Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 41 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1222510 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimdışı worns

kesinlikle biz ölüp gideceğiz genç kuşak hala bu şampiyonluğu konuşuyor olacak çok önemli bir şampiyonluktu hem mali açıdan hem sportif açıdan
Bütün sezonu büyük takım refleksi göstererek geçirdik bu şartlarda böyle şampiyonluğuda anca biz kazanırdık

belki beş kere uçurumun kıyısından döndük. biri de son düzlükteydi. yine de ayakta kaldık. hakikaten buna büyük takım refleksi dışında bir şey denemez.

Çevrimdışı Çağrı Öz

Bu ligde şimdiye kadar izlediğim en şanssız takım şampiyon oldu. Şanssızlığı yenmek bambaşka bir olay.

Yıllar önce finişe son tur kala tekerleği patlayan mclaren’in birinciliğe uzandığı bir f1 yarışı vardı. Arkasındaki araçlar attığı farktan dolayı görünmüyordu ama tekerlek patlayınca finişe peş peşe girmişlerdi. Aynı tadı bu sezon sonuna kadar aldım.

Bu ligde 6 kaliteli oyuncusu olan her takım şampiyonluğa oynar. Ama kazanır ama kaybeder ama o yarışta bir şekilde olur. Sene başından beri en büyük güvencem buydu. Yan parçalar da beklediğimden fazla katkı veriler. Sakatlıklar peşpeşe gelmese kadro darlığı bile hatırlanmazdı.

Benim için kıymetli bir sezon oldu. Bu kadroyu hiçbir zaman yabana atmadım. Beklediğim şeylerin yaşanmış olması daha çok mutlu etti beni.

G.Saray’a ve Karagümrük’e de yendikleri için teşekkür ederim. Düz bir şampiyonluğu unutulmaz yaptılar. Futbolun oturup karalar bağlayarak ağlayanlara göre bir temaşa olmadığını bilakis her anın tadını çıkarmanın gerektiğini bir kez daha gösterdiler.

Şimdi gelecek olan paralarla birkaç basamak üst seviyeye çıkma zamanı. Her şey yerinde zamanında rotasına doğru yol alacaktır.

[ Son Düzenleme: 16 Mayıs 2021, 02:07:39 Çağrı Öz ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı 38life

bu sene stoperliği de iyiydi açıkçası. benim iki sezondur en beğenmediğim oyuncuların başında gelirdi, tabi maaşının da bunda etkisi var. oyun içi konsantrasyon sorunlarını, sürekli rakibe ilk topu aldırmasını filan hiç sevmezdim. gol atıp göz boyuyor derdim. :) ama bu sene farklı oynadı. sezon başını saymazsak sürekli fokus, hata yapmayan, rakibini sürekli açık alanda karşılamasına rağmen çok az geçit veren bir vida izledim. bu oyunun üzerine golleri de daha da büyüttü oyuncuyu. kendi oyununa odaklanmış olmasının yanı sıra takımı motive eden, ayakta tutan karakterlerden biri olarak da öne çıktı son ana kadar. başarının mimarlarından biri oldu.

Evet bu sezon özellikle hamleleri çok iyiydi, hem karar olarak hem uygulama olarak çok iyi bir yüzde tutturdu. Ama akıl-konsantrasyon-farkındalık gerektiren konularda her zamanki gibi eksik kaldığı anlar oldu. Yine de bu şampiyonluk öyle güzel bir şampiyonluktu ki futbolcuların hepsine şuan sevgiyle bakmaya başladım, Vidayla zaten öyle ya da böyle artık kaç yıllık bir geçmişimiz oldu. Unutup gideceğimiz bir futbolcu değil artık kesinlikle.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Necmi

Abi sen de @sozkul abi de gençsiniz, eski topraksınız daha çook şampiyonluklar görürsünüz merak etmeyin.
yok ben alt katta kazanılan şampiyonlukları seviyorum sözkulun yanına gitmeye hiç niyetim yok 😃

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

eyvallah kardeşim beşiktaşlılığı öğretmek bizim haddimiz olamaz
Öyle deme abi siz burada tecrübenizle ,  yaşadıklarınizla , Genç arkadaslarimiza Beşiktaş'ın büyüklüğünü ogrettiniz , asiladiniz , ozguvenlerinin yerine gelmesini sağladınız

Çok büyük katkılarınız var genç arkadaslar üzerinde

Her fırsatta Bizim LOSER olmadığımızı , Bu Ülkenin en büyük takımı olduğunu , gerekçeleri ile belgeleriyle anlattınız :ok:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı 38life

Yönetimin bu şampiyonlukta katkı sağlayan değil, zarar sağlayan kısımda olduğuna inanıyorum.

Kulübün yönetimi olmasa, yönetim görevini Sergen hoca ve ekibi yapsa daha erken şampiyon olurduk.  :lol: Neyse en azından bu gece negatif şeylerden konuşmayalım.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Necmi

Sezonun golü olarak vidanın golünü seçerim ben forvetim diyen atamazdı o golü

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sezonun golü olarak vidanın golünü seçerim ben forvetim diyen atamazdı o golü
Bu sene jeneriklik çok gol attık. Bence de Vida'nın topukla attığı gol en iyisiydi. Larin, Josef, Atiba, Ghezzal, Aboubakar ve Hasic'in de inanılmaz golleri vardı.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı worns

biraz da dış faktör konuşacak olursak çağdaş hocayı ve rıza hocayı kutlarım. iyi bir sezon geçirdiler. fb emreden sonra bi ritm yakalamıştı, kadro kaliteleri de forvetleri olmasa da hafiften etki yaratmaya başlamıştı. alanya ve sivas maçlarında takılmasalar sıkıntı büyüktü.

bir de karagümrük, seni unutmayacağız. mesele kazanmaları değil, göztepede çatır çatır oynadı. bir üstte tebrik ettiğim rıza hoca da bizden kritik puan aldı gitti. o maçın ilk anından son anına kadar iğrenç tavırlar, maç sonundaki hareketler filan gerçekten şu sezonda gördüğüm gs dahil en antipatik şeydi. iki seneye 1.ligde bursayla birbirinize anılarınızı anlatırsınız.

Çevrimdışı savaş altay

Madem disari cikamiyoruz evlerimiz de party'liyelim.

Everbody gangsta untill ghezzal shoot to win  :bandit:

Çevrimdışı can1903

biraz da dış faktör konuşacak olursak çağdaş hocayı ve rıza hocayı kutlarım. iyi bir sezon geçirdiler. fb emreden sonra bi ritm yakalamıştı, kadro kaliteleri de forvetleri olmasa da hafiften etki yaratmaya başlamıştı. alanya ve sivas maçlarında takılmasalar sıkıntı büyüktü.

bir de karagümrük, seni unutmayacağız. mesele kazanmaları değil, göztepede çatır çatır oynadı. bir üstte tebrik ettiğim rıza hoca da bizden kritik puan aldı gitti. o maçın ilk anından son anına kadar iğrenç tavırlar, maç sonundaki hareketler filan gerçekten şu sezonda gördüğüm gs dahil en antipatik şeydi. iki seneye 1.ligde bursayla birbirinize anılarınızı anlatırsınız.
Rıza kaptana çok haksızlık ettik özellikle 20-30 yaş arasında olan bizim jenerasyonumuz her maçtan sonra rıza hocaya bilendik. Bizi şampiyon yaptı resmen. Fbyi yenmese bunları konuşamazdık. Ona da ekstra teşekkürler..
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Ersin... Sana helal olsun kardeşim. 'Koskoca Beşiktaş'ın kalesi 20 yaşında çocuğa emanet edilir mi' dedik... Sen emaneti aldın, sapasağlam geri getirdin. Var ol!

Rıdvan... Top toplayıcıyken çekilen videolarında bile gözlerin parlıyordu. Geleceğin de gözlerin gibi hep parlasın güzel çocuk... Var ol!

Vida... Çok bayılmayanlar da yok değil sana ama, benim hakkım helal olsun. Mükemmel bir sezon geçirdin. 'Abi'lere çok ihtiyacımız vardı. Sen hep oradaydın. Var ol!

Welinton... Yarım sezonda futbolu öğrendin be adam... Top ayağına geldiğinde gözümüzü kapatıyorduk, şimdi seni görünce rahatlıyoruz. Sen de normal değilsin. Var ol!

N'Sakala... Sakarlık makarlık, ne yapalım... Ben kendi adıma, beklentimin fazlasını aldım senden, özellikle son dönemde... Canla, başla, iyi niyetle... Var ol!

Rosier... Atom karınca! Gönül gidince karalar bağladık, yeri dolacak mı diye... Ertesi güne unutturdun. En kritik zamanlarda sahneye çıktın... Var ol!

Atiba... Sana iki cümleyle özet yapılır mı be paşam... 40. haftanın 90+5'inde rakip ceza sahasına yaptığın deparı öper başıma koyarım, çerçeveletip duvarıma asarım. Var ol!

Josef... Canla, başla, terinin son damlasına kadar savaşan adam... Sezon başında 'Fenerli bu' diye burun kıvıranlardan bin kat daha fazla Beşiktaşlıymışsın. Var ol!

Necip... İsmin Necip değil de Marcus falan olsaydı Dolmabahçe'ye heykelin dikilirdi. Takımda forvet kalmadı, onda bile aklımıza ilk sen geldin. Beşiktaş'ın çocuğu... Var ol!

Ghezzal... '3 yılda 6 gol, 4 asist... Bundan bir şey olmaz' dediler. Bir sezonda 25 gole direkt katkın yaptın, sezonun adamı oldun... İşçilerle dolu takımın sihirbazıydın. Var ol!

N'koudou... Hayatın boyunca bir daha panenka denemezsin herhalde değil mi? Olsun olsun... Neşesi oldun sen de takımın... 20 maçlık sürede 8 gol, 5 asist az iş değil... Var ol!

Larin... Sen futbolun yeni bug'ı mısın, Sergen Hoca'nın keşfi misin, şaka mısın, gerçek misin? 43 maç, 23 gol, 5 asist... Ben seni çözemedim be çocuk! Var ol!

Aboubakar... Sanmam be Abou, sen yapmazsın öyle şey... Şanssızlık olmuştur o sakatlık... Az kaçırmadın uykularımızı ama 29 maçta 16 gol, 5 asisti rakipler rüyalarında göremediler... Var ol!

Utku, Montero, Oğuzhan, Ljajic, Dorukhan, Gökhan Töre, Mensah, Hasic, Cenk... Hepiniz sağolun, var olun...

Ve Sergen Hoca...

Boşuna çırpınmamışız 'gel' diye... Boşuna toplanmamış orada 20 bin kartal 'hoşgeldin' diye...

Şampiyonluk yarışının en kritik zamanında, bütün senenin cefasından sonra sefa sürmeye en yaklaştığımız sırada tek tek, bütün gol silahlarını kaybettin... Bir gün de çıkıp 'ne yapalım çok eksiğiz' demedin... Bir gün de çıkıp 'rakipte şu var, bizde bu' diye kıyaslama yapmadın... Hiçbir oyuncuyu kayırmadın, kimseye haksızlık etmedin. Başkan, en olmadık zamanda 'onunla çalışmak çok zor' dedi, cevap bile vermedin. Aboubakar meselesini deşmeye çalıştılar, izin vermedin. 40 hafta oldu, antrenmanda ne bir kavga, ne bir tartışma, ne bir restleşme gördük... Ne bir gruplaşma, ne bir laf dalaşı, ne bir transfer dedikodusu...

Hayatında şampiyonluk görmemiş bir sürü adamdan, 19'luk Rıdvan'dan 38'lik Atiba'ya kadar her yaştan oyuncudan maksimum verimi aldın... Suratı mahkeme duvarı gibi gezen Ljajic'i, dilini çıkarıp arkadaşlarıyla şakalaşan bir adam haline getirdin. Stresten nefesimizin kesildiği zamanlarda bile bizi sen bir arada tuttun... Biz inanmazken sen inandın... Beşiktaş'ın yeni Gordon Milne'i, Alex Ferguson'u, Arsene Wenger'i ol... Futbolun sihirbazı! Var ol!

Şimdi... Bir kez daha...

Şam-pi-yon Be-şik-taş!
Mükemmel bir yazı olmuş

Yüreğine , emeğine , kalemine sağlık :claps: :claps: :claps:

Çevrimdışı savaş altay

yok ben alt katta kazanılan şampiyonlukları seviyorum sözkulun yanına gitmeye hiç niyetim yok 😃
Kapali alt her zaman  :icool:

Çevrimiçi ferdi1903

Burda bi arkadas haftalar önce yazmisti gs yada fb yle ayni puanda bitirip avaraj farkiyla sampiyon olmak güzel olur diye. Seni de tebrik ederim kardesim istediğin oldu

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Burda bi arkadas haftalar önce yazmisti gs yada fb yle ayni puanda bitirip avaraj farkiyla sampiyon olmak güzel olur diye. Seni de tebrik ederim kardesim istediğin oldu

@Yunus Emre Dökmeci sen mi yazmıştın bunu  :biggrinking:
Sanırım fener ile yazıp bir darbe de burdan yeseler demişti .  :kop:

Çevrimdışı Erman1903

Bu ligde şimdiye kadar izlediğim en şanssız takım şampiyon oldu. Şanssızlığı yenmek bambaşka bir olay.

Yıllar önce finişe son tur kala tekerleği patlayan mclaren’in birinciliğe uzandığı bir f1 yarışı vardı. Arkasındaki araçlar attığı farktan dolayı görünmüyordu ama tekerlek patlayınca finişe peş peşe girmişlerdi. Aynı tadı bu sezon sonuna kadar aldım.

Bu ligde 6 kaliteli oyuncusu olan her takım şampiyonluğa oynar. Ama kazanır ama kaybeder ama o yarışta bir şekilde olur. Sene başından beri en büyük güvencem buydu. Yan parçalar da beklediğimden fazla katkı veriler. Sakatlıklar peşpeşe gelmese kadro darlığı bile hatırlanmazdı.

Benim için kıymetli bir sezon oldu. Bu kadroyu hiçbir zaman yabana atmadım. Beklediğim şeylerin yaşanmış olması daha çok mutlu etti beni.

G.Saray’a ve Karagümrük’e de yendikleri için teşekkür ederim. Düz bir şampiyonluğu unutulmaz yaptılar. Futbolun oturup karalar bağlayarak ağlayanlara göre bir temaşa olmadığını bilakis her anın tadını çıkarmanın gerektiğini bir kez daha gösterdiler.

Şimdi gelecek olan paralarla birkaç basamak üst seviyeye çıkma zamanı. Her şey yerinde zamanında rotasına doğru yol alacaktır.

İşte insan biraz da kendi kendine yaratıyor şansını Çağrı. Bu hayatta insanın başına ne gelirse öncelikle kendi içinde olduğu durumlardan dolayı gelirmiş. İşler iyi giderken şansımıza çok güvendik. Sezon içinde kendimize ateş ettiğimiz durumlar çok oldu ama artık hepsi bitti. Kalanlar olur, gidenler olur ama şu saatten sonra artık hepsi iyi sporcular denmeyi hak etmiştir. Hepsi bizim gözümüzde birer süperstar. Bir iki istisna hariç.

Bundan sonra yönetim de artık daha tecrübeli, eğer şanslı olsaydık ve sezon bu kadar zor geçmeseydi aynı hatalara tekrar düşmemiz muhtemel olacaktı. Artık onlar da daha planlı vakitli iş yapacaklardır.

Seninle aramızdaki didişme olayları falan da bu geceden itibaren benim için bitmiştir. Zaten Ghezzal'da golü ezan okunurken attı, Allah lütfetmeseydi şimdi çok farklı şeyleri konuşacak, sıkıntıya girecektik. Camia içinde dargınlıkların bittiği ve başarılarla dolu bir geleceğin başlangıcı olur İnşAllah.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bizim canımıza kastı var o arkadaşın. Ölüyorduk  :evillol:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi ferdi1903

Bizim canımıza kastı var o arkadaşın. Ölüyorduk  :evillol:
Mustafa mahvoldum, ömrümden ömür gitti, o penalti olmasa hayata gol falan atamazdik, bu arada rosierin pozisyonu penaltimiydi? Ben heycandan göremedim elmiydi deilmiydi

kesinlikle biz ölüp gideceğiz genç kuşak hala bu şampiyonluğu konuşuyor olacak çok önemli bir şampiyonluktu hem mali açıdan hem sportif açıdan
Bütün sezonu büyük takım refleksi göstererek geçirdik bu şartlarda böyle şampiyonluğuda anca biz kazanırdık
Takımın başında Büyük takım Refleksini bilen , Buyuk takımın ne yapması , nasil oynamasi gerektigini bilen bir önder , Hoca olunca farklı oluyor tabi

Yönetimin yapamadığını bile yapıp tek başına Medya ile Federasyonla , Mhk ile savaştı kimseden de destek görmedi

Atçı dendi , 5 sene önce yarışma programında Köpek oyluyordu dendi , Efsane oldugu icin Hoca oldu dedndi ama o Efsanesi olduğu şampiyonluklar yaşadığı kulüpte Bu kez Hoca olarak şampiyon oldu

Arkadaşlık ortamıni oluşturdu , Futbolcuları ile iyi diyalog kurdu ve saygı gördü , gerektiği zaman sorumluluğu ve suçu üstlendi, başkaları gibi hirbir zaman Futbolcularını kotuleyip suçu üzerlerine atmadı

Kenarda oyuna sokacak 1 tane bile OFANSİF oyuncusu olmamasına rağmen yılmadı Sahaya 11 kişi ile çıkıyoruz , çıkıp kaznacagiz dedi , Algılara , şampiyonluk gidiyor mu gibi tahrik edici sorulara Şampiyon biziz , digerleri siralamayi belirlesin diyerek head shot yaptı , Şampiyonluk stresi varmı gibi yine tahrik edici sorulara ; Burası Beşiktaş biz büyük kulubuz bizim yerimiz zaten burası , biz kupalara şampiyonluklara alışık camiayiz , neden Stres olsun diyerek yine tokat gibi yapıştırdi cevabı

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Geldik sözümüzü tutmaya.....  :evillol: :evillol: :evillol:

Beni bilen bilir azıllı bir sergen yalçın düşmanıydım, zamanında hiç gelmesini istemedim fakat geldikten sonra en azıllı Sergenciden bile hocayı savunmuşumdur. Ha kötü zamanında kötü demişimdir hatta ağırda eleştirmişimdir  ama haksız eleştirildiği yerlerde de onu en sergenciyim diyen tiplerden bile savundum.

Bu şampiyonluk tamamen 10'NUN eseri. Kimse kem küm yapmasın, şu bu yok.
Bu kadronun şampiyon olması MUCİZE. Kendisinden çok özür diliyorum, hakkedilmiş bu şampiyonluk içinde bu yokluk içinde yarattığı mucize için çok çok çok teşekkür ediyorum.

Gelelim kadro ve performanslara

Ersin- Beşiktaş seviyesi değil. Yok abi bu adam bana bir türlü bizim kalecimiz performansını vermiyor. Bütün kalecilerin ekstra kurtarışları oluyor ama bu adamda hep bir eksiklik, hep bir sıkıntı... Acil satılıp parasını yememiz lazım.

Nskala- Formayı terlettin, zaman zaman iyide oynadın, ama en fazla yedek olursun. Yerine adam almazsak şampiyonlar liginde dalga malzemesi olur.
Welilton- Sen nskalaya göre bir tık daha iyi çıktın, sende seneye yedek kulübesine geçmen gerekli. Seneye weliltonla falan olmaz bu işler.
Vida- Kritik yerlerde kritik zamanlarda takımı ayakta tuttun, iyi de bir performans gösterdin. Geldiğinden beri ilk defa paranı hakketin.Seneye as oyuncu olarak kadroda kalmasını gerektiğini düşünenlerdenim.
Rosier- Bence sen bir tık abartılan bir oyuncu oldun sezon boyunca öyle bir epik performans görmedim, iyi oynadın hiç şüphem yok ama öyle 5-10 milyon euroluk adam değilsin. En azından bizim şartlarımız için. Kendisinin alınmasını ve as sağ bek olması gerektiğini düşünüyorum ama büyük ihtimal alamayız ve yerine alacağımız adam bunun kadar bile performans göstermez

Josef- Adam. Elinden geleni yaptın, teşekkür ediyorum sana. Seneye kalmalı ama az çok bir yedeği olmalı.
Atiba-Baba. 1 seneye kalmalı fakat josefin artık yeni partneri olmalı. Yedek olursa hem kendisi hem de josef hemde takım için daha iyi olacaktır. Babaya da güzel bir veda ederiz artık.

***GHEZZAL: Sergen'den sonra şampiyonluğu getiren adam. Bence açık ara sergen getirdi ama 2.adam say desen ghezzali sayarım. Aldığı sorumluluk inanılmazdı, canı pahasına oynadı. Yeteneğiyle de ortaya çıktı. Kesinlikle kalmalı. Ne pahası olursa olsun kalmalı.
Ljajic: Geç geldin reis, fakat sana pek güvenmiyorum. Yedek kalmak içinde fazla pahalısın. Hazır hafif piyasa yapmışken yollamamız lazım.
Nkodou:2-3 maçlık performansın iyide ama yine de tam güven vermiyorsun. Yedek olarak kalmalı.

Abou: Sezon sonu yazacağım, ama patlak ayakla iyi oynadı, ben sakatlığından dolayı oynamadığına inanmıyorum. O yüzden suç senin değil ama şampiyonlukta en kritik yolda gittiğin için seni şampiyonlukta üst sıralara koyamam. Fakat yine de yedek olarak kalıp, üstüne gelecek adamla güzel kapışabilir.
Larin:Forvette olmuyor bu arkadaş, sol kanat içinde fazla pahalı. Yani satmamız lazım. Para kaynağı için.

Özetle: Bu takımdan %800lük performans alındı, ama zar her zaman düşeş  olmaz. Yarın öbür gün gerçeklere döndüreceğiz kafamızı yönetime geleceğiz asıl en büyük suç orda  ama mensah harici hepsine teşekkür ediyorum, ayaklarına sağlık.

EN ÖZEL ŞAMPİYONLUKTU FAKAT BİR DAHA OLMASIN BU 1 SENE İÇERİSİNDE GİRDİĞİM PSİKOLOJİYİ UZUN YILLAR BOYUNCA HATIRLAYACAĞIM.

@Yunus Emre Dökmeci sen mi yazmıştın bunu  :biggrinking:
Sanırım fener ile yazıp bir darbe de burdan yeseler demişti .  :kop:
Ben demiştim galiba evet

Puan puana girip ikili averajla veya Gol averaji ile şampiyon olalım , 5 sene daha kendilerine gelemezler demiştim ama o zaman GS biraz daha gerideydi FB ile yakindik , FB için söylemiştim

3 li averajla olursak da güzel olur demiştim

Nitekim öyle oldu çok da güzel oldu , 92-93 sezonunun da intikamı alındı müthiş oldu müthiş :super: :super: :sevinc :sevinc :sevinc

Mayıslar bizimdirasdfagsdgfadjhfgsdfjhsd...
Mayis ayı diyince bizim Aklimiza Sergen Attı şampiyonluk geldi ,

Sergen Geldi Şampiyonluk Geldi gelir , Nokta

Winner camia noldu ? Sesiniz solugunuz kesildi , sabahtan beri mayislar bizimdir diye paylaşımlar yapan , yazılar yazan tayfa kayboldu :kop: :kop:

Bir algiyi daha kırdık buda önemliydi :tabe:

Çevrimdışı Erman1903

Mustafa mahvoldum, ömrümden ömür gitti, o penalti olmasa hayata gol falan atamazdik, bu arada rosierin pozisyonu penaltimiydi? Ben heycandan göremedim elmiydi deilmiydi

Valla ben çok soğuk kanlıyımdır ama sen adamı baya tribe sokuyorsun usta. Ama çok doğalsın gerçekten :)