2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1853407 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

Antep kadromuzda 11 yabancı var.
Bundan sonra yerli stoper, sol bek'ten devam.
hepsi o zaten toplamda 15 yabancımız var ljajic douglas lens kadro dışı hasiç sakat geriye 11 kalıyor boyd vardı gitti o sanırım

Çevrimiçi Necmi

yolu açık olsun hiç zorluk çıkartmıyor

Çevrimiçi murat

Gedson yerine halili  zorlasak bence daha çok canlarını yakarız hemde işe yarar bir oyuncu alırız.

Çevrimdışı mrred

çok güzel olmuş
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi underworld

hepsi o zaten toplamda 15 yabancımız var ljajic douglas lens kadro dışı hasiç sakat geriye 11 kalıyor boyd vardı gitti o sanırım
O 11 yabancı yeter bize

Çevrimiçi ask1903

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Bu çocuk olurdu işte. Geçen sene çok övgüyle bahsediyorlardı.

Çevrimdışı Zafer55

Gedson yerine halili  zorlasak bence daha çok canlarını yakarız hemde işe yarar bir oyuncu alırız.
Gedson u da alalım, Halil'i de alalım 😎

Çevrimdışı Erman1903

gerçekten demişmi yoksa bizim çekilmemiz için gs taktiğimi
ft söyleminden sonra renkli basın bir taraftan bunu besliyor diğer taraftan
bizi fernandoya yönlendiriyor biz teklifi çeksek gs alma ihtimali yüksek
bizim masada 7,5 dururken bütün olasılıklar bizden yana belliki renklilere hiç yüz vermediler.
bunlar taraftarın yönetime fernando baskısı yapması için taraftar doldurma
yönetim işini biliyor olmazsa zaten fenandoya dönecektir bildiği gib davransın önünde geniş bir zaman var
biz transferi bitirdik o artık çilek olur çileğide renkli pastasından hoplatmak tadını ayrı güzel yapar.

Teklifi de koymuşsun masaya abi valla alemsin söyleyerek aldıracaksın Allah bilir %50 dir. Ben o oyuncunun tamamına 10 veren dahi çıktığını düşünmüyorum. İyi ve kabiliyetli ama çok abarttık.

Bizim site havuzunda gördüğümüz ligde pek olmayan topçu okyanusta daha çok adam var. Hemen her transferde olduğu gibi 2.oyuncu da tam zıttı tip bunların birbirine alternatif olması da ayrı ilginç. İyi ki tanıdıklar, Josef vb var yoksa oyunculardan haberimiz olmayacak.
[ Son Düzenleme: 20 Ağustos 2021, 22:06:37 Erman1903 ]

Çevrimdışı kaan1903

Faitout Massaousa 98 doğumlu Sol bek  https://www.transfermarkt.com.tr/faitout-maouassa/profil/spieler/357072
Seneye Haziran’da sözleşmesi bitiyor alabiliyorsan şimdi al alamıyorsan da Ocakta ön protokol yap. Araştırdığım kadarıyla oyuncu sözleşme uzatmaya yanaşmıyor o yüzden bu yaz gönderebilirler. 

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

+1903   :claps: :claps: :claps: :claps: :claps:
Yorgo

Çevrimiçi Necmi

Teklifi de koymuşsun masaya abi valla alemsin söyleyerek aldıracaksın Allah bilir %50 dir. Ben o oyuncunun tamamına 10 veren dahi çıktığını düşünmüyorum. İyi ve kabiliyetli ama çok abarttık.

Bizim site havuzunda gördüğümüz ligde pek olmayan topçu okyanusta daha çok adam var. Hemen her transferde olduğu gibi 2.oyuncu da tam zıttı tip bunların birbirine alternatif olması da ayrı ilginç. İyi ki tanıdıklar, Josef vb var yoksa oyunculardan haberimiz olmayacak.
ben koymadım haber bu yönde gs tamamına 9 vermiş zaten
ikinci oyuncu kim ben gedson dışında başka bilmiyorum. orta saha için uğraştığımız

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=20
Yorgo

Çevrimdışı Erman1903

ben koymadım haber bu yönde gs tamamına 9 vermiş zaten
ikinci oyuncu kim ben gedson dışında başka bilmiyorum. orta saha için uğraştığımız

Haber öyleyse de sen koydurdun o teklifi bence bakmadım bile.

Uğraşmıyoruz hazır kıta bekleyen Fernando, Josef'in arkadaşı olan.

Çevrimiçi Necmi

Haber öyleyse de sen koydurdun o teklifi bence bakmadım bile.

Uğraşmıyoruz hazır kıta bekleyen Fernando, Josef'in arkadaşı olan.
bakmadıysan neden yorum yapıyorsun o zaman
herkes beşiktaşa gelmek isteyebilir bu bizim listemizde alakasız oyuncular olduğu anlamı çıkartmaz
bir sürü oyuncu ismi söylendi ama alınanlar birbirine uyumlu buda bir plan dahilinde olduğunu gösterir
her söylenen isim Beşiktaşın ilgilendiği isim değil herhalde
ben beşiktaşın resmi olarak gedsonla ilgilendiğinide duymadım burda duyumlarla konuşuyoruz
çokda fazla kasmaya gerek yok.

Çevrimdışı worns

miktarı görmek lazım ama kaan'ı zorunlu satın alma opsiyonuyla kiralarsak seneye yazın bonservisini alırken yüksek ihtimalle üzülüyor oluruz, bakalım. sassuolo'nun 1-2 milyona bırakacağını sanmam, üst düzey stoper alınabilecek bir tutar yazacağını düşünüyorum.

Çevrimdışı worns

Faitout Massaousa 98 doğumlu Sol bek  https://www.transfermarkt.com.tr/faitout-maouassa/profil/spieler/357072
Seneye Haziran’da sözleşmesi bitiyor alabiliyorsan şimdi al alamıyorsan da Ocakta ön protokol yap. Araştırdığım kadarıyla oyuncu sözleşme uzatmaya yanaşmıyor o yüzden bu yaz gönderebilirler. 

bu bir yıl önce çok popüler bir oyuncuydu ve yüksek bonservisler konuşuluyordu. muhtemelen büyük liglerden bol talibi çıkar freeye düşerse.

Çevrimdışı kaan1903

bu bir yıl önce çok popüler bir oyuncuydu ve yüksek bonservisler konuşuluyordu. muhtemelen büyük liglerden bol talibi çıkar freeye düşerse.
Sakatlanmış galiba acaba o yüzden mi gözden düştü M.gladbach’ın ilgilendiği haberleri çıkmış onun haricinde başka haber yok denemek lazım. 97 Li oyuncu bulundurma kuralına da uyuyor

Çevrimdışı ozankarakoc

Gedson'un gelip Atiba'nın yedek kalması ihtimali bile içime sinmiyor, Atiba'nın jübilesinde bileklerimi kesmem inşallah...
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi murat

Gedson'un gelip Atiba'nın yedek kalması ihtimali bile içime sinmiyor, Atiba'nın jübilesinde bileklerimi kesmem inşallah...
atiba seni yormaz bizzatihi gelip bileklerini de keser :lol:

Çevrimdışı ozankarakoc

atiba seni yormaz bizzatihi gelip bileklerini de keser :lol:

Atibam bana kıyamaz ama işimi kolaylaştırır. Jübile sabahı uyandığımda sterilize edilmiş jiletim başucumda, ceset torbam düzgünce katlanmış bir şekilde yatağımın kenarında olur.

Çevrimdışı Nazım Ar

Geçen sezon 36 maçta 4 gol 11 asist yapan, bu sezon ilk maçtan kaldığı yerden golünü atan Atiba'yı kesmek için De Bruyne olmak lazım.

Çevrimiçi Samet Demir

Bence gedson ile uğraşmasınlar. Aslında gs ye kapak yapmak için içim içimi yiyor ama....

O pozisyona tam bir scout transferi yapsak 23 yaş altı hiç fena olmaz.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı ozankarakoc

Geçen sezon 36 maçta 4 gol 11 asist yapan, bu sezon ilk maçtan kaldığı yerden golünü atan Atiba'yı kesmek için De Bruyne olmak lazım.

İşte aradığım bakış açısı! :) Galatasaray'ı komaya sokacağız diye Josef-Atiba-Salih-Oğuzhan-Necip beşlisinin olduğu mevkiye adam alacaksak umarım en azından çok para vermeyiz. Gerçi Sergen Hoca'nın 8 numara ısrarını düşününce duygusallığımı hemen rafa kaldırasım geliyor ama... Bilemedim be forum, anla işte. Atiba'yı üzmesinler.