Beşiktaş 1-1 Rio Ave / UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu
Beşiktaş 1-1 Rio Ave / UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 1-1 Rio Ave / UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu Skor : Beşiktaş - Rio Ave Tarih : 24.09.2020 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Daniel Siebert - Jan Seidel - Rafael Foltyn -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 1-1 Rio Ave / UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu  [Okunma sayısı 37185 defa] Beşiktaş 1-1 Rio Ave / UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu
Anket
Turu hangi takım geçer?
Beşiktaş
9 [%64.3]
Rio Ave
5 [%35.7]

Toplam Oy Verenler: 14

Çevrimdışı kahyaoglueren

ozzy dorukhan hasic var welinton ne alaka allah aşkına
Ligi taniyor. Pardon yanlis konuymus  :s20:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Konya maçına Hasic - Töre kanatları ile çıkmak lazım
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı haluk.m

Sağlık olsun, takımda o kadar çok yetersiz var ki Avrupa Ligi bile bize büyük geliyor.   :s20:

ozzy dorukhan hasic var welinton ne alaka allah aşkına
Ozzzy de mükemmel penaltı atar ya :lol: :lol:

Kac tane penalti kaçırdığını çabuk unutmuşuz :bandit:

Çevrimiçi tolga1903

Yönetim ve hoca devre arasını görürse başarı

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Sen baskan olarak her gün battik bittik ölüyoruz dersen, futbolcularda anca bukadar ciddige alir maclari. Şu berbat , süper ligde anca kümede kalma mücadelesi verecek takima tur verdik. Bravoooo yönetim bravooo. 
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Erman1903

Malesef. Bu seneyi geçtim önümüzdeki yılları da patates ettik.

Hoca görürde Yönetim göremez , mahvettiler takımı

Çevrimdışı Erman1903

Bu maç, Paok maçı hoca için fiyaskoydu bence. İkisinin de kilit noktası Lens

Çevrimiçi tolga1903

Sen baskan olarak her gün battik bittik ölüyoruz dersen, futbolcularda anca bukadar ciddige alir maclari. Şu berbat , süper ligde anca kümede kalma mücadelesi verecek takima tur verdik. Bravoooo yönetim bravooo.

Şu oynadığımız takımı karagümrük falan tokatlar. Öyle rezil bir takım ki son 5 dakikada 2 net pozisyon verdi geriden gelip beraberliği almış olmasına rağmen. Ve ondan daha kotu bir oyuncu topluluğuna sahip takım olarak elenmeyi hakettik.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Cikmazsa bu sefer onu cok seven taraftar ters tepki verebilir, lens bir dakika daha oynarsa bu takimda ben artik art niyet ararim.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hasiç niye atmıyor ki... Welinton ne ya, hocaya da sormak lazım.
Ben az daha böyle devam ederse kulübe boşmuş gibi davranmaya başlayacağım.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu sene şampiyon olan direkt katılır CL'ye, ama seneye o da ön eleme oynar.

Çok yakında Bulgaristan Ligi'ne benzeriz.

Çevrimiçi tolga1903

Hoca görürde Yönetim göremez , mahvettiler takımı

Hocanın da görmek için herhangi bir sebebi olacağını sanmıyorum. Açık söyleyim şu welinton var ya adamın kariyerini bitirir bu herife ısrar etmeyecek ederse kendini yer nokta

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Hocanın da görmek için herhangi bir sebebi olacağını sanmıyorum. Açık söyleyim şu welinton var ya adamın kariyerini bitirir bu herife ısrar etmeyecek ederse kendini yer nokta
Montero gayet iyiydi bence ayakları da temiz gibi

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı kahyaoglueren

Bu sene şampiyon olan direkt katılır CL'ye, ama seneye o da ön eleme oynar.

Çok yakında Bulgaristan Ligi'ne benzeriz.

Ukrayna bizi geçecek bu sene büyük ihtimalle. Bu sene gecemezse bile seneye 9.700 puanimiz gidecek. Guncel durumla onumuzdeki seneye 15. başlıyoruz zaten.

Bu arada Rıdvanı da atlamayalim vallaha bu çocuk Nsakaladan daha iyi

Çevrimiçi tolga1903

Aynen oyun görüşü iyi ancak farklı rakiplere karşı da izlemek lazım biraz defansif defoları var gibi geldi bana söylediğim gibi bu rakibe karşı oyuncuyu pozitif değerlendirmek iyimserlik olur ona rağmen bir sürü rezalet oyuncuya sahibiz gerçekten kapkara ya önümüz

Çevrimdışı Erman1903

Kritik hatası vardı + sanırım gol pozisyonunda Welintonla birlikte kafayı vuramayan da oydu. O değilse neredeydi bilmiyorum... Emniyet sübabı göreviyle, oyun kurma sorumluluğu olmadan fena oynamadı ama bizim seviyenin altında gördüm ben. En azından gözlükten kurtulmuş, o bana göre stoper için çok engelleyici bir şey. Kesiciliği olan bir çocuk, zamanla daha iyi olabilir bir maçla değerlendirmemek lazım. Bitiriciliği müthiş düşük, gol yollarında etkisiz bir rakibe karşı oynadık bunları göz ardı etmemek lazım.

Bana göre kesin olan şey bu sene Ruiz'i çok arayacağımız.  Bu arkadaşların yanında resmen kaliteydi...

Kritik hatası vardı + sanırım gol pozisyonunda Welintonla birlikte kafayı vuramayan da oydu. O değilse neredeydi bilmiyorum... Emniyet sübabı göreviyle, oyun kurma sorumluluğu olmadan fena oynamadı ama bizim seviyenin altında gördüm ben. En azından gözlükten kurtulmuş, o bana göre stoper için çok engelleyici bir şey. Kesiciliği olan bir çocuk, zamanla daha iyi olabilir bir maçla değerlendirmemek lazım. Bitiriciliği müthiş düşük, gol yollarında etkisiz bir rakibe karşı oynadık bunları göz ardı etmemek lazım.

Bana göre kesin olan şey bu sene Ruiz'i çok arayacağımız.  Bu arkadaşların yanında resmen kaliteydi...
Ruiz ligin en iyi stoperiydi

3 kuruş için adamı kaçırdık..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Değişim...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Ruiz ligin en iyi stoperiydi

3 kuruş için adamı kaçırdık..

Yani işte, Roco varken bu arkadaşlara da para dökmeye ne kadar gerek vardı o da tartışılır...

Çevrimiçi levitate

kritik hatadan kastın utku'nun kurtardığı pozisyonsa çok bi suçu yok bence

top sekti beklenmedik bir yere düştü

adamdan biraz uzaktaydı o konuda eleştirilebilir
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Etiketler: