9. Hafta Başakşehir 3-2 Beşiktaş
9. Hafta Başakşehir 3-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|9. Hafta Başakşehir 3-2 Beşiktaş Tarih : 15.10.2021 Saat : 20:00 Stadyum : Fatih Terim Stadyumu Hakemler : Atilla Karaoğlan - Tarık Ongun - Deniz Caner Özaral - Mert Güzenge

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

9. Hafta Başakşehir 3-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 19904 defa] 9. Hafta Başakşehir 3-2 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Başakşehir maçından kaç puan alır?
3 puan
16 [%76.2]
1 puan
2 [%9.5]
0 puan
3 [%14.3]

Toplam Oy Verenler: 21

Çevrimiçi ferdi1903

hani sakatlar dönünce hersey deisecekti

Çevrimdışı Orhan_

Bundan sonrasını Sergen düşünsün. Ben bıraktım maçı.

Çevrimdışı worns

Bu maç da hocaya yazar. Bunu söylediğimiz üçüncü maç bu. İşler iyi gitmiyor. Zaten bu maça çıkan kadro bile gösteriyordu ki başakşehire ne çalışılmış ne de maç ciddiye alınmış. Karşındaki o kadar da hafif bir rakip değildi formsuz bi dönemde olsa da.

Çevrimiçi tolga1903

Adam atiba josef'in olmadığını görüp atiba yerine necip alıyor (Küfür Yasak)₆ akıl tutulması ya

Çevrimdışı mellfred

güven son maçlarda goller attı formayı aldı
peki serdar nerede hata yaptı formayı kaptırdı

Çevrimiçi Samet Ç

Sergen yapacağın işi senin yüzünden kaybettiğimiz kaçıncı puan bu vallahi yeter

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Rıdvanı gördünüz oyuncunun sağında kaldı yine böyle bek olmazsürekli yapıyor bunu

Abi kusura bakma da bu kadar malın içinde eleştirecek Rıdvan'ı mı buldun?
Okakayı indiremiyorlar, ceza sahası içinde paslaşmayı kesemiyorsun, Mert uzansa alacağı yerde aptalca yiyor ama suçlu Rıdvan.
Pes.

Çevrimdışı Erman1903

Senden bir yol olmayacağını söylemiştik bu sezon Sergen.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 15 Ekim 2021, 21:47:38
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Rahat şampiyon oluruz diyen tayfa yoklaması alalım ?
CL' den elendiğimiz an o aşamaya döneriz. Herkesin kafa orada çünkü.

Çevrimiçi levitate

valla ne zaman yenilsek hocanın saçmalıkları yüzünden yeter artık
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı 38life

Wellinton ayağındaki topun kontrolünü kaybedip topu aramaya başlayan bir futbolcu ve biz ondan Beşiktaş'ta stoperlik yapmasını bekliyoruz. Yaptırıyoruz da, fanları bile var. Mustehak.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi sEuL

hani sakatlar dönünce hersey deisecekti
Bu teknik kadro ile zor gibi. Gecen sene dar kadroya gazi verdiler bir sekilde Larin ve Ghezzal ile sapkadan tavsan cikartip sampiyon olduk. Bu sene o kadar adam alindi ne oynadigimiz belli degil halen. Isimiz cok zor

Çevrimiçi blackeagle35

Bu Welinton denen eleman her maç gol yedirmeye devam edecek sanırım

Çevrimiçi Samet Ç

Senden bir yol olmayacağını söylemiştik bu sezon Sergen.
Maalesef öyle gözüküyor

Çevrimdışı 38life

Abi kusura bakma da bu kadar malın içinde eleştirecek Rıdvan'ı mı buldun?
Okakayı indiremiyorlar, ceza sahası içinde paslaşmayı kesemiyorsun, Mert uzansa alacağı yerde aptalca yiyor ama suçlu Rıdvan.
Pes.

Fırsat kolluyor. Böyle bir şeyi kaçırmasıni beklemiyordun herhalde?
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Hiç bir oyun planımız yok plansız saldırıyoruz
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı bjkozy

Yine 3 puanlik mactan 0 cekiyoruz. Takimin yarisi yoktu mazaretleri yetmez bu defa. Bakalim neyi bahane bulacagiz

Çevrimdışı Orhan_

Takımdaki maaş dengesini bozunca oyuncularda istek kalmıyor

aynı hataları yapıyoruz .

Gördük işte
Senin mıy mıy dediğin adam olmayınca takım yarım yamalak bile oynayamıyor. En fazla maaş alanlar en fazla katkı verenler. Her kötü sonuçta gelip kendini kanıtlamaya çalışmaktan sıkılmadın mı?

Çevrimiçi sEuL

Halkemde tam bir o…. cocugu. Mac 3’e gidince vara bakiyor (Hakaret Yasak)₅

Çevrimiçi tolga1903

Wellinton ayağındaki topun kontrolünü kaybedip topu aramaya başlayan bir futbolcu ve biz ondan Beşiktaş'ta stoperlik yapmasını bekliyoruz. Yaptırıyoruz da, fanları bile var. Mustehak.

Hayır serdar ne yaptı da şimdi 10 haftadır sakat olan welinton'u şak diye koydun? Harbi gram forma adaleti yok bu adamın

Çevrimiçi İsmail Özyurt

2-1 olsa gidecen mi vara. Allah topunuzun belasını versin

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı worns

Esas penaltı 1 1 Ken vidanın indirildiği pozisyonda çalınmalıydı

Çevrimdışı Unnamed

Batsu boş topçu. Bizim aradığımız özellikte bir forvet değil. Sadece fırsat kolluyor. Hava topu yok ikili mücadele sıfır. Batsu Aboubakar'ın yanında Anadol gibi kalır.

Çevrimiçi levitate

Etiketler: