7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş
7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş Tarih : 24.09.2021 Saat : 20:00 Stadyum : Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu - Erdem Bayık -

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 22469 defa] 7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Altay maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%35]
1 puan
3 [%15]
0 puan
10 [%50]

Toplam Oy Verenler: 20

Çevrimiçi tolga1903

gökhan töre 26 topta 15 top kaybı

Sahaya futbolcu değil herhangi bir insan koysan sağa sola verir dokunur 15 top kaybı yapmaz. Pidecilik de güzel meslek niye zorluyo acaba futbolculuğa devam etmek için

Çevrimdışı kahyaoglueren

Keske bu hafta milli takım arası olsaydı.

Çevrimiçi Samet Ç

Töre'yi çıkarıp Can'ı alması lazım temposuyla çok daha iyi oynar Can gerçi Töre'den iyi olmak için sadece koşmak bile yeter
[ Son Düzenleme: 24 Eylül 2021, 21:01:55 Samet Ç ]

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Yönetim hocayı kenara çekecek bizim hedefimiz lig, CL ye göre hesap yapma diyecek.
Medyada atıp tutabilirler ama asıl hedef lig. CL de gruptan namağlup çıksan bile şampiyon olup o paranın devamlılığını sağlamazsan hiç bir anlamı yok.

Çevrimdışı 38life

adam uçaktan indikten iki gün sonra mı ne maça çıktı, o günden beri sürekli oynuyor. bir de bu maçta çok garip bir at finke taktiğiyle oynadık. limitlerini zorluyoruz bazen oyuncuların. önceki maçlardaki oyun planında da bu tür sorunlar vardı. bence kenardan yapılan planlamada ciddi hatalar var.

Doğru. Batshuayi harika pres yapıyor dedik, hoşumuza gitti bravo dedik. Ama iyi yapıyor diye sınırı aşmasına müsade etmemek, ölçülü olmak teknik ekibin işi değil mi? Niye varlar öyleyse? Alex'in sakatlığı zaten göz göre göre geldi. Twitter'da bile taraftar falan herkes oynatmasın dedi. Ama hoca kendi başına buyruk ya, al sana başına buyrukluk.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi levitate

Oguzhanda iyi masallah gol de olursa ozi guven ikilisi birsey yaparsa olur gibi yada duran top
pjanic olsa yapardı bişeyler ama işte...
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Kardeşim gözünü seveyim isimlerini anma bırak yoklarmis gibi davranalım iki tane kaldı as oyuncu zaten ses etme
:D

çok kötüler valla rezil öğk yani
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı goktasoktay

Bana el var gibi geldi ama iyi bakmak lazım
Nasıl gördün? Ben kaç kere dikkat ederek baktım ama nerde eline temas etmiş göremedim kesinlikle

Çevrimdışı Zafer55

Maçı alırız da...ajax maçına çıkacak 11 kişi kalsa bari maç gününe kafar.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Takımın en iyisi Oğuzhan  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
2.yarı maçı kapatma telefondan takip etme totemine geçiyorum, antalyada maçı çevirdik ama bu sfer aşırı zor bir şey bu. Deniyeceğiz ne yapalım.

Çevrimiçi celiker1

Aynen katılıyorum. İki kere adamlar kendi arkadaşları yerde yatarken atak yaptı. Top bize geçince centilmenlik. Onlar dışarı atmamış, biz niye atıyoruz? Ben de bunun enayilik olduğunu düşünüyorum. Güven devam etse, belki gol olacaktı..
Kafaya darbe gelmediği ve Nsakala 'nın gibi olağan dışı durumlar olmadığı sürece topu dışarı atmak,oyunu durdurmak yasaklanmali
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı 38life

Töre konusunu gerçekten anlayamıyorum. Sırf şu Töre konusu bile hocanın puanını aşırı düşürüyor benim gözümde. Nasıl göremezsin ya şu adamın takımı topal bıraktığını. Kara delik gibi herif.Görememesi mümkün değil. Ne düşünüyor, maçın x bir dakikasında birden bire bir dripling yapacak ve kaleciyle karşı karşıya kalıp gol atacak falan diye mi düşünüyor? Kaç maçtabir yapacak bunu? Böyle bir beklentiyle futbolcu mu oynatılır?

Töre konusunu gerçekten anlayamıyorum. Sırf şu Töre konusu bile hocanın puanını aşırı düşürüyor benim gözümde. Nasıl göremezsin ya şu adamın takımı topal bıraktığını. Kara delik gibi herif.Görememesi mümkün değil. Ne düşünüyor, maçın x bir dakikasında birden bire bir dripling yapacak ve kaleciyle karşı karşıya kalıp gol atacak falan diye mi düşünüyor? Kaç maçtabir yapacak bunu? Böyle bir beklentiyle futbolcu mu oynatılır?

Şenolu Quaresma, Sergeni de Töre bitirecek.

Çevrimdışı goktasoktay

Kafaya darbe gelmediği ve Nsakala 'nın gibi olağan dışı durumlar olmadığı sürece topu dışarı atmak,oyunu durdurmak yasaklanmali
İngiltere uyguluyor. Bence de böyle olmalı. Yahu ben çıldırdım. Kendi adamları yatarken atak yaptılar, top bize geçince, centilmenlik

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimiçi Samet Demir

Şuan töreye küfür etmek ile meşgulüm. Bir insan zorlasa kendi kariyerini en fazla bu kadar hiç edebilirdi. Emre mor bile gözüme bu adamdan daha iyi geliyor o derece kötü.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı 38life

Basın toplantısında Töre'yi neden oynatıyorsun deseler hoca başka oyuncu mu var diyecek. İşte orada çıkıp altyapıda yok mu? diyecek bir muhabir lazım. Ama yok öyle bir muhabir.

Quaresmadan sonra gitmesini beklediğim 2.futbolcu olacak. Nefretlik...

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Samet Ç

Nasıl gördün? Ben kaç kere dikkat ederek baktım ama nerde eline temas etmiş göremedim kesinlikle
Kale arkası çekiminde altaylı oyuncunun kafasından sonra Kenan'ın eline çarpıp kaleye giriyor bana öyle geldi

Çevrimiçi sEuL

Çevrimdışı Orhan_

Dolandıra dolandıra attı :D.

Çevrimiçi levitate

ULAN VURMADI TAM SÖVÜYORDUM HAREKETE BAK

Etiketler: