9. Hafta Başakşehir 3-2 Beşiktaş
9. Hafta Başakşehir 3-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|9. Hafta Başakşehir 3-2 Beşiktaş Tarih : 15.10.2021 Saat : 20:00 Stadyum : Fatih Terim Stadyumu Hakemler : Atilla Karaoğlan - Tarık Ongun - Deniz Caner Özaral - Mert Güzenge

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

9. Hafta Başakşehir 3-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 19908 defa] 9. Hafta Başakşehir 3-2 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Başakşehir maçından kaç puan alır?
3 puan
16 [%76.2]
1 puan
2 [%9.5]
0 puan
3 [%14.3]

Toplam Oy Verenler: 21

Çevrimdışı Unnamed

Bir parantez de Ghezzal'e açıyorum. Ghezzal kötü oyuncu değil aksine çabası müthiş ama Batsu her şeyi bozuyor. Takımın bütün dinamiği orada bozuluyor. Şu ana kadar kazandığımız maçlarda Pjanic damgası vardı. Tek şansımız o tabi oynadığı sürece. Lizbon maçına gelecek olursak. İçerideki maçı belki kazanabiliriz ama haftaya Galatasaray derbisinde olacakları kestirmek güç. Ben olsam 4-4-2 çıkarım. Nkoduo oynarsa Larin Batsu forvet. Eğer Nkoduo yoksa solda Alex oynar.

Çevrimdışı 38life

"gönülsüz bilmemneden bilmem ne doğar" diye bir laf vardır. Yaz döneminde de söylemiştim bunu. Maalesef kötü senaryo gerçekleşiyor...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Pjanic aşırı önemli. Oyuna akıl koymamız gerekiyor. Alex ile Pjanicin sağlıklı olması gerekiyor.

Çevrimiçi BlackEagle16

ghazzel yaptıda o ortaları batsmı atamadı ghazzel geçen seneki oyunun fragmanını bile oynamıyor
Kaldıki zaten önlem alırdı rakipler o oyunu iki sene üst üste sürdüremezsin
Bu maçı vermemizin tek nedeni ilk yarıyı sergenin çöpe atmasıydı adamlara moral verdik sonrası zaten kontra vereceğin kesin
Doğru tespit bu maç özelinde budur. Bu takım desteğin en büyüğünü hakkediyor.!
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı GreenBook

Kiralık her oyuncunun performansı bonservisi alınana kadardır en azından biraz mesleğine saygı duymalı insan daha çok hırslanmalı

Çevrimdışı GreenBook

Ya Batshuayi yi Ghezzal Rosier e uydurmayı dene yada Ghezzal rosieri Batshuayi ye uydur hocam
Böyle herkes birbirinden habersiz aylak gibi sahada koşan futbolcu topluluğu görmek istemiyoruz

Çevrimiçi BlackEagle16

Yazıklar olsun Beşiktaş’ın mağlubiyeti sonrası ortaya çıkıp ben demiştim ben biliyordum diyenlere..
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı 38life

Bir kaç hafta önce de "Bu takım şampiyon olamaz, hoca hiç umut vermiyor" demiştim. "Ya takımın yarışı sakat dönsünler tekrar lider oluruz" falan denmişti. Bir halt değişmez. Kimse kusura bakmasın. Problem oyuncular değil hoca.

Çevrimiçi Necmi

Yediğimiz ikinci golde rıdvanı iyi seyredin rakibin sağında kalıp nasıl kendini pasifize ediyor sürekli söylediğim bu işde koşuyu rakibin sağında yapıyor rakibin topu taça atmasını önlemek istiyor sanırım

Çevrimdışı GreenBook

Larin sen neler yapıyorsun peki ? 2,5 m euro ver demeyi biliyorsun da biraz çık katkı ver başkanda desin ulan bu adama verilir
Ama iş yok

Çevrimdışı AigleBordeaux

"gönülsüz bilmemneden bilmem ne doğar" diye bir laf vardır. Yaz döneminde de söylemiştim bunu. Maalesef kötü senaryo gerçekleşiyor...
+1903
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Unnamed

4-2-2-2 idealdir şu an için

Çevrimiçi Samet Ç

Sorun Sergen ama yine oyunculara sarmaya başlamışız bugün kovulması gereken adam Sergen ama yine öyle bir şey olmayacak ve işi riske atacağız aynı Şenol'da olduğu gibi umarım bu sefer sonu hüsran olmaz. Şu dandik ligde şu kadroyla sıkıntıya girmeden şampiyon olamıyorsan 4 kere puan kaybı yapıp bunların 3'ü de senin hataların yüzündense hocalığın sorgulanır.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Pjanic aşırı önemli. Oyuna akıl koymamız gerekiyor. Alex ile Pjanicin sağlıklı olması gerekiyor.
Abi bir tane hücum planı görmedik maçta sorun sadece isimlerde değil
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Erman1903

ghazzel yaptıda o ortaları batsmı atamadı ghazzel geçen seneki oyunun fragmanını bile oynamıyor
Kaldıki zaten önlem alırdı rakipler o oyunu iki sene üst üste sürdüremezsin
Bu maçı vermemizin tek nedeni ilk yarıyı sergenin çöpe atmasıydı adamlara moral verdik sonrası zaten kontra vereceğin kesin

İnanır mısın Ghezzal aynı oyunu oynuyor ama insanlar şunu bilmiyorlar: bir sürü hucum oyuncusu var aynı oynayan ama önceki sezonlardaki skoruna yaklaşamayan. Başka faktörler de bunda etkili ama önce oyuncunun kendisine bakılır sihrini kaybetmiş bu yüzden iyi oynamıyor diyoruz.

Sezon başından beri fragman bile izletmeyen adam Rosier, dökülüyor.

Batsman kötü oynamıyor ama o senin bu taktikte kullanacağın futbolcu değil. Elinden geleni yapıyor takım işlese götürür seni ama işlemeyince o da işini görmüyor. O pressler falan güzel şeyler formda ve iyi niyetli olduğunu gösterir ama onlar bu taktiğin santraforundan bekleyeceğin ekstra işler. 

Çevrimdışı GreenBook

Welinton aşkını dindirip Monteroyu Vidayla sabitlemesi lazım
Teixeira 11 e dönmeli
Ersin Rosier Vida Montero Nsakala
Josef Pjanic
Ghezzal Larin Nkoudou ( Dönecek haftaya )
Batshuayi

Bu şekilde olacak başka yolu yok
Ersin kaledeyken bana daha çok güven veriyor nedense

Çevrimdışı mellfred

ili amatör gol yedik biri net kaleci hatası ikincisi rıdvanın tecrübesizliği (indir diye bağırdım içimden)
ancak 11 çıkan kadro net kötüydü, çok kötüydü
kalede mert ne gereği vardı
ersin almış hızını gidiyor avrupa piyasasında parlıyor, mert’i yeniden dünya futboluna mı hazırlıyoruz ?
ilerde güven, her zaman söylemişimdir güven bu kalibre adam değil ama son  maçı çeviren adamı da kesmek olmazdı ya, sanırım bir daha 11 görmez artık
ortada sezon başından beri kötü atiba’ya hiç gerek yoktu elinde bir dünya ortasaha var
serdar’ı kesip 2 aydır top oynamayan welintonu niye oynattın baba ?
yazık oluyor
önümüzde zor bir fikstür var
cancer is coming

Çevrimdışı Unnamed

İnanır mısın Ghezzal aynı oyunu oynuyor ama insanlar şunu bilmiyorlar: bir sürü hucum oyuncusu var aynı oynayan ama önceki sezonlardaki skoruna yaklaşamayan. Başka faktörler de bunda etkili ama önce oyuncunun kendisine bakılır sihrini kaybetmiş bu yüzden iyi oynamıyor diyoruz.

Sezon başından beri fragman bile izletmeyen adam Rosier, dökülüyor.

Batsman kötü oynamıyor ama o senin bu taktikte kullanacağın futbolcu değil. Elinden geleni yapıyor takım işlese götürür seni ama işlemeyince o da işini görmüyor. O pressler falan güzel şeyler formda ve iyi niyetli olduğunu gösterir ama onlar bu taktiğin santraforundan bekleyeceğin ekstra işler.

Sonuna kadar katılıyorum. Ve tekrar söylüyorum Batsu iyi oyuncu ama bizim forvetimiz asla olamaz. Bobo'daki hırsın 10'a 1'i Batsu'da yok.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Abi bir tane hücum planı görmedik maçta sorun sadece isimlerde değil
Zaten o yüzden söylüyorum. Pjanic ve Alex gibi oyuncular taktiksel acıdan insiyatif alabilecek oyuncular.  Topu tutarak, diğerlerini de yönetebilecek oyuncular. Orkestra şefi diyebiliriz bir nevi.

Çevrimdışı GreenBook

Olay pjanicle bitmiyor Ghezzal Rosier Larin Atiba Josef yokları oynuyorlar son zamanlarda
Hal böyleyken pjanic kurtarıcı olamaz Sergen takımı karşısına alıp konuşacak bikere şampiyon oldun diye iş bitmiyor şampiyonluk her yıl hedefin olmalı bunu öğretmeliler oyunculara

Çevrimiçi Necmi

Bir bek oyuncusu neden sürekli rakibini kovalamak zorunda kalır larin girdikten sonra resmen sol bek oynadı
Dönemiyorsan çıkmayacaksın rosierde hücum oynuyor ama her atakta rakibin karşısında olmayı biliyor

Çevrimdışı GreenBook

Larin gitmek istiyorsan Devre arasında git lakin kendini salmış olman kulübe zarar veriyor

Çevrimiçi levitate

oklar hocaya döndü bakalım şu iki maçta ne yapacak
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı 38life

Ya Batshuayi yi Ghezzal Rosier e uydurmayı dene yada Ghezzal rosieri Batshuayi ye uydur hocam
Böyle herkes birbirinden habersiz aylak gibi sahada koşan futbolcu topluluğu görmek istemiyoruz

En doğru yorum bu.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Geçen senenin başından beri milli takım aralarından aşırı kötü dönüyoruz. Istisnasiz her seferinde. Bu kadar motivasyon kaybı nasıl yaşanıyor akıl alır gibi değil.

Etiketler: