10. Hafta Beşiktaş 2-1 Galatasaray
10. Hafta Beşiktaş 2-1 Galatasaray

Beşiktaş Forum|10. Hafta Beşiktaş 2-1 Galatasaray Tarih : 25.10.2021 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu - Erdem Bayık - Alper Ulusoy VAR : Mete

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

10. Hafta Beşiktaş 2-1 Galatasaray  [Okunma sayısı 20031 defa] 10. Hafta Beşiktaş 2-1 Galatasaray
Anket
Beşiktaş, Galatasaray maçından kaç puan alır?
3 puan
9 [%56.3]
1 puan
0 [%0]
0 puan
7 [%43.8]

Toplam Oy Verenler: 16

Çevrimdışı Sinan23

Oooo Fırat'ım eline verdik UEFA kupası....

Çevrimiçi levitate

Larin koçum benim bravo valla çok iyi oynadı.
Bir ara Fırat duran topta kafaya fln çıkar diye düşündüm böyle bir hakem yönetimi yok var da ki müptezel çağırmıyor daha ne kadar sürecek böyle arkadaş.
Kim Man jae destek eli diye birşry uydurdular vida neresine sokacak kolunu keza pozisyon öncesinde Halil Rosier faul yapıyor
aynen ha kim yapınca destek eliydi bizde pen6 hayırdır
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Orhan_

Hakem 60 tane destek elini devam ettirdi bize geldi penaltı verdi.
Pjanic o kadar basit işlerle rakip presi kırıyor. Bu adamın yaptığı işi 3 adamla yapamıyorduk zamanında. Aklıyla oynayan adamların hastasıyız.
Neydi; yürüyedur aslanım, yürürken de yaslarım.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Evet çoğu yorumda gördüğüm üzere bu maç sadece 3 puan güzel.
Hala oyuna ağırlık koyamayan starlarımız var. Net bir oyun planımız yok.
Batsu nereye koşacağını kesinlikle bilmiyor ve ileri uçta takımın pozsiyon almasını da etkiliyor.
Orta sahada Josef'in yükünü alacak, ileriye de destek verecek net bir oyuncu ve topu kaleden geçirecek golcüye ihtiyaç var.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Içeride 5 maçlık galibiyet serisi oldu gsye karşı.

Çevrimdışı Zafer55

Larin aynı golü atmaktan sıkıldı.. millet yemekten sıkılmadı 😁

Çevrimdışı Culpable

Sergen  hocaya guvensem cok daha fazlasini basar  tatil parasi cikarirdik :)
2300 bastik 5200 geri geldi herhalde  guzel bir raki balik yaptirir hafta sonu  :halay: :halay:
bu parayla rakı içilir başka birşey yapılmaz 😎

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Kim eline çarptığında destek eli oluyor arkadaş pozisyondan önce Rosier faul var net 2 penaltımızı vermedi hakemi de yendik.
Koçum ersin bana bunlarla gel
Aynen Rosiere net faul var.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Erman1903

Evet çoğu yorumda gördüğüm üzere bu maç sadece 3 puan güzel.
Hala oyuna ağırlık koyamayan starlarımız var. Net bir oyun planımız yok.
Batsu nereye koşacağını kesinlikle bilmiyor ve ileri uçta takımın pozsiyon almasını da etkiliyor.
Orta sahada Josef'in yükünü alacak, ileriye de destek verecek net bir oyuncu ve topu kaleden geçirecek golcüye ihtiyaç var.

Oyun tutmada sıkıntı devam ediyor ama mücadele gayet iyiydi. Josef - Pjanic ve Alex arasında 25-30 metre mesafe oluyor Bats press yapıyor Alex ise pasörden ziyade dribblingci. Mühendislik doğru olmadığı için çok konsantre olsan ve elinden gelen mücadeleyi versen bunların tipleri birbirlerine hiç uygun değil. Daha düşük seviye olsa da Al - veri iyi olan ya da yüksek top indiren adamla Alex oynatsan onun arkasına da A class regista ve klasik 6 yerine iki tane B Class defansı sağlam temposu iyi 8 atsan bu takım çok daha uyumlu top oynar öyle her oyuncu başka işlerin peşinde gözükmez. Yine de bana göre bu maçta geçen sezonki birlik olma ruhu gözüktü o oyundan daha önemli.

Çevrimdışı caner.eryigit

2 maç oynadı takım bir arada daha hazır olmayanlar var daha da iyi olacağız inşallah...

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 25 Ekim 2021, 22:24:44
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Sergen  hocaya guvensem cok daha fazlasini basar  tatil parasi cikarirdik :)
2300 bastik 5200 geri geldi herhalde  guzel bir raki balik yaptirir hafta sonu  :halay: :halay:
Reis rakıyı Maldivler'de mi içiyorsun?
Bu para ile 1 ay geçinen insanlar var .

Çevrimdışı Nazım Ar

Geçen seneki fb galibiyetinin etkisini yapar buradan alır yürürüz. Tebrikler Beşiktaş'ım.

Buralara sadece takım yenikken ve sadece olumsuz yazanları da uzun süre görmeyiz inşallah.

Çevrimdışı GreenBook

Yıldız falan hikaye pjanic batsu texira maça damga vurması gereken adamlar maçın adamı larin ersin necip oluyor ne gerek var bunca masrafa. Salihin kredisi tükendi wenilton yine yakıyordu hoca derhal takıma çeki düzen vermeli orta sahayı Josef can texira yapmalı oyunuda geçen seneki gibi rakip sahada oynamaliyiz yoksa batsu mücadele etmekten gol atamıyor.
Bunlardan bahsediyorum yoksa olumsuzluk felan aşılamak gibi gayemiz yok bu eleştirilerimizin tek nedeni takımın daha iyi olmasını istemekten kaynaklanıyor
Batshuayi pjanic Ghezzal Rosier iyi değiller geçen sezonki Ghezzal Rosier yok oyuncuların bu boşvermişliği puan kaybettiriyor hocalık pek durum yok

Geçen sezonki güzel futbolu oynayamıyoruz
Salih olmaz demiştim

Çevrimdışı GreenBook

Fırat epey uğraştı 1-1 yapayim diye beşiktaşlı görünümlü dehşet Beşiktaş düşmanıdır kendisi tüm forum böyle bilsin bunu

Çevrimiçi BlackEagle16

Geçen seneki fb galibiyetinin etkisini yapar buradan alır yürürüz. Tebrikler Beşiktaş'ım.

Buralara sadece takım yenikken ve sadece olumsuz yazanları da uzun süre görmeyiz inşallah.
İNŞALLAHHH
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı GreenBook

Türk hakemlerinde bir huy var Beşiktaş’ın penaltılarını çalmamak konusunda ısrarcı
Ama Beşiktaş’ın kalesindeki en ufak bir penaltı pozisyonunu hiç vara gitmeden penaltı veriyorlar aleyhimize bu sinsilikdir bu ahlak sorunudur

Türk hakemleri zırt pırt oyun durduran acemi hakemler bu lige yabancı hakemler gelse zırt pırt yatanlarda avucunu yalamak zorunda kalabilir ama vizyon meselesi

Çevrimiçi ferdi1903

InsAllah, pusuda bekleyip ilk yenilgi durumunda ortaya cikan ama takim maci cevirince ortalikta glrünmeyen tipler var burada, sanki takim yenilsinde ben hakli cikayim beklentisindeler

Çevrimiçi ferdi1903

Hoca bizden destek ve sabir bekliyor, güzelde konusdu, ben kendi adima sergen hoca ve takimin yanindayim, daha iyi olacagiz insallah

Çevrimiçi Samet Demir

Musleranın ilk golde larinin kafasını tutması... Paha biçilemezdi :)

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Hakem 60 tane destek elini devam ettirdi bize geldi penaltı verdi.
Pjanic o kadar basit işlerle rakip presi kırıyor. Bu adamın yaptığı işi 3 adamla yapamıyorduk zamanında. Aklıyla oynayan adamların hastasıyız.
Neydi; yürüyedur aslanım, yürürken de yaslarım.
işde o kadar basit yapıyorki kimse verdiği pasların oyunu kuruşunun farkında değil topu sokamıyoruz oyuna gelip pas opsiyonu oluyor pres altında tek topla hücuma çıkarıyor takımı

Çevrimdışı goktasoktay

Bu fırat hakkında çok şey yazarım da, keyfim yerinde, neyse

Çevrimiçi Necmi

Hoca bizden destek ve sabir bekliyor, güzelde konusdu, ben kendi adima sergen hoca ve takimin yanindayim, daha iyi olacagiz insallah
töresi olmadığı için maçı tutabildik destekten önce bunu düşünsün bence taraftar hak edildiğini anlayınca desteğini verir zaten

Çevrimiçi Samet Demir

Aç aç bein Fatih terimi izle:) bizim kornerden attığımız golden önce faul varmış.

Peh Peh peh

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Bu fırat hakkında çok şey yazarım da, keyfim yerinde, neyse
yaz biz keyiflenelim 😂

Çevrimiçi ferdi1903

töresi olmadığı için maçı tutabildik destekten önce bunu düşünsün bence taraftar hak edildiğini anlayınca desteğini verir zaten
Abi oda farkinda bence bekleyip görecegiz

Etiketler: