2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 41 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1842015 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Erman1903

Yıllık 8 milyon TL teklif etmişiz. Başkan isterse imza atar. Yeni bir olay değil bu. Kaynak Murat Özen soranlar için :)

10 kağıt falan diyorlardı, fazla uçmasın Salih. Ya gider bir renkliye yedek olur 2 sezona Anadolu'ya döner, ya da buraya gelir kendini ispatlar. 27 yaş genç değil ama iyi oynarsan tekrar Avrupa yaparsın-yapamazsan da şu ligde kendine bir isim edinir topu bıraktıktan sonra hoca olursun. Kendisi hala toy konuşan bir çocuk, gelir bu anlamda da hocasından bir şeyler öğrenme fırsatı bulur.

Gelmiyorsa da çok dert değil, o pozisyonda çok iyi rakamları olan bir sürü yabancı var. Gider yerliyi de başka bölgeye alırsın.
[ Son Düzenleme: 30 Nisan 2021, 20:28:17 Erman1903 ]

Çevrimiçi Samet Ç

Yıllık 8 milyon TL teklif etmişiz. Başkan isterse imza atar. Yeni bir olay değil bu. Kaynak Murat Özen soranlar için :)

Normalde istemezdim ama kendini bir hayli toplamış gibi denenebilir.

Çevrimiçi underworld

Wakayme ts den ayrılacak deniliyor.
Takas yaparsak güzel olur.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Wakayme ts den ayrılacak deniliyor.
Takas yaparsak güzel olur.
Trabzon inat eder satmaz ve gelecek sezonun sonunda bedavaya bir renkliye gider gecmiste Selcuk, Sosa, Ekici'de oldugu gibi  :tabe:
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi ferdi1903

Trabzon inat eder satmaz ve gelecek sezonun sonunda bedavaya bir renkliye gider gecmiste Selcuk, Sosa, Ekici'de oldugu gibi  :tabe:
Gs ve fb nin ne dandik kulüpler oldunu biliyoruz ama bu ts ayri bir camia cok enteresanlar son zamanlarda cok gicik oldum bu loser kulübüne

Çevrimiçi underworld

Bi yoklamadan zarar gelmez

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

wakaeme kesinlikle bizlik topçu değil. atanamamış quaresma kendisi. uzak dursun böyle tipler. Ghezzal kendisinden 20 kat daha verimli oynamasına rağmen daha çok bir taraflarını yırtıyor.

Çevrimiçi underworld

Golcü kanat farz oğlu farz..
Hele kendi senaryosunu yazıyorsa tadından yenmez.
Gezal asistçi
Waka golcü

Çevrimiçi MUSTAFA_

Golcü kanat farz oğlu farz..
Hele kendi senaryosunu yazıyorsa tadından yenmez.
Gezal asistçi
Waka golcü
Türkiye liginde çoğu yabancıya sıcak bakmıyorum. Onlardan birisi de Nwakaeme  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Türkiye liginde çoğu yabancıya sıcak bakmıyorum. Onlardan birisi de Nwakaeme  :tabe:

Bende. O adamın bize uyacağını düşünmüyorum. Gezzal bile o asist ile press yaparken Nwakaeme nin yapmaması takımı bozar. Defansif istatistikliklerini bilmiyorum gerçi adamın.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi underworld

Waka niye q7 gibi algılanıyor anlamıyorum.
Adamın q7 yle alakası bile yok.
Gezal ne kadar savunma yapabiliyorsa = waka da öyle

gezal daha çok takımı sahiplendi koşup pres yapıyor falan. ben ts maçlarını renkliler zamanında bir de bizde izlerim, hiç birinde pres yapmadı. biraz şey gibi ben yetenekliyim gerçekten de çeşitli yetenekleri var hani vurdum duymaz bir tip gibi. Tabi tam izlemedim ama ilk izlenim olarak istemem. Takım bütünlüğüne büyük zarar verir bu tipte oyuncular.

Çevrimiçi underworld

Şimdi istemeyenler 2 maöa çıksın sonra waka fanı olurlar. At fava bekle...

Ts gibi vasat takımda yaptıkları ortada.
Şuraya bir skils koyalım.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Her şeyi geçtim 32 yaşına gelmiş oyuncu niye isteyelim? Bu sene oyuncular sakatlandı mı yoruldu mu davasıyla uğraşıyoruz. Seneye Avrupa var bir de. Nasıl kaldıracak bu oyuncu?

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi underworld

27 maç 10 g 10 a
29 m.   11 g 9 a
31m.    6 g.   7 a

Yapmış ts de

Çevrimiçi underworld

Her şeyi geçtim 32 yaşına gelmiş oyuncu niye isteyelim? Bu sene oyuncular sakatlandı mı yoruldu mu davasıyla uğraşıyoruz. Seneye Avrupa var bir de. Nasıl kaldıracak bu oyuncu?
Evet yaş konusu öyle ama şahsen ben aldığına verdiğine bakarım.
3 kulvarda kaliteli kadro genişliği lazım. O da 14 direk oynayabilecek çapta oyuncu

Çevrimiçi MUSTAFA_

Evet yaş konusu öyle ama şahsen ben aldığına verdiğine bakarım.
3 kulvarda kaliteli kadro genişliği lazım. O da 14 direk oynayabilecek çapta oyuncu
Yabancı kuralı meselesini de unutmamak lazım. Ben ayrıca bu sene yapılan hataların tekrar edilmeyeceğini düşünüyorum. Genç oyuncular göreceğiz  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yine başladı haberler   :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Orta sahaya kiralık Gedson Fernandes'i isterim.
Hem çok iyi bir oyuncu hem de oynadığı takımı sahiplenen bir yapısı var.

Çevrimiçi sEuL

Orta sahaya kiralık Gedson Fernandes'i isterim.
Hem çok iyi bir oyuncu hem de oynadığı takımı sahiplenen bir yapısı var.
Belhanda’yi da almaliyiz bence. Cok iyi ikili olurlar.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Belhanda’yi da almaliyiz bence. Cok iyi ikili olurlar.

Felipe melo da eklenmesi mi?? Neyse gece gece hayal kurmayalım

@Erman1903 abi salih uçan büyük ihtimal gelmiş diyorlar. Aradığımız bize merhem olacak 8 numara kendisi midir ??? Yorumun nedir, salih özcanla aynı mıdır tarzı yoksa ikisi de gelse olur mu ?
[ Son Düzenleme: 02 Mayıs 2021, 02:36:22 Sir Alex Ferguson ]

Çevrimiçi sEuL

Felipe melo da eklenmesi mi?? Neyse gece gece hayal kurmayalım
Melo degil ama Emre’nin sozlesmesi bitiyor. Emre Akbaba cuk diye oturur Ljajic’in yerine.

Rosier’i alamiyorsak Linnes’i zorlamaliyiz, Sergen hoca ile performansi tavan yapabilir.

Melo degil ama Emre’nin sozlesmesi bitiyor. Emre Akbaba cuk diye oturur Ljajic’in yerine.

Rosier’i alamiyorsak Linnes’i zorlamaliyiz, Sergen hoca ile performansi tavan yapabilir.

Son dans gökhan gönül gelsin, kendisi kartallığını alanya maçında da göstermiştir. Papisste olabilir forvet eksiğimiz var.