2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 34 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1839410 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı can1903

Can bilgileri icerden mi aliyorsun bayagi nokta bilgiler veriyorsun helal olsun :claps:
kulüpte 1-2 tanıdığımdan alıyorum abi bende onların yalancısıyım  :tabe:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı can1903

Batshuayi bekliyoruz... 🔥⏳
Biz biraz beklersek batshuayi alırız. Ama bekleyecek miyiz yakında karar çıkar.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı alimm

Biz biraz beklersek batshuayi alırız. Ama bekleyecek miyiz yakında karar çıkar.
ya bana bunlarla gel🔥🔥🤝🙏🖤🤍

Beklemeyip almak isteyeceğimiz isim luuk de Jong değildir herhalde adam zaten sakat..
Geç olsun güç olmasın batshuayi olsun✍️💯💥
[ Son Düzenleme: 31 Temmuz 2021, 13:51:10 alimm ]
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Luuk de Jong’u Twente doneminden beri izlerim. Bize gore bir oyuncu degil. 18-19 sezonunda ligde attigi gollerin en az 11 tanesi kafa ile gelmisti. 2008’den itibaren Hollanda’da en cok kafa golu atmis futbolcu. Lakin, ceza sahasindan uzak oldugu surece cok etkisiz kaliyor. Almanya ve Ingiltere’de yapamasinin sebebi bu.

Belki dunyanin en iyi kafa topuna cikan santroforu olabilir, lakin Aboubakar’dan de Jong’a gitmek, attan esege binmek gibi olur.

Sörloth ise Turkiye’ye gelmez. Daha yeni yuksek maliyetli bir transfer gerceklestirdi. Avrupa’da kendini kanitlamak isteyecektir.

Yazilan oyuncular arasinda en iyi secim Willian Jose. Iyi bir pas istasyonu, top hakimiyeti iyi, fizikli bir oyuncu. Aboubakar gibi patlama gucu olmasa, etrafindakileri oynatabilen biri. Ozellikle Teixeira-Jose ikilisi cok iyi bir tandem olabilir.

Katılıyorum herkes luuk falan istiyor da ben istemiyorum. Costayı da istemiyorum. Willian joseyi hoca istemiyor diye haberler çıktı. Bizlik bir adam söylüyorum; batshuayi  :lol:

Çevrimdışı Erman1903

Luuk de Jong’u Twente doneminden beri izlerim. Bize gore bir oyuncu degil. 18-19 sezonunda ligde attigi gollerin en az 11 tanesi kafa ile gelmisti. 2008’den itibaren Hollanda’da en cok kafa golu atmis futbolcu. Lakin, ceza sahasindan uzak oldugu surece cok etkisiz kaliyor. Almanya ve Ingiltere’de yapamasinin sebebi bu.

Belki dunyanin en iyi kafa topuna cikan santroforu olabilir, lakin Aboubakar’dan de Jong’a gitmek, attan esege binmek gibi olur.

Sörloth ise Turkiye’ye gelmez. Daha yeni yuksek maliyetli bir transfer gerceklestirdi. Avrupa’da kendini kanitlamak isteyecektir.

Yazilan oyuncular arasinda en iyi secim Willian Jose. Iyi bir pas istasyonu, top hakimiyeti iyi, fizikli bir oyuncu. Aboubakar gibi patlama gucu olmasa, etrafindakileri oynatabilen biri. Ozellikle Teixeira-Jose ikilisi cok iyi bir tandem olabilir.

Willian Jose de gezgin olsa da topla hiç hareketli değil,  sırtı dönük oynamaz, fiziğini kullanmaz. Farkı al verinin iyi olması, pas oyununa yatkın bir tip. Aboubakar'dan sonra o da keyif vermez bakma.

Transferin en başından beri ismi geçenlerden Teixeira ile en iyi uyacak adam Borreydi bence. Köpek gibi arıyor golü pis bir hırs ve inatçılık var Teixeira'yı çok rahatlatacak tip, sırtı dönüğü bu uzunların hepsinden iyi oynuyor. Zaten Santos ya da Sao Paulo'dan biri ileri ikiliye bunları koymayı düşünüyordu.
[ Son Düzenleme: 31 Temmuz 2021, 13:54:33 Erman1903 ]

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Forvet almamak cenke bel bağlayıp güvenmek intihar olur

Bir yönetim muhalifi olarak diyorum ki alex stoper ghezzal rosier ve kaliteli bir forvetten sonra ekstra forvet beklemek yönetime gereksiz yüklenme ve abartı olur.Maaş bütçesi falan belli. Yeter ki gelen forvet doyurucu olsun. Yedek forvet olarak kenan larini falan kullanırız(ne kadar istemesem de başka çaremiz yok) cenke güven olmaz doğru ama uygun fiyatlı cenk gelirse de bu yabancı sınırı olayında fena olmaz.

Çevrimdışı alimm

Katılıyorum herkes luuk falan istiyor da ben istemiyorum. Costayı da istemiyorum. Willian joseyi hoca istemiyor diye haberler çıktı. Bizlik bir adam söylüyorum; batshuayi  :lol:

Batshuayi bu ligde 25 tane atar... Hele arkasında Alex ghezzal Salih varken gözü kapalı atar...

Çevrimiçi underworld

Golcü için aranan kan =şörlot
Havadan, yerden, sırtı dönük, deplase falan hepsinden var.
Gezal +tekşeyra + şörlot olursa uzun bir zaman sonra ilk defa bu kadar nokta atışı bir transfer dönemi geçirmiş oluruz.

Çevrimdışı Erman1903

Golcü için aranan kan =şörlot
Havadan, yerden, sırtı dönük, deplase falan hepsinden var.
Gezal +tekşeyra + şörlot olursa uzun bir zaman sonra ilk defa bu kadar nokta atışı bir transfer dönemi geçirmiş oluruz.

Şörlot en iyisi, keşke olsa.

Çevrimdışı can1903

Sürpriz bir teklif var kulübe yakında ismi çıkar. Umarım gitmez.  :bandit:

Çevrimdışı can1903

Şörlot en iyisi, keşke olsa.
Origi de gündeme geldi abi. Sence nasıl olur? @Erman1903

Çevrimdışı Sinan23

Lens? Hahaha

Çevrimdışı Erman1903

Origi de gündeme geldi abi. Sence nasıl olur? @Erman1903

Oyuncuyu pozisyonu itibariyle tam bir santrafor olarak değerlendiremem, ikinci golcü tipi bir adam ama diğerlerinden farkı topla hareketli olması. Emin değilim fiziksel seviyesi ile üstün gelerek burada çok iş de yapabilir golcülüğünün pek yüksek olmaması sıkıntı da yaratabilir.

Çevrimdışı worns

batshuayi son günlerde ismi geçen santraforlar arasında en iyisi. yıllık ücreti 4 milyon civarındaydı diye biliyorum. bir yıllık sözleşmesi kalmış belki daha düşük ücretle uzun bir sözleşmeye ikna olabilir. chelsea'nin de talebi olacaktır zor bir transfer.

luuk de jong kötü değil ama ne kadar uyum sağlar bilemedim hem profil olarak hem karakter olarak pek mevcut takıma oturtamıyorum. diego costa'da da risk faktörleri fazla. sanki daha iyi bir çözüm için ağustos'u beklemek daha akıllıca.

cenk zaten gelecektir bence bu sene gerçekleşmez o transfer. sözleşmesi bitince gelir. everton'daki sözleşmesine sadık kalsın :) bitince gelsin. sakat haline maaş ödemenin bir manasını göremiyorum.

Çevrimdışı Erman1903

Kaliniç Maliniç 50 tane farklı santraforla ilgileniyorduk geçen bir tanesi bile ilgimizi çekmiyor mu bu sezon? Ne oldu bu adamlar çöp mu oldu şimdi.

Çevrimdışı alimm

Ya kadroyu düşündüm umarım gitmez diyebileceğim kimseyi bulamadım🥴 kim acaba 🤔

Çevrimdışı Erman1903

Ya kadroyu düşündüm umarım gitmez diyebileceğim kimseyi bulamadım🥴 kim acaba 🤔

Necip-Güven olabilir bence. N'Koudou'ya zaten vardı teklif ama bunlara kimse inşallah gitmez demez herhalde.

Çevrimdışı kaan1903

Necip-Güven olabilir bence. N'Koudou'ya zaten vardı teklif ama bunlara kimse inşallah gitmez demez herhalde.
Vida olabilir mi

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimiçi levitate

Bu nedir şimdi? Trabzon kim ki icazet alıyoruz. Sörloth adamlara gitmek istemiyor , bize de mi gelmeyecek bu mantıkla.

Ahmet Ağaoğlu: "Bir menajer, Sörloth'u Beşiktaş'a teklif etmiş. Ahmet Nur Çebi. 'Sizin oyuncuyla ilgili tasarrufunuz yoksa biz devam edelim mi?' diye sordu. Oyuncunun öncelik hakkının bizde olduğunu söyleyince, 'O zaman konuşacak bir şey yok, defter kapanmıştır' dedi." (Fanatik)
taraftar gazını almak için boş yapmış

oyuncu sizi istemiyor (kaçarak ayrıldı zaten) ne önceliğiniz olacak anlamıyorum
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Sörloth.. Batshuayi.. Doğru isimler bunlar işte. Bonservisli uzunlardan kaçın diyor kaçın!

Çevrimdışı can1903

Mert Günok hayırlı olsun.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimdışı can1903