9. Hafta Başakşehir 3-2 Beşiktaş
9. Hafta Başakşehir 3-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|9. Hafta Başakşehir 3-2 Beşiktaş Tarih : 15.10.2021 Saat : 20:00 Stadyum : Fatih Terim Stadyumu Hakemler : Atilla Karaoğlan - Tarık Ongun - Deniz Caner Özaral - Mert Güzenge

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

9. Hafta Başakşehir 3-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 19889 defa] 9. Hafta Başakşehir 3-2 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Başakşehir maçından kaç puan alır?
3 puan
16 [%76.2]
1 puan
2 [%9.5]
0 puan
3 [%14.3]

Toplam Oy Verenler: 21

Çevrimdışı kahyaoglueren

Yedigimiz gole bak. Ne guzel iskaladin wellinton.

Çevrimdışı worns

O adamı tutup indiremiyorsan yersin

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Okaka'nın istatistiklerine bakmayın bizim gibi kabile futbolu oynanan ligde çılgın atar demiştik herif atıyor.

Çevrimdışı levent14

Adamı düşürmeyi bile beceremiyorsunuz...

Çevrimiçi sEuL

Allah belanizi vermesin. Bu nasil savunma a..

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi tolga1903

Welinton müthiş oyuncu gerçekten stoperin tanımı (Küfür Yasak)₆

Çevrimiçi levitate

dedik gulbrandsen sıkıntı diye
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Ulan arkadaş yap faulü. Salak mısınız ya

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı worns

Azıcık oyun aklı olacak içerde iki kişi bomboş kopmuş gidiyordu zaten soldan o topu kestirmeyecektin

Zaten çok kötü maçtı her anlamda buna rağmen kazanabilirdik ama olmadı

Çevrimiçi Necmi

Rıdvanı gördünüz oyuncunun sağında kaldı yine böyle bek olmazsürekli yapıyor bunu

Çevrimdışı Erman1903

Okaka'nın istatistiklerine bakmayın bizim gibi kabile futbolu oynanan ligde çılgın atar demiştik herif atıyor.

Helal olsun ayı gibi attı golleri.

Çevrimdışı 38life

Wellinton Beşiktaş'a geldiğinden beri bu adamı eleştirmekten bıktım usandım. Bazı vasat seviciler de savunmaktan usanmadı.

Sergen Yalçın benim gördüğüm forma adaleti en az olan teknik direktör. Ve forma konusunda ne zaman adaletsizlik yapsa puan kaybediyoruz.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı mrred

Rahat şampiyon oluruz diyen tayfa yoklaması alalım ?

The great gig in the sky

Çevrimdışı Orhan_

Bu Welinton takımın zeka ortalamasını düşürüyor. Montero oynasa en azından topu iyi sokar oyuna, Serdar oynasa en azından birini yetiştiriyor oluruz. Bu adam en iyi döneminde de zekası düşüktü. Hala düşük.

Bu arada bize penaltı vermeyecekler bu sene belli.

Çevrimiçi ferdi1903

allah cezanizi versin, böyle laubali topmu oynaniyr ya

Çevrimiçi levitate

çüşşş abi o stoperler nerde ya

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şu Şampiyonlar Ligi saçmalığından bir an önce kurtulmak lazım. Herkesin kafası orada. En fazla da Sergen'in. Benim bu maçtan anladığım o  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mellfred

Rıdvanı gördünüz oyuncunun sağında kaldı yine böyle bek olmazsürekli yapıyor bunu
indirmesi lazımdı amatörce goller yedik

Çevrimdışı mrred

Takımdaki maaş dengesini bozunca oyuncularda istek kalmıyor

aynı hataları yapıyoruz .

Gördük işte
The great gig in the sky

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 15 Ekim 2021, 21:46:27
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Okaka >> Bats diyebilir miyiz Reis?

Etiketler: