2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 47 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1841565 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi ferdi1903

Bülen uslu bile yazdina göre kesin galiba

Çevrimiçi COB

Gese'den mevcut şartlarda Ömer Bayramı isterim. Hem kadroya derinlik hem de ortasahada bir solak daha olur. Duruma göre sol bek ve sol açığı da yedekler.

Çevrimdışı Erman1903

@Erman1903 abi salih uçan büyük ihtimal gelmiş diyorlar. Aradığımız bize merhem olacak 8 numara kendisi midir ??? Yorumun nedir, salih özcanla aynı mıdır tarzı yoksa ikisi de gelse olur mu ?

Geçen sezon çok koşmuş, mücadele edip iyi defansif katkı vermiş, hücumu da boşlamamış. Bu sezon geçen sezondan epey daha az defansif katkı ama hücumu daha iyi.

Bence kontratı bittiği için biraz salık oynamış rolü de daha farklı ama yine de iyi. Orta saha kültürü var, isteyince hacimli oynuyor, pas kalitesi var.

Yerliler arasında iyisi bu, Ozcan'ı beğenmiyorum. Yabancı bonservisli olarak rahat adam bulursun 2M civarına ama kontratı bitenlerde bu destek oyuncusu profilinde iyi yabancı pek çıkmıyordu. Salih Uçan aralarında iyilerdendi.

Ne verir orasını bilemeyiz, bence iş yapar Sergen hocayla. Çok iyi de olabilir, fazla aşağılara da düşmez herhalde.
[ Son Düzenleme: 02 Mayıs 2021, 02:53:05 Erman1903 ]

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Belhanda’yi da almaliyiz bence. Cok iyi ikili olurlar.

Belhanda' ya gerek yok ama Gedson Fernandes Mensah'tan beklediğimiz rolü fazlasıyla üstlenir.
Mensah gibi bireysel bir oyuncu da değil, yeri geldiğinde dripling yapıyor ama savunması da pasları da oldukça iyi.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Sheffield, West Brom ve Fulham küme düşecek gibi.
Oralardan düşmez mi bize sağlam adam?

Çevrimiçi levitate

lemina ve mitrovic olabilir, gerisi hakkında bir fikrim yok

sheffield'ın kadrosu pek iyi değil oradan bir şey çıkmaz
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

lemina ve mitrovic olabilir, gerisi hakkında bir fikrim yok

sheffield'ın kadrosu pek iyi değil oradan bir şey çıkmaz

Sheffield' da bonservissiz Jonh Lundstram iyi bir seçenek gibi gözüküyor.

Çevrimiçi sEuL

Bazi arkadaslar G. Fernandes ve Omer Bayram falan yazmislar, birkac hafta once de Belhanda diyen bir arkadas vardi. Muslera dahil Gs'den hicbir oyuncuyu istemem, bizi bir ust seviyeye tasiyacak bir oyuncu olur amenna - ama Gs'de oyle bir oyuncu yok. Vasat oyuncularla takimi doldurmaya gerekte yok.

Çevrimdışı goktasoktay

Gedson son zamanlarda gs nin aldığı puanlarda önemli rol oynadı. İstatistiklerine bakmadım ama takımın en dinamik ve faydalı oyuncusuydu. Çok hareketli gördüm. İlk geldiği zamanlar ful yatış modundaydı. Bonservisi çok yüksekti sanırım, gs alamaz. Eğer kiralanabiliyorsa Sergen hoca ondan maksimum verim alır, çok faydalı olabilir.

Ömer bayram mümkünse bu tip oyuncular, hele renklilerden gelecekse, uzak dursun bi zahmet. Yok Belhanda, yok ömer vs. bu tip adamlar takımımızdan uzak dursunlar.

Çevrimiçi underworld

İber yarım adasından kral da gelse yok aga.

Çevrimdışı levent14

En önemli öncelik ghezzal ve rosieri almak olmalı...Larıne iyi teklif gelirse gidebilir keza ersin de öyle ama Rosier ve Ghezzal muhakkak kalmalı..

Benim asil canımı sıkan aboubakar...Eğer gerçekten bilerek oynamıyor sözleşme muhabbeti yapıyorsa bir daha kapıdan içeri sokulmamali

Çevrimiçi Samet Ç

Valla düşenleri bilmemde Epl'de sözleşmesi biteceklerden Romain Saiss ve Joshua King fazlasıyla faydalı olur bize

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bazi arkadaslar G. Fernandes ve Omer Bayram falan yazmislar, birkac hafta once de Belhanda diyen bir arkadas vardi. Muslera dahil Gs'den hicbir oyuncuyu istemem, bizi bir ust seviyeye tasiyacak bir oyuncu olur amenna - ama Gs'de oyle bir oyuncu yok. Vasat oyuncularla takimi doldurmaya gerekte yok.

Gedson'u diğer çöplerle karıştırmamak lazım.
Kiralık falan gelse orta sahada çok ciddi katkı alırız.

Diğer isimler bedava geliyoruz dese istemem.

Çevrimiçi levitate

En önemli öncelik ghezzal ve rosieri almak olmalı...Larıne iyi teklif gelirse gidebilir keza ersin de öyle ama Rosier ve Ghezzal muhakkak kalmalı..

Benim asil canımı sıkan aboubakar...Eğer gerçekten bilerek oynamıyor sözleşme muhabbeti yapıyorsa bir daha kapıdan içeri sokulmamali
öyle bir durum olduğunu sanmıyorum, dün çok neşeliydi. rosier'in maç sonu abou için söylediklerini gördük

birileri ortalığı karıştırmaya çalışıyor ciddiye almamak lazım
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Valla düşenleri bilmemde Epl'de sözleşmesi biteceklerden Romain Saiss ve Joshua King fazlasıyla faydalı olur bize

Romain Saiss bu sene EPL de ciddi performans gösterdi ve takımının önemli oyuncularından biri durumunda.
EPL den dışarı çıkacağını zannetmiyorum ama CL faktörünü bu sene çok doğru kullanmamız lazım.

öyle bir durum olduğunu sanmıyorum, dün çok neşeliydi. rosier'in maç sonu abou için söylediklerini gördük

birileri ortalığı karıştırmaya çalışıyor ciddiye almamak lazım

Bence gerçek aboubakar için söylenenler bir kişi değil bir çok kişi aynı şeyi söylüyor.En son oynadığı sivas maçında 45 dakika tamamlanmadan oyundan çıkmak istemesi.Sözleşmesi 1.5 milyon € en az 3  istiyormuş.Fb devreye girmiş.

Yabancı kısıtlamasının gelmemesi gerekiyor yerli iyi kaliteli oyuncular piyasada yok olsada uçuk fiyat çekiyorlar.Son şampiyonlar ligi mücadelemiz sonra eleme ile katılabileceğiz 1 sene daha ötelenmesi gerekiyor kuralın.Başakşehir için yapmışlardı bunu sıra bizde.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Celta Vigo' dan kiralık Okay Yokuşlu'yu çok isterim.
Tam modern bir 6 numara ve stoper mevkisinde de oynaması derinlik yaratır.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Salih Uçan büyük oranda bitti haberleri var.
Ben Caulker'ı da alacağımızı düşünüyorum.

Celta Vigo' dan kiralık Okay Yokuşlu'yu çok isterim.
Tam modern bir 6 numara ve stoper mevkisinde de oynaması derinlik yaratır.

Kadro planlamasını çok iyi yapmamız gerekiyor seneye 3 kulvarda yarışacağız.

Çevrimdışı levent14

Bence gerçek aboubakar için söylenenler bir kişi değil bir çok kişi aynı şeyi söylüyor.En son oynadığı sivas maçında 45 dakika tamamlanmadan oyundan çıkmak istemesi.Sözleşmesi 1.5 milyon € en az 3  istiyormuş.Fb devreye girmiş.

İnşallah doğru değildir...Ama doğru olma olasılığı var malesef önümüzdeki gs maçıda oynamazsa doğruluğundan emin olurum..Yeni sözleşme içinde 2 milyona çıkılabilir en fazla 3 falan olmaz..böyle önce sözleşme yapıp sonra fiyat yükseltenlere de acayip kıl oluyorum ama bakalım yakında anlarız doğrumu değilmi

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Kadro planlamasını çok iyi yapmamız gerekiyor seneye 3 kulvarda yarışacağız.

CL de ilerlemek önemli önceliğimiz her zaman lig olmalı.
Şenol Güneş nin daha önce yaptığı hatayı yapmamalıyız.

CL de ilerlemek önemli önceliğimiz her zaman lig olmalı.
Şenol Güneş nin daha önce yaptığı hatayı yapmamalıyız.

Oyuncular kafa olarak kendileri kayıyor şampiyonlar ligine ister istemez.Derbi varken bile bir sonra ki salı günü şampiyonlar ligi maçını düşünüyorlardı.Şenol Güneş bile demişti hatta kafamız burda değil diye.Sergen hocanın bunu iyi ayarlaması gerekiyor.Kadro derinli çok önemli.

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı mrred

Antepteki maxim kesinlikle aradığımız forvet arkası.

Sol kanadı da yedekler. Sezon sonu sözleşmesinin son senesine girecek o yüzden almamız kolay olur.

1 milyon civarına çözülür diye düşünüyorum. Maaşıda maksimum 800-900 bin euro olur. Fiyat performans açısından mükemmel

tranfer olur. Oğuzhan ve Ljajicten de kurtulursak o bölgeyi hem maliyet hem de işlerlik açısından aktif hale getirebiliriz.

Ozi ve Ljajicin maaş bütçesi toplam 5 milyon euro bu adama maksimum 1 milyon euro veririz.
The great gig in the sky