bi 3 ay oynayamaz.

Camdan adam.

Çevrimiçi Samet Ç

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?t=P79F_ztEcU-FiWTuCUDAqg

:D

Çevrimdışı 38life

ortalama bir kaleci o topu parmak ucuyla kalenin üstünden aşırtır ersin tutmaya çalışıyor elinden kaçırıyor son anda kornere çelebildi iki kişinin önüne süşürdü

Türkiyedeki kalecilerin tamamı o golü yerdi. Çünkü hepsi frikik kullanıldıktan sonra tavşan gibi zıplıyor, zıpladıktan sonra o noktaya uzanman imkansız.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Sorumluluk bizim ağalar Sergen’e laf etmeyin :D

Çevrimdışı 38life

Beşiktaşın en büyük düşmanı Beşiktaşlı twitter fenomenleridir.

Çevrimiçi Samet Demir

Haftaya Rıdvan kesik yer. Onun yüzünden beraberr kaldık keza. Onun bileti kesilir. Yada her ne deniyorsa işte.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Etiketler: