32. Hafta Kasımpaşa 1-0 Beşiktaş
32. Hafta Kasımpaşa 1-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|32. Hafta Kasımpaşa 1-0 Beşiktaş Skor : Kasımpaşa - Beşiktaş Tarih : 04.04.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Recep Tayip Erdoğan Stadyumu Hakemler : Halil Umut Meler - Mustafa Emre

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

32. Hafta Kasımpaşa 1-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 52098 defa] 32. Hafta Kasımpaşa 1-0 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Kasımpaşa maçından kaç puan alır?
3 puan
16 [%64]
1 puan
4 [%16]
0 puan
5 [%20]

Toplam Oy Verenler: 25

Çevrimdışı Orhan_

Yahu bu nkodu bizim takımda mı oynuyor rakip takımda mı?

Çevrimiçi tolga1903

Ghezzal abubakar olmayınca bu kadar işte bu takım çok eğip bükmeye gerek yok ikisi olmasa şimdi kasimpasa'nın yanındaydık. Üzerine muazzam hocalık gösterip nsakala ve necip gibi iki harika oyuncuyu beke atınca hücum namına hicbir şey yapamadı takım normal. Kasımpaşa yoruldu falan diyorlar da asıl yorulan bizim takım alanya maçı da gitti ne yazık ki erzurum'u mutlak yenmemiz lazım

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Sabaha kadar oynasak atamayız. Abou ve Ghezzal bu takımın yarısıymış resmen.

Çevrimiçi ferdi1903

Yanlis kadro hersey bi kenarada, larin yakti bu maci

Çevrimiçi levitate

nsakala yine vasat altı bir maç çıkardı, yetmezmiş gibi yine oynayacak maalesef
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı blackeagle35

Ne kadar kötü olsa da şu maç için Llajici çıkarmak çok saçmaydı. Ikıncı yarı tek bir pozisyona giremedik.

Çevrimiçi levitate

Yanlis kadro hersey bi kenarada, larin yakti bu maci

lukaku dedik güveniyoruz dedik sağolsun sattı bizi
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi Savaş

Çevrimdışı kahyaoglueren

Nsakalaya bu kadar tahammül etmek inanılmaz.

Çevrimdışı Orhan_

Nkodu çok çok çok kötü....

Çevrimiçi murat baltacı

Şut çekmeden maç bitiyor yazık valla yazık
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı AigleBordeaux

Nkoudou hizi disinda hic bir yetenegi olmayan futbolcu
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

Nsakalaya bu kadar tahammül etmek inanılmaz.
sezon sonuna kadar 11 oynar diyorum

Çevrimiçi ferdi1903

Allah verde yarin fb puan kaybetsin

Çevrimdışı Orhan_

Umarım bu maçlık bir saçmalık yaşıyoruzdur. Yoksa ligin şu döneminde büyük sıkıntı yaşarız.

Çevrimdışı blackeagle35

Verdiği sarı karta bak ortadogu cocugunun

Çevrimiçi ferdi1903

Atiba senin vuracagin sutu

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı AigleBordeaux

ATiba ceza sahasının içindi şut çekmezdin bu maç maşallah imkansız şutlar deniyorsun
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi tolga1903

Aga 9 hafta kala şu maç olmaz gs'nin bile umudunu artırdık bir insan istese böyle sabote edemez takimi

Çevrimiçi ferdi1903

Oguzhan sen ne gereksiz birisin ya

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Bu akşamı kötü bir şaka olarak kabul ediyorum.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi murat baltacı

Ljajic kötüydü ama cikmamaliydi zaten iş yapacak adam yok ozi geç girdi hoca ve takım milli arada epey yatmış yönetim zaten sezon başından beri yatıyor rakip stoperde Tosic var ne şut çekebildik ne pozisyona girebildik
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hakem işini layığı ile yaptı. Bizde bu yenilgiden sonra hakem konuşacağız. Hiç bir etkisi olmayacak emin olabiliriz.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★