PAOK Thessaloniki - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu
PAOK Thessaloniki - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu

Beşiktaş Forum|PAOK Thessaloniki - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu Skor : PAOK Thessaloniki - Beşiktaş Tarih : 25.08.2020 Saat : 21:00 Stadyum : Stadio Toumba Hakemler : Daniele Doveri - Matteo Passeri -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

PAOK Thessaloniki - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu  [Okunma sayısı 74344 defa] PAOK Thessaloniki - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu
Anket
Turu hangi takım geçer?
Beşiktaş
20 [%74.1]
PAOK Thessaloniki
7 [%25.9]

Toplam Oy Verenler: 27

Çevrimdışı mrred

Takımda sahanın en iyisi Ersin. En kötüsü Welinton. Mensah desen bir iki top dürtükleme, frikik atma dışında hayalet gibi. Buna karşılık rakibin attığı 3 golün altında da imzası olan oyuncu 2002 doğumlu. Gerçekler bunlar. Biz hala alanyanın oyuncularına talip olalım. Hocaya rest çekmemiz gerek beğenmiyorsa gidebilir. Takımın ve kulübün gerçekleri maalesef bu
The great gig in the sky

Çevrimdışı tuncaboylu

Takımda sahanın en iyisi Ersin. En kötüsü Welinton. Mensah desen bir iki top dürtükleme, frikik atma dışında hayalet gibi. Buna karşılık rakibin attığı 3 golün altında da imzası olan oyuncu 2002 doğumlu. Gerçekler bunlar. Biz hala alanyanın oyuncularına talip olalım. Hocaya rest çekmemiz gerek beğenmiyorsa gidebilir. Takımın ve kulübün gerçekleri maalesef bu
2002'li futbolcu mu olur abi, hemen kiralamak ya da takasta kullanmak lazım.

Çevrimdışı mrred

Yönetim taraftar ve sergene rağmen hiç bir şey yapamaz. Dolasıyla bu yönetim yönetemez sadece idare eder. Onu 21000 kişi sergeni karşılarken düşüneceklerdi. O an için şov yaptık sandılar ama ipleri tamamen hocanın eline verdiler.
The great gig in the sky

Çevrimiçi murat

ah beyin sen nelere kadirsin.İnsan okuduğunu iyi anlayabilmeli...Tur gittiği için neden üzülmediği mi detaylı bir şekilde açıkladım ama işte...

bunu kimseye anlatamazsın.yada kimse anlayamaz.

Çevrimdışı autopsy

İçinizde halen Fikret Orman'ın bıraktığı enkazın boyutunu anlamayanlar var. Dönün bakalım kısır tartışmaların içinde. Ortada 100 birim suç varsa 99'u Fikret Bey'indir. Adam sizin gibilerin yeni yönetimi suçlayıp kendisi de rahat rahat sıyırabileceğini bildiği için son kurşununu geçen yaz lüzumsuz paralar harcayarak attı. Boku yediğini anladığında da kalktı gitti. Bu yönetimin hataları var mıdır ? Vardır şüphesiz ama asıl suçluları görmemeye çalışmak da biraz garip. Çoğunuzun derdi sadece haklı olmak ne yazık ki.

Çevrimdışı cursedofdragon

bunu kimseye anlatamazsın.yada kimse anlayamaz.

aslında sen ve 1 kişi hariç herkes anladı 2 kişi tepki gösterdiniz 100 kişi anladığına göre (forum aktif kullanıcı sayısı) sıkıntı kimde bilemedim...
[ Son Düzenleme: 26 Ağustos 2020, 00:08:14 cursedofdragon ]

Çevrimdışı tangaz

Abdullah Avcı istedi fikret orman aldı diye suçlu oluyorsa Sergen Yalçın istedi diye alınan oyuncular anç nin suçu mu oluyor denklem böylemi?olan Beşiktaş'a  oluyor.ben başkanlık yapanların iyiniyetinden şüphe duymuyorum ama beceri ve yeteneklilikleri konusunda şüphelerim var.fikret ormanın vizyonu anç nin tutumlulugu Demirören'in tutkusu  vs iyi özellikler ama hep bir tarafları eksik.hepsini bir bünyede bulmak zor o yüzden yönetimin sağlam olması lazım.tek adam ile işler hep böyle oluyor.ülkeninde halı böyle .bakan gibi bakanlar olduğu zaman işler başka aman efendim tamam efendim dönemlerinde başka.

evet avcı istedi orman aldı diye onlar suçlu sergen istedi anç aldı diye de bunlar suçlu almasınlar almak zorundalar mı daha iyisini bulsunlar bunun için ordalar orman 7-8 sene kaldı birtane tutturduğu scout transferi genç yabancı iş gören eleman bulamazmıydı bulacak arkadaş sonra gelelim bu yönetime pandemi şu bu derken haftalarca offline takıldılar yapsalardı orda arama tarama scout işlerini yaptılar mı yok golcüyü gönderdiler yerineadam koymadan vbvb
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tuncaboylu

İçinizde halen Fikret Orman'ın bıraktığı enkazın boyutunu anlamayanlar var. Dönün bakalım kısır tartışmaların içinde. Ortada 100 birim suç varsa 99'u Fikret Bey'indir. Adam sizin gibilerin yeni yönetimi suçlayıp kendisi de rahat rahat sıyırabileceğini bildiği için son kurşununu geçen yaz lüzumsuz paralar harcayarak attı. Boku yediğini anladığında da kalktı gitti. Bu yönetimin hataları var mıdır ? Vardır şüphesiz ama asıl suçluları görmemeye çalışmak da biraz garip. Çoğunuzun derdi sadece haklı olmak ne yazık ki.
Bu yönetim bu enkazı bilerek geldi ve 10 aydır görevde.

Her şeyi Fikret Orman'a kitleyerek, içimizi rahatlatabiliriz.

Ama 10 ayda o kadar çok acemilik yapıldı ki, artık Fikret Orman'ı konuşmayı bırakmamız lazım.

Çevrimdışı mrred

2002'li futbolcu mu olur abi, hemen kiralamak ya da takasta kullanmak lazım.

:D
Bir de şey vardı "ben futbolcuya bu yaştan sonra topa vurmayı mı öğretcem öğretemem"
O sırada klopp maneye guardiola Raheem Sterlinge topu hangi açıdan aldığında ne yapması gerektiğini biyomekanik olarak anlatıyordu...
"öğretemem he" yersen.

The great gig in the sky

Çevrimdışı caner.eryigit

çünkü orman öyle bir miras bıraktı ki harcayacak kuruş yok
ne kadar para o kadar köfte
Demirören bu kadarını yapmadı valla helal olsun.

Çevrimdışı tuncaboylu

aslında sen ve 1 kişi hariç herkes anladı 2 kişi tepki gösterdiniz 100 kişi anladığına göre aktif kullanıcı sıkıntı kimde bilemedim...
Valla neden CL'ye kalıp da 30 milyon Euro almamamız gerektiğini yer yüzünde kimse anlamadı.

Ama muhtemelen insanlar anlamaya çalışmadığı için cevap vermiyorlar.

Çevrimdışı tangaz

Yönetim taraftar ve sergene rağmen hiç bir şey yapamaz. Dolasıyla bu yönetim yönetemez sadece idare eder. Onu 21000 kişi sergeni karşılarken düşüneceklerdi. O an için şov yaptık sandılar ama ipleri tamamen hocanın eline verdiler.

sergen düşmanlığının hayranı oldugun pepdullahın kovulması sonrası göreve gelmesi dışında özel bir sebebi var mı?
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi murat

evet avcı istedi orman aldı diye onlar suçlu sergen istedi anç aldı diye de bunlar suçlu almasınlar almak zorundalar mı daha iyisini bulsunlar bunun için ordalar orman 7-8 sene kaldı birtane tutturduğu scout transferi genç yabancı iş gören eleman bulamazmıydı bulacak arkadaş sonra gelelim bu yönetime pandemi şu bu derken haftalarca offline takıldılar yapsalardı orda arama tarama scout işlerini yaptılar mı yok golcüyü gönderdiler yerineadam koymadan vbvb
sence biz bu işin doğrusunu hiç becerebildikmi hep şans tesadüp menejer işiyle tutarsa şeklinde gidiyoruz.doğru bir altyapıyı kulüp kuramazsa teknik direktörler tencere tavacılar vs bir şekilde transferi yapar paraları saçar suçlu da bazen TD bazen başkan olur.

Çevrimdışı mrred

sergen düşmanlığının hayranı oldugun pepdullahın kovulması sonrası göreve gelmesi dışında özel bir sebebi var mı?
İstediğim fikirde olurum yahu sana bir açıklama yapmak zorunda da değilim. Fikirlerimi beğenmek zorunda değilsin ben de seninkileri beğenmek zorunda değilim
The great gig in the sky

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Via Fırat güneyer

Ulan Fırat bile Mactan günler önce Paoku analiz edip Çözmüş , bizim topcularimiz ve teknik heyetimiz çözememiş

En acısı PAOK’un  kendi planıyla, sürprizsiz bir oyunla Beşiktaş’ı elemesi..

Ben analizci değilim. Hiçbir iddiam yok. 3 maçlarını izleyip, geçen hafta Youtube kanalımda anlattım.

Tzolis sıkıntı dedik.
Kenardan geliyorlar dedik.
FORVET alamazsa, Bjk’nin işi zor dedik.

YAZIK.

Videolu anlatımı kendi hesabında var Fıratın..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı autopsy

Ama 10 ayda o kadar çok acemilik yapıldı ki, artık Fikret Orman'ı konuşmayı bırakmamız lazım.

Bilerek geldi ama bilmediği bir çok şeyle karşılaştı. En basitinden pandemi herkesin ağzına tükürdü. Vida'nın menajerine bile ne kadar para taahhüt ediliği ve ödenmediği ortaya çıktı, hatta Vida'nın kontratında ödemeler gecikirse hayvanlar gibi faizli ödeme yapılacağının olduğu ortaya çıktı vs vs . Aklıma gelen ilk örnekleri yazdım. Daha da bilmediğimiz kim bilir neler var. Bu yönetimin iyisiyle kötüsüyle zamana ihtiyacı var. Eleştiri eyvallah da geçmişi konuşmayalım diyerek geçmişin kamburunu üzerinden atamazsın. Bedeller ödenmesi gerekiyor ve ödenecek. Konunun konuşmakla falan ilgisi yok ayrıca mali gerçeklerle ilgisi var. Birçoklarının ağlamak dediği şey tamamen gerçekler. Konuşmayınca kaybolmuyor onlar.

Hem takım hazır değil de ,oyuncular birbirini tanımıyor de hem şlye katılınca bizi rezil ederler de belki takım birbirine alışacak belki önüne geleni devirecek ama bilinç altına bu takımdan ve yönetimden birşey olmaz diye işlenmiş yada algılatlrın kurbanı olmuşsun.bu takımdan ya umudun vardır ya yoktur.lig için umudun var ama Avrupa'da umudun yok o da bir garip.

İşte diyorum ya insan okuduğunu anlayabilmeli kullanabilmeli şu tepesinde ki şeyi...

10 günlük antremanla hazırlık maçı bile yapmadan 3 yeni oyuncuyla eksik kadro ile maça çıkıyorsun defansda 2 yeni 1 kanat oyuncusu oynuyor orta sahada yeni oyuncu.Kanatlar ve santraforun ormanın doldurduğu yetersiz oyuncular gönderemiyorsun da işin garibi yattık yerden paramızı alacaz diyorlar bunu anç söyleyince alana değil de dile getirelene tepki gösteriliyor böyle garip entrasan ülke burası.Neyse direk maça çıkıyorsun oyuncular kimin ne yapacağını bilemiyor doğal olarak hali hazırda bir kadro değil gerek hazırlık maçı yok kamp yok yeni oyuncular eksik oyuncular anlatabiliyormuyum ? Tane tane anlatıyorum iyice anlaşılsın diye daha fazla düşüremiyorum anlatma seviyesini...

Şampiyonlar ligine katılırsak rezil oluruz olayına gelicek olursak bu takıma transferler yapılacak takım kadrosu oturacak ancak lig seviyesinde yeterli bir kadro avrupa ile çıta açılalı çok oluyor avrupa futbolunu takip ederseniz daha net görebilirsiniz aslında arada ki seviye farkını barça filan 8 yiyor hani dikkatli bakarsanız.Neyse devam ediyorum.

Bu takımdan umudumum olur ancak daha fazla transfere ihtiyacımız var ormanın aldığı oyuncular bir şekilde gitmeyi kabul ederse stoper kaleci kanat santrafor filan alabiliriz çünkü sizde görmektesiniz herhalde zati haliniz santrafor larin sağ kanat lens ve sol kanat n'koudounun performansını ve gitmek istemiyorlar gerçi siz bunlardan daha çok welinton,N'sakalaya odaklanmış gibiydiniz keşke diğerlerini de görebilseniz...

Lig için umudun var avrupa için umudun yok en çok güldüren kısım oldu yanlış anlamayın ama sokakta ki çocuğa sorsam Beşiktaş barçayı mı yoksa alanya mı yener diye herhalde alanyayı seçer ligde ki takımlarla avrupa da ki takımlarla karıştırdınız herhalde...

İyi geceler efenim...

Çevrimdışı autopsy

:D
Bir de şey vardı "ben futbolcuya bu yaştan sonra topa vurmayı mı öğretcem öğretemem"
O sırada klopp maneye guardiola Raheem Sterlinge topu hangi açıdan aldığında ne yapması gerektiğini biyomekanik olarak anlatıyordu...
"öğretemem he" yersen.

Kendini ne kadar zorlarsan zorla Avcı şuursuzu geri gelmeyecek. Gördük öğretenleri.

Çevrimdışı mrred

Via Fırat güneyer

Ulan Fırat bile Mactan günler önce Paoku analiz edip Çözmüş , bizim topcularimiz ve teknik heyetimiz çözememiş

En acısı PAOK’un  kendi planıyla, sürprizsiz bir oyunla Beşiktaş’ı elemesi..

Ben analizci değilim. Hiçbir iddiam yok. 3 maçlarını izleyip, geçen hafta Youtube kanalımda anlattım.

Tzolis sıkıntı dedik.
Kenardan geliyorlar dedik.
FORVET alamazsa, Bjk’nin işi zor dedik.

YAZIK.

Videolu anlatımı kendi hesabında var Fıratın..
(...) Bademi teknik heyete mi alsak fena olmaz
The great gig in the sky

Çevrimdışı tangaz

evet bu enkazı bilerek geldiler ama enkaz öyle böyle değil anca ali koç gibi gelip şak diye masaya 100 milyon yuro koyacak güçte biri gelirse bişiler yapabilirdi bunlarda o para yok kim gelse aynı son kaçınılmaz sondur haa şunu da söyleyeyim tamamen altyapı genç menç getirip oynatsınlar (ki kontratlar sürerken onu da yapamazlar) yine de seneye ana para ödemesi başlayınca başımıza kayyum geleceği gerçeği değişmiyor (banka yapılandırması revize edilmez ise)

Çevrimiçi MUSTAFA_

İpleri hocanın eline vermeseler şu anda kaçacak delik arıyor olurlardı. Sergen Yalçın destek oldu onlara açıklamalarıyla. Yoksa taraftar yönetime ateş püskürüyordu lig bittiğinde  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

yeme beni seçildikleri günden itibaren salladınız 1.ci günden itibaren sallıyorsunuz bunda bir şey var...

yemeyin bizi...

Çevrimdışı tangaz

Demirören bu kadarını yapmadı valla helal olsun.

burda boşuna aylarca hain diye dolanmadım

Çevrimdışı mrred

Kendini ne kadar zorlarsan zorla Avcı şuursuzu geri gelmeyecek. Gördük öğretenleri.
Ne avcı ne sergen umrumda olmaz ben beşiktaşa bakarım. TD koltuğunda oturan bir insan bir şey öğretmem diyorsa eleştiririm
The great gig in the sky

Çevrimdışı kahyaoglueren

Bu arada 3 agustosta baslamamamiz gerektigini soylemistim antremana. Farki olacakti. Diger takımlar avrupa oynamamasina rağmen bizden önce başladılar. Bazılarıyla ayni başladık.