2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 20 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1871595 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı 38life

Bir kişi hem hocanın aldırdığı oyuncuları beğenmeyip hemde "hocanın istediği/onayladığı oyuncular alınmalı" diyebilir. Bunda bir çelişki yoktur. Biri sistem ile ilgili görüştür, diğeri vuku bulan olay ile ilgili görüştür.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi BJKTÜRK23

37 m euroluk harcama bütçesi var. Sergen hem yüksek para isteyip hem iyi kadro isteyemez.

Sergen veya başkan çıkıp yıllık ücreti 1903 tl /usd/euro diye açıklama yaparsa 40 günlük süreç unutulur. El altından harçlık prim ev araba bono vs verilir. Cümle aleme de kapak olur.

Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı mrred

37 m euroluk harcama bütçesi var. Sergen hem yüksek para isteyip hem iyi kadro isteyemez.

Sergen veya başkan çıkıp yıllık ücreti 1903 tl /usd/euro diye açıklama yaparsa 40 günlük süreç unutulur. El altından harçlık prim ev araba bono vs verilir. Cümle aleme de kapak olur.
Bunu yapamazlar. Hukukta bunun adına muvazaa denir ve yaptırımları var. Renklilere o yaptırımlar uygulanmaz

Ağar abileri var fakat bize canları uygulamak isteyebilir.
The great gig in the sky

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Bunu yapamazlar. Hukukta bunun adına muvazaa denir ve yaptırımları var. Renklilere o yaptırımlar uygulanmaz

Ağar abileri var fakat bize canları uygulamak isteyebilir.

Hukuki boyutu senin uzmanlık alanın tabi ki fakat başkanın karısı veya kardeşi sergen yalçın ın annesi veya kardeşine ev hediye edemez mi   :evillol:

Çevrimiçi sefaköykartali

dün arada kaynayan haber var bu arada, dün spaces yayınında konuştular

hoca mitrovic ile facetime aracılığıyla 3 kez görüşmüş, araya tosic ljajic vida falan girmiş bayağı ciddi gidiyormuş diyorlar. ama sözleşme mevzusu yüzünden arada kaynamış
Valla müthiş olur. Plase bir tane de Sporar kasa santrafor getiririz, her türlü götürürüz ligi.

Çevrimdışı mrred

Bugün bir şeyi düşündüm hoca ne kadar alırsa alsın aslında hak ediyor. Yayıncı kuruluşta 4 5 sene önce bir

programa konuk olmuştu. Programda babasıyla neden kavga ettiğini anlatmıştı. Öz kaynak düzeninde oynarken

renkliler ve hatta avrupa kulüpleri anormal teklifler yapıyorlarmış. Babası Beşiktaşı bırak diye baskı yapmış o da

bırakmam demiş ve fedakarlık yapmış. Bu sebeple de babasıyla 1 yıl konuşmamış sanırım o dönem baya paraya

ihtiyaçları varmış. Sonradan düşündüm de Beşiktaş ne öküz adamlara ne paralar verdi. Kendi öz evladına biraz

çok para vermiş olsun o kadar. Sonuçta öz kaynaktan yetişen öz evladı. Bu kadar da takılmamak lazım.

Sonradan düşününce o para çok da değil arkadaşlar. Öz kaynaktan yetişen Sergen olduğu için çok değil.
The great gig in the sky

Çevrimiçi ferdi1903

Şükür...

Şimdi sırada Ghezzal, Roiser, Texiara, Sörloth, Fernando var.
Bunlarin olma olasiliği varmi ya?

Çevrimdışı Erman1903

Benim de içimden ilk başarısızlıkta ekonomi yapmak için hoca kovulur düşüncesi geçiyordu alttan alta :)

Eee profesyonel dünya, öyle olmalı zaten 🙂

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Bunlarin olma olasiliği varmi ya?
Tabi ki var reis. Bu yönetim evelallah hepsini halledecek.

Çevrimdışı mrred

Hukuki boyutu senin uzmanlık alanın tabi ki fakat başkanın karısı veya kardeşi sergen yalçın ın annesi veya kardeşine ev hediye edemez mi   :evillol:
Bu işlere girersen rakip camiaların eline koz verirsin. Her şeyi meşru ve yasal yapman lazım. 118 yıllık camia

üstüne ufacık bir çamur tanesi sıçratırsan siyah beyaz değil sadece "kara" olarak anılırsın. Bembeyaz kalman lazım

ki başın dik olsun. O dediğini şöyle yapabilirler. Kap açıklamasında 25 milyon değilde 15 falan derler geri kalanı

prim vesaireye yedirirler. Limite dahil etmezler. Bunlar biraz muhasebesel işlemlere giriyor benim uzmanlık

alanım değil. Ama Gs nin yaptığı gibi yapmak 118 yıllık tarihimizi ayaklar altına almaktır. Biz halkın takımıyız

böyle akçeli işlere giremeyiz.
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

çok büyük beşiktaşlı valla

hoca ve ft (ve yönetimler) üstüne giderse çözülür bu mevzu
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mrred

Nerden buluyorsun böyle acayip isimde hesapları :D
The great gig in the sky

Çevrimdışı savaş altay

Kendi adıma çevremde "Sergen'e bakış açısının değiştiği" kimse görmüyorum.Aksine işleri bilinçli takip eden taraftar ve yazılı-görsel basında alfalığının dahada yüksek seviyeye çıktığı fikirleri daha fazla.Istese umrunda bile olmaz,imzayı atar,sahaya.çıkar,parasını alırdı.O dahada başarılı olabilmek adına mücadele etmeyi seçti.Bence bu sene şampiyonluk daha kolay olacak.
Faturayi hem yonetime hem de sergene kesenler isleri bilincsiz mi takip ediyormus? Ben genel tablo cizdim, sadece forumda bile hem yonetime hem de sergene fatura kesenlerin sayisi belli.
Ayrica 3 yillik imza atmayi istemeyip 1 yil mucadele etmek de gercekten daha buyuk caba ister. Yoruldugu icin surekli fazla elstiremem bu konuda.

Çevrimiçi levitate

Nerden buluyorsun böyle acayip isimde hesapları :D
birileri buraya attı bende takip etmeye başladım :D

Çevrimdışı savaş altay

Yalnız bu sene de şampiyon olursak hoca baya ağırlığını koyar.
Uyanamayanlara gunaydin servisi
Ring rong

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Bu işlere girersen rakip camiaların eline koz verirsin. Her şeyi meşru ve yasal yapman lazım. 118 yıllık camia

üstüne ufacık bir çamur tanesi sıçratırsan siyah beyaz değil sadece "kara" olarak anılırsın. Bembeyaz kalman lazım

ki başın dik olsun. O dediğini şöyle yapabilirler. Kap açıklamasında 25 milyon değilde 15 falan derler geri kalanı

prim vesaireye yedirirler. Limite dahil etmezler. Bunlar biraz muhasebesel işlemlere giriyor benim uzmanlık

alanım değil. Ama Gs nin yaptığı gibi yapmak 118 yıllık tarihimizi ayaklar altına almaktır. Biz halkın takımıyız

böyle akçeli işlere giremeyiz.

1903 sembolik rakamdır. Yoksa kimse o paraya çalışmayacağını bilir. Burada Sergen ben paracı değilim demiş olacak biz de fetosarayın yaptığı gibi bütçe açmış olacağız. 1 sezonluk 1903 tl şampiyonluk primi 500.000 euro gelecek sene sözleşmesi uzatılırsa maaşı 2 m ise 4 m euro olaray yenilecek vs yazarsın. Hiçbir kara leke olmaz. Maksat bu 40 günlük durumda bıyık altında gülenlere gövde gösterisi yapmaktır. Üstelik Sergen in ne alacağını da bilmiyoruz adam çıkıp para almayacağım dese kim ne diyebilir.

Çevrimiçi sefaköykartali

Çok iyi olur bu adam birkaç sezon önce Eplde 20 tane atmıştı ya. Arkasına kaliteli adam + ghezzal şov yaparız.

Çevrimiçi sozkul

İlk gördüğüm rakamlar 25 garanti 10 şampiyonluk bonusu şeklinde. Oldukça yüksek bi rakam olduğunu da söylemek lazım.

Herkes  TL anlaşıyor ama döviz bir nedenle düşerse ki zor olsada o olasılık var Avro bazında şu anda 3.5 ise bu 5  milyon avroda olabilir ilerde.

Çevrimdışı Erman1903

Bugün bir şeyi düşündüm hoca ne kadar alırsa alsın aslında hak ediyor. Yayıncı kuruluşta 4 5 sene önce bir

programa konuk olmuştu. Programda babasıyla neden kavga ettiğini anlatmıştı. Öz kaynak düzeninde oynarken

renkliler ve hatta avrupa kulüpleri anormal teklifler yapıyorlarmış. Babası Beşiktaşı bırak diye baskı yapmış o da

bırakmam demiş ve fedakarlık yapmış. Bu sebeple de babasıyla 1 yıl konuşmamış sanırım o dönem baya paraya

ihtiyaçları varmış. Sonradan düşündüm de Beşiktaş ne öküz adamlara ne paralar verdi. Kendi öz evladına biraz

çok para vermiş olsun o kadar. Sonuçta öz kaynaktan yetişen öz evladı. Bu kadar da takılmamak lazım.

Sonradan düşününce o para çok da değil arkadaşlar. Öz kaynaktan yetişen Sergen olduğu için çok değil.

Bu biraz da senin hazırlıklı olup olmaman, taraftar nezdinde durumuna göre değişir. Belki de bizim durumumuzda azdı öyle de bakmak lazım.

Zaten tazminat yok bir sıkıntı durumunda gönderebiliriz o bunu göze alıyorsa kulüp de camiasının evladına şu an için güvenebilir.

Bana göre yine çok ama zaten başkası da durumu buraya getirmezdi bence pazarlıkta. Zaten tazminatlar ödüyoruz, ceza çekiyoruz el sıkılığımız yüzünden çizgiyi tam tutturamıyoruz.

Çevrimiçi ferdi1903

Tabi ki var reis. Bu yönetim evelallah hepsini halledecek.
Bu yönetim derken hahahaha

Çevrimiçi sefaköykartali

Galatasaray, Andriy Yarmolenko'nun transferi için temaslara başladı. Yarmolenko'nun, West Ham'da 1 yıllık kontratı bulunsa da, oyuncunun 3.5 milyon avroluk maaşından çıkmak isteyen İngiliz ekibi, bonservis talep etmiyor. (@ertansuzgun) https://t.co/YctPCsQ6d9

Ghezzal alamıyorsak bu adama çökelim, euroda şov yaptı.

Çevrimdışı mrred

Bu biraz da senin hazırlıklı olup olmaman, taraftar nezdinde durumuna göre değişir. Belki de bizim durumumuzda azdı öyle de bakmak lazım.

Zaten tazminat yok bir sıkıntı durumunda gönderebiliriz o bunu göze alıyorsa kulüp de camiasının evladına şu an için güvenebilir.

Bana göre yine çok ama zaten başkası da durumu buraya getirmezdi bence pazarlıkta. Zaten tazminatlar ödüyoruz, ceza çekiyoruz el sıkılığımız yüzünden çizgiyi tam tutturamıyoruz.
Hizmet sektörü olduğu için "emeğin" ederini tespit etmek çok zor ancak "emsallere" bakarak belirleyebiliyorsun.

Mesela doktoru ele alalım 10.000 TL ye ameliyat yapan da var 50.000 yapan da var. İkisi de Profesör hem de

O yüzden hizmet sektöründe fiyat bence tamamen spekülatif. Kim ne tutturursa. Şimdi hoca zaten geçen

sene bir kaç söyleşisinde bu durumu cıtlatmıştı. Ben zaten "anadolu takımlarındaki hocaların çalıştığı" maaşa

çalışıyorum diyordu. Geçen sene gerçekten 700 bin azdı. Bu sene de biraz fazla. 2 yılın ortalamasını alınca

makul. Birde öz kaynak düzeninden yetişen öz evladın olduğu için "para yabancıya" gitmiyor işte  :D

Tazminat maddesi olmasa bile hukuki olarak sözleşmenin geri kalanını isteme hakkı var. İstifa ederse isteyemez.

Yönetim gönderirse isteyebilir. Avcının bize yaptığı tam olarak bu işte.
[ Son Düzenleme: 22 Haziran 2021, 21:12:05 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Galatasaray, Andriy Yarmolenko'nun transferi için temaslara başladı. Yarmolenko'nun, West Ham'da 1 yıllık kontratı bulunsa da, oyuncunun 3.5 milyon avroluk maaşından çıkmak isteyen İngiliz ekibi, bonservis talep etmiyor. (@ertansuzgun) https://t.co/YctPCsQ6d9

Ghezzal alamıyorsak bu adama çökelim, euroda şov yaptı.
Çok iyi oyuncu fakat 23 ekimde 32 yaşına basıyor. En az 3.5 ister. Zaten Ghezzalda o kadar istiyor.

Ayrıca Leciester 3 milyona Ghezzalı bırakacakmış
[ Son Düzenleme: 22 Haziran 2021, 21:14:00 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★