7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş
7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş Tarih : 24.09.2021 Saat : 20:00 Stadyum : Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu - Erdem Bayık -

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 22457 defa] 7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Altay maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%35]
1 puan
3 [%15]
0 puan
10 [%50]

Toplam Oy Verenler: 20

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı 38life

Altay bu futbolla nasıl bu kadar puan toplamış?
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı goktasoktay

Sürpriz bir golle şu maçı alsak muhteşem olur. Hak etmediğin halde 3 puan almak kadar zevkli bir şey yok.
Çok da güzel olur ama altay ne oynadı ki hakedecek? Hakkı beraberlikti, ona ithafen diyorsan lafım yok..

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi tolga1903

La pas ver pas pas ver sola ver cekemiyon şut işte pas verrrrrrr

Çevrimdışı GreenBook

Allah’ım bu Kenan nedir 😂😂

Çevrimdışı AigleBordeaux

Kenan kaç tane golün var ordan şut atıyorsun
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimdışı worns

lan oğlum yutuba parodi videosu mu çekiyorsunuz artık gülüyorum, abartı derecede kötü hücumcular

Çevrimiçi Samet Ç

Yeter Kenan yeter Ronaldo musun bir kafayı kaldır bak

Çevrimiçi levitate

ne faulu (...)₇ adam ilk topa dokunuyor
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

Ya cukar cukaelan sunu. Ersini koy Allah askina. Bu nelann

Çevrimiçi levitate

e pjanic hani sakattı reyiz kenarda antrenörlük yapıyor

Çevrimdışı GreenBook

Şu Salih gibi adamları futbolcu diye alıyorlar yemin ederim yeter artık ya adam daha top kontrol edemiyor

Çevrimdışı goktasoktay

Güven bişey yaparsa belki…

Verdiği faule bak!

Çevrimiçi tolga1903

Lan şu guven'den tüm umudumu kesmiştim çocuk meğerse yıldız futbolcuymuş bu cesetlerin arasinda

Çevrimdışı 38life

Kenana şut atmayı öğretsinler ya da sözleşmesi feshedilsin. Kaç sene boyunca buna katlanmak zorunda değiliz.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı goktasoktay

Kenan kaç tane golün var ordan şut atıyorsun
Bu şut mu? Buna şut diyemem, 6 yaşındaki kızım bile bundan sert vurabilir bence..

Çevrimdışı kahyaoglueren

NSAKALAYA BAK NSAKALA ARKADAKI ADAMI UNUTTU

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimdışı Orhan_

Maçı geriden izliyorum. Buradan da spoiler alıyorum. Kenan tam bir israf. Kötü değil, çok kötü.

Çevrimiçi levitate

adamı unutmak nedir gelmiş topa bakıyor ya

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimdışı mrred

bambaya burun kıvıranlar görmüştür.
The great gig in the sky

Etiketler: